Fórum - Zobrazit téma - Drahé kameny - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Drahé kameny
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Drahé kameny
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
punkt
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 9:27 pm    Předmět: Drahé kameny Citovat

Vážení přátelé, když jsem hledal, kde by se dal koupit Moldavit neboli česky Vltavín, který doporučuje Eric Pearl ve své knize o Reconnection, našel jsem stránky pana Vladimíra Hrušky, který sám sbírá, ošetřuje a nakonec vám i vlastnoručně zabalí a pošle i jiné drahé kameny. Jeho web s prodejní fotogalerií, kde se můžete dozvědět více, najdete na adrese www.mineral-shop.cz. Napsal mě i tuto zajímavou informaci:

Dnes jsem se vrátil z Esoterického festivalu z Plzně a největší zájem tam byl o Meteority, Apofylity ( hlavně praktikující Reiki ) a o Kaktusové ametysty.
Apofylit - Umístěn v místnosti zvyšuje energii a je silným zdrojem vibrací. Je vynikajícím kamenem při léčení terapií Reiki. Pacienta uvádí do hlubokého stavu uvolnění a vnímavosti, přičemž „odstavuje“ osobu léčitele a energie prochází přes kámen čistší. Má uklidňující účinek, odkrývá potlačované city, překonává obavy, zlost a strach. Snižuje stres, odstraňuje duševní bloky a negativní vzorce chování. Pomáhá při astrálních cestách a jasnovideckých pozorováních. Aktivuje srdeční čakru.

Vhodný
Pro: meditaci, auru, duševní rovnováhu, očistu duše, posílení plic a srdce, pohybové ústrojí
Proti: ustaranosti, špatnému svědomí, strachu, nejistotě, vnitřnímu napětí, depresi, nervozitě, blokádám, ochromení, astma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

Před týdnem jsem si koupila Vltavín (Moldavit) nedaleko "Nový Drahov, Skalná u Františkových Lázní" v rezervaci SOOS (už nevím, jak se to píše ale bublají tam prameny). Kromě toho, že to je moc pěkné místo pro výlet, tak tam mají stánek s kamenama a mají tam i Vlatvíny. Jak jsem zjistila, Vltavíny jsou celkem drahé, ale když jsem to potom konzultovala s i-netem, tak jsem asi pokoupila ještě dobře.

... no a pokud tam už budete, tak doporučuji minout velkou hospodu v Novém Drahově a navštívit nenápadnou chalupu "Pension Restaurant Pod Břízou", kde se vysloveně dobře (po domácku) najíte.

...a pokud si chcete přečíst o hledačích vltavínů, tak doporučuji knížku od Jiřího Hájíčka "Hledači zelených koní"
(a pokud si chcete odpočinout od esoterickho čtení, tak doporučuji otevřít od stejného autora knížku "Selské baroko", stojí za to)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 10:49 pm    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenosti se šungitem? Třeba s pyramidou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 10:29 am    Předmět: Citovat

Mamko mám zkušenosti se šungitem. Je výborný třeba do vody, drží pak vodu dlouho čistou a nedělá se na ní ten škraloup z mikroorganizmů. Dává se do studny, kde mění kvalitu vody.

Mám i různé pyramidy od malých až po velkou 8,5x8,5. Pak velkou kostku a koule - menší, to je na vyrovnávání ženské energie v nás a větší kouli na vyrovnávání mužské energie. Jeden čas jsem je dost používal.

Zkoušeli jsme taky na joze, při aktivované kostce, pyramidě a kouli, kam až nás to jejich pole pustí a jaké to pole vlastně je. Byly to zajímavé poznatky, když tě vědomí třeba té pyramidy nepustilo dál a tys přesto šla - silná bolest hlavy. Jojo jsou to zajímavé experimenty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 3:17 pm    Předmět: Citovat

to jsou super stránky punkte,
musím to prostudovat (taky něco objednám, kamínky to je moje)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 12:36 am    Předmět: Citovat

Ahojtě,
dnes jsem dostala darem za reiki Aragonit.
Na internetu o něm ale není mnoho informací.Máte s ním někdo nějakou zkušenost,nebo znalost?

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 7:16 am    Předmět: Citovat

o aragonitu vím jen to, že na Slovensku je aragonitova jeskyně, obrovský unikát, tuším že větší už je jen někde v US

před několika lety jsme se na ni jeli podívat přes půlku Slovenska a stálo to za to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 8:17 am    Předmět: Citovat

Ahoj Dzarmi.
Treba tady mas o aragonitu vic.....http://www.velebil.net/mineraly/aragonit
Je to hodne podobne vapenci, na morave jsou zbrasovske aragonitove jeskyne, je to kamen docela bezny...o lecivych ucincich jsem nikde nic nenasel.
Je to urcite aragonit? Posli foto.
Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 1:53 pm    Předmět: Citovat

Řekla bych že ano,tady je prodáván pod jménem Onyx,je často právě zaměňován.Našla jsem jen jeden odkaz,kde byly popsány účinky kamene....asi bude jen pro krásu...... Smile
Pošlu fotku....

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 4:57 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi tak to bude asi opravdu trochu jinak....onyx patri do skupiny s karneolem, sarderem a sardonyxem....navic je to oxid SiO2, kdezto aragonit je vapenec.
Onyx by mel byt cerny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 7:43 pm    Předmět: Citovat

Jojo,nevím,proč se zaměňují.Dozvěděla jsem se to na netu,kyž jsem pátrala co je to zač a dobrala jsem se k tomu,že v zahraničí se prodává pod jménem Onyx,ale je to Aragonit.Koukala jsem,když jsem našla černý a červený Onyx....
Kdekoliv jsem ho tu viděla,tak pod jménem Onyx.


Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 6:58 am    Předmět: Citovat

Tak jsem narazil na trochu odlisne informace...hlavne co se tyka chemickych vzorcu. V jedne knize ale nasel chemicke vzorce totozne + obrazek aragonitu, ten odpovida tve fotografii. takze bych zustal u toho, ze tvuj kamen je skutecne aragonit, onyx, sardonyx, karneol a sarder jsou uz potom barevne varianty tehoz, pricemz onyx je cerny nebo cernobily, karneol -zluteoranzovy,oranzovy,oranzovocerveny,sarder je hnedy sardonyx je cernohnedy.
Ale nejdulezitejsi je jak ho vnimas, jaky z neho mas pocit Very Happy
Have a nice day, bye-bye Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 4:25 pm    Předmět: Citovat

Tady je neco malo uvedeno o lecivych ucincich.
http://www.nefertitis.cz/info/aragonit/


vseobecne jsou tyto stranky zajimave Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 11:28 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Jojo,nevím,proč se zaměňují.Dozvěděla jsem se to na netu,kyž jsem pátrala co je to zač a dobrala jsem se k tomu,že v zahraničí se prodává pod jménem Onyx,ale je to Aragonit.Koukala jsem,když jsem našla černý a červený Onyx....
Kdekoliv jsem ho tu viděla,tak pod jménem Onyx.
Džarmí

Jrmilko, to, co je na obrázku, je zcela jistě aragonit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so říjen 11, 2008 3:25 am    Předmět: Citovat

Prosím znáte tenhle kamínek?Dělá mi trošku problém překlad.Na záhnědu jsem přišla,ale k tomuto se nemohu dobrat jména,přestože mi je vizuálně znám.

http://www.rainbowcrystal.com/cgraph/bloodstone1.jpg

Vyšel mi nějak zelený jaspis,ale řekla bych,že má specifičtější jméno

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund