Fórum - Zobrazit téma - Prosba o radu, pomoc... Pseudohyperfunkce štítný žlázy... - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosba o radu, pomoc... Pseudohyperfunkce štítný žlázy...
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosba o radu, pomoc... Pseudohyperfunkce štítný žlázy...
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 8:12 am    Předmět: Citovat

Citace:
Pak si člověk spíš, než pocit dobrého rozhovoru odnáší pocit pěkně vyprášeného kožichu...


...to je asi věc názoru. Myslím, že to je nejen pro tebe Rendyy ale i pro další dost dobrý příklad pro to, aby si dobře rozmysleli, jestli se opravdu chtějí na něco zeptat nebo se opravdu zapojit do diskuze na nějaké téma, protože pak je třeba počítat i s tím, že budou číst i věci, které se jejich očím a hlavě nebudou nějak líbit. Na druhou stranu ale zjistí, že existuje i jiný pohled...Jen je zajímavé, že nuance vnímání upřímné, otevřené odovědi (a věřím že ti co tady psali, tak vědí o čem, protože holt už jim není dvacet, třicet ale nějaké ty životý předdržky zažili) mají velmi širokou škálu....
Někdo tu někde napsal něco ve stylu Ptej se jen na to, na co uneseš slyšet odpověď....

Napadla mne ještě jeden kousek červené nitě .
Výš jsi napsala, že rodiče se s tebou nechtějí bavit o tvých pocitech, vnímání, maximálně o počasí.
Pak tu píšeš že na tuhle diskuzi nemáš a že odplouváš.

Možná všechny ty neshody jsou díky tomu, že není síla, chuť, odvaha vyslechnout něco, co se mi nehodí do mých systémů co mám v hlavě. Rodiče ti to vymezili jasně, možná ses s nimi chtěla bavit o tom, o čem oni vědí že se shodnout nemůžete a nechtějí mít dusnou atmosféru...
A tys vymezila taky hodně podobně hranice hned jak jsi dostala jako odpověĎ něco, s čím nesouhlasíš.

Pokud chceme, aby někdo něco dělal, aby se k nám nějak choval, tak to v prvé řadě nejdřív musíme umět sami. Dřív to po nikom nemáme právo chtít. A i pak se musíme smířit s tím, že to, co umíme okolí umět nemusí, když nechce.

Za sebe nemám problém smířit se s tím, že ukončuješ svoji diksuzi takto, mnohdy jsem nejednala jinak...Svým rodičům jsem mnohdy v koutku duše vyčítala, že mi nikdy neřekli Máme tě rádi....Než mi po hodně dlouhé době docvaklo tolik věcí, které kvůli mne udělali, omezili svůj způsob života, dali svůj čas a prostředky kterých moc nebylo abych něco mohla já.....Soustředila jsem se na to co jsem sice neslyšela v té zaslepenosti,kterou sjem si hýčkala jsem si neuvědomila to co mi dali. Pak jsem si řekla Ty blbče.....Tolik roků si živíš nějaký křivdy a pro ně nevidíš tyhle dary, bereš je jako by byly samozřejmost......V tu chvíli bych se nejraděj kopla do zadku, kdybych to svedla......Jenže táta už nebyl abych mu mohla do očí poděkovat a říct mu Táto, dík za všechno....A u mamky, která naživu je, mi to dalo hodně práce.....Nešlo mi to přes rty, i když v srdci to křičelo.....A cítila jsem co se v ní děje, i když to na sobě nedávala znát, když jsme její kamarádce před ní řekla, že jsem vděčná za to, jaké mám rodiče....Nikdy ode mne nic takového neslyšela.....A přitom jsme si i přes ty spousty nedorozumění dokázali vždycky pomoct, když bylo potřeba, každý udělal maximum co mohl a uměl. Dokážeme stát při sobě a taky to o sobě víme. Jen o tom nebylo zvykem mluvit.
Uvědomila jsem si to co dělám já - mě tyhle slova taky nešly dost dobře přes rty.Ani teĎ s nimi nijak nešrádám, spíš naopak. A neznamenalo to že nikoho ráda nemám, ale že to neumím říct. Jenže to, že tě někdo má rád, najdeš , tedy když chceš, mezi řádky v každém vztahu...A začneš se díky tomu vědomí v tom každém vztahu chovat...Pro vztahy v parterství to jednou popsal pan Plzák moc hezky:"Když vím, že s někým jedu v kupé do Kolína, rozhod jsem se k tomu že sním do toho Kolína pojedu tak ať po mne nechce v každý stanici slyšet ujištění, že do toho Kolína s ním jedu, že s ním jedu rád...." Hodí se to pro všechny vztahy.
Pak si dovolíš objevovat ty jemné odstíny toho, jak si kdo představuje mít rád. Možná ti to neřekne, ale zajistí ti abys vyrostla a abys byla zdravá. Jiný ti nabídne pomoc, nebo bude u tebe vždycky kdy žněco nezvládneš sama. Další se na tebe jen usměje. JIný ti řekne sice něco co se ti nelíbí, ale co by mohlo být taky odpovědí na nějaké ty zauzlence v životě. A někdo tě třeba pošle do pryč....Všechno to jsou dary. Jednou dojdeš k tomu, že dar není jen to co chceš dostat, ale všechno s čím se setkáš, co ti je k dispozici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 10:03 am    Předmět: Citovat

rendyy napsal:
Já si tu výměnu názorů pro příště raději odřeknu... Pak si člověk spíš, než pocit dobrého rozhovoru odnáší pocit pěkně vyprášeného kožichu... Laughing


diskuze jsou k ničemu, proto ten pocit vyprášeného kožichu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 10:27 am    Předmět: Citovat

Umění diskuse je velký dar nebo cesta. Rosteme tím, že i diskutujeme.
To co bolí ,není diskuse, ale naše - a teď lze dosadit.... Objímá M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 10:41 am    Předmět: Citovat

diskuze tě nemá kam posunout Míšo Cool , proto v ní nespatřuju cestu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 10:45 am    Předmět: Citovat

Rostu tím, že si s člověkem, který sdílí své zkušenosti (někdy načtené informace), vyměňujeme postoje, to mi dovolí vidět to samé z vícero úhlů. Ovšem ,Krabasi, je mnoho cest a každý má svoji. Dovol mi, prosím Tě, mít ráda dialog, diskusi, sdílení. I s Tebou jsem se pokusila vést dialog a měla jsem z toho dobrý pocit.
Monology, přednášky, zakopané postoje - to mě nyní nepřitahuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Theresie
Nováček
Nováček


Registrace: 1.8. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:16 am    Předmět: Citovat

Všechny vaše vzkazy - i ty vaše osobní zkušenosti, neshody a nespokojenosti - jsem si zkopírovala a budu si je číst po večerech... Jste zvláštně moudří... Díky, děkuju. Tereza, Liberec. e-mail: theresie@centrum.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 8:26 pm    Předmět: Citovat

Já ti rozumín okénko, jak jsi to myslela. Já to spíš myslel tak, že mne posunuje ta praxe, to je moje cesta. Ale z diskuze určitě nějakou inspiraci najít můžu. Stejně tak jako ji může najít zakladatel tohoto vlákna.

Mimoto mě naše diskuze po mailu byla taky příjemná, příjemnější než ta předchozí tady na fóru Smile.

ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 8:46 pm    Předmět: Citovat

rendyy, díky
Tvé urputné odmítaní HSB me vyprovokovalo, že jsem do nich dneska nahlédla. Už nějakou dobu mi leží na nočním stolku a pravděpodobně moje předsudky vůči názvu mi zatím nedaly se začít. První stránky mě docela mile překvaily, takže asi se mnou pojednou na dovolenou.... super, zrovna jsem přemýšlela, co si přibalím
hi hi hi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 9:57 pm    Předmět: Citovat

Taky se mnou cestujou,teda teďka konkrétně Přátelství s Bohem,je to prča,volné pokračování Hovorů.....

Moc dobrej nápad Smarte

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 10:15 pm    Předmět: Citovat

HSB 1. jsem si přečetla docela se mi to líbilo, korespondovalo to totiž s "normálními" názory. Koupila jsem si kartičky HSB a to je teda super:))))) Mám je už kolikátý rok, když potřebuju takovou rychlou odpověď od Vyššího Já na nějaký problém (to vždycky kartám řeknu-Tak, holky, co mi na to poradíte vy?)jo a ono mi vyjde zrovna to co mě napadlo jako první Wink Very Happy Největší podpora to byla, když jsem řešila třenice s dospívajícím synem a jeho názory Laughing Laughing Laughing a to mi vycházelo neustále Vypuď své milované do světa,Pro žádnou duši nejsi požehnáním, pokud tě potřebuje abys přežila, Hned po nenávisti jsou starosti tou nejhorší aktivitou, Přitahuješ všechno čeho se bojíš a Vaše názory vám brání prožívat radost a vaše očekávání vás činí nešťastnými, Snaž se v druhých vidět víc, než ti ukazují.... Když jsem si mozek porovnala a stejně si dělala starosti zas s něčím jiným tak mě vždycky hodily koutky nahoru kartičky s texty: Nejvyšší myšlenka je vždy ta, která obsahuje radost a Smích?Zkus to Laughing Laughing Jo a taky Máš právo na radost....

Vážně, HSB první díl mne nadchnul, ty ostatní mi už přijdou jako když se dopisujou další díly k dobrýmu filmu. Ale třeba jsem na ta pokračování nebyla nějak nazrálá Smile

Ale myslím že mě s největším efektem nakopala knížka od Alana Kardece (nebo Cardece-už nevím)s trochu tajuplným názvem Kniha duchů...To jsem si ji půjčila z knihovny...To ještě žádné HSB nebyly...Všechny ty otázky které jsou probírány v HSB se objevily už tam, stejně tak i když jsem si četla jakékoli další knihy s takovou tématikou, tak se hodně věcí shodovalo....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 6:45 am    Předmět: Citovat

smart napsal:
rendyy, díky
Tvé urputné odmítaní HSB me vyprovokovalo, že jsem do nich dneska nahlédla. Už nějakou dobu mi leží na nočním stolku a pravděpodobně moje předsudky vůči názvu mi zatím nedaly se začít. První stránky mě docela mile překvaily, takže asi se mnou pojednou na dovolenou.... super, zrovna jsem přemýšlela, co si přibalím
hi hi hi Laughing


Kdysi jsem je četla všechny, i ty další díly. Nedávno jsem přečetla pár prvních stránek, ale dál už mě to nijak neoslovovalo. Každý máme jiný literární vkus... Smile

Mimochodem, zkoušel jste někdo vlastní HSB? U mě to funguje jako takový spouštěč krásných, až zázračných událostí, vlastně je to forma modlitby, tak aby to nebylo zázračné, vždyť čas strávený s Bohem je vždy požehnáním...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2008 9:58 pm    Předmět: Re: Prosba o radu, pomoc... Pseudohyperfunkce štítný žlázy.. Citovat

Theresie napsal:
Zdravím vás všechny, jsem na tomto webu dnes po druhé v životě: nejsem zcela zasvěcena do věcí, které se týkají Reiki a podobných náhledů na svět, přesto bych se ráda na vás obrátila s prosbou o radu ohledně mé štítné žlázy... (jinak: všechny komentáře, které se týkaly právě hypofunkce Š. Ž., které jsou na tomto webu, jsem četla). Mým problémem je to, že jsem zbytečně (na lehký podnět doktorky, která mne vůbec neznala) jedla 3 měsíce pilule s jódem... To zapůsobilo na latentní zánět (zděděný po tetičce) v mé štítné žláze. Ta začala produkovat, jak látku, co tu štítnici požírá, tak na druhou stranu produkuje i nadbytečně hormony(?), že pak vlastně funguje silněji... Doktorka mi nejdřív řekla, ať jim 4 kouzelné prášky na snížení funkce Š.Ž., pak mi jiná řekla, ať jich jim 8!!!, a ta samá mi pak řekla, ať jim 3 prášky... A mezi tím, ať to prokládám léky na snížení tlaku. Tak jsem si to interně zkrouhla na 1ks prášku denně... A piju hodně čaje s kozlíkem a karbincem... Ale stejnak se necítím fit, hodně se potím, špatně spím, tloustnu, jsem rychle unavená, mám zničený vlasy a hlavně (!) stává se ze mě klasický HYPOCHONDR - kdy ulpívám jen na svém zdravotním nesouladu! Chtěla jsem se tedy zeptat, zda-li neexistují nějaká homeopatika či jiné způsoby, jak Š.Ž. "srovnat".... Možná s ptám příliš materialisticky... Předem moc děkuju za jakýkoliv náhled... Hezké dny všem. Tereza


Ahojky! určitě se s tím dá něco dělat a určitě bych šel cestou alternativní medicíny. Zkusila jsi už reflexní terapii? Dám ti odkaz na jedny fakt bezva stránky. Je tam diskuzní fórum, kde se o tom určitě něco dozvíš. Zkus se podívat na diskuzi, pokud tam nenajdeš co hledáš zkus se zeptat na alternativní cesta Martina a nebo rovnou oslov Patakyovi. Buď si budeš moct pomoct vlastním způsobem mačkáním reflexních plošek štítné žlázy a nebo se objednej na terapii u Patakyjů.... Smile věřím tomu, že se tam najde odpověď na tvé problémy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2008 1:15 pm    Předmět: Citovat

omlouvám se...zde je slibovaný odkaz http://www.patakyovi.cz/diskuse.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 10:10 am    Předmět: Citovat

dík, fdh, že připomínáš odkazy. Dala jsem nějaké ke štítné žláze k tématu "Vypadávání vlasů", ale raděj to dám i sem, aby to bylo v té správně přihrádce:))))

ad štítná žláza, našla jsem při brouzdání webovými stránkami časopisu Meduňka na tohle: http://pvsp.cz/medunka/zobraz.php?action=clanek&idclanku=2202&idsekce=61&idpredka=0

a ještě tenhle. http://www.patentnimedicina.cz/stitna_zlaza.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund