Fórum - Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reconnection (Eric Pearl)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 4:28 pm    Předmět: x Citovat

Kdepáááák šamanka,
ta si raději počká až bude sám Krabas na počkání zázračně zmizíkovat rakovinu, AIDS, RS a jiné závažné nemoci, na které byly zatím ty obyčejné metóóódy přiliš pozemsky krátké.
Šamanku propagační řečičky jaksi neuspokojí, ty má každý
prodejce čehokoliv.

Šamanka je holt šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 8:20 am    Předmět: Citovat

myslím šamanko, že máš zbytečný starosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 11:09 am    Předmět: Citovat

Před nějakou dobou jsem se tu ptala, zda-li by někdo věděl něco o rozdílu mezi Reconnection od Erica Pearla... a Boží pečetí od Taishy. Sunnyi k tomu řekl, že by to mělo být tak /pokud si pamatuji správně/, že energie reconnection je čistá pravda.... a boží pečeť je čistá pravda s vibrací bezpodmínečné lásky. Omáčka okolo a způsob práce jsou u obou energií téměř totožné. Znamená to tedy, že praktik reconnection a ten, kdo používá boží pečeť, pracují vlastně s tou samou energií v tom samém rozsahu, aniž by jeden zaplatil za totéž v penízkách o mnoho řádů tisíc víc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 1:16 pm    Předmět: Citovat

Jistě, o tom to vše je.
Vytvoř ucelený program, zajisti si, aby tam byl efekt, vytvoř okolo programu zajímavý příběh, dej tomu interpretace, co co má znamenat, vytvoř systém následovnictví a výuky, udělej profesionálně vedené semináře, zajisti aby byly hodně hlasitě slyšet hlasy spokojených uživatelů, postarej se aby mezi nimi bylo dostatek "zázračných uzdravení" mno a pak vybírej penízky a jezdi si s velkou slávou po světě.

Omlouvám se za svuj cynismus, vlastně ne neomlouvám, takhle to prostě vidím. Prostě nijak tím nezpochybňuju účinky ani jedné z metod. Všechna čest Ericu Pearlovi, to co dělá dělá poctivě a sama si jdu na jeho seminář vyzkoušet tento přístup, ano, za nechutné peníze, ale chci to vše vidět a něco nového se naučit. Boží pečeť neznám, ale Báru jsem poznala a i k její práci mám respekt. Jen prostě... jsme otroky slov, významů, označení, ale to asi patří k současné době a když to lidem pomůže zlepšit svůj život, tak bych jim to asi neměla brát a zbytečně moc zpochybňovat.

Určitě jsem své zážitky, zkušenosti a postřehy se semináře napíšu, je to příští víkend v Praze v Holešovicích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 1:44 pm    Předmět: Citovat

Naryo, budu se těšit na Tvé zkušenosti... Smile Mě osobně ty penízky nepřijdou nechutné, když bych je měla k dispozici, nejspíš bychom se tam potkaly... Cool

V tomhle je Boží pečeť dostupnější, schválně si přečti právě tu omáčku. Je to úplně totéž, co kolem rec. Proto mě zajímá, jestli to, co můžu mít s jiným názvem za vděčnost a přátelské poděkování, je totéž, kvůli čemu bych živila své prasátko ještě asi moře času.

Nebo mě např. zajímá, jestli jsou zkušenosti rekonektivních praktiků přenosné z jednoho stylu práce na druhý, taktéž např. info z knihy Rekonektivní terapie pomocí čaker a aury od Herwiga Schona.

Také styl zasvěcení - u BP celkem jednoduchý a prostý postup, oproti tajemnému znovunapojování u rec. Může být výsledek stejný?

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 2:12 pm    Předmět: BP? Citovat

Neznám BP. Můžete mě na ni nějak nasměrovat? Děkuji.

Jinak rekonektivní terapie toho německého pána je absolutně něco jiného než léčivé frekvence Znovunapojení.

Užijte si emotivní masáž a léčivé frekvence a třeba popovídáme potom.

Mějte se pěkně.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 2:15 pm    Předmět: Citovat

http://www.cestaduse.cz/web/content/view/70/2/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 2:25 pm    Předmět: Citovat

krasný, trošku jeměji se projevující na rozdíl od Znovunapojení, ale nádhera. Určitě se s paní rád potkám.

Stejně víme prd, hlavně, že JSME.

Mějte se krásně,

V. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 7:25 pm    Předmět: PRO NARYU Citovat

Narya napsal:
Všechna čest Ericu Pearlovi, to co dělá dělá poctivě a sama si jdu na jeho seminář vyzkoušet tento přístup,....
Určitě jsem své zážitky, zkušenosti a postřehy se semináře napíšu, je to příští víkend v Praze v Holešovicích.


Ahoj Naryo,
byla jsem na páteční večerní/noční přednášce Erica Pearla a jsem opravdu moc ráda, že jsem tam šla a měla možnost si o něm udělat obrázek "naživo".

Protože jsi psala o tom, že půjdeš na jeho víkendový seminář, až budeš mít chuť, moc prosím, napsala bys do diskuze své zážitky z víkendu?

Bude to zajímat hafo lidí tady....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 7:51 pm    Předmět: Citovat

Reikiwebistu tam bylo vic...Smile přemýšlím, rozvažuju, než něco napíšu. V umyslu to mam, to ano a byla jsem tam i o vikendu. Jinak přednáška byla taky trochu i divadlo, z celkem pohybliveho ramene pan Pearl hned udělal svoji zasluhu, zajimalo by me, jestli se tomu panovi hybe rameno jeste ted. Me v tom prisel dost laciny cirkusovy trik a hromada autosugesce+ bezesporu i urcite zapusobeni. Ale dost, do konce týdne muj zapis bude. Zajimave to bylo to ano.
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 12:26 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Reikiwebistu tam bylo vic...Smile

No já jsem tam sama také nebyla Smile my jsme byli 4 z RW. Nikdo z nás však nešel na víkendový seminář.
Citace:

přemýšlím, rozvažuju, než něco napíšu. V umyslu to mam, to ano a byla jsem tam i o vikendu.

Tak to bych byla opravdu moc ráda. Nejvíce by mě zajímal Tvůj pocit-co nového/odlišného přineslo absolvování víkendového semináře pro Tebe ? která s reiki pracuješ řadu let od svého dospívání, pokud si dobře pamatuji?a navíc tvá profese je psychologie.. Takže se moc těším na Tvůj příspěvek.
Citace:

Jinak přednáška byla taky trochu i divadlo

Tak co se týkalo toho prvního pána,tak to bylo na mě také příliš rychlé,a také by mě zajímalo, zda to pánovi s těma rukama funguje i dnes.
Ta druhá ukázka-revm.artritida- se mi líbila více.
Já mám osobní rcx, a přemýšlela jsem, nakolik by absolvování víkend.semináře mohlo posunout mě/co nového a odlišného by mě to mohlo přinést, když vím, že se necítím být/chtít být/léčitelem a moje profese je úúplně jiná a určitě ji teď ani v nejbližší době měnit nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 11:04 am    Předmět: Citovat

JE TO DLOUHÉ, OMLOUVÁM SE:)

Dlouho jsem přemýšlela co napsat o své zkušenosti s Reconncection (rekonektívním léčením), nakonec jsem došla k závěru, že, abych byla poctivá, musím svoji zkušenost rozdělit do několika oblastí, takže předem upozorňuji na delší text. Osnova je následující. Nejdříve pohovořím o svém kulturním šoku se stylem výuky, americkým přístupem a propagaci. Následovat bude povídání o tom, co jsme se tam vlastně učili, k čemu to vedlo a pro co to bylo dobré. Pak pohovořím o filozofii pana Pearla a důvodech, proč dělá, to co dělá. Na závěr se dostanu k mým nejosobnějším zkušenostem a nevyhnu se ani srovnání s tím, jak podobné věci dělám já a čemu a proč věřím.

I když mě Martin (můj partner) varoval a připravoval, stejně to nepomohlo. Můj šok z množství lidí byl velký, základní semináře absolvovalo neuvěřitelných 260 lidí, hala průmyslového paláce stačila tak akorát, na polovině lehátka, na druhé židle. Prostě se jede ve velkém. Co zas je úžasné, mají dokonale zvládnutou organizaci, teď se povídá, převádí, pak se efektivně rozdělí na skupinky a zkouší se, vše hlídá tým asi 10ti asistentů, já celou dobu fungovala v Angličtině, ostatní měli překladatelské mašinky, ale i to nebylo moc překážkou, překladatelky fungovaly skvěle a úžasnou práci odvedla hlavní lektorka paní Helen, člověk na svém místě. Sám Eric Pearl se zásadně ukazoval až v poledne, s patřičnou dávkou, divadla vtipu, ale taky dost velké „naštvanosti“ nad jedním Václavem, který mu Recconection začal dělat uplně jinak a dle jeho slov mě i přišlo, že snad po něm možná šli žalobou, jisté české reconnection stránky zmizely.

Hodně se mi nelíbily hodinové přednášky na téma jak správně vybírat peníze za ošetření, jak správně propagovat Recconection, neustálé nabídky doplňkových seminářů, cenová politika, která prostě jede za Americký dolar a světě dělej si s tím co chceš, v sobotu jsem odcházela neskutečně naštvaná, neboť jsem měla dojem, že své těžce vydělané peníze jsem vydala za snůšku keců a marketingu, sdílené iluze jak je to vše úžasné, a to hodnotné jsem pouze našla v tréninku něčeho, co mě a mému přístupu k Léčení (v mém případě Reiki) nepřineslo nic objevného – já jsem podobné věci dělala a cítila už předtím, jen sem tomu neříkala Reconnection® a nemenuju se Eric Pearl. Léčivé frekvence mě asi zjevně nenaladily, jak mi bylo za ten den několikrát řečeno, že jsou mezi námi už když trénujeme. Měla jsem chuť psát na RW, ale řekla jsem si holka, vydrž, nech si dopovídat a ukázat celý příběh. Má vrozená citlivost na marketing, reklamu a vnucování nadšení a významů se probudila k plnému vědomí, tak jsem ji musela držet na uzdě. Lidičky to byl dokonalý kulturní šok, to prostě byla Amerika echt, hundertprozentlich. Teď to vidím tak, že oni prostě dělají jen to co je ve státech ok, hlídání know how, propagace, přitahování davů lidí, protože metoda je přeci tak dobrá, že by ji měl znát celý svět a to se v individuální práci ve skupině 10 lidí přeci dělat nedá. Nemluvě o ukázkách a povídání o zázračných vyléčeních, případů z léčení co povídali asistenti. Všecko prostě bylo super a úžasně efektivní (všimněte si prosím že mluvím o přístupu, přiřazování významů a důležitosti věcem a dějům, ne o výsledcích, nebo mých zážitcích), unikátní, jedinečné, nikdy předtím se nevyskytující.

Teď k praxi.
Učili jsme se vhodné „polohy rukou“, cvičeníčka k navázání kontaktu s energetickým polem klienta. Co mi přišlo úžasně objevné a dokonale prosté, ty polohy měly sloužit nám praktikujícím, jak držet ruce aby záda nebolela, jak mít uvolněná ramena, to bylo skvělé.Vše bylo na vyvýšeném podiu předneseno, ukázáno, pak za pomoci asistentů každým vyzkoušeno procvičeno. Učili jsme se pracovat s pocity v dlaních, následování intuitivních impulzů: find it – feel it – stretch it. Najdi to – prociť to – natáhni to. Práce s počívá v nalezení zajímavého místa, vnínání signálů z něj a pomalého jemného zatažení, prostě pořád hledáme tyto pocity a různě se přesunujeme nebo používáme doporučené pozice k práci (různě natažené ruce). Hodně dbali na propnuté zápěstí a prsty od sebe – nejlépe si to představit jako ruce když něco odtlačují. Druhý den jsme zkoušeli udržet si pocity a kontakt s polem člověka i na větší vzdálenost, léčení na dálku, sebeléčení a léčení pomocí očí. Celou tu dobu jsme se učili sledovat tzv. registry (signály) – mimovolní mrkání, pohyby v obličeji, nohou rukou – prostě jakýkoliv signál reakce, což je důležité pro udržení kontaktu a zpětné vazby pro nás, že jsme na vhodném místě. Oči praktika zásadně otevřené, sledujeme bedlivě klienta. Lidé v tom byli různí, od pohybů očí, záškubů prstů, po dost masivní pohyby a reakce, tohle je individuální, víc pohybů neznamená lepší léčení. Mě docela bavilo, že když jsem našla obzvláště zajímavý bod i já jsem vykazovala spontánní pohyby. Šlo prostě o úžasnou hru, citlivý tanec s „energií a informací“. Častou reakcí bylo velmi hluboké uvolnění, ale projevy při tomto vyrovnávání (tak mi to přijde – umožnění klientovi, aby se srovnal se svým ideálním vzorcem fungování) mohou být i včetně různých čichových, sluchových a jiným smyslových jevů, dokonce i pocitu, že je okolo víc lidí. Můj postřeh: To se stává i při různém dráždění mozku, nervů – naskakují nám vjemy, zasuté vzpomínky – bez ohledu na to, co se opravdu reálně děje, když přímo ovlivňujeme nervové vzruchy. To, že něco vidím neznamená že to ještě existuje (jedno na které urovni existence).
Tak tak, práce byla zajímavá a pro mě velmi obohacující, občas jsem měla pocit, že některé věci jsem intuitivně dělala už dřív, dávno před dobou, kdy sem vůbec jen o Reconnection slyšela. (to není nos nahoru, zo je moje zkušenost)

Filozofie:
- Zahoďte všechny nesmysly co řešíte doteď.
- Když děláte Reconnection léčení necpěte do toho cokoliv jiného, tím ten proces vážně neuděláte svatější nebo silnější.
- Nechte, ať se proces děje, následujte reakce klienta, dovolte prostě ať se léčení stane, nepleťte do toho představy o tom co má být vyléčeno, každý člověk potřebuje něco jiného.
- Neočekávejte, buďte ve stavu očekávání čekoholiv.
- Reconnection je světlo – vibrace – informace, nejde o nějakou energii, která odněkud někam teče, se vzdáleností efektivita roste. (moje jedovatá poznámka: já tohle tvrdim už roky o Reiki, já tak pracuju už pěkně dlouho – kdo nevěří ověřte si ve starém zamknutém fóru)
- Třikrát a dost- nedělejte zbytečná léčení navíc, pokud si z toho ten člověk nevezme zisk, může to být klidně i díky tomu, že má přílišné očekávání nějakého určitého efektu, nedovoluje, aby mu ten proces přinesl cokoliv nového.
- Nekompromisní přístup k čemukoliv jinému hraničící až s fanatismem. Možná hlídání značky a know how, ale čím víc pan Pearl mluvil tím víc mi docházelo jak příšerný zmatek musí být ve státech, jak škodlivý efekt zanechalo povrchní a dokonale sci-fi míchání všeho možného, dle zásady když to všecko smícháme dohromady tak přeci musí vzniknout silně léčivý koktejl. Prostě pan Pearl říká, mě to funguje bez jakékoliv duchovně fantastické omáčky, dělejte to taky tak, ty výsledky existují (a když pomineme seminářové divadlo opravdu existují). V tomhle klobouk dolů, v tomhle je dokonalá upřímnost a výzva, zkuste to taky, zahoďte ty nesmysly.
- Nechte to na moudrosti vesmíru, toho čemu nerozumíme, buďte s klientem v procesu znovuspojení s podstatou vesmíru a společně žasněte nad tím co se bude dít.

A co já s tím?:
Víte já mám pořád problém s tím systémem výuky, politikou práce s Reconnection, nutností držet krok s oficiální doktrínou, vysokými náklady na vzdělání. Což o to, já panu Pearlovi rozumím, chápu proč to chce, snažím se respektovat americký přístup. Ale upřímně pořád si stojí za tím, že já jdu velmi podobnou cestou jako on, jen nemám potřebu tomu dávat obchodní značku, dělat velké semináře. Hodně sympatický je mi praktický přístup, bez zbytečného přemýšlení, mentálních konstrukcí. Zkus to, udělej to, zažij si to, neočekávej příliš výsledky a nech se překvapit. Zajímavé je pro mě i to, že do své práce zahrnuje i techniku (proces), který je mi nápadně podobný tomu, čemu se říká v Reiki „zasvěcení“.
Každopádně budu zkoumat, budu zkoušet a přemýšlím nas absolvováním onoho „zasvěcení“.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 6:00 pm    Předmět: Citovat

Děkuju moc, Martino,
za čas, který jsi věnovala sepsání svého příspěvku.

Já jsem začala opačně než Ty, totiž min.rok jsem podstoupila osobní rcx u jedné z asistentek E.P., když po odjezdu E.P. se sem vrátila a asi týden tady pobývala v Praze. BTW:Měla jsem přitom /kromě různých pocitů/ intenzivní čichový vjem(velmi příjemný), to se mi stalo poprvé v životě..

Vnímání energií/vibrací světla a informací Very Happy/ mám od té doby opravdu silné. Reiki1,2 mám už nějaký ten pátek/7let/, protože však na druhé lidičky až na výjimky, nepůsobím, tak jsem neměla tak rozvinutou citlivost-skenování apod./technická poznámka, nikoliv pro Naryu:při častém a opakovaném působení na druhé člověk natrénuje-má víc zkušeností a rozvíjí se mu víc tyto schopnosti, protože člověk lépe vnímá cizí energet.systém než svůj-svého těla/.
Čili pro mě to znamenalo značný posun ve vnímání toho nehmotného.
Zaznamenala jsem i dost jiných osobních změn, otázka je, jaké by to bylo bez osob.rcx - a na tuto otázku prostě nelze odpovědět, protože jsem se nenaklonovala na jednu co to mít bude a druhou co to mít nebude Very Happy

Tvůj příspěvek mi přiblížil o co na semináři jde a co se tam člověk učí, a k čemu to je dobré, jsem moc ráda, že ses podělila o svůj pohled,zejména oceňuji logické utřídění dojmů! Děkuju Ti Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Vaclav
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.7. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 1:22 pm    Předmět: odpověď Narje Citovat

Milá Naryo,
děkuji za tvůj upřímný příspěvěk a vítám tě v klubu "vyvrhelů" Reconnection. Já jsem ten Václav, o kterém hovořil Eric.

Od začátku co jsem se dostal do kontaktu s těmito vibracemi nedělám nic jiného, než to, co jsem dělal jako mistr ReiKi, tj. nechat věci plynout a být, tady a teď = v kontaktu se sebou, klientem a vesmírem. Na celou věc mám názor podobný jako ty, včetně hodnocení "prodeje" Reconnection a celého amerického marketingu a chápu velmi důvody a pozadí toho, co američané dělají a proč to dělají, oni byli (psychologicky) vždy dobyvatelé, s tím už se mi češi musíme smířit.

Nicméně já to cítím jinak a šířím vibrace a energie a světlo, tak jak to cítím. To byl i důvod, proč jsem založil spolu s dalšími asociaci praktiků Reconnection a dělal setkání a snažil se o to, aby vznikla diskuse a praxe a abychom si vzájemě mohli, zde v čechách, vyměňovat zkušenosti. Asi tak podobně, ale i více prakticky a osobně jako se to děje, zde na tomto webu v této diskusi.

Ovšem američanům se toto zjevně nelíbilo a začali mít proti takovýmto aktivitám výhrady. Po snaze o komunikaci, která jaksi nebyla vyslyšena, začali dělat bubu s právníky a diskuse (i když já bych to nenazýval diskusí) byla ukončena.

Já myslím, že mi tady v čechách máme jiné kulturní pozadí a své zvyky a pohádky než američané a i tomu je potřeba přizpůsobit práci, předávání a výklad léčení. A to je přesně to co já teď dělám. Jak říká dr. Pearl:´´LÉČENÍ NENÍ TECHNIKA,ANI RECEPT.LÉČENÍ JE STAV BYTÍ.LÁSKA SE STÁVÁ SVĚTLEM.SVĚTLO SE STÁVÁ LÁSKOU - A LÁSKA JE LÉČITELEM.´´ a "REINTEGRAČNÍ ENERGIE JSOU ŘÍZENY VYŠŠÍ INTELIGENCÍ VESMÍRU." není možné si z nich dělat copyright nebo si je nikterak patentovat, MY JSME POUZE PŘENAŠEČI A ZTRÁŽCI FREKVENCE:)

Je to krásné, že jsou lidé jako ty a i jiní, kteří slepě nenásledují, ale pracují a prožívají, jenom pak je možné léčivé frekvence vesmíru předat ve své čistotě a nevstupovat do nich jinými "technikami" a kroutit je po svémSmile Ono je to pak stejně vidět v praxi a při práci s TÍM a v osobním životě. Jen to má větší setrvačnost než jeden víkendový seminářSmile

Mějte se krásně,

Václav.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 1:50 pm    Předmět: Citovat

jo je to bomba, když jsem se václava tady ptal, zdali eric o václavově počínání ví, o webu a tak, a václav se dušoval že ano, že je vše ok Very Happy

ateď tady čtu cosi snad i o žalobě

prostě pořád si mi češi myslíme, že jsme snědli šalamounovo hovínko a nějaké to duševní vlastnictví nám nic neříká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Další
Strana 33 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund