Fórum - Zobrazit téma - Jiřinka - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Jiřinka
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Jiřinka
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LEORA
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.7. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 1:56 pm    Předmět: Citovat

Zbultrane, děkuji. Opravdu žádná zloba tam není a nebyla.

Okenko,
jen jsem chtěla podat jiný´úhel pohledu.
Dotkla jsi se večerníčků Křemíleka a Vochomůrka....Paní Jiřinka jim propůjčila hlas, je to její práce.
Takže chápu dobře, že na podkladě Těchto postaviček máš ráda autora postaviček, .....a dalších lidí co se na těch večerníčkách podíleli, protože na to mají stejné pravo jako paní Jiřinka.
Promiň....tady přece jen malý osten ze mně vyjel.
Ps. Přiznám se, že by mi jiný hlas u těchto postaviček v dnešní době nesedl. Protože jsem ho již mnohaletým pokoukáním, poslechem do sebe nabrala, a takto mi hladí nitro. Takže jiný hlas JÁ - MY bychom pocoťovali jako disharmonii, kdežto diváci, kteří shlédnuvši to poprve, tak by si zamilovali i jiný hlas, protože tady nejde o osobu, která to namluvila, ale právě o tyto postavičkay a jejich příběhy......ktreré tak máme rádi.

Co se dotýká Jiřinčiného hereckého umění je neskonale brilantní a osobité.
Je jen jedna herečka Jiřina Bohdalová, před kterou se skláním, vždy když se setkám s jejím hereckým výkonem. A takovou mám moc ráda. Ovšem to neznamená, že musím souhlasit s každým jejím krokem v osobním životě.
Mám ráda humor, ne kulišárnu.....

Dáda ta tohoto tématu nepatří a proto se nebudu její osoby dotýkat....byť i v pozitivu.

To že bych samodřejmě poslala pomoct Tvojí mamince, by bylo jiné.
Ale to nemůžeš takto srovnávat. Jedině v případě, kdyby maminka byla taky velice známou celebritou, .......a tady nemohu dát jednoznačnou odpověď, nemůžu říci jak bych se zachovala, protože se rozhodujI v okamžiku .....TEĎ. A to záleží na mnoha faktorech a okolnostech v neposlední řadě na pocitech, vnímání, ketré to ovlivňují v tu danou chvíli.

Poslala bych paní Jiřině svou pomoc, i kdyby tam byl z její strany ten úmysl, který jsem nastínila jako danou možnost, /nechat se pro popularitu vyfotit, mimochodem, což se jí podařilo /, v případě, kdyby o tu pomoc požádala její dcera.
Tam bych vnímala jiné energie opravdové pomoci.

Jak jsem již prve uvedla plně respektuji Tvou volbu.
A na druhé straně si stojím na svém rozhodnutí tak, jak jsem to podala, beze zloby a zvýšených emocí.
Jen jsem se přidala k diskuzi, svým náhledem v možnosti, kterých je tolik, kolik se přidá osůbek...... Leora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 2:34 pm    Předmět: Citovat

Leo, vnímám Tě.
Můžeme se na to podívat i z ještě širšího pohledu. Žijeme v Čechách, tvoříme veřejné mínění, každá naše myšlenka působí , přidává se a spojuje se s většinovým míněním, je-li totožná a tím sílí.
Můžeme se přidat k většinovému mínění, že CELEBRITA počítá s tím, že může být vyfocena. Může být vyfocena v téměř 80 letech na balkoně při věšení prádla či plavek. Může počítat s tím, že fotografii shlédne 50 % populace. Tudíž - vytváří si vlastní život svým konáním. Můžeme se domnívat, že v tomto věku je buď naprosto vědomá a nebo její myšlení a konání může být - jako u některých starších lidí, ovlivněno nemocemi.

Pošleme-li do situace požehnání nebo to, co žijeme (reiki, modlitbu, atd.) a popřejeme jí navrácení do jejího středu.(respektu, důstojnosti, atd.) , věřím, že tím neovlivňuji nic, ale v tom šedivém oblaku veřejného mínění svítí kapička lásky. A ona tam zůstane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 2:48 pm    Předmět: Citovat

Ty fotky urcite nevidelo 50% populace, to urcite ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
LEORA
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.7. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 5:48 pm    Předmět: Citovat

okenko,
děkuji za vnímání....

Bereš li to takto, tak by bylo nejlepší denně všem starým lidem myšlenkou posílat to, co jsi nastínila.
Pracovala jsem 15 let v penzionu pro důchodce, a tak jsem měla možnost vyslechnout barvitost jejich života a pozorovat jejich cesty osudů, a proces stárnutí v obměnách, záležicíh na samotném člověku, a jeho přiblížení se Nitru a své Duši. Pak z toho se odvíjeli jeho neduhy a spokojenost. ale ....

........Ráda bych tu nanesla řádky psané Dr. Ericem Pearrlem z Reconnectionu..........
Str. 137....přinejmenším chápeme jen některé složky jakékoli nemoci nabo zranění, takže se dopouštíme okamžitého omylu, když si myslíme, že jsme pochopili všechno. Jsme lidé a snadno děláme nesprávné závěry....

A kolik lidiček tolik možných závěrů.........zda správných, či nikoliv, to vnímá ve své celistvosti Stvořitel....Bůh. Leora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 5:57 pm    Předmět: Citovat

ad citace:
přesně tak, proto nemá smysl jakákoliv diagnoza, jakékoliv posuzování něčeho, protože stále jsou to jen střípky a na těch my se snažíme stavět
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 9:56 pm    Předmět: Citovat

Přijde mi zajímavé, že všichni rozebírají p. Bohdalovou a případně posuzují, že chodila po svém pokoji nahá, ale nikdo se nepozastaví nad tím, že nějaký chlap očumoval nahou skoro osmdesátiletou babičku, navíc ji u toho ještě fotil a fotky zveřejnil, aby se pokochali stejně ujetí senzacechtiví lidi .. Trošku si říkám - kde to žijem a úplně dobře mi z toho taky není ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
LEORA
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.7. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 10:15 pm    Předmět: Citovat

Alwene,
to je ten protipól tohoto obrazu naší doby, druhá strana mince atd....


A tímto bych je nechala žít jejich životy tak jak chtějí oni sami......Leora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 1:54 am    Předmět: Citovat

Alwen napsal:
Přijde mi zajímavé, že všichni rozebírají p. Bohdalovou a případně posuzují, že chodila po svém pokoji nahá, ale nikdo se nepozastaví nad tím, že nějaký chlap očumoval nahou skoro osmdesátiletou babičku, navíc ji u toho ještě fotil a fotky zveřejnil, aby se pokochali stejně ujetí senzacechtiví lidi .. Trošku si říkám - kde to žijem a úplně dobře mi z toho taky není ..


mluvíš o pokoji nebo o balkoně který jde vidět na sto metrů daleko?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund