Fórum - Zobrazit téma - kostičky, korálky, růz.věcičky s vloženou mentální informací - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - kostičky, korálky, růz.věcičky s vloženou mentální informací
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

kostičky, korálky, růz.věcičky s vloženou mentální informací
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 5:11 pm    Předmět: kostičky, korálky, růz.věcičky s vloženou mentální informací Citovat

Na stránky Tety Kateřiny, jsem chodila v době, kdy byl Reikiweb mimo provoz. Něco se tam sice člověk dozví, ale stejně připadá mi to tam tak nějak povrchní: samé gify - obrázky, samé prosby o pomoc na odstranění přivtěláků, někdo tam opíše článek z jiného webu a ostaní hned děkují, aniž by tomu rozuměli nebo si o tom vytvořili nějaký úsudek.
Nebo ten obchůdek, kde jsou nabízeny korálky, krabičky, kostičky, ... s vloženou mentální informací, díky které vás budou tyto předměty neustále chránit.

Nevím,co si o tomhle mám myslet. Jak dlouho tam vložená informace může vydržet, jestli vůbec.

Je to reálný nebo je to jenom tahák na peníze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 6:50 pm    Předmět: Citovat

Wendys, to je těžký.... samozřejmě třeba ten korálek na řemínku je tak za 10,-Kč, ale možné je, že Kateřina nad každým opravdu čaruje a sama věří, že vyrábí ochranný amulet.
A jestli opravdu chrání? Kup si ho a uvidíš Very Happy . Ale vážně. Pokud tomu někdo opravdu uvěří, tak se snad i může ochranou stát. Ale fakticky mi to připadá jako nesmysl.
Že existují fungující amulety, tomu jsem nakloněna věřit, ale musí je vytvořit opravdu "machr" a hlavně na konkrétního člověka. Což v nákupu přes internet asi není dost dobře možné.
Nejlíp by ti tuhle odpověď dal nějaký opravdový šaman nebo šamanka...oba tu máme, tak se třeba dočkáš Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 7:39 pm    Předmět: x Citovat

Laughing
Já na amulety a podobné věci moc nejsem. Mám raději přírodniny:
kameny, rostliny,...
Kdysi jsem potkala jednoho velkého výrobce energetických zářičů
a jenom jeho přítomnost byla velmi nepříjemná, tak si nedovedu představit, co bylo v jeho výrobcích.

Ale každý si můžeme vybrat co se mu líbí a co cítíme jako dobré.
Odjakživa si lidi takové předměty pořizovaly, věřili jim, ať si to každý přebere po svém.
S čím ovšem absolutně nesouhlasím jsou amulety proti někomu nebo jiné woodoo praktiky. Zrovna dneska byla ve zprávách jakási "kartářka", která vzala peníze aby se jednomu manželovi "přihodila" nenápadná nehoda s následkem smrti. Brrrr

šamanka
PS: což mi připomělo - nepěstuje někdo z vás šalvěj divotvornou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

Šalvěj mě roste na zahrádce,dobrá na záněty v puse či krku,na kloktání.Taky do mňamek je dobře použitelná.Ty ale chceš čarovat,co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:00 pm    Předmět: Citovat

Díky holky.
Když jsme u toho woodoo, přemýšlela jsem o tom, že je to podobné praktikám reiki, ale za opačným účelem.

V reiki vezmu panenku či medvídka, (fotku), v místech korespondujících s částmi těla se dotýkám a předávám energii. Efekt je se zvyšující se citlivostí hnedka znatelný.
Když znám účinek reiki, vůbec nepochybuji o účínnosti woodoo praktik.

Ve woodoo se používá hadrová postavička nebo i fotografie, přičemž do odpovídajících částí těla se píchají špendlíky. Když se porozhlídnu na netu, tak tam jsou i podrobné návody k provedení woodoo rituálu. Co to jsou za lidi, co uveřejňují takovéhle informace? Měli by za to nést odpovědnost.

Internet je snadno zneužitelná zbraň. Ne všechny informace jsou pro každého.

Nedávno jsem v knihkupectví dokonce zahlédla knihu nabádající čtenáře blíže se seznámit s woodoo. Název zněl tak nějak "techniky woodoo snadno a rychle" (jako angličtina), už nevím přesně.
Prostě byznys na e-ntou.

Je neuvěřitelné, jaké informace se dostávaj do rukou veřejnosti.

Člověk namajíc potuchy, co dělá, a že to není sranda, může takhle obrovsky uškodit nejenom adresátovi útoku ale i sobě. Útočníkovi se to vrací třikrát znásobené a jak s tím jednou začne, těžko z toho vyjde ze zdravým rozumem. Akce vede k reakci.

My taky koneckonců dostaneme facku, když pošlem energii někomu, kdo o ni nežádal a ani ji nechce.

Stanislav Brázda se o woodoo na stránkách www.dusecz.com také zmiňuje, a uvádí, že to není nic ojedinělého, že černou magii nevědomky provádí i ten, kdo jenom ve svých představách zabil druhou osobu (jenom ve svých myšlenkách!).


Naposledy upravil Wendys dne ne červen 22, 2008 3:13 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 12:11 am    Předmět: Citovat

Který člověk nemá potuchy,co znamená woodoo?
Jestli by někdo něco takového použil,tak určitě s vědomím,že to může škodit bych řekla...

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 8:08 am    Předmět: x Citovat

Zip: Kterou máš? Je salvia officiallis a salvia divinorum. Ta jedna je tuším ta lékařská, která se používá jako léčivka. No musím to prozkoumat, ta druhá se totiž prodává jaksi pokoutně, tu první mám.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 3:28 pm    Předmět: Citovat

O Šalvěji divotvorné od A do Z:

http://salvej-divotvorna.info/www/salvej_divotvorna_prodej.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 3:45 pm    Předmět: Citovat

Wendys, díky za tip. V pátek jedu Brno-Praha, tak zkusím štěstí Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 4:09 pm    Předmět: x Citovat

Na tu stránku už jsem koukala, že údajně není tč. k mání.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 4:35 pm    Předmět: Citovat

Přece nenapíše, že k mání je. Sichruje se (ani svoje jméno, ani adresu neuvádí). Sice se odkazuje na legislativu, že nedělá nic nezákonného, ale chrání si záda. Co kdyby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 5:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Já třeba používám léčivé obrazce.Klidně je kopíruji a stejně jsou účinné.Třeba po stým kopírování na ní dáš pivo a během 20 vteřin je zdravý ale navypiješ ho.Je zvětralý jako by bylo týden otevřený. Prostě zdravý bez alkoholu.Osobně mám zkušenost s kostkou na odstranění elektrosmogu.Na sobě cítím, že během minuty v mistosti kde běží 4 počítače se vyčistilo prostředí.Víš, symboly, nebo nakreslení obrazců může soustředit energii.Je to geometrické uspořádání čar.Ale jestli dokáži energii ovládnout jen pouhou čárou viz. spirála, tak co dokáži mentální silou. Tam jsou možnosti nekonečné.Já mám osobní talismany zasvěcené předky, ale i já můžu prostřednictvím předků nějaký talisman nabít na určitý záměr.Třeba osobní ochranu.Mnozí z vás používají boží světlo.To už je taky voodoo.Někomu určujete cestu,čistite mu ji.A co když se mněl něco naučit a zažít to.Ono mu to odežene negativní energie, ale bez nich se nic nenaučíme.Není zlo jen nepřítomnost lásky, není tma jen nepřítomnost světla.Když něco je, neznamená to, že je to špatné.Jen my to někdy nechápem.Kdo věří, tomu to pomáhá.Kdo nevěří, neznamená to logicky, že to nefunguje.Akorát on bude říkat, že je to náhoda a pod. Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 5:38 pm    Předmět: Citovat

Takže tobě ta kostička na pohlcování elektrosmogu od Tety Kateřiny tedy funguje?

Naposledy upravil Wendys dne po červen 23, 2008 9:24 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 8:51 am    Předmět: Citovat

Nějak se v poslední době stále utvrzuju v tom, že věci mají pro mne takovou sílu, jakou jim svou vírou či nevírou sama přisoudím... Tak se pak stává, že věci "zaručené" nefungují, protože mi třeba ten způsob nesedí a naopak fungují věci každodenní, ke kterým mám vztah a kterým VĚŘÍM Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 9:33 pm    Předmět: Citovat

Asi to tak bude.

Nemůžu si pomoct ve skleněnou hrací kostičku, která elektrosmog pohlcuje a propouští z místnosti pryč věřit nedokážu.

Teď jsem objevila turmalín "skoryl", tomu uvěřím spíš. je to úžasnej kámen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund