Fórum - Zobrazit téma - Tenisový loket - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Tenisový loket
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Tenisový loket

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 10:15 pm    Předmět: Tenisový loket Citovat

Požádal mne o pomoc kamarád s tenisovým loktem. Máte prosím někdo zkušenost, jak použít reiki? Pokud by někdo věděl a poradil, jaké myšlenkové vzorce by bylo dobré přehodnotit, byla bych moc ráda. Moc děkuju a těším se na vaše rady a zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Morava
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 12.1. 2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 7:43 pm    Předmět: tenisový loket Citovat

Jsem ráda,že je tady tato otázkak léčbě tenisového lokte.
Ráno jsem se vzbudila bolestí v lévém loktu a v průběhu dne červenal,napuchal a bolel.Prosím o radu. Jak pokračovat v léčbě?
Ahojky a hezké dny Morava Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 11:54 am    Předmět: Citovat

Ahoj Moravěnko Very Happy .

Tenisový loket jsi si způsobila asi jednostranným přetěžováním( na zahrádce? ). Jestli máš konopnou mastičku od Džarmi, tak jí použij. Na tenisový loket už je vyzkoušená, jak jsem se dočetla v diskuzi. Já jí doporučila na otok a také samá chvála. Dá se i koupit. Pokud jí neseženeš, doporučuje se ještě mast z kostivalu. Jinak asi lze použít různé gelové masti na klouby a svaly. Doporučuju tzv. Koňskou mast. ( 250 ml stojí asi 150 Kč ).

No a jinak nevím, kdyby to nepomohlo, tak asi jedině sádra a nebo se ještě dělají obstřiky Sad . Psychosomatické příčiny neznám.

Tak ahoj, měj se hezky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

Jednoho času jsem měl na levé ruce tenisový loket a na pravé oštěpářský, a to ani jedno nehraju a ani druhé neházím. Wink

Ošetřoval jsem si to sám Bowenem a pracoval na tom, co mi ještě brání ve správném pohybu vpřed. Je to vždy známka, že se nepohybujeme správným směrem. Jakmile jsem situaci přehodnotil, pochopil a rozhodl se vyjít tím správným směrem a to taky učinil, během jednoho týdne tyto bolesti byly pryč... Razz

Samozřejmě že když neděláme to, co máme, stagnujeme a jsme nečinní, Univerzum nám dá nějakým způsobem najevo, abychom se změnili. Nejdříve je to nějaké malé upozornění, a když to nevidíme, pak třeba bolest a nakonec lehká nemoc a když ani tady nereagujeme, přichází těžká nemoc a pak můžeme i o něco z našeho těla přijít...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Morava
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 12.1. 2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 11:06 pm    Předmět: tenisový loket Citovat

Eviku a Lightworker
díky za rady,ale hned ráno jsem přemýšlela co dělám špatně,kde a kdy jsem udělala chybu,co mám pochopit. Tenis nehraji,jenom trochu sekání trávy na zahradě.Vracela jsem se v myšlenkách a snad jsem pochopila
kde... a kdy....asi jsem potřebovala všechno přehodnotit, díky za podporu Very Happy
Ahojky a přeji hezké dny Morava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 11:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Moravo,
konopnou mastičku nemám. Hledala jsem v knihách a měla štěstí. V knize W.Lübecka jsem našla informaci o ošetření tenisového lokte. Snad by Ti to také mohlo být k užitku.
Cituji: Příčinou může být přetížení při sportu, ale v podstatě také chybný pohybový návyk, kombinovaný s dlouhodobým energetickým oslabením loketní kosti. Oblast je energeticky propojena se slinivkou břišní a na lokti leží také důležité vedlejší čakry.
Ošetření: Uchop ruce ošetřovaného za loket a ruku téže paže tak, aby dlaň směřovala proti dlani. Pak uchop místo dlaně jeho rameno, jež zůstává v jiné pozici. K dlouhodobému přeladění ošetřuj celou oblast hlavy, ramenou a šíje. V následujících týdnech předávej co nejvíce energie reiki do těch míst, kde jsi při prvé terapii cítila její největší potřebu. Ostatní pozice můžeš vynechat.
Kromě toho ošetřuj denně následující pozice, každou po dobu nejméně deseti minut - solar plexus a slezina/slinivka.
Při aplikaci 2.stupně můžeš použít mentální léčení se zadáním (středně -a dlouhodobým)
Doplňková opatření: akutní případy lze zmírnit chladným jílovým obkladem (jíl+studená voda - na mazlavou pastu, nanést ji na ručník a zavázat kolem lokte. Další ručník omotat k fixaci ještě jednou kolem.
Dobré jsou i vícevrstevnaté obklady z listů bílého hlávkového zelí, které se můžou nechat na místě delší dobu.
Tak jak na to koukám, můj přítel (bude-li chtít, má šanci). Tobě přeji ve Tvém okolí ochotného zprostředkovatele reiki.
Lightworkere, děkuji Ti na typ, pokusím o tom s přítelem promluvit. Eviku, i Tobě děkuji a přeji dobrou noc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 11:14 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Tenisový loket možná taky souvisí se žlučníkem.Ale nejdůležitější.Sám jsem mněl dvakrát ruku v sádře.Levou i pravou.K tenisovému lokti přispívá jednosrtanná zátěž,třeba šroubování v práci, nebo psaní na stroji na tvrdé podložce,nejhorší je studené sklo na stole,nebo nošení težkých břemen atd.Pomohlo mi během asi 5 dnů,a to už jsem ráno nemohl udržet ani hrníče z čajem,cvičení.Jako vždy,co nepotřebuji, tak končí v propadlišti dějin.Naučil jsem se používat asi dvanáct cviků z i-ting tingu.Je to z knihy CHI KUNG,SVALY,ŠLACHY A KOSTNÍ DŘEŃ ČISTÍCI.Tak nějak se to jmenuje a autora neznám.Dnes můžu klidně štípad dříví,kopat z krompáčem a dělat cokoliv a když třeba zabolí,tak si pár dní zacvičím a je to.Pan doktor mi řekl po nálezu na rentgenu,že to lepší nebude,že už je to degenerativní opotřebení,tak nevím, ale je tam napsáno, že to nesmí cvičit lidé třeba z endoprotézou,umnělým kyčlem.To proto, že se ta kost začne omlazovat a vytlačí tu endoprotézu,ale už odoperovaný kloub nemůže narůst.PROSÍM, KDO ZNÁ TUTO KNIHU A AUTORA NAPIŠTE JÍ TO.Nevím s čím to souvisí,ale nic nemáme bez příčin.Medituj a ptéj se, ale asi né na ten tenisák ale spíš co děláš v životě špatně a nebo co máš pochopit.Přeji brzké uzdravení.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 6:10 pm    Předmět: Citovat

to byl určitě Mantak Chia
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund