Fórum - Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reconnection (Eric Pearl)
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 8:41 pm    Předmět: Reconnection (Eric Pearl) Citovat

Dočetla jsem Reconnection. Moc pěkná knížka, v mnoha věcech mi pomohla ale něco zase otevřela.

Pokud po přečtení knížky jsem schopná s touto energií pracovat, tak jak rozliším, kdy pracuji s reiki a kdy s energií, o které píše pan Pearl?
Vzhledem k tomu, že přístup k léčení pomocí reiki je v drobnostech jiný, než přístup, který popisuje pan Pearl, tak by zodpovědný člověk měl rozlišovat, s čím pracuje Question .
(nedokážu si představit, že by bylo víc zdrojů než jeden, takže z mého pohledu je energie jenom jedna, ať už se prezentuje pod jakýmkoliv názvem a pravidly).

Stejně tak bojuji s představou, jak jednoduché je se k této energii dostat (pouhým přečtením knížky). I za předpokladu, že tato energie nejde zneužít, tak jde minimálně používat nevhodně. Chybí mi tam trochu duchovna. Představa bezmyšlenkovitého přikládání rukou kdykoliv a na cokoliv se mi zkrátka nějak nelíbí. Ale možná se na to dívám příliš vážně.

Zajímalo by mě, v čem zaujala knížka Vás?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 11:11 pm    Předmět: Citovat

Smart, já tu knížku nečetla, takže se k ní nemůžu vyjádřit. Ale přece jen mě oslovily tvé otázky a názory, tak na ně zareaguji.
Taky si myslím, že energie, o které se tu neustále bavíme, je jen jedna. Vnímám to jako třeba vodu. Voda je pořád voda, i když může přicházet z kohoutku, téct v řece, potoce, ze studánky a nebo má podobu deště, moře.Ale je taky ve splachovači WC nebo tvoří většinu našeho těla. Všechno je voda, jen má jinou podobu, chuť, čistotu, teplotu,sílu.... je tu pro nás všechny. Někdo ji téměř nevnímá, jen ji prostě použije, když ji potřebuje. Koupí ji v obchodě, zaplatí za dodávku vodárnám...Jiného neustále udivuje, jak vzácná a životodárná to je tekutina. Bere ji jako něco, co si zasluhuje naši lásku a úctu, jako boží dar, bez kterého by nebyl život.
Stejně tak vnímám energii, ať už ji budeme říkat reiki či na sto jiných názvů... pořád je to jedna energie, ke které máme přístup všichni a jen na nás záleží, jaký ten přístup budeme mít.
Znovu to přirovnám k vodě. Vědec, který zkoumá vodu v laboratoři a dokáže vyrobit vodu vhodnou pro spoustu užití, si uvědomuje jak je to vzácná tekutina. Ale takový člověk z hor, který žije ve spojení s přírodou a miluje svou bystřinu, ten si zřejmě denně neuvědomuje, jaký poklad má k dispozici. Bere ho stejně jako svůj život, jako jeho součást a chová k němu samozřejmou úctu a lásku, aniž by o tom přemýšlel.
Tím chci říct, že jestli ti při používání nějaké energie chybí trochu duchovna, tak je to velice subjektivní pocit. Duchovno není jen v rituálech, v řečech, symbolech....může mít i zcela prostou a zdánlivě všední podobu. V jednoduchosti je krása a síla...

mamka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 12:24 am    Předmět: Re: Reconnection (Eric Pearl) Citovat

smart napsal:

Pokud po přečtení knížky jsem schopná s touto energií pracovat, tak jak rozliším, kdy pracuji s reiki a kdy s energií, o které píše pan Pearl?


V tom je VŠEOBECNĚ ten fór. Pokud budeš "mít" víc energií (reiki, ra sheeba, shamballa, a jiné) tak už nikdy nebudeš schopná přesně říct, s čím pracuješ. Na druhou stranu, zrovna u této Reconection energie se píše, že lze rozlišit, kdy s ní pracuješ. Poznáš to dle reakcí pacienta.

smart napsal:

Vzhledem k tomu, že přístup k léčení pomocí reiki je v drobnostech jiný, než přístup, který popisuje pan Pearl, tak by zodpovědný člověk měl rozlišovat, s čím pracuje Question .


Ne. Dle mého je to jedno. "Vstup pouze do vzorce" a o nic víc se nestarej. Ostatní nech na vesmíru (vyšší moci).


smart napsal:

(nedokážu si představit, že by bylo víc zdrojů než jeden, takže z mého pohledu je energie jenom jedna, ať už se prezentuje pod jakýmkoliv názvem a pravidly).


energie a vibrace neboli frekvence není totéž. Mimoto hypoteticky pokud je více Sluncí, pak může být i více zdrojů. A jestli jsi dobře četla tu knihu, tak víš, že Reconnection není o energii, ale o přenosu Světla a informací. Tedy žádný přenos energie.


smart napsal:

Stejně tak bojuji s představou, jak jednoduché je se k této energii dostat (pouhým přečtením knížky).


Stejně tak jednoduché je i zasvěcení do jiných energetických systémů. Je to jednodušší než si mnozí myslí. Ale to prozrazuji jedno z těch hodně tajných tajemství Smile. Mimoto zase - pokud jsi dobře četla knihu, tak ten přístup není kompletní. "Podmínkou" k úplnému přístupu je tzv. personal reconnection, neboli to, co provedla Ericovi ta cikánka.

smart napsal:

I za předpokladu, že tato energie nejde zneužít, tak jde minimálně používat nevhodně. Chybí mi tam trochu duchovna. Představa bezmyšlenkovitého přikládání rukou kdykoliv a na cokoliv se mi zkrátka nějak nelíbí. Ale možná se na to dívám příliš vážně.


Co si představuješ pod pojmem duchovno, že ti tam chybí? Ikdyž věřím že jsi knihu četla pečlivě, tak mnohé věci ti unikly a nepochopila jsi je moc dobře. Prostě to není momentálně nic pro tebe. Přesto si myslím, že k tomu můžeš dojít, protože jsi k tomu přitahována.

Ty slova "bezmyšlenkovitě" a "příliš vážně" jsou v souvislosti s tebou moc důležité. Jinak všeobecně nejen u Reconnection.

Ptáš se moc dobře, ikdyž tápeš. Měj se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 7:49 am    Předmět: Citovat

Kdyz si nejakou knihu precte nekolik lidi, vnimaji ji vetsinou ruzne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 7:50 am    Předmět: Citovat

Ano Krabasi, hodně tápu a knížku jsem zhltla příliš rychle a určitě ji budu číst víckrát a pozorněji.

Ad množství energií: myslíš, že je potřeba pracovat s více energiemi/vibracemi? Mě to přijde trochu jako tříštění sil. Na druhou stranu každá zkušenost člověka obohatí a rozkošatí, takže vlastně proč ne. Potom to ale vidím tak, že zkušenosti s více energiema dává něco tomu, kdo s energiema/vibracema pracuje, pro pacienta to má význam druhořadý, protože předpokládám, že tak jako tak dostane to, co má.

Ale pokud pan Pearl píše, že se nejedná o reiki, tak musí mít s reiki zkušenost a musí být schopný tyhle dvě energie rozlišit (jinak by nepodloženě plácal). Možná to nejlépe dokáže rozlišit pacient, pokud by se nechal ošetřit někým, kdo pracuje jen s reiki a potom druhým, kdo pracuje jen s reconnection...

Moc se mi líbí přirovnání mamky k vodě.

Ad iniciace: já to zatím pochopila tak, že začátek práce s reconnection energiíí začíná už myšlenkou si knížku koupit a člověk nepotřebuje pana P., k tomu, aby tuto energii cítil a začal s ní pracovat. Čtení knížky aktivuje vnímavost k této energii a člověk ji může dál sám rozvíjet. To, že se doporučují kurzy je pochopitelné. Vždy existují dveře, které člověk nevidí a na kurzu mu mohou být ukázány a může je otevřít a uvidět/zažít nové prostory a možnosti. Nemyslím si ale, že absolvováním jakéhokoliv kurzu dá člověku přístup k "úplnému" přístupu. To mi přijde moc jednoduchý. Úplný přistup k čemukoliv musí člověk získat sám a to je ta duchovní práce/cesta, kterou jsem měla na mysli.

Hodně mě zaujalo Tvoje upozornění na "bezmyšlenkovitě" a "příliš vážně", budu o tom přemýšlet a pokud bys mi chtěl napovědět, klidně to rozvěď Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 9:34 am    Předmět: Citovat

jo jo, rozvedu, ale příště Very Happy .

Já tu knihu čtu velmi pomalu, můžu ti říct že některé odstavce si čtu třeba třikrát po sobě než jdu dál, protože některé věci jsou tam pro mě nové ale zároveň tak úžasné, že si jejich hodnotu vychutnávám detajlně.

Máš pravdu v tom, že nemá smysl mít milion energií. Na druho stranu je pravda že z těch pár co "mám" mi každá dala specifickou zkušenost a jsem rád, že jsem tu zkušenost podstoupil ale taky jsem na druho stranu rád, že jsem v tom nijak neulít.

Z tvých některých otázek jde vidět, že jsi tu knihu opravdu rychle prolétla Wink .

Eric během doby svého poctivého zkoumání byl v kontaktu s různými léčiteli, skupinami, takže sbíral informace kde se dalo. Zajímavá je jeho zkušenost, kde v knize popisuje, jak byl na tom sezení jedné skupiny kde chtěli uzemňovat nějakého archanděla a on tam těm lidem ukazoval na dobrovolníkovi jak s tou "svou" energií léčí. Po chvilce si všiml že léčení bylo z neznámého důvodu přerušeno. Protože se mu to do té doby nikdy nestalo, překvapeně se rozhlédl po sále po přihlížejících. A v tu chvíli si všiml že mu všichni rukama "pomáhají" s posíláním energie. Tato jejich snaha vedla k tomu, že se jeho působení přerušilo. Sice tu skupinu nepojmenoval, ale podle mého to byla skupina právě reikistů. Eric dělá totiž jednu dobrou věc, nic s ničím v zásadě a konkrétně neporovnává. Takže si lze jen domyslet.

To s tím "zasvěcením" do té energie. V té knize to vysvětluje docela jasně. Ano, máš možnost s tou energií pracovat na základě přečtení knihy, ochutnat ji, ale základem Reconnection je to napojení, které dělala Erickovi ta cikánka. To jak mu napojovala meridiány na energetické kanály matičky země a vesmíru. Toto je třeba si nechat udělat pro využití plného potenciálu. To ta kniha udělat nemůže. Proto je tam odkaz na kurz, na seminář, kde se toto provádí, ve dvou dnech po sobě jdoucích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:00 am    Předmět: Citovat

ještě k tomu reiki.
Mluvil jsem s jednou reiki mistryní a stalo se jí to, co je v té knize také naznačeno. Že ta reconection energie jakoby vstřebá ty ostatní energie. Stalo se jí to, že chtěla někomu předávat reiki a všimla si že jede reconnection. Pozná se to podle toho, jak je popsáno v knize - pacient sebou občas škubne/škubá a oči tikají (tzv. REM).

A pacient by to samozřejmě měl poznat taky, což tady potvrdila Renata v jiném vláknu, kdy na ní kamarádka působila s reconnection.


Renata napsal:

Kamrádka s tím pracuje, absolvovala jsem ji asi 4x, je to těžko popsatelné, průběh byl pokaždé jiný. Většinou nádherný relax, pocit že na tobě pracuje několik bytostí, že jsi někde v prostoru, nebo že se prostor kolem mne hodně zvětšil,u toho nádherné vizuální prožitky(barvy, energie, tvary). Jednou mi to pomohlo odstranit dost těžkou blokádu a to byl teda hukot. Ale moc mi to pomohlo. Jiné kamarádce se u toho otevřelo trauma z minulého života - fóbie z vody a hloubky. Taky se to dost vyčistilo. Šla si pak zaplavat do bazénu a vůbec jí nevadilo potopit si hlavu, což před tím nemohla. Takže co člověk, to něco jiného a přitom stejná metoda. Jestli se to dá k něčemu přirovnat? Těžko. Některé ty vize a pocity byly jak z dálkového zasvěcení do Shambally a Sheeba Ra. Něco zas jako z regrese. Dobré je to, že se otevře vždycky jen to co je člověk momentálně schopen zvládnout ale řekla bych, že nikdy jeden neví, co bude zpracovávat, čistit a jestli bude to bude piánko nebo fortissimo Wink ALe jedno vím jistě. Až ke kamarádce zas pojedu, tak si nechám zas na sobě "začarovat".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:21 am    Předmět: Citovat

Dekuji za obsahlou odpoved. Ono to je tak, ze kazdy clovek si z textu vyzobava to, co je aktualne schopen.
Na rozdil od Tebe mam temer nulove prakticke zkusenosti s reiki, takze si z knizky beru asi dost jine veci nez Ty. Je pro me dulezite, kdyz mi nekdo ukaze i jiny pristup k veci Wink .

A proto muj pohled je obcas nechapavym pohledem z plaze na more zatim co Vy, kteri s energiema a vibracema pracujete roky, uz se hezky koupete v mori...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:33 am    Předmět: Citovat

jasně, v pohodě. Je fakt že na většinu tvých otázek ty odpovědi tam jsou, ale co jsem si zprvu u tebe moc neuvědomil je fakt že tu knihu vnímám trochu širším způsobem než ty. A v tom je ten jediný rozdíl. Takže co budu vědět, ti rád odpovím, ale momentálně jsem s reconnection teprve na začátku Cool .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 11:08 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
jo jo, rozvedu, ale příště Very Happy .
, kde v knize popisuje, jak byl na tom sezení jedné skupiny kde chtěli uzemňovat nějakého archanděla a on tam těm lidem ukazoval na dobrovolníkovi jak s tou "svou" energií léčí. Po chvilce si všiml že léčení bylo z neznámého důvodu přerušeno. Protože se mu to do té doby nikdy nestalo, překvapeně se rozhlédl po sále po přihlížejících. A v tu chvíli si všiml že mu všichni rukama "pomáhají" s posíláním energie. Tato jejich snaha vedla k tomu, že se jeho působení přerušilo. Sice tu skupinu nepojmenoval, ale podle mého to byla skupina právě reikistů.


Koukám, že co čteš tu knihu, máš najednou zase jasno co jsou ti reikisti zač. Pokud vím, tak jakési čarování s archanděli, natož jejich uzemňování (hmmm???) jsou tam přidané různými mistry, aby se odlišili od konkurence v boji o zákazníky.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 1:16 pm    Předmět: Citovat

divala jsem se na stranky Reconnection, ktere mi muj vyhledavac nabidnul a znovu se prohloubil muj pocit, ktery jsem mela po precteni knizky a vyjadrila tak, ze mi "chybi trochu vic duchovniho".

Kdyz jsem prisla k reiki, tak jsem zejmena nachazela diskuse na tema meditace/pomoc druhym/certi vs. andele a jine entity.
V pripade reconnection naopak jako jednu z prvnich informaci vidim, ze 45minut osetreni stoji 1tis penez . Iniciace 333 USD.

...a ted me asi ukamenujete..............

NIJAK NEZPOCHYBNUJI UZASNOST A SKVELOST RECONNECTION,
ale nemuzu si pomoc, na me proste pusobi trochu kultovne, americky a zistne. Vim, ze to nerika nic o fenomenu jako takovem, mozna to je tak nova zalezitost, ze se jeste nestihlo neco takoveho jako reikiwebik zformovat nebo to proste je to tak uzasne, ze ani neni treba si o tom vymenovat zkusenosti.... anebo jsem k tomu jeste nedozrala

...a ke vsemu vubec nechapu, co me nuti si tu takhle nabihat na facku Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 1:56 pm    Předmět: Citovat

samanka napsal:
Krabas napsal:
jo jo, rozvedu, ale příště Very Happy .
, kde v knize popisuje, jak byl na tom sezení jedné skupiny kde chtěli uzemňovat nějakého archanděla a on tam těm lidem ukazoval na dobrovolníkovi jak s tou "svou" energií léčí. Po chvilce si všiml že léčení bylo z neznámého důvodu přerušeno. Protože se mu to do té doby nikdy nestalo, překvapeně se rozhlédl po sále po přihlížejících. A v tu chvíli si všiml že mu všichni rukama "pomáhají" s posíláním energie. Tato jejich snaha vedla k tomu, že se jeho působení přerušilo. Sice tu skupinu nepojmenoval, ale podle mého to byla skupina právě reikistů.


Koukám, že co čteš tu knihu, máš najednou zase jasno co jsou ti reikisti zač. Pokud vím, tak jakési čarování s archanděli, natož jejich uzemňování (hmmm???) jsou tam přidané různými mistry, aby se odlišili od konkurence v boji o zákazníky.

šamanka


nezapomeň šamanko že jsem taky reikista Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 2:03 pm    Předmět: Citovat

o jaké facce mluvíš smarte?

Jinak co se týče ceny, podívej kolik stojí kurzy reiki, kompletní stupně tě vyjdou víc než deset tisíc, někdy jen samotná trojka stojí pomalu deset tisíc. Ono vůbec ty ceny za energie je pěkná komedie, někdy o tom založím samostatný vlákno.

V porovnání s tím mi připadá 5 500 Kč (333 dolarů) za Reconnection docela jako normální částka.
Je i reiki byznys? Řeknu upřímně můj názor-ano je a velký.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 3:05 pm    Předmět: Citovat

Facku cekam, kdyz vyznavaci neceho reknu ze z toho neceho trochu citim zistny business.

Reiki tak zatim nechapu, coz muze byt jen nedostatkem iformaci, ktere mam. Jedineho reikistu, ktereho osobne znam, je muj mistr, ktery mi jako zistny obchodnik rozhodne neprijde.

Jinak souhlasim s tim, ze by clovek mel platit za to, co dostane. Mistr take musi z neceho zit, ma take sve naklady. Melo by to byt v nejake rovnovaze.

U reconnection me proste trochu drazdi, ten copyright.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 4:47 pm    Předmět: Citovat

No já teDˇbudu asi zablázna, ale kámošce se to spustilo po přečtení knížky, průběh měla dá se říct hodně podobný jako Dr.Pearl a nemusela absolvovat žádné naladění nebo kurz. Vždyť se o tom v té knížce píše - čím víc šablon, čím víc kurzů, tím víc na houby, pak to není práce s energií,která je co člověk to jiná a je to jako když tancuješ tango podle návodu. O tom to přece není. Ani reiki není o přesném návodu. Kdo už nějaký ten pátek reikuje a nebo nemá potřebu se křečovitě držet nějakých zjištění nebo insturkcí,které jsou stejně co mistr to jinačí, no tak sám přijde na to, že čím jednodušší způsob, tím kolikrát účinnější. Jediné pravidlo co se musí ctít všude je svobodná volba. Nic jiného. Samozřejmě že se to bude používat jako i způsob výdělku- kurzy , semináře,...ale ty jsou u všeho a jsou v tomto případě rec.pro ty, kteří to potřebují. ten kdo si dovolí se naladit a jen záměrem zkusí požádat, no tak to je nádhera. Zkusila jsem si jen tak po přečtení kapitoly (jsem asi ve třičtvrtě knížky)poprosit o recconection léčení mého ouška, ve kterém mi trochu čvachtalo (dá se to v pohodě oreikovat, použít homeo...ale chtěla jse vyzkoušet to zajímavé brnění rukou které mně při čtení knížky doprovází) a ono jejda, nádhera. nebylo to takové jako když se mnou pracovala kamarádka, ale cítila jsem jak energie proudí. Bez přikládání rukou, jen záměrem. jestli jsem si to vsugerovala, no, nevadí, je mi to celkem fuk, oušku bylo a je dobře. Patřím k těm, kteří nepotřebují vědět co jim momentálně dělá dobře, jestli je to reiki, Shamballa nebo recconection, pořád to je nějaký druh léčivé a harmonizující energie a moje tělo víc co potřebuje a jaký si z toho vzít užitek. Tož opakuji, pro nevěřící - je mi to jedno, mě je fajn a je mi jedno jak a co funguje, a pro věřící - věřte jen tomu co sami prožijete a pocítíte Wink A jestli to vyvolá zas diskuzi co je lepší? Nevím, mě je příjemné všechno a používám to podle intuice a jak a kdy co. Tak hezké čarování , vážení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Další
Strana 1 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund