Fórum - Zobrazit téma - práce s kameny - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - práce s kameny
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

práce s kameny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 1:56 pm    Předmět: Citovat

Stejně tak to varování od Ziki o smaragdu a labradoritu - to platí, když ostatní kamy jsou znečištěné! Ale pak je lepší je očistit a je po problému.
A kamínek - ani křišťál - žádné bloky neodstraňuje, to by vladtně na Zemi, kde je leckde kříšťálu dost a dost žíádné bloky už dávno nebyly!

Damao, s tímhle nemůžu souhlasit, každý kámen má jinou sílu a účinky (energie, vibrace, jak chceš), každý je jinak citlivý. A můžou se navzájem ovlivňovat, kostku ledu taky nemůžeš dát k hrnku horkého čaje a myslet si, že když bude čistý, tak se nic nestane.
Doporučuji knihy od p. Kreperáta (ten tomu opravdu rozumí). A to, že kameny nemohou pomáhat odstranit bloky? ha, ha, to je sranda, ne?
Taky znám lidi, kteří říkají, že Reiki nefunguje.... a my víme, že to tak není, je spousta cest k harmonizaci těla a duše.

Dzarmi, že vybíráš kameny intuitivně je jen dobře, vybereš si vždy ten, co zrovna potřebuješ a vůbec nemusíš vědět, k čemu je tenhle zrovna dobrý, ten co se ti líbí, je ten správný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 2:55 pm    Předmět: Citovat

Ziki napsal:

Damao, s tímhle nemůžu souhlasit, každý kámen má jinou sílu a účinky (energie, vibrace, jak chceš), každý je jinak citlivý. A můžou se navzájem ovlivňovat, kostku ledu taky nemůžeš dát k hrnku horkého čaje a myslet si, že když bude čistý, tak se nic nestane.

Hmm, no, já mám jiné zkušenosti. Tak to máš Ty tak a já zase jinak.
Ziki napsal:
A to, že kameny nemohou pomáhat odstranit bloky? ha, ha, to je sranda, ne?
Taky znám lidi, kteří říkají, že Reiki nefunguje.... a my víme, že to tak není, je spousta cest k harmonizaci těla a duše.

Zdá se, že jsi si špatně vyložil to, co jsem napsal. Kámen sám o sobě bloky neodstraní. Vždy tu musí být záměr vůle a čistota mysli. Reiki do toho prosím nepleťme, jde o něco docela jiného.
Terapie s kameny je léčebnou technikou. Reiki je stav bytí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 6:41 pm    Předmět: Citovat

Nu stále tomu moc nerozumím.

Nu každopádně se budu více soustředit na záměr,na klid mysli.Je to vlastně terapie,nikdo a nic neudělá práci za nás,je potřeba se toho aktivně účastnit.Aha!Tak už tomu asi rozumím.
Ale stejně mi nejde do hlavy,proč na nás jejich energie bez záměru nepůsobí??

Džarmí prosí o prosté vysvětlení pro laika ženu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 8:18 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Kámen sám o sobě bloky neodstraní. Vždy tu musí být záměr vůle a čistota mysli.


Nošení kamenů zvyšuje naše osobní vibrace, a tím uvádí náš energetický systém do pohybu. Pak záleží jen na nás samých, jestli budeme ochotni a schopni přijímat to, co kameny vyzvednou na povrch.

Tak chápu princip léčení kamenů já.

Šamanka
Citace:
potkala jsem jednu osobu, která stále chodí ověšena několika druhy kamenů, doma má kameny (všech velikostí a druhů) všude kam se podíváš, kromě dalších zářičů a čističů. Hodně jsem přemýšlela, co může taková přemíra energie udělat s prostředím i lidmi, kteří tam pobudou?

Ti, co se takto ověšují všemi možnými kameny najednou, budou mít asi nízkou citlivost - vnímavost. Jinak si jejich počínání nedovedu vysvětlit.

Mně je nošení kamenů na těle nepříjemné, pokud si některý vezmu, brzy na to ho odkládám, protože rychle zteplá, a tím mi přestává být příjmený.

Pro svou potřebu používám pouze tromlované malé kamínky do ruky. Které nejsou svým vlivem tak důrazné.


Naposledy upravil Linda dne so srpen 30, 2008 3:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 9:22 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Nu stále tomu moc nerozumím.
Džarmí prosí o prosté vysvětlení pro laika ženu

Jarmilko, kolikrát už jsi byla v kostele nebo na jiném posvátném místě?
Není to stejné? Když se rozhodneš na takovém místě uskutečnit to či ono duchovní cvičení, jde to rychle a máš z toho krásný pocit.
Můžeš z takového místa ovšem také odejít "nedotčena" a nebo se Ti ani tam nebude chtít vstupovat.
Stejné je to s kameny, energií stromů atp. Každý zázrak koneckonců musíme uskutečnit my sami. Svým rozhodnutím, odhodláním, nadějí, vírou, trpělivostí i vytrvalostí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 11:26 pm    Předmět: Citovat

Děkuju moc Kájo,rozumím dobře díky zkušenosti na našem výletě k Vřesové studánce a rituálu v místě kostelíka.To byl můj první úžasný zážitek na svatém místě.Dřív jsem taková místa obdivovala jen historicky a esteticky.


Díky Ti

Džarmí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund