Fórum - Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reconnection (Eric Pearl)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 11:23 am    Předmět: Citovat

Citace:
Když se všude píše,jak je to úžasné,jak to léčí duši,emoce atd. a pak tady čtu od lidí,kteří mají nevím kolik stupňů reiki a praktikují reconnection takové věci,ze kterých je mi fakt smutno.Jste na sebe jako psi."Já mám svou pravdu a nikdo nesmí mít jiný názor".Tak na mně působíte.Více nadhledu,vážení.
Jestli duchovní růst vypadá takhle,tak to raději zůstanu bez zasvěcení,ale spokojená a neprskající kolem sebe.


No tak to je možná škoda.

Duchovní cesta a zasvěcení neudělá člověka lepšího ze dne na den.
Často se zdá, že se věci dokonce i sunou k horšímu, jak přicházejí očisty.
Otvírá se podvědomí a všechny ty nahromaděné rány se hrnou ven
a to se samozřejmě projeví na vztazích a komunikaci.

Taková malá či větší temná noc duše není znak
pádu , ale naopak boje o Světlo a boje Světla o nás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 11:30 am    Předmět: Citovat

Berta napsal:
páni,vy jste tady na sebe tak zlí,lidi......Všude čtu,jak reiki a reconnection očišťuje a lidé se stávájí lepšími,klidnějšími a nevím co ještě,vy tady na sebe prskáte.


Víš Berto,kdyby jsi ty lidičky co se tu hašteřej potkala na živo,tak se setkáš s milými a klidnými lidmi.(teda alespoň mě se líbili)
Ehm nejsem si jistá jestli s lepšími. Smile
Jen je těžké si to představit za psanými slovy v diskuzi.
Když jsem tu byla nově,tak se mi to taky nelíbilo a teď už to beru jako zdravou součást výměny názorů a občas si taky zahašteřím. Twisted Evil
Někdy si to prostě moc malujeme a pak když jsme srozumění s realitou,tak koukáme,ale rozhodně není chyba v těch dravě diskutujících.

Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 1:47 pm    Předmět: Citovat

jak říká džarmí, je třeba si držet od toho odstup

ahoj ty naše konopná mastičko Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 5:43 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Víš Berto,kdyby jsi ty lidičky co se tu hašteřej potkala na živo,tak se setkáš s milými a klidnými lidmi.(teda alespoň mě se líbili)
Ehm nejsem si jistá jestli s lepšími. Smile
Jen je těžké si to představit za psanými slovy v diskuzi.


Presne jak pise Dzarmi Very Happy
Clovek se pak pri osobnim setkani bavil tim, nakolik se jeho predstava shodovala se skutecnosti.
On vubec pri psanem projevu je tento ochuzen o spoustu aspektu, ktere pri reci nechybi....intonace, ton atd. Psany projev se samozrejme da "projasnit" napr smajliky....ale mnohdy je "potrefena husa" ani nevidi Very Happy
Takze mila Berto, neber vse tak vazne....a ver ze az na vyjimky se tu i kdyz to tak nekdy nevypada, mame radi. A lepsi forum.....? S touhle tematikou sotva.
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Itchy
Nováček
Nováček


Registrace: 19.2. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 6:09 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,chtěla bych vám napsat o tom,co jsem cítila po přečtení knížky.Podle návodu jsem na sobě zkusila samoléčení.
Po chvíli začalo brnění v rukou a teplo,které se stupňovalo,až mně ruce pálily.Podle popisu to vypadá,že je to stejné jako u Reiki,ale je to pocitově úplně jiné.Trochu mi dělalo problém cítit pak energii v celém těle,ale začala jsem se krásně uvolńovat.
Po nějaké chvíli jsem viděla jakoby monitor počítače,na kterém se pohybovalo velké množství lidí a u toho jsem slyšela zvuk,jako když se přelaďuje rádio.Toto chvíli trvalo,když v tom najednou obraz a zvuk zmizel a objevila se úplně bílá plocha monitoru.Pak jsem byla jakoby bez myšlenek a velice uvolněná a zpátky do mírné reality mně vrátilo to ,že jsem si najednou uvědomila,že nic neslyším,ale vůbec nic-přirovnala bych to k náhlému vypnutému zvuku u tv.Zmizely veškeré ruchy.Tu noc se mi zdálo hodně snů,ale ani jeden si nepamatuji.

Chtěla bych se zeptat,jak u vás probíhá samoléčení-zda opravdu cítíte energii v celém těle a jestli se může Reconn praktikovat na sobě přiloženýma rukama jako u Reiki..Já totiž,i když mně ruce strašně pálily,při přiložení rukou na tělo tu horkost necítila.Chápu,že asi budou jiné odpovědi u těch,co mají aktivaci pomocí knížky a u těch,co byli na osobním naladění,seminářích atd.Ale budu za každou informaci ráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jajinka
Nováček
Nováček


Registrace: 20.3. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 11:48 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:

Je i reiki byznys? Řeknu upřímně můj názor-ano je a velký.


Vážení a milí.
Znám mistryni, která učí reiki skoro 10 let a dělá to jako své poslání, i když si samozřejmě za kurzy peníze bere. A víš proč? za naladění na učitele zaplatila před těmi 10ti lety 10000Eur, má další naladění na Karunu, Filipíny,... Aby mohla lépe pomáhat při terapii reiki i při výuce - tedy aby dobře znala anatomii (má vzdělání a zaměstnání v úplně jiné oblasti - udělala si kurz na maséra ve zdravotnictví (rekvalifikaci na sportovního maséra měla už před tím- cca7000Kč, tohle byl půlroční kurz za 18000), neustále nakupuje a studuje knihy..... Kurzy reiki udělá i pro jednoho, ale nájem za místnost platí, jako kdyby tam bylo třeba 10lidí, napsala skripta, která nechává tisknout a vázat, dává certiikáty s hologramem..... odpovídá na dotazy po večerech mailem.... víš kolik by si musela říct za kurz, aby se jí tyto investice vrátily? případně, aby měla stejnou hodinovou odměnu, jakou má ve své "civilní" profesi?
Kdo si myslí, že určitému mistrovi jde o byznys, tak ať k němu nechodí. Zvolte si mistra, který vám něco dá bez ohledu na svůj čas, který vám dá informace, který vám zodpoví vaše otázky, vysvětlí ....
K mistrovi by měl mít žák důvěru a jistý respekt, mistr bude respektovat i vás, nejen jako své žáky, ale jako své mistry, protože jsme si navzájem žáky i mistry, každý se od druhého něco nauči...
Ano, někteří si z duchovna a s práce s energiemi udělali hodně velký byznys, ale zkuste rozlišit tyto od těch, kteří pomoc ostatním na cestě reiki berou jako své poslání, i když i u nich musíte za kurz zaplatit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 6:41 am    Předmět: Citovat

Ahoj, přeji všem nádherné jaro.Trochu mne to zaskočilo,ta nervozita než přišlo.Ale k věci.Jeden žák OSHA vzpomínal na dobu,kdy odešli do Ameriky a založili tam novou osadu.Časem se to tak rozrostlo a zmněnilo,že si sami založili domobranu.Osho sám sbíral mercedesi a mněl jich 99.Pomněry tam byly až otrocké.Když se Osha novináři ptali proč sbírá ty auta,nikdy neodpověděl.Jak vzpomíná ten jeho žák na toto období,které ho připravilo na to,co později řešil a řeší.CO VÍME.
Jak nezodpovědné opustit svou ženu a malé narozené dítě.Základní povinností člověka podle přírodních zákonů je zplodit dítě a zajistit mu budoucnost.V tom je nesmrtelnost,pokračování rodu.PROČ ALE NEMÁME STEJNÝ METR U BUDHY,a on to udělal.Co víme.
Když se hádáme,nebo dohadujeme,nebo bereme peníze za něco co by mnělo být zadarmo.CO VÍME.
Přeji nádherný víkend.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

clovek napsal:
CO VÍME. Co víme. CO VÍME


A když se k tomu "Co víme" dodá otazník, jsme rázem v reálu.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 2:50 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
clovek napsal:
CO VÍME. Co víme. CO VÍME


A když se k tomu "Co víme" dodá otazník, jsme rázem v reálu.

Smile



hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Itchy
Nováček
Nováček


Registrace: 19.2. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 7:43 am    Předmět: Citovat

Pořad čekám na nějakou odpověď na mé dotazy a nic.Jakoby tady nic ode mně nebylo....Děkuji vám za ochotu Smile.Podle toho,co jsem četla,bych musela někomu šlápnout na kuří oko-nebo někoho urazit-nebo psát,kolik že to stojí prachů......aby se někdo ozval a reagoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 9:55 am    Předmět: Citovat

Itchy, zkus kontaktovat Vaclava....bud tady pres SZ nebo primo na jeho strankach.

http://www.the-reconnection.cz/reconnection.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 1:21 pm    Předmět: Citovat

Itchy napsal:
Podle toho,co jsem četla,bych musela někomu šlápnout na kuří oko-nebo někoho urazit-nebo psát,kolik že to stojí prachů......aby se někdo ozval a reagoval.

Jestli ono to nebude tím, že každý mluví, ale málokdo praktikuje Wink

Já sama ti k tomu moc neřeknu, bo jsem po přečtení knihy praktikovala jen působení na druhého, k sebeléčení jsem se ještě nedostala.
Každopádně z tvé spokojené reakce mi přijde, že si to dělala dobře.

Jestli se dotýkat, nedotýkat, toť otázka. I při Reiki možná znáš, že jinak vnímáš ruce, když se fyzicky dotýkáš a jinak když je přiložíš. Já obecně když hledám citlivá místa, mám ruce dál od těla, lépe tak vnímám signály, kde co je potřeba a kdy mám změnit polohu. Když jdu po určených pozicích, tak se nepotřebuju soustředit a přesunuju se při snížení pocitu v ruce jdu dál. U recconection přístupu si to prostě musíš vyzkoušet. Každopádně si myslím, že mít ruce od těla je spíše výhoda, když hledáš místa, kde se "napojit", ale dovedu si představit, že z trochou praxe to pujde samo i s dotekem. Prostě si to jednou zkus tak a pak zase tím druhým způsobem. Podstatou té techniky je být citlivý ke změnám, umět měnit polohu rukou jen podle pocitu. Což je dovednost, která je klíčová i při Reiki ( hlavně školy s japonskými kořeny školy tak učí).
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 6:47 pm    Předmět: Citovat

Narya napsal:

Jestli ono to nebude tím, že každý mluví, ale málokdo praktikuje Wink


Ještě se to dá říct jinak Martino: Ten kdo řeční, nemá čas na praktikování. Tudíž ten kdo neřeční (neodpovídá na otázky) právě praktikuje Wink .

Na dotaz Itchy za sebe řeknu toto:
Teplo nějak necítím. Jsou to vibrace, chvění, které prochází celým tělem nebo místem na které se soustředím (nebo které si samo řekne).
Začínám třeba za pomoci rukou, ale stačí se na chvilku soustředit a přijde to samo, i bez rukou. Dokonce i zkouším léčbu jiných (na dálku i lokálně) také bez pomoci rukou. Jenom svým dobrým pocitem napojení. Ale nejsem terapeut, neživím se tím, takže si s tím hraju ve volných chvílích po práci a ty teď momentálně moc nejsou.

čus bus Krabas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
linea
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.11. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 12:28 am    Předmět: Citovat

Doporučuji přečíst si originální stránky Erica Pearla (již i v češtině) nejčastějsí dotazy. Je to hodně zajímavé.
http://www.thereconnection.com/cs/cs-faq.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 9:19 am    Předmět: Citovat

ano, ty stránky jsou pěkný. Už jsem chtěl minule na ně dát odkaz, ale pak jsem zapomněl. Myslím, že lidé typu šamanka tam najdou odpovědi na jejich otázky. Je to tam hezky popsané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  Další
Strana 32 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund