Fórum - Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reconnection (Eric Pearl)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 6:53 pm    Předmět: Citovat

Renato, mluvíš mi z duše Wink .
Jak vás tu tak poslouchám, budu si muset tu knížku taky opatřit. Do včerejška jsem ani netušila, že nějaká energie Reconnection existuje Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 7:41 pm    Předmět: x Citovat

Laughing
Jestli Krabas není dealer jednoho vydavatelství, protože jeho reklama je vskutku silná, taky jsem na ni koukala.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 8:00 pm    Předmět: Citovat

Ne ne šamanko, dealer nejsem, o reconnection jsem se dozvěděl tady na reikiwebíku před 14 dny, těsně před naším setkáním v Praze.

Mezitím jsem si knížku sehnal, přečetl a energii jsem také cítil. Eric o tom píše, že ta energie jde přenést nejenom knihou, ale třeba i audiokazetou. Ve své knize píše o několik lidech u kterých to také tak funguje - zmiňuje například Deepaka Chopru.

Dokonce se zmiňuje že v budoucnu bude stačit, když vedle tebe bude sedět ve vlaku člověk s reconnection a ta energie se na tebe přenese. Píše že v podstatě každý jeho pacient na kterého Erick léčebně působil je schopen si s tou energií potom dál hrát a léčit se.

Přesto doporučuje, že ten kdo se chce léčením seriozně zabývat by měl jít na jeho kurz. Ne proto, aby se naučil techniku, ale proto, aby získal některé poznatky, ke kterým Eric za ta léta stylem "pokus omyl" došel.

A to že si na to drží copyright se mi naopak líbí. Usui to dělal taky, do doby než umřel. Kdo ví, co lidé z reconnection za dvěstě let udělají. Budeme mít mraky jeho verzí, mraky postupů, mraky návodů a mraky mistrů. Stejně tak, jako reiki dneška, které s původním Usui nemá pravděpodobně vůbec nic společného. Lidi si di všeho velmi rádi dávají něco svého.

Mimoto to není přesné, protože provést reconnection může každý léčitel, který se to naučil na Erickově kurzu. Mě provedla reconnection jedna pražská certifikovaná bývalá reiki mistryně. Kontakty jsou na Ericově webu. I pro českou republiku. Člověk má pak jistotu, že jde k oprávněné a proškolené osobě.
A zatím ze své zkušenosti můžu říct, že energii cítím intenzivněji, než po pouhém přečtení knihy. A to napojení je fakt šupa. Ono to pak na člověku pracuje, takže po mě nechtějte momentálně žádný závěry. Jsem v procesu a docela si to užívám. Ale věřím, že to není aktuální pro každého.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 8:35 pm    Předmět: x Citovat

Tedy abych pravdu řekla, úplně mi při tvém vyprávění naskakují pupínky. Jakmile slyším bleskové uzdravení všech a všude, bude stačit se na někoho podívat, sednout si vedle někoho ve vlaku, ale na druhé straně to sice funguje, jen si to přečteš, stačí nacucnout od druhého, na druhé straně bez zasvěcení to zase ono není...
Hodně mě to připomíná jiné všeslibující metody, americký reklamní styl
a začíná mi to silně zavánět nevěrohodností a reklamním trikem.
Ostatně jak, je možné, že ještě všichni nejsme teda zdraví a šťastní,
v čem je sakra ten zádrhel?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 9:39 pm    Předmět: Citovat

Krabásku jak se z reiki mistryně stává bývalá reiki mistryně,prosím?Jinak mě to pripomíná nějakej virus,nezlob se. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:01 pm    Předmět: Citovat

Musím se trochu Krabase zastat. Myslím si, že celé kouzlo není v druhu energie, ale v netušených možnostech člověka. Musím se přiznat, že jsem dvakrát zkusila něco, co mne v daný okamžik napadlo jako nejlepší momentální řešení. (Mistrům se asi zježí všechny chlupy na těle Embarassed ).
Podotýkám, že mám R2.
V prvním případě byl u mne osmiletý chlapeček, který byl z reiki unešený. Položila jsem mu ruce na jeho dlaně, aby v nich cítil reiki. Pak jsem mu řekla, že od teď i jeho ruce budou dávat léčivé teplíčko, když ho něco bude bolet. A ono to funguje pořád, sám si léčí všechny rány a bolesti a trvá to už rok.
Podruhé to byla paní, která měla ošklivý zdravotní problém, ale vnímala jsem z ní sílu, o které sama nevěděla. Jen jsem jí řekla, že tu sílu v sobě má a dala jí do dlaní "ochutnat" reiki. Půjčila si ode mne knížky o reiki a začala experimentovat, dokonce prý vyzkoušela posílat reiki synovi, který to silně vnímal.
Takže jsem nikoho nezasvěcovala a přesto se oba naučili s energií pracovat. Samozřejmě nemůžu říct, jestli to je reiki nebo s čím vlastně oba pracují. Podstatné je, že si oba mohou pomoci, když potřebují.
Proto klidně věřím, že i při čtení knihy, která dostatečně přesvědčivě člověka utvrdí v tom, že je to možné, může dojít k napojení na léčivou energii.
Ale shodně se šamankou si myslím, že ty zázračné všeléčivé energie by už musely být mezi lidmi sakramentsky znát.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:30 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Tedy abych pravdu řekla, úplně mi při tvém vyprávění naskakují pupínky. Jakmile slyším bleskové uzdravení všech a všude, bude stačit se na někoho podívat, sednout si vedle někoho ve vlaku, ale na druhé straně to sice funguje, jen si to přečteš, stačí nacucnout od druhého, na druhé straně bez zasvěcení to zase ono není...
Hodně mě to připomíná jiné všeslibující metody, americký reklamní styl
a začíná mi to silně zavánět nevěrohodností a reklamním trikem.
Ostatně jak, je možné, že ještě všichni nejsme teda zdraví a šťastní,
v čem je sakra ten zádrhel?

šamanka


Šamanko tady přece nemůže jít o reklamní styl, jinak bychom o reconnection dávno věděli. To že o něm nic nevíme, ačkoliv to tady již nějakou dobu je, tak to znamená, že bombastická reklama je nulová.

To že bude docházet k samozasvěcení a že lidé buodu mít větší schopnosti než dnes se píše ve více zdrojích. Někde jsem slyšel, že vcelku brzo nastane doba, kdy většina reiki mistrů zkrachuje Cool .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:33 pm    Předmět: Citovat

ještě šamanko abych tě víc šokoval, tak prozradím, že jedna z metod zasvěcení u Shamballa 1024 je po telefonu. A prý to opravdu funguje. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:38 pm    Předmět: Citovat

Krabásku, a proč by to po telefonu nemělo fungovat? Vždyť spousta zasvěcení se dělá dálkově...telefon mi připadá dokonce osobnější.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:40 pm    Předmět: Citovat

Zip napsal:
Krabásku jak se z reiki mistryně stává bývalá reiki mistryně,prosím?Jinak mě to pripomíná nějakej virus,nezlob se. Shocked


Už jsem to tu psal.

Krabas napsal:
ještě k tomu reiki.
Mluvil jsem s jednou reiki mistryní a stalo se jí to, co je v té knize také naznačeno. Že ta reconection energie jakoby vstřebá ty ostatní energie. Stalo se jí to, že chtěla někomu předávat reiki a všimla si že jede reconnection. Pozná se to podle toho, jak je popsáno v knize - pacient sebou občas škubne/škubá a oči tikají (tzv. REM).


To víš že se nezlobím, přece nemůžu za to, že ti to něco připomíná Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:44 pm    Předmět: Citovat

Ještě k tomu telefonu. Před lety jsem mluvila po telefonu s jedním léčitelem (to jsem o reiki neměla ani tušení) a zrovna se vrátil manžel z nemocnice po komplikované operaci.Měl docela bolesti a já se o tom tomu člověku jen tak mimochodem zmínila. On mi řekl, abych manželovi položila ruku na ránu, že to je takový dárek od něj. Myslela jsem si sice něco...ale když jsem později položila telefon, tak jsem to udělala. No a bylo okamžitě po bolesti a rána se začala pěkně hojit.
Jo,jo..telefon je mocný nástroj Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:45 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Krabásku, a proč by to po telefonu nemělo fungovat? Vždyť spousta zasvěcení se dělá dálkově...telefon mi připadá dokonce osobnější.. Wink


Mamko mě osobnější připadá fyzický kontakt, třeba v tom vlaku, jak jsem zmiňoval, co se bude dít (zasvěcení pouhou přítomností zasvěcené osoby). A z toho byla šamanka tak vykulená (nebo vopopupínkovaná) Cool .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:50 pm    Předmět: Citovat

Myslela jsem osobnější, než dálkové zasvěcení Very Happy

Jinak, šamanka si zachovává zdravý selský rozum, díky kterému se z lecčeho vopupínkuje a často jsem jí za to vděčná.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:51 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Musím se trochu Krabase zastat. Myslím si, že celé kouzlo není v druhu energie, ale v netušených možnostech člověka. Musím se přiznat, že jsem dvakrát zkusila něco, co mne v daný okamžik napadlo jako nejlepší momentální řešení. (Mistrům se asi zježí všechny chlupy na těle Embarassed ).
Podotýkám, že mám R2.
V prvním případě byl u mne osmiletý chlapeček, který byl z reiki unešený. Položila jsem mu ruce na jeho dlaně, aby v nich cítil reiki. Pak jsem mu řekla, že od teď i jeho ruce budou dávat léčivé teplíčko, když ho něco bude bolet. A ono to funguje pořád, sám si léčí všechny rány a bolesti a trvá to už rok.
Podruhé to byla paní, která měla ošklivý zdravotní problém, ale vnímala jsem z ní sílu, o které sama nevěděla. Jen jsem jí řekla, že tu sílu v sobě má a dala jí do dlaní "ochutnat" reiki. Půjčila si ode mne knížky o reiki a začala experimentovat, dokonce prý vyzkoušela posílat reiki synovi, který to silně vnímal.
Takže jsem nikoho nezasvěcovala a přesto se oba naučili s energií pracovat. Samozřejmě nemůžu říct, jestli to je reiki nebo s čím vlastně oba pracují. Podstatné je, že si oba mohou pomoci, když potřebují.
Proto klidně věřím, že i při čtení knihy, která dostatečně přesvědčivě člověka utvrdí v tom, že je to možné, může dojít k napojení na léčivou energii.
Ale shodně se šamankou si myslím, že ty zázračné všeléčivé energie by už musely být mezi lidmi sakramentsky znát.....


mamko naopak, tys je zasvětila.
Jinak moc hezký příspěvek.
Znám poměrně hodně lidí, kteří zasvěcují přesně tímto způsobem. Bez symbolů, jenom přenos energie na člověka a řekneš mu, pokud budeš chtít tento pocit znovu zažít, tak si na něj jenom vzpomeň. Opravdu to funguje. Na obdobném principu funguje i zasvěcení do Shambally ale i dalších novějších systémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 10:57 pm    Předmět: Citovat

ještě to podpořím jedním argumentem. Ten kdo četl knihu od Diany Stein (nebo jak se ta paní jmenuje), tak se tam mohl dočíst, že ona zasvěcovala se svojí reiki dvojkou lidi do reiki jak na běžícím pásu, bez znalosti zasvěcovacího rituálu a bez aktivovaného mistrovského symbolu.

Dá se to tam lehce najít Cool .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Další
Strana 2 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund