Fórum - Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reconnection (Eric Pearl)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 1:59 pm    Předmět: odpoved Krabas Citovat

Eric o všem věděl, od začátku, tj. po kurzu v r. 2008. Informoval jsem ho o každém závažnějším kroku, tj. stránky, asociace, a další aktivity.

Co je na vesmírné energii, duševní vlastnictví?Smile Jak poznáte jestli děláte ReiKi, Reconnection nebo blablabla? Rekonektivní energie a celý proces, o kterém hovoří Eric, přenáší mnoho jiných lidí na celém světě, pouze to nazývají jinak nebo to nenazývají... Je to dar naší doby, prostě se to sem cpe samo:))))

Václav.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
babi
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.7. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 2:18 pm    Předmět: Citovat

Děti moje,
tak jsem konečně přišla na to, že takhle já léčím již skoro třicet let, bez nějakého Erica, bez drahých seminářů, s láskou k lidem a hlavně zadara.
babi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 2:56 pm    Předmět: re babi Citovat

Krááááása, a o tom to je...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 3:28 pm    Předmět: Citovat

Cest je mnoho.
Pravda, některé jsou díky filozofii a představám co a jak značně klikaté a plné překážek, některé jsou značně drahé, některé dokonce chráněné autorskými právy.

Duševní vlastnictví je záležitost poplatků, registrací, mezinárodních smluv. Přiznám se, že pořád si nejsem jistá nakolik jde o uplně obyčejný byznys a nakolik upřímná snaha pana Pearla udržet metodu konzistentní, ochránit ji před rádoby všeuměly co mají z pátečního večerního channelingu zaručeně správné a aktualizované informace co se má s Reconnection dělat.

Ani se necítím být jako vyvrhel, mám respekt k práci pana Pearla, ale to mi ještě nezabrání používat kritické myšlení a veškeré své znalosti. Já bohužel na velkou reklamu neslyším a ta tady zjevně je, naprosto cíleně, lidi okolo pana Pearla dělají byznys. Ok, fajn. Buď to přijmu po jejich, nebo si to udělám po svém, taky ok, ale uspokojení pro mě bude, když uvidím že to co dělám, dělám dobře, uvidím výsledky a k tomu Reconnectiom TM nutně nepotřebuji, principy co jsou za tím jsou dokonale prosté.

No a vyznejte se v tom.... Vlastně ještě jedna myšlenka. Když já tvrdím, že moje Reiki je cesta jak se sladit s harmonií vesmíru, která celou tudle existenci drží pokupě a kontroluje chaos, entropii a pan Pearl tvrdí to samé a navíc k tomu, že přístup k určitým frekvencím toho, tu dřív nebyl, ale diky němu se objevily, tak co já, která se ne až tak pravidelně jak bych chtěla snažím s touto harmonií znova a znova slaďovat, nestáhla jsem si ty frekvence už taky? Jestli jsou k dispozici zadarmo bez TM a já to spojování dělám s minimem mentální omáčky .... tak vlastně ani Reconnection nepotřebuju, dávno ho dělám...Smile wow, su dobrá! Hm a nebo ne? Mám se jít nechat zkontrolovat a certifikovat? Kým? Autoritou nebo vlastní praxí?

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 3:45 pm    Předmět: Citovat

Reconnection sem Reconnection tam.
Je tady tolik jiných energii, kolem kterých není tolik humbuku ....
Knížku jsem sice četl ale děkuji, jde to i jinak.
A co je vlastně cílem? Léčit ostatní? Léčit svět?
Začněme radši u sebe. Pozvedněme své vědomí (staňme se více světlem, více láskou) a to způsobí, že se budou pozvedat všichni okolo. Doladí se na naší frekvenci.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 4:24 pm    Předmět: Re: odpoved Krabas Citovat

Vaclav napsal:
Eric o všem věděl, od začátku, tj. po kurzu v r. 2008. Informoval jsem ho o každém závažnějším kroku, tj. stránky, asociace, a další aktivity.

Co je na vesmírné energii, duševní vlastnictví?Smile Jak poznáte jestli děláte ReiKi, Reconnection nebo blablabla? Rekonektivní energie a celý proces, o kterém hovoří Eric, přenáší mnoho jiných lidí na celém světě, pouze to nazývají jinak nebo to nenazývají... Je to dar naší doby, prostě se to sem cpe samo:))))

Václav.


Václave, na to bych Ti přátelsky opáčil - tak proč jsi tedy chodil na kurz, když je to tak jak píšeš?
Duševní vlastnictví není energie, ale postupy, logo, jméno, know-how - to už určitě ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 4:58 pm    Předmět: Re: odpoved Krabas Citovat

Krabas napsal:

Václave, na to bych Ti přátelsky opáčil - tak proč jsi tedy chodil na kurz, když je to tak jak píšeš?
Duševní vlastnictví není energie, ale postupy, logo, jméno, know-how - to už určitě ano.


Protože jsem chtěl vidět Erica a amíky v akci a chtěl jsem vědět, co okolo toho učí a jak to učí - chtěl jsem si vyjasnit spoustu protimluvů a inkosistencí, které jsou v knize a které Eric používá ve svých citátech. Taky tam částečně byl byznys a to, že bych úplně přešel na Rec. léčení, které by mě živilo, ale to bylo něco ve mě, co jsem zpracoval a co už je mou součástí a co není možné, protože jsem objevil a spoustu polopravd v učení Erica. Mě osobně Reconnection nebo Reiki a léčení energiemi neživí, i když to dělám za pěníze, nedělám to pro peníze:)

Já postupy, logo a jméno a know-how Ericovi ani The Reconnection neberu ani nepoužívám. U toho co dělám, žádné postupy nejsou, je to asi jako kdybyste někomu vykládali, jak má dýchat. Ovšem sám Eric říká, že neučí postupy:) a přitom si je nechá patentovat.

Jestlipak ty si Krabíku nebyl na semináři a nehodláš se do Rec. léčení obout?! Potom chápu tvé otázky.

Respektuji Ericovu práci a to jak to dělá, ale pokud cítím věci jinak nemůže mě někdo nutit, abych to dělal tak jak požaduje a nedovoloval dělat cokoliv jiného. Pak také respektuji to, že cokoliv dělám, nebudu to nazývat Reconnection.

Takže hodně lásky všem,

Václav.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 6:19 pm    Předmět: re: narja Citovat

Narya napsal:

Duševní vlastnictví je záležitost poplatků, registrací, mezinárodních smluv. Přiznám se, že pořád si nejsem jistá nakolik jde o uplně obyčejný byznys a nakolik upřímná snaha pana Pearla udržet metodu konzistentní, ochránit ji před rádoby všeuměly co mají z pátečního večerního channelingu zaručeně správné a aktualizované informace co se má s Reconnection dělat.


Ano ano, tuto otázku jsem si pokládal také. Po diskusích s Pearlem a jeho zástupci v čechách a opravdové snaze si věci vyjasnit bez jakékoliv odezvy z druhé strany a neustálého omýlání stejných frází jsem to vzdal.Smile

Narya napsal:

Ani se necítím být jako vyvrhel, mám respekt k práci pana Pearla, ale to mi ještě nezabrání používat kritické myšlení a veškeré své znalosti. Já bohužel na velkou reklamu neslyším a ta tady zjevně je, naprosto cíleně, lidi okolo pana Pearla dělají byznys. Ok, fajn. Buď to přijmu po jejich, nebo si to udělám po svém, taky ok, ale uspokojení pro mě bude, když uvidím že to co dělám, dělám dobře, uvidím výsledky a k tomu Reconnectiom TM nutně nepotřebuji, principy co jsou za tím jsou dokonale prosté..


Ano přesně tak to cítím i já. Vyvrhel jsem napsal proto, že po tom co jsi v dobré víře napsala a budeš-li se prezentovat jako praktik Reconnection, jistě tě kontaktují ostražití zástupci Rec. a dají ti zpětnou vazbu, podobně jako mě. Vy jste před seminářem nepodepisovali takové divné ujednání, že o ničem nesmíte hovořit a nic co bylo na semináři zveřejňovat?

Ano i já si to co dělám, dělám jednoduše a po svém a nenazývám to Reconnection, i když jsem prostě jednou prošel jedním víkendovým kurzem jakého si Dr. Pearla a mám k jeho práci respekt, stále to jsem já a dělám svou Václavovinu.Smile J
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 7:47 pm    Předmět: Re: odpoved Krabas Citovat

Vaclav napsal:

Jestlipak ty si Krabíku nebyl na semináři a nehodláš se do Rec. léčení obout?! Potom chápu tvé otázky.


Docela mě to lákalo, ale nakonec jsem tam nešel.
Má cesta je trochu jinak.
Mám personal reconnection, které jsem absolvoval minulý rok. Zbytek jsem studoval z knihy a ze stažených youtube videí o ericu pearlovi kde byly různé ukázky, rozhovory atd. Myslím, že jsem při tom došel skoro ke všemu, co psala Narya, že bylo na semináři. Zbytek tvoří vlastní zkoušení atd.
Takže já jsem spokojen.

Přece nepotřebuji chodit na kurz, kde mi budou říkat, jak mám správně dýchat Very Happy (myslím to nadneseně).

zdravím,
krabas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 9:16 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 12:23 pm    Předmět: Citovat

Naryo. Diky za tvuj prispevek a zhodnoceni te Pearlovy akce.
Jen se mi potvrdilo co jsem od pocatku citil.....ze absolvovani seminare mi neda nic vic nez mi funguje ted. Dokonce i tebou popisovane nalezeni zajimaveho mista, zatazeni...jsem si vypozoroval a prisel na to sam.
Vaclava take zdravim a preji at mu pripadne soudni spory neubiraji sil a vse dobre dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 12:37 pm    Předmět: Re: re: narja Citovat

Vaclav napsal:
Vy jste před seminářem nepodepisovali takové divné ujednání, že o ničem nesmíte hovořit a nic co bylo na semináři zveřejňovat?

Trochu jsi mě zviklal, tak jsem si to podepsané ujednání ještě jednou přečetla:) Je tam o vyučování, já snad tu nikoho nevyučuju, jen sdílím zkušenosti, ale je fakt, že se to dá brát různě.

Nakonec jsem ráda, že jsem tam byla. Teď budu víc zkoušet a uvidíme co mi ten přístup přinese.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 2:57 pm    Předmět: Citovat

Hyter napsal:
Naryo. Diky za tvuj prispevek a zhodnoceni te Pearlovy akce.
Jen se mi potvrdilo co jsem od pocatku citil.....ze absolvovani seminare mi neda nic vic nez mi funguje ted. Dokonce i tebou popisovane nalezeni zajimaveho mista, zatazeni...jsem si vypozoroval a prisel na to sam.
Vaclava take zdravim a preji at mu pripadne soudni spory neubiraji sil a vse dobre dopadne.


Díky!

Naštěstí jen vyhrožovali, takže jsem vše stáhl a soudní spory snad nebudou. Nikdo si je nepřeje:)

Mějte se krásně,

V.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 1:05 pm    Předmět: první zkušenosti Citovat

Chtěl bych se podělit o první zkušenosti s reconnection.

Když jsem tuhle diskusi četl před rokem, tak jsem z reconnection měl tak trochu strach, protože mi přišlo, že to nemá např. nic společného s anděly atp., Václav tady psal něco ve smyslu, že se nepracuje ani s anděly ani s ďábly, tak se mi to znelíbilo. Navíc hlavní propagátor reconnection, Krabas, mi přišel nesympatický, protože na mě působil jako by měl stále v zadku třísku a ne a ne se jí zbavit, takový neustále podrážděný chlápek Smile.

Nicméně, předevčírem jsem četl místní diskusi o reconnection znovu a tahle energie na mě skočila a pracovala přes noc. Takže jsem hned včera utíkal do knihkupectví a pořídil si Erikovu knihu, ještě mi zbývá dočíst asi 40 % knížky. Reconnection mi přijde podobně "fyzické" jako třeba reiki nebo Full Spectrum Light, i když třeba pracuje na jiném principu. Mám-li to srovnat se Shamballou 1024, tak ta mi přijde z hlediska posílání úplně jiná. Když pracujete s reiki nebo s reconnecion, jde to (cítit) přes "fyzické" ruce, když se Shamballu, tak se to posílá dle mého z jemněhmotných těl a to fyzické tam přímo necítím. Může to být jinak, ale já to vnímám takto, někdo jiný to může cítit zase jinak, proč ne.

A co se týče Bytostí Světla, jsem rád, že u reconnection jsou také, z diskuse mi přišlo, jako by s tím snad neměly nic společného. Koneckonců, zmiňuje se o nich i Eric v jeho knize. Jsou se mnou, když tuto knihu čtu a jsou se mnou, když na mě reconnection pracuje (a nejen tehdy). Jsem v tom nováček, ale musím říci, že se mi tahle energie, frekvence, šíření informací, cokoliv to je, velmi zalíbila a těším se, až se s ní seznámím více.

Toliko k mým prvním zkušenostem a vlivem RW na člověka Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 4:02 pm    Předmět: x Citovat

Já si hlavně myslím, že splaskla další ooooobrovsky nafouknutá hollywoodská bublina a mnozi se nám vrátili zpátky do normálního světa. Prostě je to (nesmím jmenovat, nemám certifikát!) jen další z mnoha metod, které si můžeme vybrat, někomu sedí, někomu nesedí, někdo u ní zůstane, jiný půjde dál. Dokonce i bezmezný obdivovatel této metody Krabas se stáhl a přestal pět neutuchající chválu a zatracovat pochybovače.

Lidstvo opět nebylo zachráněno epidemií nově objevené pearlovic energie, tak zase šup do práce pokračovat na té cestě kde je to pro nás nejlepší.

Hoooooodně, hooooodně úspěchů na všech pravých cestách.

šamanka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Další
Strana 34 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund