Fórum - Zobrazit téma - tloustnutí - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - tloustnutí
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

tloustnutí
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 8:48 am    Předmět: Citovat

Smart: Wink jj.a tomuhle, k čemu jsi došla a napsala se říká soukromá detektivní kancelář, která vám zaručeně toho zakopanýho psa vypátrá Laughing Laughing Laughing Osnovu sis sestavila a teď´doplň příběhSmile))) Agata Christie by měla fajn náměty na další psaní příběhů třeba o paní Murplové nebo panu Poirotovi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 4:39 pm    Předmět: Pro Smart Citovat

ANO, JE TU SOUVISLOST SE ZASVĚCENÍM! Mám úplně stejnou zkušenost. Dva měsíce po zasvěcení do prvního stupně jsem nabrala strašlivých 8 kg. Přitom jsem jedna a pila ne-li stejně, tak jsem se dokonce snažila zhubnout. Přání zhubnout jsem si dala jako hlavní přání při zasvěcení (paní mi řekla, že si můžu přát cokoliv a splní se mi to, ha ha ha!) Když jsem si pak zjišťovala podrobnosti, bylo mi to vysvětleno takto: Při duchovním zasvěcení jsem si neměla přát "hmotnou" věc a ztloustnutí je odplata za to. Další verze je, že mě čeká něco hnusného, zkouška, při které mě ochrání právě ona kila navíc. No, nevím...Každopádně jsem ze všeho zklamaná a znechucená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 7:06 pm    Předmět: Citovat

Rigi, to že si ztlousla, znamená, že zasvěcením ses odpoutala od země a tvoje tělo se s tvým novým stavem teprve srovnává, a aby tě uzemnilo, tak ti začalo tlousnout takzvaně "i z vody", protože všechny potraviny včetně ovoce a zeleniny v sobě obsahují byť v miniaturní míře tuk.
Já jsem taky po zasvěcení ztloustla několik kil, ale pak jsem zase zhubla. Zkus netučné maso, bílé jogurty, sýry ( tučnost sýrů: např. 45 % tuku v sušině znamená, že je to ve skučnosti sýr s 90 % tuku - to je už hodně tučný sýr - procenta v sušině násobíš dvěma) a hodně zeleniny vařené v páře.
Teď jsem vyzkoušela třeba snídat: nakrájený banán v bílém nízkotučném jogurtu (banán ti to přirozeně osladí). Zkus to. Není to vůbec špatné.

Pozor na instatní čínské a jiné polívky, omáčky - má to v sobě nejenom přehršel soli - zadržování vody v těle, a taky tuku. Člověk si řekne, dal jsem si jenom instatní polívku, ale to je omyl (jedna takováhle polívka má až 2000 kJ).
Večer tři hodiny před spaním se pokus už nic nejíst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 8:16 pm    Předmět: Citovat

Rigi,co to slyším.Ty vůbec nečteš moje příspěvky.To ti chválím,ještě si nejsme souzeni se číst.To mi ale nebrání tě posunout dál.Neřeš teď sebe,ale své myšlenky.Něco hnusného tě čeká.Když dostaněš vše na zlatém talíři tak se nic nenaučíš a jen trgédie tě něco naučí.Víš jak to myslím.Že jsi přibrala strašných 8 kilo.Můj syn by za to dal nevím co.Mnohdy to rozhoduje o životě a smrti kila navíc. A to už nemluvím o sebelásce.Koho chceš milovat,když nemiluješ ani sama sebe.Miluj každý gram svého těla.Pochop,jiné už v tomto životě nedostaneš.
Píšu ti to jen tak pro zamyšlení.Jdi dál po své cestě,ani já ti nemůžu radit.Po své cetsě jdeme každý sám.
Už jsem tady zminoval metabolický syndrom.Vyřadit bílou mouku,brambory a rýži aspoň na 14 dní a pak jen střídmně.Jo a sladký.Taky layt potraviny.Klidně tučný tvaroh,tučný mlíko.Netučné nutí tělo dělat si zásoby.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 3:07 am    Předmět: Citovat

Možná by mistři mohli upozorňovat krom toho,že reiki není samostatná léčebná metoda,že je vždy potřeba vyhledat lékaře,také na to,že se po reiki přibírá na váze,protože se potřebujeme více uzemnit.Hihihihi
No je to i můj případ,co vám budu povídat,jen jsem dříve netušila,že je to v souvislosti s tímto,ale irským jídlem a jiným režimem hehe.Nu,možná obojí.
Každopádně mě to dovedlo k tomu,že měním stravovací návyky,cvičím a starám se více o své tělíčko.

Džarmík Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 7:43 pm    Předmět: Citovat

A není to tím,že reiki učí sebelásce a čím jste větší,tím více lásky potřebujete a tím více ji můžete předávat.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 10:09 pm    Předmět: Citovat

waw, tady jsem se par krat nasla... a jo, mne vaha litala i pred zasvecenim do reiki, pak se to uklidnilo - ale pocitala jsem snad kazdou kalorii, jedla 5x denne a malo Smile no a pak jsem otehotnela... a bum, 18 kg navic Smile A citila jsem se uzasne, kazdy obdivoval moje brisko a nikdo nevidel tych zbylych mozna 15kg navic Laughing

Pak jsem rychle zhubla, zbyly mi 3kg navic, byla jsem spokojena, ze vlezu zpatky do kalhot, ale jinak jsem spokojena nebyla... ted jsem zase spokojena v zivote a ups, mam navic snad 7kg (k tem 3 jeste 4) Laughing

Ja si myslim, ze to nema ani tak souvis se zasvecenim, ale jen a jen s nama... ale tim, ze prave po zasveceni se vice "resime", tak to spojujeme prave s tim, abychom si nasli vymluvu... Jako ja - nejdriv to bylo kojeni, pak stehovani, pak mamincina strava, ted ze si musim zvyknout na nove mesto.. porad neco bude Smile Nerikam, ze jsem se sebou spokojena, ale vim, ze TED to nema smysl resit, k nicemu by to nevedlo a jen bych se zbytecne trapila...

A Renatko, dekuji za ten clanek o jidle, par krat to resim u sve dcerky stejne, kdyz chci, aby sedela v kocarku, kdyz nakupuji.. dam ji jeji oblibene chrumky (dokonce jsem si je nechala do Rakouska privezt od rodicu!!!), at je v klidu a ja si v pohode nakoupim! Hned to stopnu! Dekuji!!!

Lylka alias Jarka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 8:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Možná taky stojí za povšimnutí,že když často přes den myslím na nadváhu.Pohled do zrcadla,pohled do výlohy na šaty,které by mi určitě už nepadly,pohled na krásnou štíhlou protijdoucí ženu..Kolikrát za den na to myslíš.A na co myslíme.to nám vesmír dává.Dobrá meditace alespoň ale několik mněsíců.Miluji se taková jaká jsem.Přijímám se taková jaká jsem.Děkuji ti Bože,že jsi mne takovou udělal.Děkuji ti za to,že...teď říkéj něco hodně pozitivního,co skutečně miluješ např. mohu milovat tak krásné děti.že mohu milovat tak krásnáho muže,že mne miluje tak báječná maminka.A dál pokračuj třeba tím,že Jsem šťastná a miluji se za to.
NIKDY NEZAPOMÍNEJTE NA TO,NA CO JSEM PŘIŠEL UŽ I JÁ.MÁME ŠTĚSTÍ,JSME ŠŤASTNÝ PRÁVĚ TEĎ,AŽ O TO ŠTĚSTÍ PŘIJDETE,TEPRVE SI UVĚDOMÍTE,ŽE JSTE HO MNĚLI.Nezapoměnte.Mám vás rád lidičky.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 10:44 am    Předmět: Citovat

Pravdive Saman... Trapime sa nad blbostami a krasne veci nam unikaju...
Este mi napadla jedna vec, ked jeden z paru pribera druhy chudne a naopak... U nas to tak funguje snad uz 10 rokov Smile

Pekny den vsetkym!

Jarka alias Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

Chodim pravidelne na rehabilitaci po obrne licniho nervu. Ale to pro toto tema neni dulezite. Rehabilitacni sestra mi sdelila jednu informaci:

Jak je ted ta moda mladych divek nosit kalhoty bokovky a nahate bricho a zada, tak pry telo samo citi, ze je v tech odkrytych partiich ohrozene a pribira prave tam ve snaze se "zakryt tukem".

Premyslel jsem o tom a nejspis by na tom mohlo neco byt. Kdyz ta devcata pozoruju, vytvari se jim "pneumatiky" takoveho toho "chlapskeho" typu. Za mych mladych let, kdyz zenska pribrala, zvetsila se ji prsa a zadek a tato mista povazuji za typicka pro ukladani tuku pro zeny. Ted klidne muzete videt divku s malym zadkem a s tou pneumatikou.

Urcite stoji za to o tom popremyslet Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 7:21 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:

Jak je ted ta moda mladych divek nosit kalhoty bokovky a nahate bricho a zada, tak pry telo samo citi, ze je v tech odkrytych partiich ohrozene a pribira prave tam ve snaze se "zakryt tukem".

Premyslel jsem o tom a nejspis by na tom mohlo neco byt. Kdyz ta devcata pozoruju, vytvari se jim "pneumatiky" takoveho toho "chlapskeho" typu. Za mych mladych let, kdyz zenska pribrala, zvetsila se ji prsa a zadek a tato mista povazuji za typicka pro ukladani tuku pro zeny. Ted klidne muzete videt divku s malym zadkem a s tou pneumatikou.


Zajímavý postřeh, Zbultrane.
Přestože tahle móda sluší jen super hubeným holkám, nosej to všechny (na druhou stranu se normální kalhoty do pasu kvůli zaplavení obchodů touhle blbou módou ani sehnat nedaj) a většiině z nich z těchle kalhot pupek přetejká. Takže to není žádná krása.
Navíc chodit s odhalenou spodní částí zad s sebou do budoucna nese problémy s ledvinami a ženskými orgány.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

zhruba po necelém půl roce, kdy jsem začala řešit záležitost s přibýváním na váze, se to konečně pomalu začíná obracet k lepšímu.
hodně mi pomáhá snaha vyhýbat se potravinám, které zakyselují plus jsem si koupila kapičky Fungilen (3x denně 20 kapiček) a minerály na odkyselení (piju ráno rozmíchané ve vlažné vodě). také mi zachutnal pampeliškový čaj (dělám si odvar z kořene). vzhledem k pracovnímu a jinému vytížení teď opravdu skoro nestíhám sportovat a i přesto se cítím lépe, takže na tom asi něco bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 6:01 pm    Předmět: ty jojo Citovat

já když tu čtu,jak na sebe všichni práskaj, že od zasvěcení přibrali ..... no nazdárek... já za posledních 5 let přibrala 20 kg Surprised a to bylo od R1... je ale fakt, že když se ohlédnu - bylo toho za mnou hodně... já tu váhu ale přičítala a přičítám i dál jen a pouze kancelářskému syndromu.. i na mateřské jsem měla víc pohybu. teď celé dny sedím u pc........Surprised

Ale ty některé důvody tady se mi moc líbí Smile)))) hned bych si nějaký použila..

A teď vážně - já byla odvážný "letec" a moje "nalítaný hodiny" by mi mohl závidět i nejstarší pilot ČSA Smile) ale jdu dolů Smile Už proto, že jsem si nakoupila sárí, která jsou ohromně ženská, ale jako tykev v nich vypadat taky nemusím Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 7:58 pm    Předmět: Citovat

Aiko,

ona ta kila byl spíš průvodní efekt něčeho, co se dělo. Prostě jsem cítila, že něco v tom mým úžasným stroji se začalo měnit a já pátrala co s tím. Ono to ani nemuselo být zasvěcení do reiki, možná to byla jen souhra náhod a jen se mi měnil metabolismus, je to fuk. Podařilo se mi to vychytat a dneska už se zase se svým tělem cítím dobře, i když nějaký kilča navrch pořád mám .....a kupodivu zjišťuiji, že je vlastně mám i ráda Cool

Hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 8:18 pm    Předmět: wooow:) Citovat

u mě je to taky tak... dříve jsem o dost víc žila... pak přišlo "zabřednutí"... a plácání se... teď to zase cítím o kus jinak...
je to sympatický číst, že se někdo sám se sebou cítí skvěle... Smile
jdu pátrat po svém rozšíření a dám určitě vědět, jak to funguje Smile (ale teď jdu na špagety Smile))))

papa Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund