Fórum - Zobrazit téma - Konopná mastička - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Konopná mastička
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Konopná mastička
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 9:42 pm    Předmět: Citovat

Piksličky se dají velice levně nakoupit v lékárně,různé velikosti.Naposled jsem to tak vyřešila.(Aj jsem nesla nakonec vzorek masti do naší lékárny,kde se výrobou též zabývají.hihihihihihih)Jinak jsem si koupila pár okrasných piksliček v Modré Bráně v Praze,dali by se sehnat aj v nějakém orient shopu či tak podobně.Jsou parádní na cesty na menší věci a také jsou krásné jako dáreček s kouzelnou mastičkou. Very Happy Very Happy Very Happy Vřele doporučuji.Jinak kinder piksle od vajíčka u mě taky proběhla. Smile


Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 6:19 am    Předmět: Citovat

Také dík za tip. Jako dárek určitě dám do nějaké krásné orientální.... Wink .

Jinak chci zkusit podle toho receptu měsíčkovou mast. Loni jsem jí dělala, ale ze sádla. Sice se prý nejlépe vstřebá do kůže, ale přece jenom nevoní Crying or Very sad . Materiálu mám dost, jenom sehnat ten vosk. Aspoň si to natrénuju s tou vazelínou a potom už pojedu jako na běžícím pásu.

Ahojky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 6:42 am    Předmět: Citovat

Dobré ránko Razz ,
Také letos budu prvně "testovat" vazelínu. Doposud jsem si všechny masti připravovala také ze sádla... Tak jsem zvědavá, jaký budu mít úspěch Question už se těším...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 10:13 pm    Předmět: Citovat

Mám uvařeno Smile navoskováno Very Happy a teď mě Džarmi prosím poraď jak mám tu zelenou kaši nejlíp přecedit,tipy a triky.Děkuji Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 11:48 am    Předmět: Citovat

Ahoj Zipe,
nejlépe se mi osvědčilo přecedit zahřátou -> tekutou mast přes plátno.Plátno nepropustí žádný prach a kousky bylinek.
Dám ho na kyblíček,dokola uchytím gumičkou či provázkem a nalívám pomalu mast do jemně prohloubeného plátna a třu naběračkou o plátno,aby se mast propustila do kyblíčku - piksličky.Snad je popisek dosti srozumitelný. Smile

Hodně štěstí Džarmi Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 1:27 pm    Předmět: Citovat

jedna moje nová zkušenost s Dzarminou mastičkou z posledních velmi parných dnů - je výborná na spálenou kůži od sluníčka Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 5:50 pm    Předmět: Citovat

No a je hotovo,přecezeno,uloženo.Už vím že příště ji budu dělat ze sádla a ne z vazelíny jako teď a taky už vím že aplikace horké tekuté masti na čerstvé spáleniny od žhavého železa není zážitek který bych musel často opakovat Embarassed Rolling Eyes
Džarmi ještě jednou díky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 6:39 pm    Předmět: Citovat

Převelice rádo se stalo.To asi opravdu nebylo příjemné se pomazávat teplou mastí na spáleninu. Confused

Nějak nemam představu,jestli se nějak příjemně sloučí sádlo s včelím voskem.Máte někdo zkušenost?

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 7:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj vespolek. Dávám do placu, co jsem se teď dočetla:

Má-li někdo odpor k vepřovému sádlu, může na přípravu masti použít i rostlinný tuk. Při tomto způsobu přípravy masti přidáme v teplém stavu trochu oleje, tak se stane mast vláčnou.

A ještě mail od človíčka s atopickým ekzémem:

Mastička úžasně zabírá, mezi prsty je to skoro pryč a na noze to také vypadá daleko líp.Myslím, že s ní půjde léčit cokoliv, jen mít tu odvahu a spolehlivý okruh lidiček, kteří nebudou mluvit o tom, čím se mažou. Já jsem jeden z nich, to ti garantuju.

Tak to byl krásný mail a já taky děkuju všem svým ,,pokusným králíčkům ".
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 4:50 am    Předmět: Citovat

Citace:
Myslím, že s ní půjde léčit cokoliv, jen mít tu odvahu a spolehlivý okruh lidiček, kteří nebudou mluvit o tom, čím se mažou. Já jsem jeden z nich, to ti garantuju.


Co myslíte?Jak by se tohle dalo změnit?Já osobně to mam nastavené na:Je tu mastička vyrobená s krásné bylinky,jmenující se konopí.Rozdávám jí lidem okolo sebe,aby jim pomáhala,protože její léčivá síla je nekonečná.Učím je a ukazuji cestu,jak si ji sám vyrobit a rostlinu vypěstovat.Mam důvěru v to,že lidé mě za to mají rádi a jsou vděční za poklad,který se jim dostal do ruky.Jsem svobodná a volná a užívám na tomto světě vše,co je možné,vše,co mi příroda poskytuje,prostě vše,co mi svět a vesmír nabízí,vlastně vše,co si dokážu představit a ve svém srdci prožít.Součástí mého života je konopná mast a já vím,že ji miluju a vím,že ostatní ji též milujou a všichni ji svobodně užíváme a pěstujeme bylinky,které do ní patří.
To vám garantuji.

Papáček Džarmi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 10:54 am    Předmět: Citovat

Děláš to dobře, Jamilko. Díky za to. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 11:41 am    Předmět: Citovat

Děkovala jsem ti zrovínka dneska ráno, Džarmi Very Happy Včera jsem si na kole spálila obličej, že komik byl proti mně hadr Laughing Laughing Část obličeje bílá, část jak bývalá sovětská vlajka, a ty ostré přechody Smile!A do rána vypadám "normálně" , tedy ksichítk je v rámci normálu Wink Fakt to nemá chybu Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 2:29 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Popadám se smíchy za břicho.....teda tomu tvému vyjádření se k tvé příhodě.Mě taky minulý víkend mast zachránila při spáleninách od slunéčka.Na to jsou konopí a třezalka jedničky. Razz Razz Razz

Papáček Džarmi Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 3:15 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi: mastička vyrobená s krásné bylinky,jmenující se konopí

....pomohla i na hnisající palec, bodnutí komárem a pupínky neznámého původu.

Děkuji Dzarmi, děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 3:17 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing důvěřuj ale prověřuj, no jen se poučte z mých chyb...V Regeneraci nebo v Regeně, fakt ted´nevím kde, jsem si přečetla takovou malinkatou zprávičku ohledně sluníčka od pana Borise Tichanovského...
Že mazat se krémem s ochranným faktorem jo, pokud jedu někam za hranice, k moři. Ale našinec je na intenzitu slunečního záření tutaj zvyklý...No, tak jsem mávla rukou nad tím se před výjezdem namazat (když ty předtím jsem taky přežila v pohodě bez namazání se - mám na mysli stále ještě krém s ochranným faktorem Wink ), se vzpomínou na uznávaného člověka, že kecy by snad nepsal, na kole jsem se kochala krajinou, nastavovala slunci líc Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing , zkrátka užívala dne....Když jsme dorazili s manželem domů a já hodila pohled do zrcadla, tak jsem si řekla Pane jo, to bude zejtra teda pecka, až půjdu s tímhle ksichtem mezi lidi.....Ale našinec si taky hned vzpomněl na zázračnou mastičku, namazal líce i nos a ejhle, na druhý den jako by zázrakem - ksichtík vypadal v pohodě.
Co z toho vyplývá? Není nad vlastní zkušenosti. Buddho, Buddho, měl jsi pravdu.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 4 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund