Fórum - Zobrazit téma - posílání reiki do situace - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - posílání reiki do situace
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

posílání reiki do situace

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
malina
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 29.3. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 2:58 pm    Předmět: posílání reiki do situace Citovat

Ahoj všem, chtěla bych poprosit o radu jak posílat reiki do situace.
Na dálku posílám pouze přes fotografii, jinak jsem si zatím netroufla.
Budu ráda, když mi někdo bude ochoten "polopatě" vysvětlit, popsat jak poslat reiki např. na 28.7. kdy budu na operaci nejen já, ale ještě další osoba a chtěla bych to poslat oběma.
Jestli je možné si to napsat na papír a posílat každý den reiki, nebo pošlu pouze jednou. Bojím se experimentovat, ráda bych aby vše proběhlo v pořádku.
Moc Vám děkuji a přeji příjemný den Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 7:32 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Malino, nebudu tu rozebírat co tu bylo probráno horem dolem - pročti všechny odkazy na http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=2, určitě tam nadješ hodně inspirace, i když nepopírám i spoustu odklonů od tématu.
Ale co poradím - určitě začni tím, že použiješ Reiki na pročištění svých strachů z operace, z toho jak to dopadne atd, ty strachy si musíš pojmenovat sama. A pak k posílení důvěry víryže to dopadne všechno nejlíp pro všechny zúčastněné tedy nejen pr tebe, ale i pro lékaře, sestry, personál,....
Jinak jde všechno co tě napadne jen jedna věc je nenene tytyty. Získat něco na úkor někoho jiného.
Až přes Reiki posílíš svou sebejistotu, víru a snížíš strach, získáš tím lepší nadhled a náhled a najdeš líp co a jak dělat. Nejdřív se budeš držet při zdi, dělá to každý nováček a pak s přibýváním praxe zjistíš jak to funguje a jaké to máš všestranné využití. Jako jízda autem. Damao to tu někde jednou přirovnal nádherně k jízdě autem. když vylezeš z autoškoly a nemáš před tím žádné zkušenosti, no tak se vyjíždíš opatrně ve svém čase a podle svých možností. Pokud budeš jezdit často, ostřílíš se rychleji a dřív. Pokud se budeš bát a necháš stát auto v garáži, no tak budeš muset šetřit an taxíka nebo používat někoho jiného jako dopravce. Sice podle svého pohledu nic nepokazíš, ale ztratíš tím soběstačnost a nezávislost. Tak to na tom odkazu omrkni, je tam tipů až až, až ti půjde hlava kolem. Wink A bát se nemusíš.
PS. jen mě zaráží, že vám tyhle infošky nedal mistr. Mrkni ještě do skript nebo se ho zeptej. Určitě ti to rád vysvětlí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 7:46 pm    Předmět: Citovat

Malino, nevím jestli je vhodné si reiki posílat do situace operace přímo sobě, kdy dostaneš narkózu, mohlo by to totiž snížit její efekt.
Určitě se ale tady objeví lidé s opačným názorem na věc, tak nevím, já bych to asi nedělala, ale ty se řiď vlastním pocitem, svou intiucí.

Svou intuci se také naučit poslouchat při posílání reiki do situací, a skus se přestat bát experimentovat (já jsem se bála ještě nedávno také a bránilo mi to akorát v získávání zkušeností), nikam by ses nepohnula, a vůbec nic by ti to nepřineslo. To by byla škoda.

Něco málo o tom, jak to dělám já, ti pošlu na soukromou zprávu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 11:20 pm    Předmět: Citovat

hmmm, nezlobte se, ale kontrolovat Reiki mi připadá jako kontrolovat svoje vyšší Já nebo Boha. Už tím se soustředíme na možný neúspěch, strach. Neumím to líp vysvětlit.
Když se někdo chce pomodlit za někoho, taky mu neříkáme "tedˇnemůžeš, protože...".A přitom modlitba je velice silná pozitivní energie. Vaše obavy chápu, když jsem byla na začátku prác s Reiki, otázek bylo strašně moc. Naštěstí jsem měla báječnou Reiki Mistra. A kdykoli jsem na její slova zapomněla a hledala složitosti a komplikace, možné i nemožné, hodně jsem si zkomlikovala život. Ale zas - jen díky těm komplikacím jsem tyto mohla poznat a stejně tak jejich směšnost, mohla jsem poznat různé aspekty svojí osobnosti, svoje potlačované stránky, strachy...
Reiki je inteligentní univerzální energie, působí na všech úrovních a každý si podvědomě řídíme jak s ní naložíme a jestli a kolik jí přijmeme. Tudíž i naše podvědomí ví, že když momentálně Reiki nepotřebuje, tak ji nepřijme.
Všechno je vždycyk tak jak má. Jednoduchá pravda.
Když se zamyslíte na principech působení Reiki, co to je a jak a kde působí, přijdete na to, že strach z toho, že si "pošlu Reiki do průběhu operace může znamenat nebezpečí že se proberu z narkózy" je zcela lichý a taková teorie je naprostá pitomost. Jedině kdybyste si chtěli mermomocí "vydupat" si tam nahoře probrání se. Tak snad....Nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund