Fórum - Zobrazit téma - Stala se mi taková věc - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Stala se mi taková věc
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Stala se mi taková věc

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nolen
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 21.7. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 1:35 am    Předmět: Stala se mi taková věc Citovat

Ahoj. jen by mě zajímal váš názor. Pred 2 mesicema o reiki sem vedel prd se mi stalo toto. Kdykoli jsem si šel lehnout. Sem se v noci probudil. A strasně se mi rozbušilo srdce a neuveritelne se mi motala hlava / vetrnik/ a cítil sme jak mnou jezdí energie nahoru dolu vyrony nevim ja kto jinak rict bal sem se ze to nepreziju. Mesice pred tim se mi stalo že znicehonci sem slysel dusot koni rev jak krava sem vyskocil z postele a druhy den sel k doktoru obvodakovi ,ten rek ze sem asi hodne citlivej,
a ze to muez byt forma namesicnosti, Embarassed ok. tak se mi zdalo ze sem se jako v posteli postavil ve snu a vsechna energie se prelila trba do panve takze se mi zdalo ze stojim na zadnich a sem pes /+ erekce/
Jindy mam energii v nohou v brichu a pak do hlavy a to tocení tu energii byhc prriovnal k vybuchu . Nema nekdo neco podobneho?
Naposled sem se byl ptat clenu rodiny kdo byl u me v pokoji protože me nekdo stipnul do boku znate to takovy cvrnknutí do boku ale to sem uz rozsvitil.
ted sem se dostal k reikam, kterým sem neveril kamaradka mistr reiki
mi poslal na dalku reiki. V zadech sem citil horkost palení simraní chtel ose mi dusevne zvracet myslim ten dávící reflex. Pak uleva. takže s pesimisty a vysmivače se reikam se stal clovek co se asi necha zasvetit. Btw Mam horke ruce desne a nekdy mam pocit kdyz si lehnu ze mi upadnou spicky prstu ani ne tak horky jako energie vsude.
Dik
Tomas 29 let Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 3:46 pm    Předmět: Citovat

no, myslím že je načase tu schopnost práce s energií využívat nějak kultivovaně, se záměrem. Kurz Reiki je dobrý začátek. Asi bych radila sehnat si knížky o práci s energiemi a najít to, co je šité tobě na míru. Třeba mě napadá Práce s životní energií od Waltera Lübecka, kdysi hooodně dávno se mi dostala do ruky knížka L.Rampy Učebnice ezoteriky - moc hezky napsaná. Může tě oslovit i knížka od Erica Pearla Recconection, Ruce světla od Barabary Ann Brennan je taky mooooooc hezká a dost naučí. Možná přijdeš na úplně jiné věci, co s tím potenciálem můžeš dělat, ale hlavně měj na mysli že můžeš sice všechno, ale ne na úkor někoho jiného a když pomáhat někomu, tak by to měl vědět a dát ti k tomu souhlas. A pokud nechce, respektovat to.
No a abys tu energii dovedl líp pochopit, zkus si prostudovat Duchovní zákony od Kurta Tepperweina.
Jinak, fantazii se meze nekladou a nic není nemožné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nolen
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 21.7. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 4:51 pm    Předmět: Citovat

diky, ja si tu energii jinak neprivolal ono si todle naslo me Smile Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 6:51 pm    Předmět: Citovat

No však právě proto, máš to jako svou výbavu, tak s tím nemusíš jen blbnout ale můžeš začít s tím pracovat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nolen
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 21.7. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 9:57 pm    Předmět: Citovat

dik
prave sem zjistil že mam aktivní vysílací ruku levou Cool
kamaradovi a kamaradce sem trochu ukazal na dlaních celkem koukali Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 12:15 am    Předmět: Citovat

nolen napsal:
dik
prave sem zjistil že mam aktivní vysílací ruku levou Cool
kamaradovi a kamaradce sem trochu ukazal na dlaních celkem koukali Embarassed

Určitě je dobře, že Ti to tak jde a že si začínáš uvědomovat své schopnosti. Je jen na Tobě, zda jich využiješ pro blaho své a pro blaho všech bytostí, nebo jimi budeš jen ohromovat své kamarády.
Dostalo se Ti darů. Přál bych Ti zažít to štěstí a vděčnost, když jich smysluplně využiješ pro druhé i pro sebe.
Tvojí afirmací by teď mělo a mohlo být toto:
Ne já, Ale Ty (Bože) činíš. Ne má, ale Tvoje (Boží) vůle se staň!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ivik
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 31.8. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 12:51 pm    Předmět: Návštěva bytosti Citovat

Zdravím všechny milé trpělivě odpovídající lidičky Razz
Už jsem vás jednou prosila o radu a nyní tedy zas a znovu.Sala se mi taková věc... Embarassed Téměř v noci jsem si před spinkáním našla chviličku,usedla do tichosti se záměrem věnovat se svým čakrám.Během 5minut jsem však ucítila velmi velmi velmi silné vibrace a najednou se přede mnou objevila postava.Buď byla menšího vzrůstu a nebo přede mnou klečela,já na ni pohlížela jako by shora(a to jsem seděla)Viděla jsem úzkou hlavu s bílými rovnými dlouhými vlasy.Stopro to byl "muž".A teď si nejsem jistá,ale mám dojem,že měl na hlavě věneček se zeleného listí.Buď ho měl a nebo jsem si říkala,že by ho měl mít.Do toho se mi vzbudil syn,takže jsem věděla že budu muset za nim odejít,ale ještě jsem stačila vidět,jak tato bytost,respektive její hlava se pomalu zvedá,jako by zvedala ke mě zrak.Už jsem viděla čelo,v tom mě napadlo,co asi uvidím,trošku jsem se vylekala při představě že místo očí uvidím prázdné dolíčky,místo krásné tváře něco strašidelného.To už jsem ale vážně musela vstát a jít.Zkoušela jsem pak znovu jestli třeba se spojení neobnoví.Nestalo se,ale cítila jsem strašně silné vibrace,tak silné,že jsem si říkala,že pokud by měly být jen o kapánek větší(silnější) bolelo by to.Nevím kdo to mohl být,kyvadlem jsem si zjistila že nějaká přírodní bytost,anděl působící zde na Zemi a nebo anděl čtvero období.Jistotu nemám žádnou.A i kdyby tedy...proč přišel-nevolala jsem ho.A když už přišel,musel asi něco chtít,ale já nezaznamenala žádný vzkaz nebo něco podobného.
Jinak se mi stává hodně často,že cítím vibrace,párkrát jsem cítila cukrovou vatu Laughing hlazení po tváři,šimrání,dotek na kotnících,tlak na spáncích,neustále cítím vibrace v oblasti kauzální čakry.Večer když ulehám zahlédnu těsně mé hlavy jakési světlo,vidím to jen koutkem oka,když se otočím je to pryč,světýlká mi občas běhají i po stropě,bílé a nebo krásně třpytivě modré.Nic z toho mě nevadí,jen bych vás chtěla poprosit,nemáte s tímto zkušenosti,nevíte třeba jak zjistit co se to děje a proč.Jak říkám nevadí mi to,vadí mi jen má nevědomost.
A samozřejmě moooc děkuji. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund