Fórum - Zobrazit téma - ISIS SEICHIM REIKI - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - ISIS SEICHIM REIKI
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

ISIS SEICHIM REIKI
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 8:51 pm    Předmět: ISIS SEICHIM REIKI Citovat

Máte zkušenosti s Isis Seichim Reiki? Fungují Vám symboly? Nedávno jsem byla zasvěcena do 1. stupně, a mám z toho rozpačitý pocit. V dlaních necítím NIC, práce se symboly mi přijde jakoby ve stylu: když uvěříš, možná to bude fungovat. Ať kreslím nebo myslím na symboly, neděje se NIC. Buďto je energie slabá, nebo jsem nějaká "zabetonovaná". Ozve se někdo, kdo má s Isis nějakou zkušenost? Jak jste prožívali zasvěcení, pracujete s energií, funguje Vám to? Díky za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 10:22 pm    Předmět: Citovat

Já Isis Seichim Reiki mám a funguje mi. Mám ji moc rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 10:28 pm    Předmět: Citovat

mě se kdysi dostal do rukou manuál tohoto reiki a neboť jsem již v té době měl zasvěcení do Ra Sheeby (v té jsou obsaženy také energie Isis), tak jsem ty energie bez zasvěcení do Isis Reiki cítil krásně a symboly uvedené v manuálu mi pocit té energie zesilovaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 5:42 pm    Předmět: Nefunguje mi energie Citovat

Myslíte si, že je možné "špatně zasvětit"? Hodně si čtu, co kdo pociťoval při zasvěcení, já necítila vůbec nic. A přitom moc chci něco cítit! Tak nějak momentálně nevím, co dělat, nechám se zasvětit do dvojky, třeba to přijde. Přemýšlím i o zasvěcení u někoho jiného. Je to dobrý nápad? Co si o tom myslíte? Díky za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Rigi
Vůbec nic si nedělej z toho, že si při zasvěcování nic necítila, to se stává mnohým a teď mám na mysli všechny druhy Reiki nejen Seichim Reiki. Já osobně ho nemám, ale myslím že tvá otázka se týká jakéhokoliv druhu Reiki, proto sem si taky dovolila ti na to odpovědět.
Každý člověk je jiný, každý to cítí a vnímá jinak. Možná že si od toho čekala víc a o to víc se ti to teď zdá, že se to jakoby nepovedlo. Skus tomu nechat volný průběh, tolik na to nemysli a ono to přijde, uvidíš Smile

A co se týká tvé otázky na jiného mistra, tak myslím že není nutné ho hned měnit jen kvůli tomu, když neprocítíš zasvěcení tak intenzivně, (a myslím že na tom až tak nezáleží) mistra samozřejmně zmněnit můžeš, ale spíš kvůli tomu, když nebudeš mít pocit důvěry v něj a nebo s ním nebudeš z nějakého důvodu spokojená.

A jestli je možné zasvětit špatně? I to se může stát, ale pokud by se to opravdu stalo, tak by to mistr měl okamžitě poznat, určitě by ti o tom řekl a zasvěcení zopakoval.

Doufám že sem tě aspoň trošku uklidnila Smile pokus se být klidná a netlačit tolik na pilu, možná to opravdu chce jen čas...
Měj se pěkně B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 5:09 pm    Předmět: Citovat

Jak vnímáte isis seichim? Je možné, že s nějakou energií může někdo pracovat i bez zasvěcení, nebo k tomu zasvěcení může přijít i nějak jinak, než že ho někdo zasvětí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 10:50 am    Předmět: Citovat

Můj názor je že ano.
Někdy mi stačilo přečíst si manuál a hned jsem tu energii cítil a mohl jsem si s ní hrát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

Krabe a to potom s tou energií můžeš pracovat, i když si vzpomeneš třeba právě teď? A jak jí vnímáš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 11:36 am    Předmět: Citovat

jo takhle mi to fungovalo. Stačilo na ní pomyslet, nebo říci její jméno. Hned jsem ji pocítil, mohl jsem přikládat ruce, bylo to zajímavé. Ale teď už to nedělám, zabývám se jinými věcmi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

A jak jsi tu energii vnímal, Krabe? Když jsi říkal, že vnímáš rozdíly mezi energiemi, jaký vnímáš rozdíl mezi isis seichim, shamballou a klasickou reiki?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

takhle zjednodušeně slovy se to říct nedá. Nejsem si jistý, jestli se to slovy dát popsat. A abych řekl pravdu, už si moc nepamatuju, jaké bylo reiki (delší dobu ho nepoužívám), mohu spíš popsat kde jsem ho cítil (jenom v rukách) a jak intenzivně, ale až si vyšetřím čas (nebo spíš náladu), tak ti napíšu dluženej emailík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 12:57 pm    Předmět: Citovat

já tu svojí odpověď trochu rozšířím.

Víš tyhle věci se mi těžko popisují. Protože nedokážu přesně rozlišit jestli některé projevy přišly s praxí nebo s nějakou konkrétní energií. A taky se stane to, že věci, které jsem dříve nevnímal a najednou přijdou, tak už pak máš pocit, že to tak bylo vždycky a tak při zpětném hodnocení už nejsi schopna říct, jetli to tam dřív opravdu nebylo a nebo bylo a jen sis to neuvědomovala. Tyhle věci prostě začnou splývat.

Když bych to shrnul, tak vždy jsem se věnoval té konkrétní nenrgii která mi přišla docesty - nejdříve reiki, pak Komyo Reiki, pak Shamballa, Ra sheeba a v současné době Eric Pearl. Nemůžu ti říct, jak jsem vnímal před čtyřmi lety Komyo Reiki, protože si pamatuju jen některé věci, které mě zaujaly. Prostě je to vývoj a nemá smysl se v tom nějak babrat a analyzovat to.

To co třeba vím je, že se mi dřív nestávalo tak často, že by se mi při práci s energií tak často do toho zapojovalo třetí oko. Nebo že by se energie tak často spontánně vtírala Very Happy . Nemůžu na stoprocent tvrdit, že to tak nebylo u reiki, ale myslím si že ne. Že to přišlo v době, kdy jsem se věnoval Shamballe, ale jak říkám, nějaké náznaky mohly být už i u Reiki.

Také jsem míval pocit, že reiki je více tělesné, třeba shamballu jsem cítil víc duchovně.

Manželka mi po první aplikaci reconnection řekla, že shamballa jí přišla teplejší, ale po druhé seanci oznámila, že teď už to teplo cítila taky. Takže opravdu se to nedá moc porovnávat. A halvně každý to vnímáme jinak - někdo řekne například že je to jemnější. Já ten pocit mít nemusím.

Jo a ještě jsem si vzpomněl na další věc - reiki jsem necítil tak v hlavě, jako například Shamballu nebo reconection.

ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 7:07 pm    Předmět: ISIS Citovat

Nejdříve chci poděkovat všem, kteří mi sem napsali svoji odpověď, jsem moc ráda a poučila jsem se. Je to už nějaká doba od zasvěcení, a stále se nic nezměnilo. Necítím nic, když jsem si chtěla uklidnit menstruační bolesti, nic ani po 20 minutách, musela jsem si vzít nakonec prášek, energie nepracuje, nepomáhá. Myslíte, že by pomohlo, kdybych si zaplatila 2. stupeň? Zdali je silnější, žeby to konečně "prorazil"? Díky předem za úvahy. Rigi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 7:46 pm    Předmět: Citovat

Na menstruační bolesti platí vitamíny řady B.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 7:34 am    Předmět: Citovat

Rigi, řekla bych, že to není tím že ti reiki nefunguje. Zkus to tak, i když máš "jen" reiki jedničku, že si sebe sama představíš na lani a řekneš si: "prosím pro sebe Reiki" -jestli chceš, můžeš dodat pro léčení menstruačních bolestí. A to dělat několikrát denně. Vnímej ruce, možná je ucítíš jen velmi salbě nebo v nich nějaký oproti normálu rozdíl ucítíš a ten vnímej dokud neodezní.
Podle mých zkušeností s cítěním rukou při reikování vlstního těla mívají lidé, kteříé sice umějí dávat, pro druhé si čas najdou, ale na sebe moc nemyslejí, nedokáží přijímat (když dostanou dárek, mají divný pocit že si ho nnezasloužili, že ho musejívrátit a tak, přitom sami dárky dávají rádi). Tady si podvědomí může dát blok k přijímání energie přímým působením, působením sama sobě na dálku - což jde, pokud si neutvoříme blok díky někomu že to nejde - se ten blok obejde a přijímá se to přes vyšší Já. Chce to cvhilku trpělivosti. ALe funguje to. Jestli jsi byla na R1, jak ti táhly ruce, když jse se reikovali navzájem? Cítila jsi jeaspoň trochu?
A taky si zkus každý den cvičit nějaké cviky na zvýšení vnímání citlivosti rukou. Na netu je najdeš, zeptej se svého Mistra.

Pokud ti tohle začne fungovat a nepatříš k těm, kteřísi tovří omezení, zkus si pak několikrát denně dělat tuto dálkovou terapii sama sobě s dodatkem a prosím k tomu vhodná homeopatika ne léčbu bolesti břicha....(nebo čehokoli, třeba krku když tě bolí) a vnímej rozdíly. Jde to. Ale bez tréningu nejsou výsledky, to trénování citlivosti rukou je důležité hlavně pro tebe, protže ruce jso jakýsi tlumočník, zprostředkovatel, který ti řekne co je potřeba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund