Fórum - Zobrazit téma - hledam ucitele - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - hledam ucitele
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

hledam ucitele
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bei
Nováček
Nováček


Registrace: 5.12. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 4:16 pm    Předmět: hledam ucitele Citovat

Zdravim vsechny!

Prosel jsem si "reiki seznam" ve snaze najit toho spravneho ucitele ale z webovych stranek toho clovek moc nevycte - informace o vesmiru a lasce jsou hezke, ale nijak zvlast neusnadni rozhodovani. Proto prosim vsechny studenty reiki o doporuceni toho nejuzasnejsiho ucitele na zaklade vlastnich zkusenosti a nejuzasnejsi reiki ucitele o bezostysne vychvaleni sama sebe..

diky!

O mne:
- o reiki nevim temer nic (precetl jsem si anglickou stranku o reiki na wikipedii). verim ze se nejvic dozvim absolvovanim samotnych kurzu
- jsem ochoten venovat studiu reiki dostatecne mnozstvi casu (par let pokud to bude nutne)
- nemam ambice znat povrchne 20 podobnych systemu, bohate me postaci dobra znalost jednoho Wink
- hledam ucitele ktereho budu schopen respektovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Anonymní






PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 6:32 pm    Předmět: :) Citovat

Hezke jmeno-preji hodne stesti-btw pomohlo by kdyby jsi napsal od kad jsi a kde bys byl ochotne absolvovat kurz.. pach bych mozna vychvalil i sebe...
Návrat nahoru
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 7:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj bei,
napis alespon oblast odkud jsi.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bei
Nováček
Nováček


Registrace: 5.12. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 2:10 am    Předmět: Citovat

sakrys, myslel jsem ze to vytusite Very Happy jsem z brna ale nemam problem s ucitelem odkudkoliv. cim pusobivejsi ucitel, tim vetsi ma ochota dopravit se za nim/ni. tedy predbezne placnu: kdekoliv v okruhu do 400 km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 7:45 am    Předmět: x Citovat

Čauko,
tady jsi na reiki nikoliv věšteckém webu. To měl být pokus o vtip.
Učitelů je v tomhle státě jako máku. Záleží na tvém osobním pocitu a důvěře v dotyčného. Tutově ti Ankur a další nabídnou programy centra Sugama a tedy známého centra Lažánky. Myslím že jsou srozumitelní, používají kromě reikitechnik spoustu meditačních záležitostí od Osha. Je potřeba vidět posoudit, jestli Igorka ano nebo ne. Jako mínus vidím snahu natáhnout každého účastníka kurzu do dalších aktivit a dlouhodobých programů.
Mě osobně se libí přístup s jakým k reiki přistupuje člověk, který se tu objevuje pod nickem Lev a působí v Brně na Čápkové.
Další z mých oblíbenců je Karel Daněk, na novém webu jsem ho zatím neviděla, ale je to člověk s velkými zkušenostmi, zajímavými a moudrými názory, pěkným přístupem k lidem. Je z daleka, ale kurzy má po celé republice.
A jako poslední třešničku na dortu bych uvedla svého mistra z Olomouce, který se dobře stará o reikiweb - Bronka. Nebyla jsem u něj na jedničce, ale na trojce jsem zírala, jak mi obrovsky rozšířil hranice možností práce s reiki. Jak tu kdesi dneska psal Ankur: bylo to o svobodě (nemyslím tím anarchii!). Velký originál!
Je potřeba si nejdřív promluvit, podívat se. Každému vyhovuje něco jiného a určitě se objeví spousta názorů a doporučení. Taky jsou osoby od kterých raději dál, protože jsou ti schopni nakukat takové bludy, kterých se budeš později těžko zbavovat. Jakmile nebudeš mít z něčeho dobrý pocit - pryč. Hlavně takoví, co mají to pravé, nejpravější reiki ze všech a ostatní jsou diletanti a blbci.
Tolik moje osobní zkušenost.
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 8:13 am    Předmět: Citovat

Poslouchej své srdce.
Dej si záměr ať se dostaneš k takovému učiteli,který je pro tebe v tento okamžik nejvhodnější a vesmír se postará o zbytek.
Radami ostatních se můžeš inspirovat,ale nezapomeň,že každý má jiný pohled a jiné zkušenosti.Jde o tebe,ne o nikoho jiného.První věc,kterou se stejně budeš muset při práci s reiki naučit je důvěřovat sám soběWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 8:54 am    Předmět: Citovat

každopádně,kdyby si chtěl si o reiki popovídat,tak jsem z brna a můžeme třeba zajít na čaj;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 12:22 pm    Předmět: Citovat

ageus napsal:
každopádně,kdyby si chtěl si o reiki popovídat,tak jsem z brna a můžeme třeba zajít na čaj;)


V Brně raději chodíte na čaj co? Se vám nedivím, to Starobrno se nedá pít Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 3:25 pm    Předmět: Citovat

ja nepiju ani ten patok z plzně,takže asi tak;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 6:21 pm    Předmět: Citovat

Ageus to moc hezky napsal.Tak nejak jsem to udelala ja.Jukla jsem na Seznam a napsala jsem par mistrum a nejsympatictejsi odpoved pro me byla ta spravna.Nasla jsem moooc krasnou mistrovou.Sam jiste vis,ze nic neni jen tak.Pa pa pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bei
Nováček
Nováček


Registrace: 5.12. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 10:21 pm    Předmět: Citovat

noo jasne jasne, vesmir me dovede Smile nemam problem verit sam v sebe - dobreho ucitele poznam na prvni pohled...

.. ale jsem prilis liny prochazet nahodne vsechny 'ucitele' a vyrazovat lidi kteri maj problem sami se sebou a 60 druhu reiki, samanizmus, tarot a tajnou techniku 1 784 465 energií pouzivaji jako kompenzaci vlastnich mindraku a neschopnosti neco udelat se svym zivotem.

nic neni zadarmo, clovek ma na neco bud talent nebo na sobe musi tvrde pracovat. takzeee, chci preskocit fazi hledani a nabehnout na fazi 'neco poradnyho budem delat'.

...prosimmmm predem: zadny komentar typu 'i hledani je dulezite a ukaze ti jak jsi trpelivy blablablaa'. je to hezke, dobre myslene, ale nicemu to nempomuze.

takzeee, zatim diky Samance, Ageusovi a vsem dalsim lidem co zatim odpovedeli. jen tak dal, piste piste.. a prosim Vy z Vas kteri muzou doporucit konkretni lidi nebo jsou sami uzasni ucitele, nechte mi na Vas kontakt (mail, telefon) zaslanim soukrome zpravy... diky!

ps: konkretne Ageusovi a Samance jsem chtel napsat soukromou zpravu ale forum se rozhodlo ze ji nenapisu Smile takze kdyz by jste byli tak laskavi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 10:27 pm    Předmět: Citovat

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 10:43 pm    Předmět: Citovat

Wink stejne budes tam,kde jsi ted.Budes si muset vybrat z nekolika nabidek a budes hledat,vlastne to uz podnikas ted.Ja napsala pet kratkych mailu a pak si precetla odpovedi a bylo to.Kratke.
Kazdopadne hodne stesti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bei
Nováček
Nováček


Registrace: 5.12. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 11:16 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Wink stejne budes tam,kde jsi ted.Budes si muset vybrat z nekolika nabidek a budes hledat,vlastne to uz podnikas ted.Ja napsala pet kratkych mailu a pak si precetla odpovedi a bylo to.Kratke.
Kazdopadne hodne stesti


nojo, zeptat se tady nejdriv mi prislo lepsi Smile kazdopadne diky za prani!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 7:22 am    Předmět: Citovat

bei:mě to taky něják soukromý zprávy nedáváSad
můžeš mě napsat na masaze.kralZAVINACseznam.cz,když budeš chtít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund