Fórum - Zobrazit téma - Alergie-příčina ? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Alergie-příčina ?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Alergie-příčina ?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 8:53 pm    Předmět: Citovat

Šamanko, ono to tak jednoznačné a jednoduché není. Já jsem si na nějakých problémech pracovala kinezkou a reiki. Do určité diby to bylo ok a za nějakou dobu se odkryla vrstva další, na kterou mi kinezka nestačila, ať jsem se snažila jak jsem uměla. Tehdy mě pomohlo SRT. Na úrovni tohoto života jsem to měla pochopení a vypiglované, dokonce i věci přejaté od předků...A furt to nebylo ono....Stačilo něco pročistit a efekt se konal dá se říci do týdne.....

Ad regrese - rozumem jsem měla zpracováno moc a moc co se týče tématu strach ze smrti. I kinezkou. Stejně tak některá další témata týkající se sebepřijetí....Po dost dlouhou dobu to stačilao, ale pak se zas poodsunula nějaká vrstva, něco nazrálo na řešení... S tím mi pomohla regrese. Nejen ta řízená ale i ty, které se mi otevřely "samy od sebe". Možná, nebo určitě, by někomu jinému sestejným problémem pomohlo zase něco jiného, asi prot, že každý jsme jiný a nádherně se tu ukazuje zákon vibrací.....Zpracovat jde jen to, čemu vibračně odpovídáme. A díky zákonu rezonance si k sobě přitáhneme to, co je pro nás nejvhodnější....

Jelikož jsem pevně přesvědčená, že regrese je velmi dobrá metoda, která by mi mohla do budoucna být hodně platná, mým záměrem je se ji naučit.
Stejně jako regrese, ani některé další metody nejsou pro zvědavce. Buď takový zvědavec nedocílí žádný viditelný a cítitelný pokrok v čemkoli do čeho ze zvědavosti jde, nebo se mu otevře něco, co ho může docela hezky vyděsit nebo překvapit ze zálohy.
Stejně to platí i o otázkách. Kdo se moc ptá, moc se doví..Ptej se jen na to, na co uneseš slyšet odpověď.
Je ale fakt, že valná většina lidí má zkreslené představy o metodách kde je regrese využita. Zasvítí jim oči a už by se rádi viděli jako faraóni, královny, známé osobnosti. Hodně tomu napomáhají různé prográmky ala "Co jsi byl v minulém životě". Pak i sebelepší metoda dostane kopanec na jedné straně od těch, kteří ji berou jako zajímavou cestovku a dobrodružství a na straně druhé od těch, kteří věří snad jen tomu že ničemu nevěří. Bohužel, žádná metoda nedává záruku, že ten kdo ji provádí je zodpovědný člověk a hlavně zkušený. Už jsem slyšela hodně pesimistických názorů od lidí, kteří třeba kineziologii i regrese absolvovali a odcházeli zklamáni ne tím, že by je to neoslovilo, ale terapeut jim nechal problém otevřený, následoval pěkný binec v psychice, nedotáhl věc do konce a nebo se nejvíc zajímal o peněženku a její obsah, nebo zvolil hodně necitlivý přístup. Je velice těžké lidi, kteří takovou zkušenost získají přesvědčit o užitečnosti a širokých možnostech těchto metod. Jo, všechno se dá využít i zneužít...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 10:43 pm    Předmět: x Citovat

Jeden z posledních odstavců mě přivedl na myšlenku: znám jednu homeopatičku, která pracuje podobnou metodou - hodiny poslouchá a zapisuje všechno co klient říká, jak se tváří, jaký udělal pohyb. Je výborná. Ale jiný výborný odborník (velmi, velmi senzibilní) je schopen odebrat případ za chvilku. Dva odlišné přístupy ke stejné métodě a dva výborné výsledky.
Tím chci říct, jestli až tolik nezáleží jestli je styl vytáčecí nebo klasický (trvá taky dost dlouho, několik hodin), spíš na talentu a kvalitě terapeuta?
Ano opravdu dobrých terapeutů jakéhokoliv oboru je skutečně málo.

Pochopitelně se nedá srovnat holotropka s hodiny trvající regresí, ale zážitky lidí jsou docela podobné. Sama jsem dostala námět k přemýšlení na několik let. V regresi jsem neměla pocit, že bych to co jsem si "zadala" neprožila a neukončila (na rozdíl od rodinné konstelace, ale tam to bylo o terapeutovi). Přestože se nevytáčelo, tak nemám pocit nedokončení. Když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně šlo o důsledek, mohla bych při příštím opakování stejného problému zase dojít na další terapii, zadat znovu toto téma zdánlivě v jiné formě a totéž dělat léta.
Zatím příčina byla jinde a ta chtěla spíš změnu myšlení a práci na sobě v součastnosti než pořád řešit ty důsledky, jak se pohodlně nabízí.
Mám ráda současnost a vím, že se v ní dá hodně změnit, když se chce.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 10:54 pm    Předmět: x Citovat

Renata: ano, právě o tom tu mluvím - nepouživat jako hru, nebo ji ordinovat jako kapky na rýmu. Vím, že mnoha lidem pomohla třeba na těžké fóbie nebo závislosti, jen hlasuju pro to, aby terapie měla dobrý důvod. Není to taková legrace jak si někteří myslí, to je ta méně úžasná stránka věci.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 11:56 pm    Předmět: Citovat

Lomikamen - to co nazáváš roztáčením regrese je hodně podobné tzv. abreaktivní regresi vymyšlené scientology a u nás vyučované panem Dragomireckým. Jde o poměrně zastaralou metodu "vymývání" emocí.
Tak jak regresi vyučuji, je možno díky Reiki dosáhnout stejně dobrých výsledků mnohem šetrněji.
Pokud máš na mysli ještě nějakou jinou metodu OK, ale stejně platí to, co tu už velmi krásně napsala Šamanka - nač řešit něco z minulých životů, když stejné téma lze najít v tomto životě a především to má být řešeno.
Řekl bych, že rozdíl v pojetí je možná v tom, že využívám spíše než kauzalistiky v něšaké obecné formě podávané často jako stěhování duší (metempsychóza) principu kvantové mysli (holografického Vesmíru).
Nejde mi a priori o to nějak tyto metody porovnávat, spíše se dívám na to, zda klienti léčení těmito metodami jsou teď a tady oběma nohama pevně na zemi a zda dokázali pochopit PROČ se děje, to co se v jejich životě děje, PROČ PROCHÁZÍ PRÁVĚ TOUTO ŽIVOTNÍ KRIZÍ - a jak toho ve svém životě využít.
To, co v životě žijeme jsme "dostali" do vínku ne proto, abychom se od toho odblokovali nebo očistili, ale abychom pochopili proč právě toto a k čemu je to dobré. O tom jsem po letech terapeutické praxe skálopevně přesvědčen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 11:15 am    Předmět: Kdo má - ten si vezme Citovat

Ahoj Renatko,
mluvíš mi z duše,i já prošla odbobných příběhem. A ten příběh mne naštěstí zavedl k regresní, kterým se to vše,co se dělo - jasné vize minulých životů už jako malému dítěti, zmírnilo, zauzdilo a pochopilo. Po tomto zpracování už byl čas i na přítomnost, já si požádala o nástroj a došel takový miláček - podstatování, kterým já i mí blízcí účinně zpracováváme přítomnost.
Prostě regreska dojde, ale hlavně ZŮSTANE u toho, kdo na ni má a ke komu patří.

VĚC K ZAMYŠLENÍ - KDYŽ AKCEPTUJEME, ŽE SLOVO JE VŮDČÍ NOSIČ TVOŘENÍ A HLAVNÍ RESTIMULANT, TAK UŽ TŘEBA TÍM, JAK MLUVÍŠ O TOM, CO OSTATNÍ LIDÉ VŮČI REGRESENÍ - CESTA K FARAONŮM /JINAK TĚ CHÁPU, TAKÉ VNÍMÁM JAKO OBLÍBENÝ SJEZD NĚKTERÝCH LIDÍ NA REGRESCE TO, ŽE SE SNAŽÍ VYŠPERKOVAT ŠEDÉ ŽIVOTY NEBO OCHLÁCHOLIT SYSTÉMY MÉNĚCENNOSTI NĚJAKÝM NEVŠEDNÍM ZÁŽITKEM/ TAK SI VLASTNĚ SAMA OTESVÍRÁŠ OKÉNKA, KE KTERÝM TYTO TÉMATA PATŘÍ.
je to jen k přemýšlení, na počátku jsem musela hodně ztáhnout právě diskuse o ostatních, co dělají a nedělají oni, zaměřit se pouze na svůj pramen, z nich jsem prostě už téma vyčerpala a překlenulo by se do druhého křídla, které už není přínosem a je zavádějící - všeobecné, multilevlové, odvádějící od jádra já.

Právě tobě chci říct kam jsem došla.
Pro začátečníky podotýkám, nejsem běžný případ, regrese se mi otevíraly sami už jako malému dítěti, nejen ty moje, ale i těch, které jsem viděla v nějaké těžší situaci,ukazovaly se mi jako příčiny. Malé dítě se smířilo s tím, že vidí tyto hrůzy, ztvrdla jsem jimi, usadila se v realitě víc než jiní. Realita byla mým útočištěm - když tak na to koukám z dálky, byl to výborný program pro ukotvení.
Snad i k tomu by se dala využívat regrese, lidičky se sjíždějí i na andílcích a znám takové, kteří i na energiích bez jména či jménem, reiki nevyjímaje.Regrese je hrana z té nejtvrdší reality, andílci zas hrana - v tomto,zrovna tomto úhlu pohledu, z té nejjemnější reality, středová realita je ta kolem nás.
Takže skrz ustředění a ukotvení doslova potřebné k životu jsem zkoumala, co mi to ten Bůh dal do vínku. Nikdo nevěděl o čem mluvím, tak jsem si zvykla mluvit s ním, dal - tak ví.
Jsem člověk co měl od mala samozřejmou alfu,ale to nebudeme rozebírat, chci ti říct, jaké jsou důsledky regresek, když to člověk dělá pro sebe, s jasným cílem a nedbá času a je důsledný.
Ze segmentů, které jsem používala k řešení problémů v přítomnosti, což byly hlavně od malička obrovské migrény, /u kterých jsem babičce vždy říkala, jelikož se o mne ,v těch stavech, bála - nechej, patří to k tomu, ke mně, neboj./ A které lékaři nechápali, jelikož jsem měla zmapovány jejich začátky, bylo jich 7 hlavních, od kud začnou a 2mírnější, vzdálené.
Až regresení mi dalo odpovědi na to, proč je jich i tolik, každý začátek byl jiný život a situace k tomu náležející.
Vyčištěné segmenty se propojily, staly se z nich celé životy, ty se poskládaly za sebe - a migrény jsou pryč.
Cesta životů dozadu, která je teď jako jasná linka mi zase dala tu neobyčejnou možnost spočinout v přítomnosti, s jednou rukou nataženou v minulost a jednou v budoucnost a hlavně ve slově vím.Nádherně se dýchá, nádherně se spočívá, nádherně je v mysli jiskrno, za zavřenýma očima světelno.
Čeká mne právě nyní kdy ruku co spočívala v minulosti už mohu přitáhnout k sobě, jasně činit v přítomnosti, vím kdo jsem a kam jdu, nejen všeobecno, nejen maska, nejen fráze v dněšní době in. Tak za to vše vděčím regresím.

Možná i ty nastupuješ takovou podobnou cestu, vnímám to na Tvých slovech, Tvé jasnosti sama o sobě, bloky druhých Tě nezastavují, šťastnou cestu má milá a kdyby něco, budu tady - možná jen pro Tebe, ale budu tady. s láskou - Lomikámen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 12:06 pm    Předmět: Sousled je soulad Citovat

Ahoj Damao,
vezmen to zgruntu,
píšeš Dostali do vínku - hezký, ale odkud, od koho. Mně nikdy nestačily slova, který vlastně nedávali význam, nebyly ukotveny v příčině, často jen tak blahosklonně poletovali,jelikož jejich obsah byl jen básnickou parafrází, měla jsem vždy touhu a prosbu, aby do nich obsah natekl, ten můj, který se rovnal mému pochopení toho slova.
A tak do vínku - odkud ---je z minulých životů, z holografické paměti Země, chceš-li jít do metafyziky., Od koho - ode mne samotné, té já, která, je nad tím vším. A ke které jdu, tak jak každý jde sám k sobě, ke svému já, které je nad tím JEHO vším.

Píšeš není to o očištění nebo odblokování, je to o pochopení.
No jasně, že je to o pochopení. Po očištění nánosů, které je tím odblokováním přichází pochopení, ať už samovolně, nebo na něm musíme ještě pracovat. V rámci toho je to sousled událostí na sebe navazujících.
Pokud bereme filtry - že žijeme přes ně, a to je také součást metafyziky, že v nich je ukryt obraz našich nepřesných myšlenek, předpokladů, vin, neuchopenosti, nevím atd - tak jeho očištění - oblokování - stvoří jasný pohled pochopení.
Pochopení je přece vím po oddělání roušky nevím. A tomu oddělání říkám očista, odblokování.

Jelikož jsi terapeut, tak tuto posloupnost asi znáš, tím pádem beru, že jsi se mnou nesouhlasil apriori. Bezva. Budem si usazovat slova. Ostatní se tím poučí. Očistí sI své.Přijímám tuto hru.

Jinak od jinud, souhlasím s Tebou Damao, že regrese není pro každého,
asi pracuješ s mnoha lidmi a musíš volit takový nástroj, který je nejvíce účinný s nejmenším rozsahem posunu do dalšího levlu, lidé žijí bežné životy, potřebují je žít,jsou na nich závislí další lidé, jasně, ne každý má za úkol projít cestu - ale - moment pro zamyšlení - TY ANO.

Nebo ne? Odpověz si sám.
Víš mně je úplně jedno, kdo doneslo jakou techniku a jak ten dotyčný je nebo není oblíbený. Technika sama mne osloví nebo ne, stejně ji uchopím skrze sebe a rozvíjím skrze sebe. Nikdy jsem nepatřila do žádného sdružení, ani reiki ne. To potom nesu nějaké vibrace kruhu, který má své problémy a své regrese, v tomto jsem tak pohodlná, já to beru jako zodpovědná ke své cestě a sama k sobě, že si nějaké sdružování s někým láskyplně odpouštím. Nemusím být papírově součástí celku. Já Vím, že jsem součástí CELKU.
i tebe....... KDO VÍ, CO JSEM TVÉHO........? jen Ty .......... a to až po vyčištění - vím, že to slovo nemáš rád, ale zdovolením sem sedí - vyčištění tvých zrcadel směrem ke mně, až pak víš - co -JSEM -T v é h o.


S LÁSKOU DÁVÁM TI TO, CO MĚLA JSEM
TI DÁT,
PŘIJMEŠ-LI TAJNĚ ČI VEŘEJNĚ,
NA TOM NEMUSÍ TO STÁT.

S NĚHOU AŽ Z ŘÍŠE ANDĚLŮ
JSEM DONESLA TEN DAR,
BYS SKLONIL HLAVU JEŠTĚ NÍŽ
TAM KDE SES SKÁLOU STAL.

KDYŽ CHCEŠ TAK SLOVA POCHOPÍŠ
KDYŽ NE TAK NIC NEŽ NIC,
I TAK SI BUDEM KOUSEK BLÍŽ
I TAK JDEM BOHU VSTŘÍC.

KDYŽ POUČÍŠ MNE O TVÉM NE,
A JÁ ZAS O SVÉM JSEM,
MOŽNÁ SE V KRUHU REIKISTŮ
V PRAVDĚ NALEZNEM.

TY SOUHLASÍŠ S TÍM CO MYSLÍM JÁ
A JÁ S TÍM CO ZAS TY,
JEN ÚHLY VOLÍME ROZDÍLNÉ
TAK ŠLAPEM NA PATY.

POJĎ NECHÁME SVÉ SANDÁLKY
JÍT KLIDNĚ VPŘED A DO DÁLKY
POJĎ HLEDAT SPOLU STEJNOU ŘEČ
I ÚHEL TEN, NEVCHÁZET V SEČ.

A TAM, KDE JÁ TĚĎ SPOČÍVÁM
JSME JEDNO, PROČ BÝT KAŽDÝ SÁM.
LOMIKÁMEN - AMEN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
LEORA
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.7. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

Lomikámen,
skladba slov i veršování pohladilo moje nitro i Duši nádhernou rezonancí...
Děkuji píše moje ruka, i já prodělávala svoje pozemská muka,
když bylo hodně bolu uvnitř mého nitra ...spíše myšlenek,
Tu přicházelo mou rukou svého času vyjádřeno psaním,
kdy mnohé skrývalo se za ní ním..........

2003
Kráčíme branami poznání, opouštíme minulost ztráceje kousek sebe,
a nacházíme ukřižování na svém kříži,
kdy v různých stopách života nás bolí hřeby našeho ega, přitlokané přes pocity vědomí.
A poznání je vykoupeno proudy slz, bolesti těla.......ale nalezení Duše.

2003
Usedneš do kruhu života
a zpodobníš Maju.
Pootevřou se vrátka do světa Bohů,
a Ty uchopíš ratolest pradávného žití,
co způsobila Tvé trápení,
nepodobné tlukotu mořských vln,
kdy kladivo srdce zvonu odezní do nenávratna věků,
vesmírného kolosu bytí.....

------------------------------------------------------------------------
I takto bylo, a je je moje regresní rozpouštění........
To pročištění o kterém píšeš je mi blízké a znám ho nejen z kurzu.....ale i na svém čllověku do odlivu svých příčin .... Question Idea

K večeru odjíždím s manželem na dovolenou, takže další diskuzní příspěvky si až se vrátíme.

Lomikámen ...neodvaluješ jen kámen,
kdy nanášíš to své Ámen,
ale i lidská nitra od tíže,
ač je to k nevíře.
Leora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 11:42 pm    Předmět: Citovat

Mně se velice líbí odpověď Renaty i Lomikámen. Moje zkušenost je taková, že to, co vnímáme jako problém v tomto životě, bývá jen špička ledovce. Příčina bývá ukryta kdesi v dávné minulosti, kam žádné konstelace a jiné techniky často vůbec nedohlédnou. A pokud ano, tak ne do takové hloubky, aby mohlo dojít k úplnému pochopení a smíření, přijetí. A ta prvotní příčina se vleče jako červená nit dalšími inkarnacemi, až se nějakým způsobem projeví i v té současné. V terapiích mého pojetí tedy vyvrátíme příčinu i s kořenem, podobně jako se trhá zub. Potom je ten problém jednou provždy vyléčen ve všech inkarnacích až do současnosti.

Je pravda, že při regresních terapiích se lidé často vnímají jako Kleopatry a jiné slavné osoby. Já sám jsem například prožíval při jedné regresní terapii velice živě život Alberta Speera, Hitlerova architekta a náměstka zbrojení. Můj duchovní učitel mi sdělil, že v kabale existuje určité přesvědčení, které tyto věci vysvětluje. Bohužel jsme se nedostali k tomu, aby mi o tom řekl víc. Nepovažuji ale za podstatné, zda při regresi procházíme náš vlastní život nebo život někoho jiného. Věřím, že pokud se něco takového stane, tak že to má nějaký smysl, že se prostě máme něčemu naučit ze života toho člověka.

Jako učitele regresní terapie mohu doporučit pana Andreje Dragomireckého. Ne proto, že bych ho měl rád nebo si ho vážil. Po určitých zkušenostech s ním nemám k tomu již důvod. Přesto, jako průkopník této metody u nás, je to nesmírně zkušený člověk, techniku má zvládnutou a spolehlivě naučí řemeslu. Viděl jsem ho při práci a viděl jsem též úžasnou, prakticky okamžitou proměnu osoby, kterou léčil.

S minulými životy není nutno pracovat, pokud člověk medituje. Světlo rozpouští nevědomost. Přesto však, regresní terapie může tento proces výrazně urychlit.

Další možnost je například NLP a psychosyntéza. Tady si ale nejsem úplně jistý. Už jsem tady o tom psal.

Bůh v jeho různých aspektech - Prázdnota, Otec Stvořitel, pan Ježíš Kristus, panenka Maria Matka Boží, archandělé (zejména Gabriel, Michael a Rafael) a andělé Božího Světla, osvícení mistři... jsou vždy připraveni nám pomoci, odhalit tajemství, poskytnout ochranu, pomoci k pochopení, odpuštění, smíření - přijetí. Lidé, kteří toto dokáží vnímat, mohou s jejich pomocí a požehnáním konat vpravdě zázraky.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 2:16 pm    Předmět: Citovat

Ještě mohu pro zajímavost uvést, že při práci se Světlem a jeho personifikacemi se minulost, přítomnost i budoucnost spojují, čas i prostor jsou překlenuty. Vše probíhá tady a teď. Nechci se o tom rozepisovat, kdo chce, porozumí...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund