Fórum - Zobrazit téma - Speciálně pro Krabase - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Speciálně pro Krabase
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Speciálně pro Krabase
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 1:55 am    Předmět: Citovat

Krabas:
Alwen tobě se to fakt líbí?
myslíš že to musí být hned upřímné, když někoho pošleš do .....?

Já:
Krabe, ber nebo neber To, že něco nechápeš, ještě neznamená, že to není pro druhého fakt Wink

- ano, mně se líbí, když si někdo dovolí upřímnou svobodu cítění a případně někoho, kdo ho sere, odešle do prdele Smile
Já měla roky problém se zastrašeností, nedovolila bych si někomu něco říct, pokud by to už nebylo v rámci diplomacie ale přitom by to bylo od srdce .. Kdysi mi jedna skvělá duše řekla památeční větu: Pamatuj, že máš právo kohokoliv a kdykoliv odeslat do prdele. A já si to roky nedovolila a nechala si srát na hlavu od x lidí. Dnes si to dovolím a jak se mi už kolikrát ulevilo Wink
Vím, že to nezní dvakrát "duchovně", ale za tu dobu jsem zpozorovala jiný přístup lidí ke mě - již mi na hlavu neserou, přistupujou ke mě s větší úctou a váží si mě.
Takže toť moje vysvětlení předchozích vět.

Krabásku, nemám důvod tebe odesílat kamkoliv, pač vůči tobě nemám problém. Mě neprudíš, nic jsme si neudělali, nemám důvod ti cokoliv psát. Takže nemám důvod se ani schovávat za druhé (nehledě na to, že to nemám zapotřebí Wink ). Je to prostě jen tak, jak jsem vyjádřila už dřív - oceňuji odvahu šamanky si dopřát svobodu cítění (a vyjádření). A to z důvodu, že jsem s tím sama měla roky problém. Takže doufám, že jsem svůj postoj vysvětlila dostatečně, ovšem jestli mu nerozumíš, tak jsme prostě jen každý naladěný jinam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 2:03 am    Předmět: Citovat

já nemám problém s tvým postojem alwen, spíš nechápu, proč mě šamanka posílá do hajzlu, když jsem jí nic neudělal.

Když jsme se před dvěma měsíci viděli, mohla mi říct do očí co ke mě cítí, místo těch úsměvných obličejů který ke mne směrovala. Když už tedy vyzdvihuješ tu upřímnost.

Pokud to schvaluješ, je to tvoje věc. Asi víš, proč to zrovna takhle udělala. Já bych to řešil jinak. Ale neodporuju tomu, nebo snad máš dojem že mi to vadí?

ahoj pepa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 2:08 am    Předmět: Citovat

Krabe, tak to netuším, proč to udělala, to můžu leda tak hádat, ovšem zeptat se na to musíš leda jí Wink
Možná bych na tvém místě popřemýšlela nad větou "když jsem jí nic neudělal" .. nejsem si jistá, ale tento postoj vede k nepochopení problému. Každou reakci vyvolá nějaká akce, takže bych se asi zamyslela, které tvé akce můžou šamanku popudit k její reakci Smile ovšem to se už trošku zaplétám do vašeho tématu, do kterého mi nic není.
Ovšem jestli očekáváš, že budu tebe litovat a šamanku hanět, nebo naopak, to se nedočkáš, možná proto si moje příspěvky bereš osobně? Je nutné být na RW součástní jednoho z vašich dvou táborů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 2:25 am    Předmět: Citovat

myslím že o to nestojím alwen,
nevnímám dva tábory a nechci hanění nepřítele. Šamanka je člověk jako já a oba si tohle podúrovňové jednání nezasloužíme. Jen ona ví, co ji na mě prudí.
A řešit to nehodlám, viz můj kdysi příspěvek o http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=164

Shodou okolností se to také týká šamanky.
Prostě my dva jsme nadneseně řečeno jako dva milenci. Nenávidíme se a zároveň se milujeme. Vím že ona to vnímá trochu jinak (ženy takové jsou, zvlášť když se jich trochu dotkneš, což celkem dobře umím), mám z ní pocit jako by spíš byla zhrzená milenka ale nechci to řešit takhle veřejně s někým bez ní.
Vím toho o ní víc než si myslí (nebo lépe - hodně jsem o ní slyšel od lidí s kterými jsem ve styku) a tak jí celkem rozumím a proto se na ní nezlobím. Znám její temné stránky ale také vím o těch dobrých. Přeju jí, aby i ona měla možnost poznat takhle mne.

Nic víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 10:22 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Linda napsal:
Mělo to být pro Samanku, ale nedopatřením se to dostalo sem, zřejmě to tak mělo být. Alespoň jsi dostal šanci se o sobě něco dozvěděť (když všemožně meleš o zrcadlení), i když tě to nepochybně zranilo, a mě je jasný, že zatímco si doma lížeš rány, si za každou cenu snažíš a budeš i nadále snažit urdžet na fóru masku nedotknutelnosti.



jsi těžce mimo Lindo,
rány si nelížu a to co tu píšete mi opravdu nevadí a nemám s tím problém, naopak, čekám, co přijde dál. Je zajímavé že tebe vůbec neznám, proto mě překvapuje, že mě tak drsně odsuzuješ. Docela by mě zajímal tvůj důvod.

Maska nedotknutelnosti je pouze v tvojí mysli, tvá iluzorní domněnka. jde vidět, že mě vůbec neznáš. A jak bys taky mohla, anonymní hrdinko.


Jsem těžce mimo?
Maska nedotknutelnosti je pouze v moji mysli, má iluzorní myšlenka?


Panejo, to jsou mi věci?

A že tě vůbec neznám? No, myslet si to můžeš.

Wendys a Linda = jedna osoba? Ano. A co? Myslels, že mě tímto srazíš, zlividuješ, vyštveš z webu? ( nicméně věděla jsem, že se toho chytneš, využiješ šanci vrátit úder a zahojit své poraněné ego, splnils moje očekávání) Tak do toho? Můžeš si do mě slovně zabušit a členy webu proti mě poštvat (možná i někteří z nich sami od sebe se o to pokusí, i to je možné, nebudu se divit, když to přijde), jen to zkus, třeba se ti uleví.

Ještě drobná poznámka k části mého příspěvku "Mělo to být pro Samanku....."
Kdesi tady na fóru, jsi mě poučoval o tom, že mám číst pozorně. Takže Krabasi čti i ty pozorně. Dále jsi mi přisuzoval strach, stud, hloupost, .....atd. Takže se pak nediv mojím reakcím - jistě znáš přísloví: jak se do lesa volá, tak se z lesá ozývá.
To bylo jenom a pouze pro Šamanku na soukromou zprávu, ale zřejmě osud tomu tak chtěl, to už tak někdy bývá, víš.
Nicméně chtěls to - doslova v mžiku jsi to ztihl zachytit, tak to tu máš. Zkrátka máš, cos chtěl. A čímž, že si to nazval? Mejma zvratkama?
No hele Krabásku, vždyť si to tak vehementně zhltnout nemusel, já jsem ti to nenutila.
Zřejmě to budeš muset strávit nebo vyzvracet? Dělej, jak umíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 11:13 pm    Předmět: Citovat

Dovolím si tu zkopírovat část příspěvku, který mi Krabas napsal v jiném vlákně...nějak na to pořád musím myslet....nikdy dřív tady podobná agresivita nebyla, i když jsme si občas vjeli do vlasů...Jsem z toho celkem jelen Shocked

Citace:
Ona je ještě jedna věc. To že tady lidé někdy zostra reagují je jen proto, že ta energie se motá kolem tohoto vlákna. Píšeme si o ní, směřujeme tímto směrem naši pozornost a tak si tu energii k sobě přitahujeme. A ta energie na nás působí. A něco z nás vytahuje. To něco je strach a různě se to projevuje - agresivitou, pláčem atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 11:18 pm    Předmět: Citovat

Lindo alias Wendy,
víš ty jsi zvláštní osoba. Pod Lindou tady píšeš začátečnické dotazy typu "má smysl reikovat celé tělo" a pod Wendys rádoby fundované a zkušené soudy. To mnohé naznačuje o tvé osobě a proto tě nemůžu zas až tak moc brát vážně. Prostě na nás hraješ takový divadýlko.

Tak se nediv, že je z tebe člověk zmatenej. Určitě máš nějaký důvod tady vystupovat pod více přezdívkami, ale fér to moc není. Marně jsem totiž hledal, za co by měla Linda důvod mě tak nenávidět. Ten tvůj příspěvek je plný nenávisti a zloby. Linda má 20 příspěvků a nenašel jsem žádnou mojí reakci, která by Lindu opravňovala k jejím slovům. Jenže nic tam ode mne negativního není.

Tak to raději piš příště jen pod wendys ať vím, o co jde.

Zeptám se tě, ta nenávist ke mě je jen na základě toho příspěvku o reconnection? Víš, momentálně mi připadáš jako hodně zlý a nenávistný člověk, tak bych rád věděl, odkud to jde a co je tím spouštěčem. Někdo tomu možná říká upřímnost, ale mě to spíš připadá jako psychopatické chování. O nějaké slušnosti se nedá mluvit už vůbec. Ono v dnešní době mají lidé různé představy o slušném chování a morálce.

Když někdo někomu řekne:"mám tě rád" tak se to považuje za klišé, duševní kecy či přetvářka. Když někdo někomu řekne "nenávidím tě" , "jdi do hajzlu", tak je prý upřímný a frajer. Je ale tomu opravdu tak? Je jenom láska, vše ostatní je jen iluze. Takže upřímnost? Kdepak. Lidé touží po krvi, čtou bulvár, dívají se na zprávy plných neštěstí a to si navzájem přejou. A je jedno, jestli jsou to lidé pracující s reiki. Mají stejné problémy jako ti lidé bez reiki. A povahově můžou být i horší. Reiki dokáže rozkrýt naše temné stránky a ty se projeví na povrch. Oni někteří lidé tady na foru většinou nejsou o nic duchovnější než ti ostatní. Perou se sami se sebou a svými problémy, například směrem k rodičům, ženy svůj vztah k otci, muži zase většinou ke své matce.

Nějak zapomínají, že jsme si zároveň učiteli a pokud s měrem k někomu neovládáš své emoce, tak to není problém toho druhého. Jsme součástí jeden druhého, neexistuje žádné "oni" nebo "on". Není žádně oddělení od celku. Existuje jenom "my". My společně.

Já ti sice mohu slíbit, že si tě nebudu všímat (což stejně dělám, protože jsem nenašel příspěvek kde bychom spolu něco řešili - vyjma příspěvku o reconection), ale tvůj problém to nevyřeší, protože brzo zase najdeš podobného člověka, který tě svými vlastnostmi stejně rozzuří jako já. A dokud si to u sebe nevyřešíš, tak se ti to bude opakovat. To samé platí o šamance.

Přeju ti větší klid a pohodu.
Ahoj pepa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zdenkaabc
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 2.3. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 11:19 pm    Předmět: Citovat

http://www.cestydusi.cz/view.php?nazevclanku=co-je-skutecne-odpusteni&cisloclanku=2008070010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 11:25 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Dovolím si tu zkopírovat část příspěvku, který mi Krabas napsal v jiném vlákně...nějak na to pořád musím myslet....nikdy dřív tady podobná agresivita nebyla, i když jsme si občas vjeli do vlasů...Jsem z toho celkem jelen Shocked

Citace:
Ona je ještě jedna věc. To že tady lidé někdy zostra reagují je jen proto, že ta energie se motá kolem tohoto vlákna. Píšeme si o ní, směřujeme tímto směrem naši pozornost a tak si tu energii k sobě přitahujeme. A ta energie na nás působí. A něco z nás vytahuje. To něco je strach a různě se to projevuje - agresivitou, pláčem atd.


mamko,
mě ta agresivita taky zaskočila, ale pak mne napadlo, jestli to nebylo tím zatměním slunce.
Je taky fakt, že šamanka si s wendys psaly po SZ a omylem to wendys pověsila sem, tak si říkám, jestli to není jen nějak domluvená provokace. Člověk nikdy neví, kdo s kým táhne a o čem si špitaj mimo veřejnou část fora.

Ale to jen tak hádám, všechno může být jinak. Cítím tu mnoho strachu, pocitů ohrožení své stávající víry, možná jen tím, že se tu píše o nových věcech, které nezapadají do zažitého kontextu některých jedinců.

Kdy jsme si vjeli do vlasů? Nějak si nevybavuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 11:36 pm    Předmět: Citovat

vážení, prosím hlavně neblbněte. Jestli někde budete hledat vši, najdete je vždycky. Uvědomte si, že největším bubákem jsou ty, které si vytvoříme díky vlastnímu strachu sami.
Jestliže má někdo sklon rejpat, provokovat, tak holt musí počítat dřív nebo pozdějc s míň nebo víc prudkou odpovědí a taky tím, že ho někdo může poslat do pryč...když se pak čertí, že je nepochopen, má na to samozřejmě právo ale na věci to nic nemění. Okolí ho chápat může ale nemusí. S tím holt jdeme každý do každé diskuze. Pokud všechno chcete svádět na energie, tak se zamyslete ,čeho se bojíte. Třeba právě svou agresivitu projevit. I tvrdé vyjádření svého názoru na někoho nebo něco je ventilování toho co někdo nějak uvnitř sebe cítí. A když nazraje vhodná doba, vyleze to ven. když se to potlačí a obrátí do sebe, škodí to uvnitř těla. A můžete se tvářit mravně a se svatozáří jak chcete, rozumem si vysvětlovat tisíce důvodů, jakékoli potlačení agrese je špatně.
Teď tu nechci horovat za žádný druh energetické práce a už vůbec ne za kohokoli který se této diskuze účastní. Ale za zdravý rozum. Jestli máte strach, nemůžete s energiemi pracovat. Nebo jen velice omezeně. A to, že se někde vyostří názory, padnou ostrá slova, tak to je úplně normální ventilace toho, co vybublalo ven. Jestli tu někdo očekává, že ten kdo pracuje s Reiki a nebo jednoduše řečeno , jde tzv.duchovní cestou, je klidný, bezchybný, bezproblémový a mírumilovný člověk, vždy nad věcí, , plný lásky - myslím tím té všeobjímající, tak se štípněte do nosu....Jsme jen lidi....Ke svým ne zrovna fajn stránkám se moc rádi nehlásíme a někdo je ještě třeba ani neráčil objevit, ale to neznamená že nejsou....Pokud budeme za vším co vzbuzuje nelibost, co se nelíbí, vliv negativní energie, černou magii, UFONy a podobně, no tak to potěš pámbu.... Crying or Very sadv
Tak fajn zábavu Wink


Naposledy upravil Renata dne so srpen 02, 2008 11:51 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 11:39 pm    Předmět: Citovat

Laughing super, než jsem stihla naťukat příspěvek tak je tu tisíc dalších a tenhle je už nějak mimo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 11:54 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Kdy jsme si vjeli do vlasů? Nějak si nevybavuju


No, ne přímo do vlasů Very Happy , ale dost byly svého času neshody s Lightworkerem ... třeba

Nevěřím, že by se tu kuly až takové intriky...jakože domluvená provokace Shocked . To už snad Krabásku přeháníš. Prostě jsi holky vytočil nad únosnou míru a možná i to slunce (taky mě to napadlo, i když v jiné souvislosti).
Hele a taky mám dojem, že nejde ani tak o ohrožení naší stávající víry, jako že ty máš pocit, že je ohrožena tvá nová víra. Proto působíš dojmem urputného bojovníka, který nechce slyšet nic, co by ho náhodou mohlo ve víře zvyklat Wink . Ale to jsou jen moje pocity ze situace, která se tu vyvinula. Jak je to opravdu, to fakt nevím a možná to zatím neví ani hlavní aktéři téhle story .
Víš, připadá mi celá tahle situace jako dohadování našich poslanců v parlamentu. Jednou jsem se na to dívala na jejich zasedání a byla jsem z toho fakt navětvi. Jako teď. Je úplně fuk, jestli jde o politiku nebo duchovno...obojí je ideologie. I když z politiky kouká větší ryto. A to se pak jeden diví, že se v zájmu víry vyvraždily miliony lidí...v tomhle směru nějaké století nebo tisíciletí nehraje roli. Co to je za sílu, která dokáže lidi takhle rozeštvat ?
No..už jsem zase někde jinde Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 12:03 am    Předmět: Citovat

Mamko já nejsem Lightworker, nepleteš si mě s někým? Very Happy

A jestli mluvíš o shamballe, tak je pro mě v kombinaci s reconection jedničkou. A myslím že i čas ukázal pravdu, že je dnes shamballa vnímána naprosto seriozně, nabízí jí dneska kdejaký mistr reiki. To jen tak na vysvětlení pojmů Wink .

Má víra? Chceš mi něco podsouvat? Tak to zkus, řekni mi něco o mé ohrožené víře, třeba se dozvím něco nového Shocked .

Koukám ,že máš problémy přijmout můj postoj, že neberu příspěvky o reconection od lidí, kteří si o tom nepřečetli ani knížku nebo neprošli "zasvěcením", tudíž nemají praktickou zkušenost. Myslím že na to mám právo. Zkus ten můj postoj akceptovat a bude líp. Víš že lpění na minulosti brzdí náš vývoj?

Ještě k šamance - pořád nechápu čím jsem ji vytočil, nějak jsem to z jejího příspěvku nevyčetl. jen tam píše nějaké všobecné věci, které si stejně namlouvá, neboť to tak není (že jí stírám, útočím na ní, že mi leží v žaludku atd. - jsou to opravdu jen plky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 12:41 am    Předmět: Citovat

Já vím, že nejsi LW Very Happy . Nemluvila jsem o nás dvou, ale o tehdejší situaci tady na RW. Tehdy nás bylo víc, kdo dával Mílovi dost zabrat Very Happy . A já s tachyonama jsem s ním měla dost silné neshody...

Krabásku, vůbec nic se ti nesnažím podsouvat. Jen se snažím ze všech stran pochopit, co se to tu děje. A tak mě napadá, mimo jiné, že často po sobě podobně vyjíždějí lidé, kteří si nejsou svou vírou jistí. Toť vše.

Víš, vlastně se tohle vlákno týká tebe a šamanky. Mám vás oba ráda tak, jak můžu mít ráda lidi jen z písemného kontaktu a tedy vás znát jen z vašich zdejších projevů. Jste každý naprosto jiný a přitom to vypadá, že jste si hodně podobní. Proto asi na sebe reagujete tak, jak reagujete.
Myslím, že jste oba fajn a docela mne mrzí, že jste vytáhli proti sobě zbraně těžkého kalibru. Jo, mrzí mne to...a je mi celkem fuk, jestli to je mými možná nevyřešenými problémy z dětství Very Happy . Nejsem tak daleko, abych byla aŽ po krk nacpaná všeobjímající láskou, ale skoro fyzicky mě bolí, když si lidi ubližují kvůli kravinám. Zvláště ti, které mám ráda.
Ano, lpění na minulosti brzdí vývoj...ale nejsem si jistá, jestli tahle situace něčí vývoj urychlí....
Krabásku, nemám problém s přijmutím tvého postoje, zrovna tak jako s postojem šamanky. Přiznávám, že nesdílím tvé nadšení, ale to už je nejspíš dáno životní zkušeností. Nejspíš proto, že jsem dost často sama rychle nadšení podléhala a pak vystřízlivěla.
Myslím, že jsem napsala až moc k tématu, které se mne vlastně netýkalo Wink . Takže teď už nechám prostor vám dvěma, ať zkusíte najít cestu k vzájemnému respektování toho, že jdete každý jinou cestou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 1:39 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Lindo alias Wendy,
víš ty jsi zvláštní osoba. Pod Lindou tady píšeš začátečnické dotazy typu "má smysl reikovat celé tělo" a pod Wendys rádoby fundované a zkušené soudy. To mnohé naznačuje o tvé osobě a proto tě nemůžu zas až tak moc brát vážně. Prostě na nás hraješ takový divadýlko.

Tak se nediv, že je z tebe člověk zmatenej. Určitě máš nějaký důvod tady vystupovat pod více přezdívkami, ale fér to moc není. Marně jsem totiž hledal, za co by měla Linda důvod mě tak nenávidět. Ten tvůj příspěvek je plný nenávisti a zloby. Linda má 20 příspěvků a nenašel jsem žádnou mojí reakci, která by Lindu opravňovala k jejím slovům. Jenže nic tam ode mne negativního není.

Tak to raději piš příště jen pod wendys ať vím, o co jde.

Zeptám se tě, ta nenávist ke mě je jen na základě toho příspěvku o reconnection? Víš, momentálně mi připadáš jako hodně zlý a nenávistný člověk, tak bych rád věděl, odkud to jde a co je tím spouštěčem. Někdo tomu možná říká upřímnost, ale mě to spíš připadá jako psychopatické chování. O nějaké slušnosti se nedá mluvit už vůbec. Ono v dnešní době mají lidé různé představy o slušném chování a morálce.

Když někdo někomu řekne:"mám tě rád" tak se to považuje za klišé, duševní kecy či přetvářka. Když někdo někomu řekne "nenávidím tě" , "jdi do hajzlu", tak je prý upřímný a frajer. Je ale tomu opravdu tak? Je jenom láska, vše ostatní je jen iluze. Takže upřímnost? Kdepak. Lidé touží po krvi, čtou bulvár, dívají se na zprávy plných neštěstí a to si navzájem přejou. A je jedno, jestli jsou to lidé pracující s reiki. Mají stejné problémy jako ti lidé bez reiki. A povahově můžou být i horší. Reiki dokáže rozkrýt naše temné stránky a ty se projeví na povrch. Oni někteří lidé tady na foru většinou nejsou o nic duchovnější než ti ostatní. Perou se sami se sebou a svými problémy, například směrem k rodičům, ženy svůj vztah k otci, muži zase většinou ke své matce.

Nějak zapomínají, že jsme si zároveň učiteli a pokud s měrem k někomu neovládáš své emoce, tak to není problém toho druhého. Jsme součástí jeden druhého, neexistuje žádné "oni" nebo "on". Není žádně oddělení od celku. Existuje jenom "my". My společně.

Já ti sice mohu slíbit, že si tě nebudu všímat (což stejně dělám, protože jsem nenašel příspěvek kde bychom spolu něco řešili - vyjma příspěvku o reconection), ale tvůj problém to nevyřeší, protože brzo zase najdeš podobného člověka, který tě svými vlastnostmi stejně rozzuří jako já. A dokud si to u sebe nevyřešíš, tak se ti to bude opakovat. To samé platí o šamance.

Přeju ti větší klid a pohodu.
Ahoj pepa



Popravdě po tobě nevyžaduju, aby ses ve mně vyznal.
"Já ti sice mohu slíbit, že si tě nebudu všímat" Tak to dělej, to ráda přijmu.
Nebereš mě vážně, to jsem z těch tvých příspěvků vůči wendys, nepocítila - spíš to ve mně vyvolávalo opačný dojem.

Víš, momentálně mi připadáš jako hodně zlý a nenávistný člověk, tak bych rád věděl, odkud to jde a co je tím spouštěčem.

Ať už ti připadám tak či onak, nehodlám ti to vyvracet.

co je spouštěčem?

Víš nezlob se, ale mám z tebe - tvých příspěvků pocit, že jseš silně zfanatizovaný do té energie reconnection, že ji doslova propaguješ a že nesnešeš jakýkoliv názor, který tu energii byť jen nepatrně znevažuje, v tu chvíli okamžitě útočíš se slovy "cítím z tebe strach, nerozumím tomu cos napsala, ..... atd. bojuješ za ní, v jejím jménu napadáš druhé - celkově mi připadáš jako "Křižácká výprava" jen reconnection je to pravé, jen to, a nic jiného. Rec. - to pravá a jediná cesta, po které stojí za to jít. A opravdu mi připadneš jako režisér, kupříkladu...................."dobrý, ale tvůj příspěvek nesouvisí s reconnection. To bychom si tady taky mohly povídat o UFO,........." Lpíš na zářivé pověsti reconnection" hlídáš si ji jako pes misku s jídlem"
Toť můj pocit z tebe v souvislosti s rec.

Mám pocit, že bereš lidem svobodu slova, snažíš se usulpovat druhé. Takže proto má reakce byla prudšího rázu.
"nenávist a psychopatické sklony" - dlé mého to akorát účelně zveličuješ, ale pro mě za mě, jestli to mermomocí vidět chceš, tak prosim.

Celkový dojem z tvých příspěvků:
Krabasi, pročetla jsem si tvé příspěvky, ve většině z nich velmi často přiřkáváš strach těm, co napíšou něco, co ti nesedí, chytáš lidi za slova a moduluješ si jejich příspěvky tak, aby ti to vyhovovalo a tak, abys ty z toho kontextu nakonec vyšel jako vítěz a hlavně, abys měl poslední slovo. Prostě chytrolín nade vše.


"ale tvůj problém to nevyřeší, protože brzo zase najdeš podobného člověka, který tě svými vlastnostmi stejně rozzuří jako já. A dokud si to u sebe nevyřešíš, tak se ti to bude opakovat. To samé platí o šamance."

Krabasi, je hezké, že mě takhle poučuješ, pro mně to co píšeš není žádná novinka - ostatně o tomto tématu zde na webu je toho požehnaně.

a navíc, nemyslím, že bych měla až takový problém, že bych se tu s každým druhým hádala a napadala.

Mám z tvých příspěvků pocit, že zatímco kážeš vodu, piješ víno.
Proto ti také udělim jednu radu:
abys příčiny toho, co se ti nelíbí na druhých, začal konečně hledat také v sobě samém, a ne mimo sebe.

Když už to věčně předhazuješ druhým, tak se tím laskavě také řiď.

měj se

wendys alias linda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund