Fórum - Zobrazit téma - Jiřinka - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Jiřinka
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Jiřinka
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

Zbultrane, vše, co se mi děje, jsem sama vytvořila. Souhlasím.
Vytvořila-li jsem na podvědomé úrovni a následně se zhroutím, je to způsob, jak pochopím. Souhlas. Jsem-li špatenková a zrovna ještě bolavá, děkuji za reikisty, přátele, člověčenstvo, kteří mi svojí láskou a důvěrou připomenou, kdo jsem. Tak jsem mínila, tak jsem popisovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 2:56 pm    Předmět: ... Citovat

Ahoj Všichni.. Někde jsem slyšel, že pokud pomáháme a intuice nám řekne, že ne, zde nemůžeme uplatnit energii Reiki a přesto ji pošleme, v podstatě místo toho, abychom tomu člověku pomohli mu prodlužujeme jeho karmický dluh a tak mu oddalujeme tu základní zkušenost jako je třeba nemoc, nebo faux paux v novinách.. V případě Jiřiny mám pocit, že pokud jde jako televizní a filmová hvězda nahá pověsit plavky, musí s tím počítat.. v podstatě je to sláva, kterou přijala asi se svým souhlasem a toto je jen druhá strana mince.. Omlouvám se Damaovi, plete se mi Reiki a posílání Lásky, pro mě to bylo totéž..
Pa a krásné odpoledne, František
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 3:50 pm    Předmět: Citovat

Jsem s Frantishkem zajedno. Pokud se nekde takhle vystavim, musim jako VIP pocitat s tim, ze se muzou moje fotky nekde objevit. Tzn. nest si za to zodpovednost sam...
Neco jineho by bylo, vlezt pani Bohdalove do koupelny a tam poridit fotky.
To je muj nazor...i presto, ze bulvar nesnasim a zmineny casopis jsem si koupit urcite nesel. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 8:28 pm    Předmět: Citovat

Já jsem za jedno s Bohem, ale asi ne s Františkem, když ti intuice řekne NE ! Tak to neuděláš, protože by jsi danému člověku mohl ublížit ? Prodloužit, nebo dokonce zhoršit karmu? Je přeci tolik možností!!! Požádat Fudo Mya, ten přímo odsekává karmické uzly i s příčinnou, při posílání dát program " Pro jeho nejvyšší dobro!" Kdyžž ti něco řekne nedělej to! Myslím že to není pravá intuice, reiki máš od toho aby jsi pomáhal, a ne od toho aby jsi dělil lidi na ty jež jsou hodni od tebe dostat reiki a na ty co ne. Myslím, že když ti třeba ten daný člověk něco udělá(šlápne omylem na nohu, vrazí do tebe když neseš kopu papírů a ani se neohlédne), a ty mu nechceš pomoct, něco ti říká ne nedělej to ! Je to tvoje vlastní ego, které si říká o pořádný kopanec do zadnice, bral bych to spíš jako svou slabost, že někomu nechci poskytnout moc, třímající v mých rukou, těle, myšlenkách...............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 10:38 pm    Předmět: Citovat

Nejak ti Filio nerozumim.....To je jako bych mel posilat reiki Jirince aby mohla behat naha kde se ji zlibi a nedostala se na titulni stranky bulvarnich platku???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 11:39 pm    Předmět: Citovat

Filio napsal:
Já jsem za jedno s Bohem, ale asi ne s Františkem,


podle toho co píšeš si myslíš že jsi strašně dobrej, ale pak se moc se mýlíš. Nemůžeš být za jedno s Bohem když nejsi za jedno s jednou jeho součástí. Chvíli nad tím přemýšlej.

ahoj pepa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 6:26 am    Předmět: x Citovat

Filio: mám pocit, že jsi udělal ve svém příspěvku chybu: ty nejsi zajedno s Bohem, ty jsi vlastně Bůh sám.
Aleluja

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 7:55 am    Předmět: Citovat

Filio, nemuzes prece zachranovat kazdeho a hlavne ne, kdyz o to nestoji!

To by ses pak podobal te opici, ktera v jedne indicke bajce je na vetvi nad tuni a lovi ryby. Ty ryby pak haze na breh. Pak ji potka mudrc a pta se, proc to ta opice dela. A opice: "Delam to z milosrdenstvi a ze soucitu, aby se ty ryby ve vode neutopili!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 8:55 am    Předmět: Citovat

ta bajka je tak moc moudrá, že nám ani pořádně nedochází její nekonečný rozsah.
Přesně takhle se totiž často chovají lidé díky své nevědomosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 1:48 pm    Předmět: ... Citovat

Ahoj Filio,

nepracuji s Reiki tak dlouho, abych mohl vyloučit některé Tvé teorie a rád si nechám rozšířit obzor. Svým způsobem chápu jak to myslíš, že strach je největší nepřítel. Nevím jakým způsobem pracuješ a ani nevím s jakou energií, protože Reiki zdá se mi býti poněkud vzdálené od Tvých zásad.

Děkuji Ti za info a přeji krásný den

František
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 1:36 pm    Předmět: Citovat

Hlásím se do tábora Okénka a Damaa.
Jednu starou paní vyfotili nahou a její fotky uveřejnili (zkuste na chvilku zapomenout, že se jedná o známou osobnost).

Buď můžu hledat ve zprávách agentury JednaPaníPovídala a pátrat, čím si to ta paní přivolala a nebo můžu té paní přát aby tu situaci ustála a mohla se dostat zpět ke klidu a pohodě.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 10:57 am    Předmět: ... Citovat

Myslím, že na Světě je více lidí, co potřebují opravdu pomoc. Možná je na čase přestat číst bulvár.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 4:52 pm    Předmět: x Citovat

Frantishek: tleskám!!!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 12:23 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Je na čase přestat sledovat zprávy vůbec.To na okraj. Jinak Jiřinka to mněla zažít a proto ji vyfotili.Přejme jí to, je to její učení a né naše.Není přece náhoda, že někdo je zrovna na nějakým místě v nějakou dobu, nemyslíte, tak to neřešte.
Filio, zkus to obrátit.Když tvá intuice říká neposílat reiki a ty pošleš, tak mu přeci nemůžeš ublížit.Reiki si veme jen ten, kdo ji skutečně chce. ALE VE VŠEOBECNÉ ROVINĚ JSI SI UŠKODIL SÁM.UŽ JEN TÍM, ŽE PŘEMÝŠLÍŠ, ŽE BY JSI NĚCO NEMNĚL JE STRACH A TEN MŮŽE POKAZIT JEN TVOU KARMU,JE TO TVŮJ STRACH.Je to stejný, jako když někoho prokleji do desátýho kolena. Tak do toho desátýho kolena se mi to stále vrací, já jsem si na deste generací uškodil.Jim né. Skutečně jim né.Oni si před narozením pouze vybrali sami, dobrovolně, že se narodí do nějaké kledby, aby poznali co to je, aby je to někam posunulo. Pak umřou a v klidu se narodí do jiné rodiny.Ale mne to prokletí se vrací po deset generací.Ani kledba není špatná, jen nás má něco naučit.A znovu naváži na tu intuici, když vím že něco nemám dělat a přesto to udělám, může to mít na mne i karmický vliv.Ale pouze na mne.Já odsuzuji morálku, slouží pouze vládnocí třídě k ovládání a zastrašování.Ale pak je jiný druh morálky, té mé vnitřní, co je a není správné a porušení této morálky má pro mne daleko větší dopad, než porušení desatera.Tam stačilo 5 otčenášů, ale za prohřešek na své vnitřní morálce pykáme mnohdy několik inkarnací.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 11:19 am    Předmět: Citovat

Sedám si na zadek. Asi to tak má být.
VIdím-li na obrázku děcko, které je zraněno, automaticky mu pošlu lásku. Občas přeju všem dosažení SVÉHO nejvyššího potenciálu na všech úrovních. Jsme součástí celku. I když zavřu oči, daří-li se mi skvěle, vnímám utrpení. Ne jako cosi špatného, ale jako součást vývoje. Přátelům přeju, aby pochopili a šli dál. Mankote, jestli je toto mé karmické znečištění či porušení jakýchkoliv úmluv, sedám. Vnímám to za sebe čisté. Měla-li bych strach o svět a nestarala se o svůj vývoj, to je jiná energie. Ale ze srdce přát lidem, kteří si teď prochází svojí zkouškou, aby pochopili a zase se vrátili k sobě- to je pro mě čisté.
Když zde matka prosí o pomoc pro dítě, když zde dítě prosí o pomoc pro matku - stejně pomáháme hlavně tomu, kdo prosí, u něj se změní víra v uzdravení, strach ze smrti atd..
Prosila jsem o láskyplnou myšlenku na Jiřinku. Děkuji těm, pro které je to čisté-, ostatním také děkuji. Vnímám různorodost pohledů a respektuji je. Možná, kdybychom malinko z energie, které jsme věnovali vysvětlováním svých postojů, poslali Jiřince, na světě by se nezměnilo nic, přitom hodně. Objímá Míša.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund