Fórum - Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reconnection (Eric Pearl)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 11:08 pm    Předmět: Citovat

..........
Citace:
a oči tikají (tzv. REM).


No, ono to bude asi všude kde se pracuje s vizualizací hlavně v nějaké regresi. Tenhle pohyb očí je v kinezce běžný...A rozhodně se nemíchá s recconection.Jo a když probíhají některé složitější korekce, tak dochází taky občas k různým reakcím na těle. Záškuby, klepavka, dokonce stav mdolob, otupění v končetinách, brnění, jakoby křeče - krátkodobé v určité části končetiny....Vždy se jedná o korekce které uvolňují zablokovaný tok energie v meridiánech. A u někoho zas nic. Ani u recconect. není nutné, aby každý kdo terapii absolvuje měl nějaké záškuby, prudké pohyby těla.

Ad že Reiki podle Usuiho není stejná jako za jeho doby.A je hodně druhů Reiki. Wink A co duchovní zákony, ic není stálé, vše se eustále mění. Přijde mi to logické u všeho, tedy i u energií. Lidi sjou jiní než před 50 lety nebo i víc, vnímáním, reakcemi, životem vůbec. Rodí se hodně dětí, které mají později skolon používat nevyhraněně obě ruce. Pro dnešní technologie potřebná záležitost, je potřeba umět používat koordinovaně obě ruce. Kdo dnes píše rukou? No já tedy moc ne. Život není o krasopisu ale hlavně o klávesách, obsluze počítačem řízených strojů apod. A pokud jedna ruka nemůže, zastane ji hravě druhá. Stejně tak jsou děti jiné nežbyly před takovými 20 lety. Svět se mění, vnímání času taky, konečně i o tom se v knize píše. Vše je vždy tak jak má být, prto je logické že se změnou lidí a jejic vnímání se mění taky i způsob používání čehokoli. Tedyi energie. Vše podléhá změně, zákonitě i práce s energiemi a objevování dalších a dalších nuancí dle mého názoru jedné univerzální energie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 11:16 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
ještě to podpořím jedním argumentem. Ten kdo četl knihu od Diany Stein (nebo jak se ta paní jmenuje), tak se tam mohl dočíst, že ona zasvěcovala se svojí reiki dvojkou lidi do reiki jak na běžícím pásu, bez znalosti zasvěcovacího rituálu a bez aktivovaného mistrovského symbolu.
Dá se to tam lehce najít Cool .


Krabasi, máš jinou, než teoretickou zkušenost? Je takové zasvěcení stejně funkční, jako od mistra, se symboly a se vším, co k tomu patří?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 12:07 am    Předmět: Citovat

To jsou mi věci teda.....
Zrovna mi kamarádka povídala,že nemusí člověk projít žádným zasvěcením,že stačí človíčka s energií jen seznámit aby ji mohl používat a mě to přišlo né moc pravděpodobný.Asi jen citlivce a tak podobně....
Hmmmm hmmm

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 8:01 am    Předmět: Re: x Citovat

[šamanka[/quote]

Šamanko tady přece nemůže jít o reklamní styl, jinak bychom o reconnection dávno věděli. To že o něm nic nevíme, ačkoliv to tady již nějakou dobu je, tak to znamená, že bombastická reklama je nulová.

Na takovou blbost jsi přišel jak? Pokud vidím, tak reklama je docela masivní a ono, prodrat se konkurencí, slibující stejné zázraky, jen trochu jinou formou je hoooodně těžké. Stačí otevřít jakýkoliv ezotericky zaměřený časopis nebo se zatoulat na různé netové stránky. Člověk
se těžko orientuje co je něčí skutečná zkušenost nebo názor a co je jen placená reklama. Kde to žiješ? A máš pravdu, kdyby to byl takový zázrak na počkání, nepotřeboval by reklamu, protože by se zvěst šířila sama.


To že bude docházet k samozasvěcení a že lidé buodu mít větší schopnosti než dnes se píše ve více zdrojích. Někde jsem slyšel, že vcelku brzo nastane doba, kdy většina reiki mistrů zkrachuje Cool .[/quote]

Bezva. Protože už to tady frčí plným proudem, tak se to bude šířit bleskovou cestou (mimochodem, představ si, že jsem i o dálkovém zasvěcení i slyšela, to koukáš, co?), že ráj je na dosah, už se nemusíme o nic snažit. Dobrá zpráva pro grasse, měl bys ho na to upozornit!
Ten rozpor co jsem psala byl v tom, že jedním dechem píšeš, že
se ta energie šíří sama bez zasvěcení a hned zase ALE je k tomu potřeba placených kurzů, jinak to má jakýsi zádrhel. Takže se vlastně zasvěcovat nemusí a musí. Je v tom rozpor.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 1:51 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Krabas napsal:
ještě to podpořím jedním argumentem. Ten kdo četl knihu od Diany Stein (nebo jak se ta paní jmenuje), tak se tam mohl dočíst, že ona zasvěcovala se svojí reiki dvojkou lidi do reiki jak na běžícím pásu, bez znalosti zasvěcovacího rituálu a bez aktivovaného mistrovského symbolu.
Dá se to tam lehce najít Cool .


Krabasi, máš jinou, než teoretickou zkušenost? Je takové zasvěcení stejně funkční, jako od mistra, se symboly a se vším, co k tomu patří?


ano, vlastní. Obdobnou tvé mamko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 1:55 pm    Předmět: Citovat

šamanko neboť bych opakoval co jsem již napsal, tak tentokrát na tebe neodpovím. Jen dodám, že pokud si pořádně přečteš mé příspěvky, tak tam jasně pochopíš že tam žádný rozpor není. Jen si to prosím přečti pořádně a nevynechávej řádky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 12:37 pm    Předmět: Citovat

Pro ty, kteří by měli zájem přečíst si knížku (ne jít na nějaký seminář ) a praktikují reiki, velice doporučuju. Málokterá knížka dovede tak srozumitelně vysvětlit principy práce s energiemi typu Reiki a duchovní zákony v běžném životě. Vůbec nejde o nějaký bombastický text a velkou reklamu. Vše je o osobních zkušenostech, povedených i nepovedených. O tom, jak zbytečně jsou někdy duchovní cesta, některé praktiky a její protagonisté omotány jakýmsi tajemnem, o omezeních které si sami vytváříme - ať pracujeme s jakoukoli nuancí vesmírné energie. Vůbec mi to nepřišlo jako americká slaďárna typu "Božská recconnection a nic jiného".
Na internetových stránkách jsem nebyla, o kurzu zatím neuvažuju, zatím mi přijde zbytečný, ale tahle knížka , vážení, opravdu stojí za přečtení.
Až přečtete, pouvažujete co všechno z toho obsahu můžete použít při praktikování Reiki, pak můžeme dát debatu co si o tom myslíme. Debatovat o míněních, dohadech to je o ničem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 9:48 am    Předmět: Citovat

přesně tak, v podstatě nemá smysl o tom debatovat, dokud si dotyčná protisrana tu knihu nepřečte. Protože jsem přesvědčený že pak ten momentální oponent změní názor či pochopí to, co se tady těžkopádně snažím tlumočit.

Tu knihu řadím na naprostý vrchol současné nabídky knih o práci s energiemi.

A to jestli někdo po přečtení knihy půjde na kurz či ne, je věc individuálního pocitu a vývoje. Nic ničím není podmíněno. Každý máme svou vlastní cestu a vývoj. Někomu stačí slabý vánek, někdo potřebuje hned na úvod uragán Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sun
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.3. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 3:54 pm    Předmět: Citovat

Moje švagrová byla přímo na semináři Erica Pearla. On tam říkal, že neví proč, ale tuto energii jsou pak schopni používat i jeho pacienti nebo i lidi, co slyšeli jeho nahrávku nebo ho viděli na videu. Předpokládá, že se tato energie bude rychle šířit mezi lidi. Bude stačit, aby někdo seděl v kině vedle někoho, kdo tuto energii už používá. Já ji používám asi měsíc a zjistila jsem, že ji může používat i moje kolegyně (má reiki 1), která knihu vůbec nečetla. Od reiki se to dá snadno odlišit, protože tuhle energii člověk vnímá silněji a se vzrůstající vzdáleností rukou od pacienta sílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 5:28 pm    Předmět: Citovat

Jak jsem psala na začátku, knížka se mi líbí a určitě bych ji doporučila.

Ale stejně mi to nedá a zkusím se tedy zeptat ještě jednou: nevidíte v masívním šíření vnímavosti k této energii žádné ohrožení?

Vím, jak se mnou zamávalo R1, přestože jsem k němu došla zhruba v polovině svého života, který jsem tu a tam strávila hloubáním o životě a smrti. Mnozí se takovejma prkotinama vůbec nezabývají a pak se jednou svezou metrem a chytnou to někde mezi Hradčanskou a Muzeem...
Tahle představa mi zkrátka nějak neštimuje.... ale třeba to není tak horký....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 9:04 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

třeba je to ohleduplná energie.Třeba ví,že kdyby se po tom mohl někdo zhroutit,tak ho nechá na pokoji.
Nu jdu si koupit knížku a podívám se na YouTube na nějakej Pearlův proslov a jsem zvědavá,jestli začnu reconnectionovat.....

Papáček Džarmi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 9:54 pm    Předmět: Citovat

sun napsal:
Od reiki se to dá snadno odlišit, protože tuhle energii člověk vnímá silněji a se vzrůstající vzdáleností rukou od pacienta sílí.


to je přesný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 9:58 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

třeba je to ohleduplná energie.Třeba ví,že kdyby se po tom mohl někdo zhroutit,tak ho nechá na pokoji.
Nu jdu si koupit knížku a podívám se na YouTube na nějakej Pearlův proslov a jsem zvědavá,jestli začnu reconnectionovat.....

Papáček Džarmi Smile


na YouTube je toho poměrně dost

přeju hezký počteníčko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 10:06 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Ale stejně mi to nedá a zkusím se tedy zeptat ještě jednou: nevidíte v masívním šíření vnímavosti k této energii žádné ohrožení?

No jasně že z toho jde ohrožení. Stejné jako u jiných podobných energií....nastavení vlastního zrcadla a zborcení idealizované představy o soběSmile))))))))), možná v tom nejhorším případě pochopení , že co si uvařím, to si holt taky sním.......A že nic nemusí být zrovna tak jak to chci já.....
Jinak si myslím, pokud někdo potřebuje guruy apod., no tak tohle ho určitě oslovovat nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 6:46 am    Předmět: Citovat

smart napsal:
Jak jsem psala na začátku, knížka se mi líbí a určitě bych ji doporučila.

Ale stejně mi to nedá a zkusím se tedy zeptat ještě jednou: nevidíte v masívním šíření vnímavosti k této energii žádné ohrožení?

Vím, jak se mnou zamávalo R1, přestože jsem k němu došla zhruba v polovině svého života, který jsem tu a tam strávila hloubáním o životě a smrti. Mnozí se takovejma prkotinama vůbec nezabývají a pak se jednou svezou metrem a chytnou to někde mezi Hradčanskou a Muzeem...
Tahle představa mi zkrátka nějak neštimuje.... ale třeba to není tak horký....


Já bych to zase neviděla tak horký. Vyčkala bych až na tu epidemii, poté si udělala názor. Pravda jestli budou všichni Pearlovi žáci šířit jeho myšlenky s takovou euforií jako Krabas, půjde to jako po másle.
Těchhle teorií už tu bylo, ale že léčivou energii můžete chytit jako chřipku, to je novinka na trhu.
No však víte, že jsem tu za ty větší realisty....

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Další
Strana 3 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund