Fórum - Zobrazit téma - Reinbow Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reinbow Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reinbow Reiki

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Verule
Nováček
Nováček


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 9:35 pm    Předmět: Reinbow Reiki Citovat

Prosím kdo ví něco o aktuálně připravovaných seminářích Reinbow Reiki ?Nějak nenám štěstí dnes nalézti nějaký v nejbližší době konaných, pouze staré informace. Shocked [/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 9:56 pm    Předmět: Citovat

a co je na Rainbow reiki tak zajímavého?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Verule
Nováček
Nováček


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 10:21 pm    Předmět: Reinbow Reiki Citovat

Dostaly se ke mě knížky od Waltera Lübecka : Základní kniha o reiki a Rainbow Reiki. Rainbow Reiki je řekla bych učení reiki spojené se šamanismem. Připadá mi více spojené s přírodními silami . Ta kniha mě fascinovala a chtěla bych si prohloubyt vědomosti. Reiki II. mám, ale nějak mě to podnítilo k dalšímu hledání.
Čtu hodně knih o reiki : Jikiden Reiki, Mistrovská kniha REIKI, Reiki Domácí lékárna od Waltera Lübecka a prostě se mi tento směr líbí .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 11:37 pm    Předmět: Citovat

praktiky s Rainbowreiki sjou dá se říct shodné s praktikami 2.stupně Usui Reiki. Jde o to, že do toho jsou zahrnuty ještě esence, které lze pomocí Reiki vyrobit. Těch eencí je hodně, je o tom taky dost literatury. Já zatím esence nevyráběla ale zkoušela si je dát pomocí Reiki do aury, a je to fajn záležiost, dost silná.
Takže je to o rozšířených technikách r, které se do běžného kurzu nevejdou a tkeré se taky ne všude vyučují. Asi tak: Jde leccos, pokud nemáš vytvořené omezení že to nejde.....Pomocí reiki můžeš používat homeopatika, esence, barvy,...cokoli....Ale v RR je to hlavně o esencích např. nanebevzatých msitrů, esencích kamenů a spousty dalších. Je to o práci s jemnohmotnými silami.....Ale na to taky neptořebuješ absolvovat kurz Rainbowreiki abys přišla na to že to jde.... Wink
Ale bacha, člověk má sklon ulítávat za takovými a podobnými styly. Ale umění duchovna je ne ulítávat, ale dát smětlo tam, kde chybí. Do svého každodenního života, aby každý den byl jedinečný a my měli dojem, že nebylo ani jedno hluché a prázdé místo v tom našem dni....Umět být Tady a Teď a užít si to.......A dopomoci k tomu poznání druhým, kteří chtějí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund