Fórum - Zobrazit téma - ISIS SEICHIM REIKI - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - ISIS SEICHIM REIKI
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

ISIS SEICHIM REIKI
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 12:32 pm    Předmět: Techniky na citlivost Citovat

No, paní mi poradila třít intenzivně ruce o sebe, nebo najít si nějaký "energetický nabitý obrázek" (na mojí otázku jak ho poznám, když energii necítím, řekla, že intuivně, hm Question Nad obrázek mám dát ruce a vnímat. Dělám oboje, třu ruce i přikládám, ale nic. Fakt je, že jsem taková "vrba", hodně se věnuju práci, přátelům. ale sobě moc ne. Mám prý bloky k přijímání energie, na to si mám říká větičky typu: " I když mi energie reiki neteče tak, jak by měla, přijímám se a mám se ráda." Říkám si to snad 50x za den vnitřním hlasem...a výsledek? NIC! NIC NIC. Co je divného, co proti tomu dělat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

Rigi, ty rady té paní nejsou moc dobré. Kdyby to takhle fungovalo (a může, ne že ne) tak bys působila jen energií toho obrázku. To není vhodné z více důvodů.
Domnívám se, že pro Tebe je nejdůležitější najít znovu kontakt se svými vlastními pocity a svými vlastními zdroji těch pocitů. Proto poradím to, co jsem dostal jako radu po iniciaci Reiki (také jsem zprvu nic necítil, protože jsem měl spoustu představ o tom, co bych měl cítit... Surprised))) !
Prostě důvěřuj Reiki. Vkládej dleně a dělej všechno tak, jak Ti bylo doporučeno, zejména se věnuj působení sama na sebe.
Pak to přijde...!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 3:29 pm    Předmět: Citovat

Vaše reakce mě donutily se registrovat, protože tu nikdo nezmínil následující.

Je možné, že Tě ona paní špatně zasvětila. Můj názor - zkus jiného mistra. "Chyba" nemusí být na Tvé straně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 4:54 pm    Předmět: Citovat

Neexistuje špatné zasvěcení, protože mistr je jen zprostředkovává, nedává ze svého, správně bych to spíš nazvala naladění na proud , tok Reiki. Pokud je mistr, tak k tomu má kompetence a klíč a když něco nefunguje z jeho strany tak jedině že zpacká výuku kurzu, nevysvětlí a nebo neprocvičí ale se zasvěcením to nemá co dělat. Každý mistr začíná, záleží jak hodně pracuje s reiki než ji začne vyučovat a předávat dál. Rychlokvaška holt zkušeností nemá tak nemá co předat. Ale zavěcení funguje. Praktikant si tedy musí zkoušet a trénovat, hledat literaturu. Ale funguje mu to. To že necítí ruce, to je věc citlivosti a vnímání a taky ochoty podvědomí energii přijímat. A všechno to je věc praxe a práce na sobě. Tedy nejen afirmace ale otázky typu Proč si nedovoluji přijímat? Proč se dokážu uznat jako dobrou když někomu pomáhám ale sama si nedovolím nic přijmout? Co setýče citlivosti tak proč ne i s obrázkem, ale spíš doporučuju kameny, přejíždět nad nimi rukou a vnímat pocity, nebo si je vzít do dlaní atd. A ty ruce cvičit delší dobu...Vizualizovat pročištění čaker v dlaních, třeba proudem světla, moc dobrá je na to esence Krista. Ta se dá aplikovat i záměrem pomocí Reiki a vnímat jak působí. Najít jiného mistra, proč ne, na dostatečnou výuku, ale ne na nějaké přesvěcení či podobně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

To je sice všechno hezké, ale já znám jednu mistryni, u které mají skutečně lidé problémy se zasvěcením, něco je tam špatně a energie jimi neproudí. Souhlasím s tím, že mistr je jen prostředník, ale holt někdy i prostředník může něco zkazit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 6:47 pm    Předmět: Citovat

Kiwi,a jak se dokázalo,že jimi ta energie opravdu neproudí?

Džarmí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 8:12 pm    Předmět: Kwisatz_Haderach Citovat

Díky, jsi první, kdo se odvážil napsat, že existuje i špatné zasvěcení. Děkuju za odvahu. A jak to řešili ti lidičkové, co o nich píšeš, jak měli špatnou mistryni? Víš, ptala jsem se na zasvěcení 2. stupně Isis Seichim u jiného mistra, ale je to tak trochu kovbojka. Když bych chtěla k někomu jinému na druhý stupeň, tak bych musela i na první, protože se prý mohou odlišovat svěřené symboly. Takže si říkám, že Isis pustím a nechám se zasvětit do jiného (třeba tradičního Reiki) pěkně "od začátku". A od někoho úplně jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 9:03 pm    Předmět: Re: Kwisatz_Haderach Citovat

Rigi napsal:
Díky, jsi první, kdo se odvážil napsat, že existuje i špatné zasvěcení. Děkuju za odvahu. A jak to řešili ti lidičkové, co o nich píšeš, jak měli špatnou mistryni? Víš, ptala jsem se na zasvěcení 2. stupně Isis Seichim u jiného mistra, ale je to tak trochu kovbojka. Když bych chtěla k někomu jinému na druhý stupeň, tak bych musela i na první, protože se prý mohou odlišovat svěřené symboly. Takže si říkám, že Isis pustím a nechám se zasvětit do jiného (třeba tradičního Reiki) pěkně "od začátku". A od někoho úplně jiného.
Já sám byl totiž "špatně" zasvěcen od jedné mistryně a když jsem se ptal jiné, zda by mě zasvětila, a nenápadně jsem zmínil pochybnosti o svém zasvěcení, sama mi prozradila, že nejsem první, kdo se na ni takto obrátil, a napsala právě jméno oné mistrové. Snad ani není shoda náhod, že se opět jednalo o Isis Seichim Reiki.

Isis Seichim je velice silná energie, sice ji nemusí každý cítit, ale narozdíl od jemného Usuiho, je to síla... A jestli ji ani po několika měsících prostě necítíš, může to právě znamenat mou domněnku.

Mimochodem, nyní mám mistrovská zasvěcení do několika energií (záměrně netvrdím, že jsem "mistr", za toho se nepovažuji), ale Isis mezi nimi schází, snad časem, kdo ví.

Pokud to tedy tak cítíš, najdi si nového mistra a vyber tu správnou energii. Energii si vyber jakou chceš (a můžeš), ale já si myslím, že pro nováčka je v Isis příliš mnoho symbolů. Takže buď zkus Usui nebo třeba takové Kundalini Reiki, ve kterém symboly nepotřebuješ. Hodně štěstí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 10:37 pm    Předmět: Citovat

Hm hm,měla bych další otázečku.Snažím se dobrat k tomu,že ti spousty mistrů poví,že špatné zasvěcení není,protože mistři jsou jen nástroji a ,,reiki bytosti sestupují a zasvěcují''.Na druhém stupni jsem jejich přítomnost cítila.Někoho či něco,hihi je to nepojmenovatelné,jsem cítila stát lehce za mým levým ramenem a cítila jsem doteky na levé dlani.Byla jsem tím potěšená a měla jsem nutkání a chuť říci ,,Ahoj''.Hihi.Nu a najednou ty vnímáš,že se zasvěcení nepovedlo,což nezpochybňuji,jen mam potřebu o tom vědět více.Vlastně konkrétně,co se nezdařilo.Proč a jak....

Zajímalo by mě,co přesně může ta paní mistrová poplést,že Isis Seichim nepřišla.Nemam zkušenost s rozšířeným systémem Usui reiki,ale není tam ten základ stále stejný?Nebo podobný?

Myslíš,že by se v tomto případě,zasvěcení do této,,silné'' energie mohlo neuskutečnit,že zájemce ještě není vibračně či jinak Wink připraven a k zasvěcení nedojde s tohoto důvodu???
Nechodí někdy lidé na zasvěcení jen z touhy a lákavosti,aniž by se třeba pořádně sžili s jedním,prostým druhem?Byl tu popsán případ,kdy přehršle zasvěcení ublížilo,že dívka nebyla schopna normálního života.
Mohou toto zasvěcením provádějící průvodci vědět a nenechat to dojít tam,kdy by to pro človíčka nebylo příjemné,ba velice nepříjemné?Při mém prvním zasvěcení jsem se cítila tak energeticky odlišně,že jsem nevěděla,jestli mi to je vůbec příjemný.

Děkuju Kiwi a papáček Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 4:33 pm    Předmět: Jiný mistr Citovat

Ano, zkusím někoho jiného, k té paní se už vracet nebudu. Každý má asi nějakou představu o tom, jak by se měl mistr chovat. Asi ne takovou, že když k němu přijdeš, začne tě zaplavovat svými problémy a nenechá tě ani promluvit. Dozvěděla jsem se snad všechno..
Další věc: mám velice živou fantazii, a když mi řekla: představ si strážného anděla, nedělalo (a nedělá) mi to žádný problém, stejně tak bych si představila bleděmodrého slona s růžovým chobotem a fialovými tečkami (už ho vidím Smile, jenže ta mistrová říkala, že je to její zásluha, že jsem na ní napojená. Celé mi to přišlo velice divné...Vyháněla pak z mého bytu jakéhosi "šedivého ducha". Já ho neviděla, ale kočky na něj reagovaly. I po té, co byl údajně vyhnán a byt "vyčištěn", se kočky bojí něčeho neviditelného, např. se z ničeho nic probudí, s vytřeštěnýma očima pozorují cosi...oči jim rejdí, jakoby tam něco lítalo, co já nevnímám.
Tak jsem z mé první přímé zkušenosti s duchovní osobou hodně, hodně a hodně zklamaná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 4:47 pm    Předmět: Citovat

Rigi, tiez som mala pochybnosti o svojom zasvateni...Ista pani mi povedala, ze ona zo mna tu energiu citim, len ja si ju nedovolim prijimat a uvedomovat...pomaly sa to zacalo menit...

Mam ale znameho, ktory ma uz treti stupen a nic...neciti absolutne nic...a on je teda velmi sklamany...ved asi to by bol kazdy, takze ta chapem...ja mam reiki 4 roky a len teraz sa tomu prudeniu otvaram...ake zvlastne...ale urcite to tak malo byt...

K tej pani...uff, to sa mi zda velmi cudne, to jej spravanie...ziadny terapeut (nie to este taky, ktory sa nazyva duchovnym ucitelom) by nemal zhadzovat svoje problemy na klienta...klient je dolezity...mozno si nepocuvala svoju intuiciu, dala si sa zasvatit a teraz citis, ze to nefunguje...na druhykrat si uz vyberies inak...daj na intuiciu...ak ti nieco nesedi, povedz proste nie...a hladaj, kym nepocitis jasne ano a teraz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 10:33 am    Předmět: Bloky Citovat

Ta paní, co mě zasvěcovala, mi pak říkala, že mám bloky z minulosti, prý jsem provedla s energií ošklivé věci mnoha lidem (byla jsem ve vojsku někde v Asii, snad generál, vojevůdce nebo tak), a tak teď, za trest, nemám možnost energii vnímat. Myslíte, že je to možné? Nějak mi to hlava nebere..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 11:41 am    Předmět: Citovat

Ta pani je podla mna plna strachu...a strasi aj teba...pozri, keby si urobila nieco zle energiou (co moze kazdy, lebo kazdy ma nejaku energiu - uz len ked ratam bioenergiu), nebolo by to skor tak, ze teraz by si ju citila, aby si to mohla napravit? co sa napravi tym, ze sa budes trapit a trestat sa? bloky mozu byt, to ma kazdy, ale tie bloky pred zasvatenim sa podla mna maju (aspon ciastocne) odstranit...aby sa spriechodnili energeticke drahy...neviem, ja sa nevyznam v zasvateniach, ale mam taky pocit...ako som uz spominala na inom mieste, si na seba velmi narocna a tuzis po dokonalosti...(dost sa to podoba na mna...Smile) - ja tiez mam problem s citenim energii...treba veci nechat plynut...mozno ale predsa skusit ineho majstra, tato pani, o ktorej pises, sa mi nezna celkom ok...so vsetkou uctou, nemala by som k nej doveru...nechcem podozrievat nikoho, ale su medzi "duchovnymi" ludmi aj potvorky, ktore maju otvorene tretie oko a vidia, ze si duchovne mozno "vyssie" ako oni a zamerne ta mozu zrazat...nehovorim, ze je to s istotou takto...ale stoji to za uvazenie...nie vsetko, co sa vydava za "duchovne", je aj "svetle"...mozno mas za ulohu naucit sa rozlisovat medzi "dobrym" a "zlym" a tak ziskat sebadoveru...nespoliehaj sa na nazory druhych, ale na svoje vnutro, to ti posepka spravne...drzim palce... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 12:42 pm    Předmět: Sanaya - známe se z EFT Citovat

Ano, známe se z diskuse o EFT, kterou jsem založila. To s těmi bloky z minulosti: bylo to takto. Při meditaci jsem měla škaredou vizi muže, pomalovaného tmavými barvami. Byla to figura, jaké hrají na čínském divadle - jak se tam ti herci divoce pomalují. Účes byl samurajský - tmavé vlasy, na hlavě stočený copánek. Lekla jsem se a okamžitě se vytrhla z meditace. Ptala jsem se pak mistryně na radu. Prý se ho mám zeptat, co chce, kdo je. Trvalo dlouho, než odpověděl, ale řekl: TY! Ona mi to pak vyložila tak, jak jsem psala výše. Prý si musím odžít špatnou karmu. No, tahle teorie by vysvětlovala, proč jsem v úvodu svého života potkávala hodně ale hodně špatné, zlé lidi, kteří mi hodně ubližovali. Od jisté doby - tak od první vysoké - už takové lidi nepotkávám. Přijde mi to zvláštní..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 12:48 pm    Předmět: Mistryně Citovat

Co se týče výběru, byla to náhoda. Po té, co jsem ji poznala, všechno říkalo: "Tuhle ne," ale jsem člověk, který nerad druhé uráží a odmítnutí mi přišlo jako urážka. Ale příště se budu řídit svou intuicí a pokusím se odmítnout, když mi ten člověk nepřijde.
Když mě zasvěcovala, hrálo rádio, nijak jí to nepřišlo, musela jsem požádat, aby to vypnula. Pak jsem si měla dát přání - přála jsem si zhubnout - ale to se zvrtlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund