Fórum - Zobrazit téma - dotaz - reikimistr Ing. Palan - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - dotaz - reikimistr Ing. Palan
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

dotaz - reikimistr Ing. Palan
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 5:06 pm    Předmět: dotaz - reikimistr Ing. Palan Citovat

Jako pilné čtenářce Regenerace mi nemohly uniknout pravidelné inzeráty reikimistra Ing. Palana. V posledním čísle už byly ty inzeráty dva, slibující nevídané. Proto ve mě vznikla velká zvědavost cože se za těmito inzeráty skrývá? Máte někdo vlastní zkušenost nebo rovnou je mezi přítomnými?
Díky za odpověď, zvědavost je přirozená vlastnost...
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 7:19 am    Předmět: Citovat

ty 2 inzeráty jsou tam už tak 2 roky pravidelněWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 9:33 am    Předmět: Citovat

slyšel jsem na něj samou chválu, je to jogín a spolupracoval s lidmi které znám

jo šamanko zvykni si, zázraky se dějí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 7:35 pm    Předmět: Citovat

Mám osobní zkušenost-s kamarádkou jsme absolvovaly v 2002 reiki 1 právě u W.Palana.
Stálo nás to tehdy: 1200,-
Kurz trval 2 dny, každý byl zasvěcen individuálně (4 zasvěcení), každý byl dále individuálně léčen/podle toho, jaký měl problém, já měla namoženou krční páteř, po jeho působení byla úleva téměř 100%; v té době to byla pro každého bezplatná součást kurzu, dále jsem byli seznámeni s učením Já jsem, s meditací. Dozvěděli jsme se, že nám byla upravena voda a GPZ v bytech, kde bydlíme, kdo chtěl, ten si nechal odrušit mobil/ten já tehdy ještě neměla/. Toto jsem samozřejmě neuměla tehdy nijak změřit, a ani jsem necítila potřebu se o tom přesvědčovat. V té době bylo možno za tytéž peníze absolvovat kurz též jednodenní, takže my jsme byli spokojeni, dostali jsme individuální péči, a také se nedíval na hodinky Very Happy
Jediná nevýhoda byla, že my jsme z Prahy a on pokud vím z Chebu, a tak pokud jsme něco potřebovali vědět-vysvětlit, tak zbýval jedině telefon, nekomunikoval ani přes e-m. Na druhé straně mě to naučilo samostatnosti Wink
Takže jak to ve skutečnosti se zázraky je, já sice neobjasním/neboť úmyslně sem nechci psát, co jsem nezažila, jen slyšela/ avšak stojím si za tím, že jsem ráda, že jsem byla zasvěcena od něj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
drag
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 6:34 pm    Předmět: ing.Palan Citovat

Ahoj, jsem žačka pana Palana.
Lepšího učitele jsem si nemohla vybrat. Naučil mě spoustu duchovních věcí, které do dnešní doby používám. Mám třetí stupeň reiki a uzdravování se mi hodí i v rodině. Přesvědčila jsem se, že léčba zlomenin na dálku je velice účiná. A potvrdili to i lékaří, že ještě tak brzké zahojení neviděli(aniž by věděli, že jsem posílala energii). Mistr má velice dobré zkušenosti i s léčbou rakoviny. Jelikož je velice skromný, tak o jeho výsledcích nikdo moc neví a sám nechce být populární. Pokud máte zájem si u něj udělat kurz tak neváhejte. Přeji Vám spoustu hezkých zážitků. Jana Wink
Návrat nahoru
majki
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.6. 2002
Příspěvky: 595

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 8:24 pm    Předmět: Citovat

Osobne neznam, ale neslysel jsem o nem vzdy jen dobre. Kamarad u nej byl a presveceni absolvoval nakonec znova. Vydal se dle nej cestou vytvareni ochran, ktera vsak nikam nevede, protoze je-li dostatecne silna osobnost, pak bezne "ucene" ochrany jsou spis jen pro legraci.

Ja osobne je nepouzivam vubec, nepocituji tu potrebu.

Prezentuji jen to, co jsem slysel od znamych. Netvrdim, ze to musi byt nutne tak, ale zamysleni neni nikdy od veci....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 12:00 am    Předmět: Citovat

ochrany nebrat. jsou to jen obrany před virtuálním zlem, bo tím před čím chceme ochránit. Vlastně pak vytváříme ochrany před námi samými.......jaká pošetilost.......mocných:)
Návrat nahoru
radysek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.4. 2004
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 3:34 am    Předmět: Citovat

To: blankas
pls. jak pan Palan odrusoval mobil Question popravde sice jako reikar a zaroven clovek elektroniky a radiotechniky znalej si to nedovedu pomoci technik reiki vysvetlil? valim Shocked a nechapu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 7:53 am    Předmět: x Citovat

Tak jsem docela na rozpacích.
Otázka nebyla myšlena nijak ironicky nebo rýpavě. A Krabasi taková konkrétní odpověď typu: zvykni si na zázraky (jaké?), slyšel jsem od kohosi cosi je o ničem.

Čekala jsem spíš konkrétní vlastní zkušenosti nebo z rodiny (ne jedna paní povídala). Prostě mě to zajímalo - ne kurzy ale konkrétní praxe.

Ale díky za snahu.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Michal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 8:35 am    Předmět: Odruseni mobilu a uprava vody? Citovat

Jak upravil vodu ? Jak odrusil mobil? Co je obojim mineno?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 9:18 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
zvykni si na zázraky (jaké?), slyšel jsem od kohosi cosi je o ničem.


myslel jsem to všeobecně Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 9:40 am    Předmět: Citovat

michal:nevím co je tím myšleno u zmíněného,ale já si upravuji vodu,že poprosím,aby byla prozářena Boží láskou a stala se tou nejzdravější vodou pro mé tělo.Jde prostě o záměr.vnitřním zrakem jde zachytit změna vyzařování vody a změní se i chuť.kamarádky dělají,že mají láhve na kterých mají nápisy s určitými slovy,které tu vody vyvibrovávají.
pokud te to zajíma tak vyšli 2 nádherné knížky o japonského autora,jehož jméno vždy zapomenu a jsou v nich i fotky "před a po".například fotka kristalu vody na kterou se působylo slovem láska a fotka vody se slovem nenávist.je to celkem fajn dokumentace pro nevěřící tomášeSmile)
jinak p.palan,dělá asi něco obdobného na dálku,osobní zkušenost s ním nemam,tkaže ti k tomu nemohu nic říct,ale mělo by to být možné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 10:06 am    Předmět: x Citovat

Krabas: no právě: prázdná fráze.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 10:17 am    Předmět: Citovat

prázdná fráze jak pro koho, pro mě ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrjohn888
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 1:19 pm    Předmět: čtěte Meduňku Citovat

Ing. Palan by měl v zářijovém čísle Meduňky vydat článek popisující jím používanou metodu léčení. Doporučuji! Viz též www.reiki-jajsem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund