Fórum - Zobrazit téma - Speciálně pro Krabase - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Speciálně pro Krabase
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Speciálně pro Krabase
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 4:03 pm    Předmět: Speciálně pro Krabase Citovat

Krabasi,
už dlouhou dobu pozoruju, že ti ležím v žaludku. Stále mě napadáš, snažíš se urazit, několikrát docela nechutně a vůbec jaksi shodit moje názory a osobu. Ty jsi pochopitelně, mladý, krásný, chytrý a úžasný, dáváš to pořád dost hlasitě najevo. Tak bys mohl vynechat ze svých hloupých řečí nás staré, hnusné baby, co říkáš?
Nečti moje příspěvky a já se budu snažit dělat totéž.

Je jasné, že se my dva nemusíme. Nemáme se rádi (prosím vynech svoje neupřimné řečnění, že vlastně v jádru ano, protože to není pravda).

Když jsem nezačala jásat nad tvým fanatickým a absolutně nekritickým nadšením z rec, tak to začalo nanovo. Dokonce jsi zuřil a dupal nožičkou, když jsem si dovolila udělat nové téma, protože hezky všichni musí psát jen do toho tvého.
V poslední době se přesně projevuješ všemi znaky, které jsi mi vždycky přičítal: fanatismus, netolerantnost, jen ty máš pravdu, kdo si dovolí oponovat, toho hned napadneš, jen tvoje rec je nejlepší, všechno ostatní je fuj, kdo nesouhlasí nebo má jiný názor je okamžitě srovnán se zemí, až se bojí něco říct neuctivého.

No na závěr ještě něco, co na tomto webu ještě nebylo, ale bude to velmi upřimné a od srdce:

Krabasi běž do prdele!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 5:32 pm    Předmět: Citovat

Nezapomeň si tu baterku Krabasi, abys cestou nezabloudil.

Naposledy upravil Wendys dne pá srpen 01, 2008 5:40 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 5:38 pm    Předmět: Citovat

Šamanko já tě ale mám opravdu rád, nemám jediný důvod pro opak.

pepa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 5:49 pm    Předmět: Citovat

Wendys napsal:
Nezapomeň si tu baterku Krabasi, abys cestou nezabloudil.


o co jde?

vymazalas svůj předchozí příspěvek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 5:52 pm    Předmět: Citovat

od Wendys (nestiď se za své názory a nemaž je, když už je sem napíšeš):

citace:
Nedávno mě Krabas napadl za názor na reconnection, napsal, že se za můj názor o spálení té knihy, stydí, atd....další blbý prázdný plky. Před tím jsem ho moc neznala, skoro vůbec si s ním nepsala, ale během několika diskusí, do kterých se připletl, mě stačil doslova nasrat. Během krátké doby se mi fakt zprotivil, zjistila jsem, že se snaží s lidmi manipulovat.

Na jeden můj příspěvek v tom reconnection vláknu, reagoval v tom smyslu, že tomu nerozumí a že můj příspěvek je beze smyslu - takže si ze mě zkusil udělat debila, kterej nerozumí tomu, co píše, a vlastně tím nemá nárok něco o tématu psát, když mu vpodstatě nerozumí.

Je zajímavé, jak se snaží, aby měla reconnection na našem webu dobrou reklamu. Vídím Krabase jako ty zaměstnance telefonních mobilních společností, co se na tebe na ulici nalepěj s tím, žě chtěj vědět, jakéhože máš operátora a kolik za měsíc protelefonuješ, přičemž se ti snažej namluvit, že pokud podepíšeš smlouvu o "levnějších a výhodnějších službách" určitě se ti to vyplatí (ve skutečnosti je to výhodné pouze pro ně samé, protože za každou podepsanou smlouvu dostanou zaplaceno).
Já je nemám ráda a pokud je na ulici potkám, tak se je snažím urychleně odmrštit buď ignorancí nebo, pokud jsou až příliš dotěrní (jako je Krabas se svou prázdnou výmluvností), sprostým slovem. Hnusej se mi tihle obchodničtí lháři a Krabas mi je připomíná (vždyť on tady někde z huby vypustil, že je podnikatel - v čem, to je mi jedno)
Smrdí falší - prolhaností (o tom reconnection možná už pochybuje, ale nechce si přiznat, že možná zkouznul kamsi.....?), potřebou být nejchytřejší a hlavně mít poslední slovo.

Ještě z něj mám pocit, že se sám učinil samozvaným guru tohoto webu.
Zřejmě to bude pěkněj naivka, protože se často chvástá absolvováním kdejakých "duchovních"? kurzů a "zasvěcení"?. Věčný rádoby duchovní a energetický turista, jež všechny duchovní poučky a všechny energie zná, ale zatím nepoznal žádnou.
Mimochodem dal se slyšet, že reiki již nepoužívá. No možná protože tím slavným zasvěcením do reconnection nevědomky nenávratně odevzdal klíče od reiki.

Mimochodem dnes jsem na tu knihu narazila v knihkupectví, zatímco jsem se pokoušela začíst, zhruba po pěti deseti minutách držení knihy v rukou, cítím v dlaních teplo až skoro horko, chvíli to pozoruji, načeš mi můj vnitřní pocit - hlas říká dej to z ruky, tak jem ji ještě chvíli dřímala v ruce a pak ji odložila zpátky do regálu.
Zběžně jsem si přečetla, že ani sám objevitel E. Pearl nezná odpovědi na otázky typu: proč se to zesiluje oddalováním rukou od těla, proč šíří mezi lidi jen dotekem nebo pouhou přítomnotí zasvěceného, debatou o rec. atd.
Takže sám pan Pearl s nadšením šíří něco, co bezpečně nezná. Bude v tom buď najivita nebo touha po zisku, možná obojí.

A ještě dodám - můj pocit z toho nacítění reconnection: ruce horké jako kamínka, ale jinak než od reiki, byl to pocit jakobych byla baterkou momentálně vloženou v nabíječce, co je zapojená do zásuvky, nic víc.
V porovnání s reiki: reiki je měkce teplé - nepálí, uvoĺňuje, otevírá - jde to opravdu srdcem (moje zkušenost - mám letitý konflikt se sestřenicí - panuje mezi námi nevraživost - přičemž reiki, když na ni pomyslím začne téct - zatímco já ji v mysli div neprobodávám nožem, reiki mi to nechce dovolit - tím jak zahřívá ruce, nabádá mi tu holku duchu obejmout - tak to je reiki - dává tam duchovní lásku)

A reconnection - to je sice silná ale hluchá energie.

Ještě jsem vypozorovala: reconnection prochází přímo středy dlaní, reiki vychází poněkud níže - ze spodu dlaní.

Tolik moje letmá zkušenost s reconnection - takže můj názor: děkuji odějděte.
ať si Krabas s sebou cestou do prdele nezapomene vzít tu svoji reconnection baterku.

měj se hezky,
Samanko a zavítej sem častěji, je tě tu potřeba, aby se členi reikiwebu nezapletli v slepých uličkách - slabozrakého reconnectin samo - gurua chytro-plka Krabase, co se tu rozpíná a režíruje příspěvky členů webu (není jich málo, co jich už stil zblbnout - i mně to olízlo)

konec citace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 6:36 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Wendys napsal:
Nezapomeň si tu baterku Krabasi, abys cestou nezabloudil.


o co jde?

vymazalas svůj předchozí příspěvek?


abys na tu cestu viděl přeci,říká se přece tma jak v prdeli ne?

Laughing Džarmi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

aha,
máš pravdu, teď si vzpomínám, když jsme byli malí - ve školce, tak jsme si říkali:"jdi do prdele". A ten druhý mu odpověděl:"tak mi dej mapu a baterku". Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 6:52 pm    Předmět: Citovat

Ha, začíná se mi tu opět líbit Smile Myslím, že tu znějí konečně vulgární slova, které mi čpí upřímností Wink Rozhodně lepší, než falešné se plácání do ramenou a duchovní kecy Wink Jen tak dál Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 7:07 pm    Předmět: Citovat

Alwen tobě se to fakt líbí?
myslíš že to musí být hned upřímné, když někoho pošleš do .....? mě spíš připadá, že někomu ujely nervy. Šamanka je aspoň charakter a hned se to nesnažila po sobě smazat Smile

tak taky něco přidej "hezkého" ze sebe", rád si počtu. A může to být směrem ke mě, já to snesu. Kdo se tady může pochlubit svým vlastním osobním tématem? Ha, nikdo Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 7:17 pm    Předmět: Citovat

Mělo to být pro Samanku, ale nedopatřením se to dostalo sem, zřejmě to tak mělo být. Alespoň jsi dostal šanci se o sobě něco dozvěděť (když všemožně meleš o zrcadlení), i když tě to nepochybně zranilo, a mě je jasný, že zatímco si doma lížeš rány, si za každou cenu snažíš a budeš i nadále snažit urdžet na fóru masku nedotknutelnosti.

Je mi jasný, že se z toho všemožně vyplkáš a ospravedlníš, tak abys ses mohl blísknout jako vítěz - nicméně je to pro tebe viditelně prvotně důležité.

No když už jsi vychcaně využil toho momentu, kdy se můj dopis Šamance na mžik vyskytl na fóru, než jsem ho stihla máznout, tak ti ho naservíruju ještě jednou:

Jen si počti, když ti ten úlovek udělal takovou radost, tak si to dej znovu, ať jseš syt Samo-plku Samo-zvaný guru blbe


Nedávno mě Krabas napadl za názor na reconnection, napsal, že se za můj názor o spálení té knihy, stydí, atd....další blbý prázdný plky. Před tím jsem ho moc neznala, skoro vůbec si s ním nepsala, ale během několika diskusí, do kterých se připletl, mě stačil doslova nasrat. Během krátké doby se mi fakt zprotivil, zjistila jsem, že se snaží s lidmi manipulovat.

Na jeden můj příspěvek v tom reconnection vláknu, reagoval v tom smyslu, že tomu nerozumí a že můj příspěvek je beze smyslu - takže si ze mě zkusil udělat debila, kterej nerozumí tomu, co píše, a vlastně tím nemá nárok něco o tématu psát, když mu vpodstatě nerozumí.

Je zajímavé, jak se snaží, aby měla reconnection na našem webu dobrou reklamu. Vídím Krabase jako ty zaměstnance telefonních mobilních společností, co se na tebe na ulici nalepěj s tím, žě chtěj vědět, jakéhože máš operátora a kolik za měsíc protelefonuješ, přičemž se ti snažej namluvit, že pokud podepíšeš smlouvu o "levnějších a výhodnějších službách" určitě se ti to vyplatí (ve skutečnosti je to výhodné pouze pro ně samé, protože za každou podepsanou smlouvu dostanou zaplaceno).
Já je nemám ráda a pokud je na ulici potkám, tak se je snažím urychleně odmrštit buď ignorancí nebo, pokud jsou až příliš dotěrní (jako je Krabas se svou prázdnou výmluvností), sprostým slovem. Hnusej se mi tihle obchodničtí lháři a Krabas mi je připomíná (vždyť on tady někde z huby vypustil, že je podnikatel - v čem, to je mi jedno)
Smrdí falší - prolhaností (o tom reconnection možná už pochybuje, ale nechce si přiznat, že možná zkouznul kamsi.....?) a potřebou být nejchytřejší a hlavně mít poslední slovo.

Ještě z něj mám pocit, že se sám učinil samozvaným guru tohoto webu.
Zřejmě to bude pěkněj naivka, protože se často chvástá absolvováním kdejakých "duchovních kurzů“? a "zasvěcení"?. Věčný rádoby duchovní a energetický turista, jež všechny duchovní poučky a všechny energie zná, ale zatím nepoznal žádnou.
Mimochodem dal se slyšet, že reiki již nepoužívá. No možná protože tím slavným zasvěcením do reconnection nevědomky nenávratně odevzdal klíče od reiki.

Mimochodem dnes jsem na tu knihu narazila v knihkupectví, zatímco jsem se pokoušela začíst, zhruba po pěti deseti minutách držení knihy v rukou, cítím v dlaních teplo až skoro horko, chvíli to pozoruji, načeš mi můj vnitřní pocit - hlas říká dej to z ruky, tak jsem ji ještě chvíli dřímala v ruce a pak ji odložila zpátky do regálu.
Zběžně jsem si přečetla, že ani sám objevitel E. Pearl nezná odpovědi na otázky typu: proč se to zesiluje oddalováním rukou od těla, proč se to šíří mezi lidi jen dotekem nebo pouhou přítomností zasvěceného, debatou o rec. atd.
Takže sám pan Pearl s nadšením šíří něco, co bezpečně nezná. Bude v tom buď najivita nebo touha po zisku, možná obojí.

A ještě dodám - můj pocit z toho nacítění reconnection: ruce horké jako kamínka, ale jinak než od reiki, byl to pocit jakobych byla baterkou momentálně vloženou v nabíječce, co je zapojená do zásuvky, nic víc.
V porovnání s reiki: reiki je měkce teplé - nepálí, uvoĺňuje, otevírá - prochází to opravdu srdcem (moje zkušenost - mám letitý konflikt se sestřenicí - panuje mezi námi nevraživost - přičemž reiki, když na ni pomyslím začne téct - zatímco já ji v mysli div neprobodávám nožem, reiki mi to nechce dovolit - tím jak zahřívá ruce, nabádá mě tu holku v duchu obejmout - tak to je reiki - dává tam duchovní lásku)

A reconnection - to je sice silná ale hluchá energie.

Ještě jsem vypozorovala: reconnection prochází přímo středy dlaní, reiki vychází poněkud níže - ze spodu dlaní.

Tolik moje letmá zkušenost s reconnection - takže můj názor: děkuji odějděte.
ať si Krabas s sebou cestou do prdele nezapomene vzít tu svoji reconnection baterku.

měj se hezky,
Samanko a zavítej sem častěji, je tě tu potřeba, aby se členi reikiwebu nezapletli v slepých uličkách - slabozrakého reconnectin samo - gurua chytro-plka Krabase, co se tu rozpíná a režíruje příspěvky členů webu, tak aby splňovali jeho ideu (není jich málo, co jich už stihl zblbnout - i mně to olízlo)



Nezapomeň vlákno dále zrežírovat dle svého scénáře.

Tak teď už víš, že jsem tu pod dvěmi jmény - to je pro tebe přímo velrybí kousek, no vychutnej si to, ale nezapomeň žaludek máš jenom jeden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 9:49 pm    Předmět: Citovat

Krabe, ber nebo neber Wink To, že něco nechápeš, ještě neznamená, že to není pro druhého fakt Wink Sama nazývám věci pravými jmény a když mám pro to použít jadrnějšího slova, použiju. Zde není pravidlem se posílat do prdele či jiných částí těla, spíš naopak - nekonečná snaha být strašně duchovní a strašně tolerantní .. jak umělé, jak smutné .. A kde je svoboda cítění, svoboda vyjádření?
Nemám tu co k tobě psát, za sebe jsem vyjádřila pouze potěšní nad odvahou šamanky si dopřát svobodu cítění Smile to se obzvlášť v "duchovních kruzích" moc nenosí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 10:42 pm    Předmět: Pro Lindu Citovat

Lindo, Kraba znám osobně.
Jo, je ukecanej a rejpe, to ano.

Ale
Citace:

Smrdí falší - prolhaností


tohle neberu. Tak jsem ho nepoznal.
Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 1:27 am    Předmět: Citovat

Linda napsal:
Mělo to být pro Samanku, ale nedopatřením se to dostalo sem, zřejmě to tak mělo být. Alespoň jsi dostal šanci se o sobě něco dozvěděť (když všemožně meleš o zrcadlení), i když tě to nepochybně zranilo, a mě je jasný, že zatímco si doma lížeš rány, si za každou cenu snažíš a budeš i nadále snažit urdžet na fóru masku nedotknutelnosti.



jsi těžce mimo Lindo,
rány si nelížu a to co tu píšete mi opravdu nevadí a nemám s tím problém, naopak, čekám, co přijde dál. Je zajímavé že tebe vůbec neznám, proto mě překvapuje, že mě tak drsně odsuzuješ. Docela by mě zajímal tvůj důvod.

Maska nedotknutelnosti je pouze v tvojí mysli, tvá iluzorní domněnka. jde vidět, že mě vůbec neznáš. A jak bys taky mohla, anonymní hrdinko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 1:32 am    Předmět: Citovat

Alwen napsal:
Krabe, ber nebo neber Wink To, že něco nechápeš, ještě neznamená, že to není pro druhého fakt Wink Sama nazývám věci pravými jmény a když mám pro to použít jadrnějšího slova, použiju. Zde není pravidlem se posílat do prdele či jiných částí těla, spíš naopak - nekonečná snaha být strašně duchovní a strašně tolerantní .. jak umělé, jak smutné .. A kde je svoboda cítění, svoboda vyjádření?
Nemám tu co k tobě psát, za sebe jsem vyjádřila pouze potěšní nad odvahou šamanky si dopřát svobodu cítění Smile to se obzvlášť v "duchovních kruzích" moc nenosí Wink


ber nebo neber? nevím, co mám podle tebe brát nebo nebrat.
Toto je cesta kterou jsem si dobrovolně zvolil a nemám problém to všechno od kohokoliv přijmout. jen nevím nebo neznám co mi chceš ty osobně momentálně vzkázat. Tak se zkus vyjádřit přesně a neschovávej se za ostatní. Posíláš mne také do ...... ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 1:39 am    Předmět: Citovat

Mám dotaz - Linda se rovná Wendys?

To znamená že jeden člověk se tu vyskytuje pod dvěma různýma přezdívkama?
A mě chceš ty krasavice obviňovat z vychcanosti? Umístíš tu příspěvek který si přečetlo mezitím 20 lidí a pak se tváříš že nic, vymažeš to a napíšeš tu znovu svoje zvratky pod jiným nickem? Je to opravdu tak, nebo se mýlím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund