Fórum - Zobrazit téma - Dan Millman - duchovní poselství - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Dan Millman - duchovní poselství
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Dan Millman - duchovní poselství
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 7:03 pm    Předmět: Citovat

no nikdy nemůže být film lepší než knížka...ta ti dává možnost otevřít svou představivost..můžeš se vracet, zamýšlet se , podtrhávat si věci, porovnávat, ve svém tempu a čase....A když chceš, tak tu knihu přečteš od začátku do konce. Porovnej čas potřebný k přečtení knihy a délku filmu. Filmaře stejně jako tebe zaujme něco z té knihy, a na to něco upoutá pozornost. jenže kdo ví, třeba v té knize je pro tebe poselství úplně někde jinde, někde, co autor filmu nepovažovatl až tak nutné zdůrazňovat nebo to přejde jen nějakou poznámkou.

pro fdh: jo, jsem vodnář a opravdu nemám žádnej promarněnej den. I když se flákám, to flákání si naplánuju, má svou náplň, průběh a užívám si ho. Takže to vlastně ani flákání není. Když na mně jdou nějaký ty nálady, který zaváněj nechutí, tak ihned velím sama sobě k aktivitě. Písnička "Dělání, dělání všechny chmury zahání "je totiž 100% pravda. A protože kdybych se neposlechla, tak bych se nemohla na sebe podívat do zrcadla, tak se i poslechnu Wink Platí pravidlo aby aktivita a práce se alespoň trochu rovnala zábavě, radosti a odpočinku. Alespoň trochu. Jinak mě to vytrestá. A to už, díky ne-e-e. Tož neplést si odpočinek s promarněným dnem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 9:00 pm    Předmět: Citovat

jj, to je fakt... jednak si myslím, že dost lidí a hlavně takových těch workoholiků z řad starší generace, ale jiní si pletou den, kdy odpočíváš a tak za den promarněný, za den, kdy nic neděláš... ale je fakt, že je to na tobě, zda si ho uděláš či nikoliv.. Smile

a taky máš pravdu, že dělání zažene různý chmury, i když to třeba chvíli trvá než přejdou...ale věřím tomu, že je někdy dost těžký začít s něčím takovým.... teda aspoň pro některý lidi... já už taky přišel na to, že to pomáhá a že je potřeba včas se k něčemu donutit, aby nebylo zbytečně pozdě.... pak tě ty chmury pohltí a bývá to těžší se k něčemu přinutit....

mimochodem... jak říkala paní na Kamínkách... lenost, to je základ všeho trápení lidí... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 7:24 pm    Předmět: Citovat

fdh napsal:

jsem zvědavej Very Happy co je to indická hra Líla?

Nyní jsou v prodeji dvě varianty - původní indická s doprovodným slovem Harishe Johariho a od nějakého našeho autora či autorky, s potřebou to převykládat pro našice. Nakoukni do nějakého knihkupectví, najdeš to. Vykládat o Líle není totéž jako si ji skutečně zahrát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 7:26 pm    Předmět: Citovat

Pokud budete mít potřebu shlédnout film Pokojný bojovník, ozvěte se mi prostřednictvím SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 7:49 am    Předmět: Citovat

Četl jste někdo knihu Nevšední okamžiky od Dana M.. Uvažuju o její koupi a zajímali by mě jaké jsou na ní ohlasy.
Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 10:20 am    Předmět: Citovat

Bohuzel jeste necetla, ale podle prvnich dvou knizek (Cesta pokojneho bojovnika a Navrat pokojneho bojovnika) bych se do dalsi nebala jit. Cetla jsem je ted podruhe a vim, ze si je prectu za nejakou dobu znova.

Tohle jsou knizky, ktere Dan Millman uvadi jako jadro sveho uceni:
Citace:
o Living on Purpose (Tvůj život má cíl)
o The Life You Were Born to Live (Život, který musíte žít)
o Everyday Enlightenment (Každodenní osvícení)
o The Laws of Spirit (Zákony Ducha)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund