Fórum - Zobrazit téma - Halooo... Je tu někdo z Mostu nebo Chomutova a okolí? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Halooo... Je tu někdo z Mostu nebo Chomutova a okolí?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Halooo... Je tu někdo z Mostu nebo Chomutova a okolí?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 1:24 pm    Předmět: Halooo... Je tu někdo z Mostu nebo Chomutova a okolí? Citovat

Ahoj lidi, přiznejte se! Kdo bydlí někde v okolí Mostu a Chomutova a chodí sem?
Ať koukám, jak koukám, je toho tady méně než málo a já nevěřím tomu, že tady v okolí není nikdo takový, s kým bych si mohla z oka v oko pokecat o svých zážitcích a zkušenostech s reiki a dalšími praktikami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 1:37 pm    Předmět: Citovat

Nejsem ani z Mostu, ani z Chomutova, ale dám Ti odkaz na člověka, který už má zkušenosti a hlavně charakter. Moc si ho vážím. Sám k němu jezdím do Chomutova dělat semináře, má v domečku místnost speciálně na setkávání a semináře. Určitě Ti může dát další kontakty. Dělal Reiki u mne, trojku několikrát opakovaně, protože mi pomáhal v týmu.
Takže: Jenda, telefon 604641959 - volej večer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 1:44 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Damao, zkusím ho kontaktovat a uvidíme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sax
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.6. 2003
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 11:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jarko,

jsem z Chomutova a myslím, že tady na severu opravdu není moc lidí, které Reiki a podobé záležitosti zajímají - narozdíl jiných oblastí. Dobře, že existují tyto stránky, občas si sem chodím alespoň číst - takže mi to už i přestalo vadit. Nakonec tahle země není zas tak velká, aby se nedalo za chvíli dojet někam, kde je takových lidiček víc nebo kde se něco zajímavého děje.

Ale určitě je lepší znát někoho z okolí ......... na "pokec z oka do oka" se můžeme domluvit přes SZ, třeba se i přidá někdo další ........ Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 6:54 am    Předmět: Hurááááááá Citovat

...tak přeci někdo Very Happy
Snad se ještě někdo přihlásí a zjistíme, že nás sem z našeho okolí chodí podstatně víc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zmijovka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.6. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 8:35 am    Předmět: Citovat

Ahojky, v lednu jsem se přestěhovala z Prahy do Žatce a i když jsem tu našla hodně pohodových lidiček,nikdo z nich se o Reiki a podobné věci nezajímá Sad Na druhou stranu jsem díky tomu našla tenhle web a doufám,že snad časem najdu v Žatci nebo okolí i nějakého toho človíčka s podobnými zájmy. Beru to tak, že možná ještě nenastal ten pravý čas Question Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 8:57 am    Předmět: Citovat

Ahoj Zmijovko,
myslím, že to není tak úplně o tom, že v našem okolí nejsou lidi, kteří se o ReiKi nezajímají, ale s píš o tom, že o nich prostě jenom nevíme.
Ale jak píšeš, možná prostě jen nepřišel ten správný čas. A koho v životě potkat máme, toho potkáme Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zmijovka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.6. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 10:08 am    Předmět: Citovat

Ahoj Jarko,
souhlasím s tebou.Věřím,že tu někde někdo takový je,akorát já se možná pohybuju v jiné společnosti lidí a zatím nevím,kam zajít,abych někoho takového potkala. Ale určitě se to změní, všechno má svůj čas Smile Hledala jsem na internetu nějakého mistra Reiki tady na severu a musí říct,že je jich tu opravdu poskrovnu.Nebo hledám na špatných místech? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 10:38 am    Předmět: Citovat

Já sem vlastně prošla "rukama" 2 mistrů... Jeden se mi odstěhoval do Karlových Varů a druhý (vlastně druhá) se teď také chystá na nějaký čas pryč - dokonce do zahraničí. A až se vrátí, možná se bude stěhovat někam k Praze. Tak nevím, kdo se tady o mě bude "starat ". Samo, že budu trénovat a trénovat a až přijde čas, cestu si k některému z nich určtiě najdu.... a tak to vlastně v životě má být, když nám někdo nějaké zkušenosti má předat či ukázat cestu, tak ho prostě potkáme, až je na to ten správný čas Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zmijovka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.6. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

Já mám Reiki 1 a teď bych ráda na 2, ale paní, která mě zasvěcovala už nepořádá kurzy,tak teď hledám někoho jiného.Ani nevím,jestli mě někdo zasvětí do dvojky, když jsem na jedničce byla u někoho jiného,nebo jestli musím u nového mistra projít znova i jedničkou. Tak uvidím, co bude dál Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 12:19 pm    Předmět: Citovat

Zmijovko, poslala jsem si SZ, došla Ti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 10:39 am    Předmět: Citovat

Ahoj Jájo.
Bydlím v okrese Chomutov. Ha, ha. Na okraji okresu. V Doupovských horách. Má to tu kousek do Karlovarského kraje a co by kamenem dohodil i do Lounského.
Jsem na těchto stránkách teprve doslova pár dní a zjišťuji, co se tu dá všechno najít za informace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dav
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 12:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj jsem z Mostu v mém okolí je dost lidí co maj reiki a znám osobně i pár lidí co učí pokud budete chtít dam i kontakt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 7:58 pm    Předmět: Citovat

Zmijovka napsal:
Já mám Reiki 1 a teď bych ráda na 2, ale paní, která mě zasvěcovala už nepořádá kurzy,tak teď hledám někoho jiného.Ani nevím,jestli mě někdo zasvětí do dvojky, když jsem na jedničce byla u někoho jiného,nebo jestli musím u nového mistra projít znova i jedničkou. Tak uvidím, co bude dál Smile

Pokud ještě hledáš a pokud bys chtěla jít ke mě, napiš mi sz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund