Fórum - Zobrazit téma - Prosím o pomoc pro maminku v kómatu. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosím o pomoc pro maminku v kómatu.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosím o pomoc pro maminku v kómatu.
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mirunka1
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 11:51 pm    Předmět: Prosím o pomoc pro maminku v kómatu. Citovat

Prosím o pomoc pro mojí maminku.Je už 7den v hlubokém bezvědomí.Měla infarkt a 25min jí resuscitovali.Je ještě mladá má jen 58let a je to velmi silná a energická žena.Leží v nemocnici v Třinci-podlesí,je napojená na přístroje.Doktoři říkají ,že se její stav nezměnil ,ale my její 4 děti věříme, že se chce vrátit mezi nás ,ale neví jak.Mluvíme s ní a jezdíme za ní každý den.Máme známého, který je ted momentálně v Anlii který se zabývá reiki ale zatím je jen na 1stupni a tak mi dal odkaz na tyto stránky.Tímto moc prosím každého kdo by mohl pomoci naší milované mamince aby se vrátila mezi nás.Věřím na zázrak a taky věřím že se najde člověk alespoň jeden který naší mamince pomůže.Moc děkuji Miriam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 2:16 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Miriam,

právě jsem jí poslal Shamballu. Napiš pak, jak se jí vede a co se děje

LW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 2:27 pm    Předmět: Citovat

Poslala jsem požehnání a lásku. M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 3:00 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,

myslela jsem, že přijímající by měl dát souhlas k tomu, že chce přijmout pomoc. Co když se rozhodl jinak, než si myslíme? A když souhlas dát nemůže...

Nemyslím to zle, ale chci to tedy nějak ujasnit, protože jsem na tohle téma už několikrát narazila.Samozřejmě že lásku můžeme posílat kdykoli a komukoli a na souhlas nečekáme.
Tak ať vše dobře dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 4:15 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Samozřejmě že lásku můžeme posílat kdykoli a komukoli a na souhlas nečekáme.

Ahoj Eviku,
Já jsem si tohle vyřešila časem a po pár "potlučeních" takto:

Cokoliv posílám - ať je to Reiki nebo Láska a mám nyní na mysli vědomé působení se záměrem - tak samozřejmě na požádání dotyčného.
Pokud však dotyčný je v bezvědomí, pak za něj samozřejmě žádá někdo jiný, to je v pořádku, za malé dítě také žádá rodič.

Posílám pouze v případě, že se sama cítím fyzicky a psychicky silná/vyrovnaná/v pohodě.
Jakmile cítím nějakou disharmonii,něco na mě "leze", něco mě pobolívá, nebo jsem psychicky vyčerpaná - z práce, nebo sama ze sebe Evil or Very Mad tak neposílám, protože bych si nabila/jsem si kdysi nabila takhle párkrát čumec.

"Balíček/rezervoár reiki,lásky, apod." kterou posílám, kladu před auru příjemce s tím, že pouze on a jenom on sám si rozhodne, zda ho přijme či nikoliv.
Tuhle podmínku (končit před aurou příjemce se záměrem, že pouze příjemce si určí zda použije či nikoliv,jsem se naučila důsledně dodržovat. Je to moje pojistka, že příjemce má opravdu svobodnou volbu, kterou mu já neovlivňuji. Určitě jsou lidé, kteří tuhle pojistku nepotřebují. Mě se osvědčila-jinak to zatím neumím, a pro mě je dost důležité zůstávat v pohodě i po posílání.

Pouze u mých nejbližších lidí, které mám ideálně po ruce, požádají mě a umím je dobře naciťovat, tak u nich si dovolím posílat "rovnou".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 4:34 pm    Předmět: Citovat

Blankas,

děkuji za srozumitelnou odpověď. Jsem teprve po R1, posílat nemůžu, ale potřebovala jsem to ujasnit. Ještě jednou se omlouvám za nevhodnou otázku, ale prostě to tak vyplynulo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 4:57 pm    Předmět: Citovat

Eviku, posilat muzes. Staci jen zamer. Jen dodrzet pravidlo Jestli chce, at si bere a vyuzije to jak potrebuje. Pokud nechces precejen posilat Reiki, tak jen posilej Lasku pres srdecni ckaru a nech to plynout tak jak to ma. Je to ta nejsilnejsi a nejlepsi energie Wink Kdyz si vzpomenu na tvuj usmev na setkani, tak se na ni usmej v duchu a posli ji to:))))))Znas od Koziska tu basnicku Polamal se mravenecek? Tam pomohlo pofoukani a pohlazeni Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 5:07 pm    Předmět: Citovat

Evik a proč bys nemohla posílat i s R1? Je to velice jednoduché a symboly k tomu vůbec nepotřebuješ, je k tomu potřeba jen myšlenka a záměr:

příklad:

promni si ruce nebo se jinak uklidni a nalaď se při tom na reiki, pak si řekni posílám tomu a tomu reiki a pak dej ruce od sebe tak na 20cm (to už pak budeš cítit) a uvidíš, jak se reiki rozteče mezi rukama a tím víš, že posíláš na dálku. Můžeš si k tomu dát afirmaci: "At se vše děje v souladu se zákonem jediného" nebo si můžeš něco vymyslet sama Razz

Je to opravdu jednoduché a při R1 už tyto schopnosti mají všichni. Jen to učitelé neříkají, buď z nevědomosti nebo to ví, ale neříkají. Jakmile jseš zasvěcena do R1 je v ní vše obsaženo, je to vlastně naladění do energie Reiki a iniciace. A protože je to iniciace, pak vlastní prací na sobě a prací s reiki tento kanál energie zesiluješ a tvé vibrace se navyšují a energie se zesiluje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 5:09 pm    Předmět: Citovat

Renatko, Tobě také děkuji.
A té paní moc ráda Lásku posílám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 8:05 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:


Je to opravdu jednoduché a při R1 už tyto schopnosti mají všichni. Jen to učitelé neříkají, buď z nevědomosti nebo to ví, ale neříkají. Jakmile jseš zasvěcena do R1 je v ní vše obsaženo, je to vlastně naladění do energie Reiki a iniciace. A protože je to iniciace, pak vlastní prací na sobě a prací s reiki tento kanál energie zesiluješ a tvé vibrace se navyšují a energie se zesiluje...


Opravdu jsem to nevěděla. Domnívala jsem se , že k tomu potřebuji znát symboly. A nejsem si jistá, jestli jsem se o tom neutvrdila tady na RW, a nebo v nějaké knížce. Každopádně jsem dnes dostala takových zajímavých informací....tak já můžu posílat a nemusím čekat na R2, to je super, protože ještě dnes večer pošlu Šamanovi. Vím z diskuzí, že s tím souhlasí.



Tak Vám všem moc děkuju. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mirunka1
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

Moc vám všem děkuji za sebe i celou naší rodinu za vaší pomoc.Dnes u maminky byla moje starší dcera a říkala že dnes maminka vypadala líp,otevřela oči ale je stále v komatu.Pořád věříme že se k nám vrátí.Moc si to přejem a strašně ji máme rádi.Ona je naše světlo a moc jí potřebujem.Ale myslím že potřebuje více času je asi pořád slabá na to aby se probrala.Lékař říkal že v komatu může být i rok a neví se jak bude reagovat a co vše si bude pamatovat.Děkujem vám ještě jednou moc to pro nás znamená.
Miriam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 8:55 pm    Předmět: Citovat

Eviku, proč nad tím tápat ???? Jedu ve vlaku, sedí na rpoti mě pán, mám chut mu poslat reiki? Tak mu pošlu ! Mám chut mu nic nedělat nebo o spíš naštvat za to jak se choval k personálu ? Tak ho naštvu! Duchovno není tabulkování, máš se řídit citem, a ne nějákými pravidly které si vymyslel nějáký chytrák.

Mamince jsem posalal, a určitě ještě pošlu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 9:22 pm    Předmět: Citovat

Filio napsal:
Eviku, proč nad tím tápat ???? Duchovno není tabulkování, máš se řídit citem, a ne nějákými pravidly které si vymyslel nějáký chytrák.



Filio, citu snad mám dost a taky nemám ráda striktní pravidla. Doufám, že postupem času si vytvořím ,,moje " pravidla. Ale R1 mám teprve týden, tak tápu proto, abych někomu neublížila. Vím, že Reiki neublíží, ale všude se klade důraz na to, jestli s tím posíláním souhlasí příjemce. Nevěděla jsem, že mohou žádat např. děti, jako v tomto případě.

Příklad:
Já jsem si představovala, že třeba nějaký člověk se rozhodne, že už nechce žít a 100 lidí mu posílá Reiki a on to nechce. Tak toho jsem se bála.Že by to bylo proti jeho vůli. A že bych mohla udělat víc škody než užitku, víš? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 9:54 pm    Předmět: Citovat

no právě, mě totiž tady pořád napadá, že co když někdo chce odejít ale okolí ho nechce pustit?

přestože mám také jen R1, posílám ale ne na určitý výsledek ale pro dobro věci, zkrátka "buď vůle Tvá". A sílu/pochopení lásku na to vyrovnat se s výsledkem.

jestli to dobře chápu, tak člověk nemá dávat reiki ze soucitu.
prostě šneci se přes cestu přenášet nemají, to jim člověk krade jejich úkol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 9:05 am    Předmět: Citovat

souhlasím se Smartem. Co my víme, jaké jsou další plány toho, kterého tu chceme mermomocí držet? Cožpak když odjede fyzicky , jej ztrácíme? Také posílám, ale jak píše Smart, ať to jde tak jak je podle plánu duše a zájmu Celku a ne podle druhých. Jestli má maminka něco v kómatu poznat tak to pozná, určitě je dobře být s ní, vypravovat jí i v duchu nebo šeptem co je nového a dávat jí do ruky předměty které ona používala, které byly její. Je o tom moc zajímavá terapie, byla o ní zmínka v dokumentu ČT, pozeptám se dcery jestli něco o ní neví víc. Lidé, kteří se z komatu pak probrat mají a chtějí, se proberou snáze a rychleji.
Jednou sjem četla také zajímavou knížku - ach ta skleróza, fakt neznám autora a ni dílo Embarassed ale tam jedna paní po autonehodě své nejlepší kamarádky "čarovala a čarovala" až její duši přesvědčila k návratu . Jenže - kamarádka se již nikd neprobrala k normálnímu životu, byla duchem někde jinde, tělesné funkce neovládla a byla ležák. Do toho oddaná v katolickém kostele a tím pádem léta úvazku pro manžela, který z milované parterky měl nevědoucí, nevnímající trosku, několik let, nemohl svůj sňatek zrušit aby si vzal po letech novou přítelkyni a to jen proto, že se jedna osoba nemohal vyrovnat se ztrátou fyzického těla...Třeba jde jen o výmysl, ale věřím tomu a jsem přesvědčena, že nemáme právo zasahovat do vyšších plánů, ať už jsou anše důvody jakékoli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund