Fórum - Zobrazit téma - REIKIDUM - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - REIKIDUM
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

REIKIDUM
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 1:41 am    Předmět: Citovat

Kupodivu to cítím podobně jako ty mamko,jen jsem si říkala,jestli to není něco jen mého osobního a asi to bylo opravdové cítění.Zatím neumím rozlišovat,ačkoli jsem si myslela,že už ano,co přichází ode mne a co od ostatních....tak nejsem zaujatá,fajn.

Všichni máme v sobě obsaženo to hezké a nehezké.Je to naše lidské a je to to,co naše životy dělá hezké,jak popisuje Damao.Někdy trošku dřina a může to být otravné,ale ve vztahu s hezkým,že to vlastně tomu hezkému dává život,tak je to vlastně parádní.Hihih

Tak tedy,mějme porozumění pro všechny.

Papáček Džarmi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 3:56 am    Předmět: Paráda - nejen mamce Citovat

Mamka to nakousla,
mamky se potřebují často naštvat,aby to z nich začalo lítat ven.Jinak zůstanou mamkami, jsou jen chránící, ale potlačené
ostatních aspektů, třeba právě vzruchu a vypapiňákování jim uniká dovnitř a to jim není ku prospěchu.
Jupíí.
Možná mi nerozumíš, ale dělám co cítím, a teď cítím opravdovou radost.
Určitě jsi to nechtěla, ale dala jsi mi zatím největší dárek tady, teda po jedné básni, kterou mám na meilíku.

Pocity, které často zaměňujeme za city,jsou zanesené minulostí. Vysvětlovala jsem to už na počátku, ale neslyšela jsi mne, protože jsi mne asi nečetla. Blok nečte co by jej mohlo rozpustit.
Co cítilo tvé srdce u mých textů, cit, a odkud se bralo to, co mi nevěří?
Nemusí, nemusí nikomu věřit, a už vůbec ne mně.
Kdo v tobě říká, že má slova nejsou úpřimná?
Byla a jsou to nejryzejší, co vyplulo z mého nitra. Ta slova veršů i ta věnována Damaovi.
To si teda piš. Very Happy
Jak by ses chovala kdyby jsi s jistotou věděla, že jsou upřímná, že celé moje srdce u nich září...?

A že jsem získala sílu z pochválení, kdepak. To bych se načekala, nebo také navnucovala, nebo také podlízala, to je hnus pro mne už jen psát. Jsem hrdá moje milá mamko, hrdá abych se podpůjčila něčemu, v co sama nevěřím a obrací se mi z toho kufřík.Toto nedělám. Jako jeden z mála, proto jste tak zmatení a nevíte čemu máte věřit a vaše zkušenosti Vás přikloní k záporu.

Nechci to po nikom aby mi dával sílu. Tu čerpám ze sebe, ne, že bych sama sebe už tak uměla milovat, to je cesta na delší dobu, ale pro sílu chodím zásadně k sobě. A budeš se divit - k lásce.
Neberu sílu z toho, když mi pár úžasných lidiček věnuje laskavé slovo.
Z toho mám úpřimnou radost.
Sílu si dávám například reiki, meditací, očistou slov, regresením, kdy se vrací zpět proudy energie zachycené v bolesti, prostě sama sobě si.
To bych se načekala a povyměňovala pravdy za podrbání za ouškem. To nedělám.
Co by z toho bylo - harmoniee napovrchu, vření bolest uvnitř. polovičatý svět radosti, potlačování - eeeee.

A sílu, mamko sílu na to, co jsem musela říct Damaovi, tu jsem musela nabrat až z nebe, to mi teda můžeš věřit.
Kdo z Vás tady, ale prosím neříkejte to veřejně Laughing , má nebo měl takovou sílu, že řekl autoritě to, co si myslí proto, aby to jak trn v bolavé pacce nezůstávalo mezi Vámi, a ještě k tomu ne kvůli tomu, aby se sám vypapiňákoval, ale kvůli urovnání vztahu do hloubky.

O těch zrcadlech to není bohužel a ani bohudík fráze, zrcadly si vždy k sobě otočím to mé. A otočím si to k zpracování, takže ne únik milá mamko,ale tvrdá makačka.
Takže zrcadla: Opakování MAMKA moudrosti:
Nejsi ty a já. Jsi jen Ty a Já.
A mezi námi zrcadlo. Tvé je vždy Tvé, mé vždy mé, můžeme mít podobné, nebude to stejné.
Takže na sebe vlastně doopravdy nepůsobíme. Působíme skrz ty zrcadla jen sami na Sebe sobě si, nikoliv na sebe my dvě navzájem.
Kdo chce pochopí, kdo nechce vzdá to.
Techniku zrcadel srotoval génius, jen málokdo je uvede v praxi, to máš pravdu, právě když jsem četla tvůj příspěvek jsi ji zahodila i ty.
Mamko, to jsi nebyla ty, to jen tvé bloky, které zrcadla a jejich síla opravdu štvou, využily příležitosti a snažili se tuto techniku rozflákat na střepy. Vyšlo jim to? Tady máš nové. Nech ležet chceš-li, najdeš ho tady vždy.

To s tou zhrzenou ženskou je paráda, ale seš vedle jak jedle.
/nemusíš mi věřit, ale vědomí ví, že je to pravda, a co by sis myslela, kdyby jsi to věděla? jednoznačně a jistě, že se my dva neznáme./
Jak by ses potom dívala na nějaké svoje připadá mi........
jakou Váhu by potom mělo Tvoje připadá mi.........
Tvoje připadá mi - které jsi založila na domněnce - fakticky lži, budu jemná - nepravdě,nefaktu - ovlivňuje ostatní lavinově tak, jako by bylo založeno na pravdě. To je, co !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Některé lidi tento děj na RW odtáhne, některé přivolá.....děj se vůle ......
JEJICH ............. Laughing, hi myslela jsi, že řeknu Boží? Kdepak. Ten je vpoho. Alespoň ten, kterého znám já..........
Všichni bychom měli znát jednoho, ale koukáme na něj přes naše představy, tak ho můžeš mít jinak.

Damaa neznám, a kdybychom se znali osobně, myslím že by to bylo úplně vpohodě. Wink

Ono vlastně taková obrazovka počítače je zrcadlo doslova -
M E G A V Ý S O S T N É. O to víc, když si píší ti, co se vůbec neznají!!!

Hm, měla bych se snad tady omluvit fóru, že jsem si dovolila vytvořit nové slovo? Embarassed ,
nebo že používám slova jinak než ostatní a tím jsem podezřelá? Cool
a tím nesplývám s davem, dovoluji si být svá? Razz ,
to znamená tím, za čím v duchovnu jdeme ale bacha jak to někdo udělá, to vrrrrr - koušeme, utíkáme, ............dodejte své Smile
Jasně, co je nové tomu nevěříme, zakodováno už od pračlověka, jsem daleka toho myslet si, že byste to rozuzlíkovali rychle, to snad u takové hloubky ani není v lidské moci.

Takže kdybychom se znali osobně, s Damaem, nevzniklo by toto, a toto mělo vzniknout. Dáreček.

Rovnou zavíráš diskusi, rovnou jsi to ustřihla, rovnou si máš svoji pravdu o mně, jak jednoduché, jak běžné,hotovo jako úklid doma, ric pic bum - uklizenej dům.
V dušičce to tak rychle nepůjde, a v duchu, uf, v tom už vůbec ne.

S láskou rostoucí Vaší otevřeností, ať už je v ní cokoliv - Lomikámen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 4:05 am    Předmět: Dzarmi Citovat

Dzarminko,
opravdové cítění jak píšeš je vždy, jen a pouze Tvoje osobní.

Spojování podobnostmi na povrchu docílíš, že povrch vypadá jednolitě, hloubka rozdílně, ale kvůli jednotlitému povrchu to vypadá vpoho ,
ale nic to neřeší s tvojí osobní bolesti v hlubině.

Spojením stejných povrchů získáte na chvíli pocit bezpečí, jakési fingované jednoty
ale ...........
hloubka vlastní je stále pod povrchem, nevím jak velká, to musí každý sám, u někoho šílená, u někoho pohodovka.

Nebezpečí slučování jednolitých povrchů je v tom, že kdo má nejhloubější hlubiny, táhne dolů zrcadlením ty ostatní.
Nikdy nevíme, jako hlubiny má kdo z nás.
Lepší je cítit své, pracovat na svém do nitra, mně je jasné, že teď nevěříš, ale nej terapeutem tady, za tu dobu co jsem četla příspěvky je jednoznačně Renata.
Tu doporučuji, když něco nechápeš, ta na sobě maká tak, že tě neztáhne.

S láskou hlubokou a vroucí - Lomikámen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 8:07 am    Předmět: Citovat

Mír v srdci...

Naposledy upravil rendyy dne so srpen 16, 2008 9:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 9:04 am    Předmět: Re: Paráda - nejen mamce Citovat

[quote="Lomikamen"]Mamka to nakousla,
mamky se potřebují často naštvat,aby to z nich začalo lítat ven.Jinak zůstanou mamkami, jsou jen chránící, ale potlačené
ostatních aspektů, třeba právě vzruchu a vypapiňákování jim uniká dovnitř a to jim není ku prospěchu.
Jupíí.

Laughing mamko a máš to, ozveš se a hned se to otočí proti tobě, Lomikámen tě prostě zná Laughing
ˇ
Říkáš, že tě neznáme, tak nevíme jaká jsi úžasná osoba v reálu, jak by sis s Damaem a ostatními rozuměla a měla se ráda - nechápu, kde bereš tu jistotu? Nás taky neznáš ale toho, kdo tu má nějaký nesouhlasný příspěvek, okamžitě nařkneš ze všeho možného, podsouváš mu strachy, vzteky, kde co negativního. Není to divné?

Myslím, že se tahle debata začíná dotýkat nejen Damaa, ale trochu nás všech. My se totiž máme rádi.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 9:14 am    Předmět: Re: Paráda - nejen mamce Citovat

samanka napsal:

Myslím, že se tahle debata začíná dotýkat nejen Damaa, ale trochu nás všech. My se totiž máme rádi.

šamanka


Máme se rádi... A sešli jsme se v jednom REIKIDOMĚ... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 9:27 am    Předmět: x Citovat

Shocked Je velice zajímavé, co se děje. Jakoby se zvedla mlha a ukázalo se, kam se lidi, které tu znám dlouhou dobu dostali a jak dozráli.
Jak se poučili a zmoudřeli a nenechají se opít rohlíkem. Vlastní zkušenosti (bohužel hlavně ty negativní) jsou nenahraditelné čímkoliv.

Smile Opravdu mám upřimnou radost a potěšení ze setkávání s mnohými
z tohoto webu, hodně mě to obohacuje a doufám, že se nenechají odradit a budou sem chodit dál! Smile

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 10:00 am    Předmět: Citovat

Smile

Naposledy upravil rendyy dne so srpen 16, 2008 9:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 11:19 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Shocked Je velice zajímavé, co se děje. Jakoby se zvedla mlha a ukázalo se, kam se lidi, které tu znám dlouhou dobu dostali a jak dozráli.
Jak se poučili a zmoudřeli a nenechají se opít rohlíkem. Vlastní zkušenosti (bohužel hlavně ty negativní) jsou nenahraditelné čímkoliv.

Smile Opravdu mám upřimnou radost a potěšení ze setkávání s mnohými
z tohoto webu, hodně mě to obohacuje a doufám, že se nenechají odradit a budou sem chodit dál! Smile

šamanka


podle jakého klíče posuzuješ jaké zkušenosti jsou negativní a které pozitivní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:11 pm    Předmět: Citovat

Krabásku asi podle toho jak se u danné zkušenosti cítíme,tak poznáme ne?No a pak s odstupem se tomu zasmějeme a řekneme si,,Ono to bylo k něčemu dobré''!Teda pokud je negativní...samozřejmě je to relativní viď...

Papáček Džarmí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:29 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Krabásku asi podle toho jak se u danné zkušenosti cítíme,tak poznáme ne?No a pak s odstupem se tomu zasmějeme a řekneme si,,Ono to bylo k něčemu dobré''!Teda pokud je negativní...samozřejmě je to relativní viď...

Papáček Džarmí Smile


jistě Džarmi,
to co cítíme vypovídá o našem postoji k dané situaci. Proto to znamená, že pokud se necítím v té situaci dobře, tak to ještě neznamená že je ta situace negativní (situace = zkušenost). Negativní je spíš náš postoj k ní. Pokud změníš svůj postoj, pak se změní i tvé vnímání (cítění) té situace. K čemu je to dobré? Například k tomu, že se pak člověk změnou svého postoje přestane vyhýbat určitým lidem a situacím (například nepříjemnému rozhovoru se svým šéfem ohledně kariérního postupu). Pak člověk roste.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:30 pm    Předmět: x Citovat

Doplňuji svůj minulý příspěvek vysvětlením: negativní - myšleno zážitek, který je v té chvíli kdy se děje a kdy je prožíván vnímán jako negativní, nepříjemný, špatný, příliš bolestivý atd. Jak je vnímán později, s odstupem je rozdílné. Např. rozchod s partnerem v té chvíli vnímaný jako negativní, může být vnímám jako nejlepší událost posledního roku, jen co to přebolí a dojde nám, co to bylo za člověka nebo jak nám v tom vztahu bylo zle.
Je to příklad, prosím nevztahovat na konkrétní osoby. Původně jsem myslela, že netřeba takto objasňovat, co je negativní zkušenost, když tu o tom diskutujeme dost často, zvlášť lidem, co jsou tady pečení, vaření).

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

šamanko já se tě ptal proto, neboť si myslím, že už v dané chvíli můžu to svoje negativní/ pozitivní vnímání situace hned změnit a nemusím čekat rok, až to opravdu uvidím (rozchod s partnerem což mi tato situace umožnila/ umožní změnu mého života k lepšímu). Stačí jen a pouze to chtít vidět.

Dle mého, neexistuje negativní zkušenost. Pouze zkušenost která nás oslabuje či posiluje. A o tom rozhodujeme pouze my.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 3:12 pm    Předmět: Re: Dzarmi Citovat

Lomikamen napsal:
Dzarminko,
opravdové cítění jak píšeš je vždy, jen a pouze Tvoje osobní.

Spojování podobnostmi na povrchu docílíš, že povrch vypadá jednolitě, hloubka rozdílně, ale kvůli jednotlitému povrchu to vypadá vpoho ,
ale nic to neřeší s tvojí osobní bolesti v hlubině.

Spojením stejných povrchů získáte na chvíli pocit bezpečí, jakési fingované jednoty
ale ...........
hloubka vlastní je stále pod povrchem, nevím jak velká, to musí každý sám, u někoho šílená, u někoho pohodovka.

Nebezpečí slučování jednolitých povrchů je v tom, že kdo má nejhloubější hlubiny, táhne dolů zrcadlením ty ostatní.
Nikdy nevíme, jako hlubiny má kdo z nás.
Lepší je cítit své, pracovat na svém do nitra, mně je jasné, že teď nevěříš, ale nej terapeutem tady, za tu dobu co jsem četla příspěvky je jednoznačně Renata.
Tu doporučuji, když něco nechápeš, ta na sobě maká tak, že tě neztáhne.

S láskou hlubokou a vroucí - Lomikámen


Milá Lomikámenko,

ano,je vždy jen mé a osobní.Jen mam pocit,že jsou věci které přicházejí zvenčí a tvůj pocit je reakce na ně a nebo je tedy ode mně a je to reakce sama na sebe.Pravděpodobně je to i propojené,souzní to.Některé přicházevší věci zvenčí je jednoduché rozlišit,ale některé pro mě zatím ne.
V poho to je proto,že jsem zas udělala další krůček.Další zkušenost s mým vnímáním.Z nějakého důvodu si jím nejsem jistá a nevím vždy,co je moje vnímavost a intuice a co je moje ego.Stále se tyto věci učím a vůbec si ujasňuji co jsou zač.Takže to tedy vypadá na spojování podobnosti,ale jen jsem nahlas došla k uvědomění,že jsem to cítila podobně a že tedy nejsem sama.To neznamená,že je hned něco spojeno a propojeno.Ale vlastně asi je.Nu a to je možná i v poho.Hihih
Moje nejhlubší hlubina je krásná a jsem si toho vědoma a jsem silná ve svých kořenech.Je tam obsaženo cokoliv si dokážeš představit,včetně tmy a strachů,ale střídají se se světlem a je ho spousty..Vím kdo jsem já a co jsou ostatní,po uvědomění si co je ode mně a co od ostatních. Very Happy Very Happy Very Happy
Pracuji na tom.A i kdybych zaplula do někoho hlubiny a propojila ji s mou,tak je to krásné.Ať je jaká je.Je to moje volba a je to nejlepší volba,kterou dělám.
Miluju Renču,pokud se jednou rozhodnu,že potřebuji službu kineziologa,tak určitě půjdu za ní.Mam moc ráda její příspěvky a vždy tam najdu něco pro sebe.Opravdu ji mam moc ráda.Stejně tak miluju spousty dalších tady.Punkta,Šamanku,Damaa,Mamku,Krabáska,Blankas,Mamku,Houbíka a další a k některým si hledám cestu.Každý mi něco přináší.
Každý máme svou hlubinu a každý tam máme něco a to něco je namíchané s těch samých věcí,jen v jiné kvantitě.Nebo jsi myslela jen tu tmavou černou tichou hlubinu?Ale i tam je život,jen jiný....
Takže v poho. Very Happy

Né teď si hodně dělám srandičky s tím poho.Baví mě to.

Papáček Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 6:40 pm    Předmět: x Citovat

Šedá je teorie, zelený je strom života.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund