Fórum - Zobrazit téma - Prosím o pomoc pro maminku v kómatu. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosím o pomoc pro maminku v kómatu.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosím o pomoc pro maminku v kómatu.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 1:17 pm    Předmět: Citovat

smart- jestli ten člověk chce odejít, tak odejde, myslím, že náš potenciál není tak silný abychom ho drželi v časoprostoru. A když na tím tápeš a posíláš reiki tak tam dej program "Pro jeho nejvyšší dobro" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

Co se týká léčení osob v kómatu, učil nás pan Hodek při 3. stupni tuto techniku, kterou cituji:

Léčení přes médium
Léčení přes médium znamená, že někdo je v kómatu a my bychom neměli zasahovat do jeho karmy, do rozhodnutí té duše, poněvadž se možná nechce vrátit do zmrzačeného těla. Je to rodinná karma a jen osoba v příbuzenském vztahu na sebe může vzít zodpovědnost za jeho život. Proto vysíláme energii přes médium tak, že se soustředíme na jeho solar plexus s myšlenkou"Ať působí přes něj na člověka, s kterým je spojený". Osoba přikládá ruce na pacienta v kómatu. Důležité je aktivovat ledviny, nadledvinky, srdečně-cévní systém, hlavu, plíce a játra. Každou pozici minimálně 3 minuty. Aktivovat také jednotlivé čakry. Je velmi důležité věnovat se ledvinám, když vypoví službu ony, tak je konec. Dotyčný, který působí na člověka v kómatu nemusí být naladěn do Reiki.

Mirunko, pokud souhlasíš, napojím se na Tebe a můžeš přikládat ruce na maminčino tělo jak doporučuje pan Hodek.

Sama jsem kdysi, aniž bych toto znala, že se to nemá, působila na dva lidi v komatu.
Prvně na moji bývalou tchýni. Byla v komatu již několik dní a při mém působení se probrala a prodloužilo jí to život o tři týdny. Poznala mě a mou dceru, svou vnučku, byla ráda, že nás vidí a stačily jsme si ještě vše vyříkat a vzájemně odpustit. Také nám mistrová za pomoci SRT odblokovala kletbu, kdy mne kdysi tchýně proklela. Všechno se vyčistilo a nato ráno v klidu zemřela. Věřím, že to tak mělo být a bylo vše v pořádku.
Podruhé jsem posílala nevědomky mému kolegovi, kterého jsem z práce narychlo odvezla do nemocnice s mrtvicí. Upadal mi v tramvaji do bezvědomí a vyvlekla jsem ho ven a zavolala záchranku. Večer jsem mu usilovně posílala, ale měla jsem takový pocit, že již je mimo. V noci se mi objevil ve snu, byl tam mladý, veselý, seděl mezi příbuznými, kteří ho vítali a popíjeli něco dobrého. Tak mu říkám: odpoledne jsem Vás odvezla do nemocnice a Vy si tu teď s holkama popíjíte, to je pěkný! A on mi řekl, jen mě tu nechte, mě je tady dobře a jsem tu šťastný!
Druhý den mi jeho příbuzní řekli, že ho udržují na přístrojích a celý jeho mozek již nefunguje. Tak jsem začala posílat reiki jeho staré mamince, aby to vydržela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 11:05 pm    Předmět: Citovat

Hmmm to je velice zajímavé.Moc děkuju Miwo za tyto příhody.Předpokládám,že je možné toto provádět už po zasvěcení do druhého stupně?Proč je potřeba se soustředit na solar plexus?
Miriam,myslím,že bych neváhala a běžela do nemocnice a přijala Miwy nabídku.Jak se daří mamince?Posílala jsem reiki k nejvyššímu dobru vás všech,papapáček.
Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 7:36 am    Předmět: Citovat

miwa napsal:

Léčení přes médium
Léčení přes médium znamená, že někdo je v kómatu a my bychom neměli zasahovat do jeho karmy, do rozhodnutí té duše, poněvadž se možná nechce vrátit do zmrzačeného těla. Je to rodinná karma a jen osoba v příbuzenském vztahu na sebe může vzít zodpovědnost za jeho život.


Kdyz chce nekdo lecit nekoho v komatu, je to jeho pravo a odpovednost. Navic vsude se tvrdi, jak je reiki inteligentni energie, takze tezko by asi sla proti Bozim zakonum a nebo ta energie neni inteligentni a neni od Panaboha ...

To leceni pres medium je takova, jak to rict kulantne ... "kulisarna". Mne to prijde jako kdyz chci nekoho zabit a nechci si spinit ruce, tak nekoho nejak premluvim, aby tu praci udelal za mne. No a pak je myslim si posetile si myslet, ze tu karmu za tu vrazbu si odnese jen ten, kdo mel v ruce zbran.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 10:45 am    Předmět: Citovat

Ale sprostředkovatel reiki je furt ta samá osoba,takže si nemyslím,že by zodpovědnost přebíralo medium.
Každopádně stačí dobrý záměr.

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 11:08 am    Předmět: x Citovat

Souhlas, moc nerozumím tomu, proč se tam cpe ta třetí osoba?
Opravdu to vypadá jako celá koza a nažraný vlk.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
já jen napsala to, co nás naučil pan Hodek. Varoval nás před léčením osob v komatu, rozhodnutí léčit či ne by mělo být na rodině, proto je dobré použít příbuzného jako dočasný kanál reiki. Nevíme, jaké plány má ta duše, zda tu má ještě něco naplnit nebo chce odejít a tím, že ji přivoláme zpět, třeba do poškozeného těla, za ni neseme karmickou odpovědnost. Takto to na sebe přebírá příbuzný.
Miriam mne o to požádala, tak to vyzkoušíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 2:37 pm    Předmět: Citovat

No vlastne bych se opakoval Miwo, je to v predchozim prizpevku. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 6:41 pm    Předmět: x Citovat

miwa: A jak poznáš, kdo nese tu zodpovědnost?

šamanka
PS: zdá se mi, že za své činy neseme odpovědnost sami. Nic ve smyslu: To oni za všechno můžou! Když to moc přeženu, tak nacisti po válce tvrdili totéž jeden vedle druhého. Omlouvám se za tak drastický příklad, ale jiný tak markantní mě nenapadl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

Citace:

Navic vsude se tvrdi, jak je reiki inteligentni energie, takze tezko by asi sla proti Bozim zakonum ....

Jenže my té energii dáváme svůj záměr. Takže já to vnímám tak, že když někomu posílám reiki, tak je to jako když ho lékař napojí na přístroje. Přístroj může dejchat za člověka, pouze však když ho jiný člověk na ten přístroj napojí. Obdobně to vnímám s reiki.
Technická pozn.: ten příměr s přístrojem prosím berte pouze OBRAZNĚ rozhodně ne doslova, protože posílání reiki a áro je opravdu NESROVNATELNÉ, ale lepší metafora mě nenapadla Sad

Miwo, tuhle techniku léčení přes medium jsem neznala. Mně osobně zaujala.
Ano, je "snadné" začít posílat člověku v komatu. Já se však neumím zeptat přímo jeho duše, jestli reiki ode mě posílat chce.
Jeho duše může skutečně mít už jiné "úmysly", věřím totiž, že člověk má opravdu svobodnou vůli a volbu, takže duše také. A také vím, že když už člověk "nevidí" důvod, proč tu žít, tak prostě odejde dřív a basta, i když s tím nikdo/a lékaři nejméně/ nepočítal. S tímhle mám bohužel zkušenost v rodině.
Ten příbuzný který za něj žádá, ten chce, aby tu pokud možno ještě na tom světě pobyl, jinými slovy možná cítí že potřebuje s ním mnohé si vyřešit a vyříkat apod.
A do toho vstupuje ten, který byl požádán příbuzným, aby posílal reiki.

Někdo má tu jistotu, že nenarušuje posíláním reiki svobodnou vůli a volbu druhého člověka(druhé duše) v sobě.
Já jsem tuhle jistotu časem (R2 mám 6r) ztratila. Prostě jsem ztratila pocit jistoty, že mohu energeticky působit na kohokoli, já to cítím tak, že je pro mě dobré soustředit se a čekat na odezvu v sobě, zda mám či nemám působit a podle toho se zařídit. Možná je to tím, že nemám tak bohatou praxi, protože reiki používám pro sebe a své hodně blízké okolí, s kterými jsem měla-mám vazby, tak možná moje zkušenosti po posílání byly jaké byly. A tak jsem se podle nich zařídila-jak jsem psala výše, s posíláním před auru příjemce se záměrem, že záleží pouze na volbě příjemce zda přijme či nikoliv. Osobně dávám přednost kontaktnímu působení, dotyčný jasně požádá a já jasně odpovím: ano/ne. Nedumám, jen se zařídím, jak to cítím (většinou je to ano).
Citace:

To leceni pres medium je takova, jak to rict kulantne ... "kulisarna". Mne to prijde jako kdyz chci nekoho zabit a nechci si spinit ruce, tak nekoho nejak premluvim, aby tu praci udelal za mne.

Ohledně toho posílání: Nelíbí se mi být "za dobrý skutek po zásluze potrestána" a zároveň v sobě postrádám onu neochvějnou vnitřní jistotu že nezasahuji do svobodné vůle duše jiného, takže jsem ráda, že Miva sem tu techniku napsala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 6:51 pm    Předmět: x Citovat

A když zodpovědnost jakoby přehodíš na jeho příbuzného, tak máš svědomí zameteno? Hmmm nějak se mi to nelíbí.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 7:36 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
A když zodpovědnost jakoby přehodíš na jeho příbuzného, tak máš svědomí zameteno? Hmmm nějak se mi to nelíbí.

šamanka


Já to chápu tak, že ten příbuzný má záměr ho tu na tomto světě pozdržet. A jako příbuzný může mít s ním něco důležitého na vyřešení, takže je v zájmu obou a boží vůle, aby pak měli šanci to ještě na Zemi řešit, takže pak mají možnost vazby mezi sebou víc poznat a vyčistit, a tím pádem je to vkaždém případě pro příbuzného a příjemce pozitivní.
Neberu to jako přehazování zodpovědnosti-beru se jako nástroj, který může ten příbuzný použít. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 7:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Blankas,
napsala jsi to úplně přesně, já to také tak vnímám. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mirunka1
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 10:12 pm    Předmět: Prosím o pomoc pro maminku v kómatu. Citovat

Děkuji vám všem za pomoc kterou poskytujete mojí mamince.Je dobré vědět že existují i hodní lidé.Moc díky
Miriam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mirunka1
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 3:31 pm    Předmět: prosba o pomoc Citovat

Dobrý den všem ,kteří sledovali a pomáhali naší mamince.Jen jsem chtěla poděkovat a říct že maminka 23.7.zemřela v nemocnici.Srdíčko se zastavilo.Miriam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund