Fórum - Zobrazit téma - Reconnection léčba - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reconnection léčba
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reconnection léčba
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sun
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.3. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 8:38 am    Předmět: Reconnection léčba Citovat

Ahoj všem,
chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s reconnection. Moje známá byla na semináři Erica Pearla a má zasvěcení do této energie. Udělala mi ošetření touto energií (já mám reiki 3) a musím říct, že jsem ji vnímala hodně silně. Přečetla jsem si pak knihu o reconnection od Erica Pearla, která je fakt moc zajímavá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

Kamrádka s tím pracuje, absolvovala jsem ji asi 4x, je to těžko popsatelné, průběh byl pokaždé jiný. Většinou nádherný relax, pocit že na tobě pracuje několik bytostí, že jsi někde v prostoru, nebo že se prostor kolem mne hodně zvětšil,u toho nádherné vizuální prožitky(barvy, energie, tvary). Jednou mi to pomohlo odstranit dost těžkou blokádu a to byl teda hukot. Ale moc mi to pomohlo. Jiné kamarádce se u toho otevřelo trauma z minulého života - fóbie z vody a hloubky. Taky se to dost vyčistilo. Šla si pak zaplavat do bazénu a vůbec jí nevadilo potopit si hlavu, což před tím nemohla. Takže co člověk, to něco jiného a přitom stejná metoda. Jestli se to dá k něčemu přirovnat? Těžko. Některé ty vize a pocity byly jak z dálkového zasvěcení do Shambally a Sheeba Ra. Něco zas jako z regrese. Dobré je to, že se otevře vždycky jen to co je člověk momentálně schopen zvládnout ale řekla bych, že nikdy jeden neví, co bude zpracovávat, čistit a jestli bude to bude piánko nebo fortissimo Wink ALe jedno vím jistě. Až ke kamarádce zas pojedu, tak si nechám zas na sobě "začarovat".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sun
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.3. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 10:13 am    Předmět: Citovat

Ahoj Renato,
díky za odpověď. já jsem tu knížku (Reconnection) dočetla před dvěma týdny. Pearl tam píše, že po přečtení může člověk tutu energii sám používat. Musím potvrdit, že je to možné, ani jsem ji neměla dočtenou a pálily mě ruce. energie reaguje přesně, jak popisuje. Když se dají ruce od sebe, tak sílí. Člověk může ošetřit i sám sebe nebo někoho jiného na dálku. Vyzkoušela jsem ji na sobě i několika dalších lidech. Kdo má reki měl výraznější zážitek, ale zapůsobila dost i na ostatní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 11:12 am    Předmět: Citovat

ráda si ji přečtu, dík Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 2:23 pm    Předmět: Citovat

mezitím co jsem si četl příspěvek od Renaty, tak jse pocítil takovou silnou zvláštní energii, až se mi asi na hodinu udělalo docela špatně od žaludku.

Takže jsem hned běžel a knihu si dnes koupil.
Jen jsem si jí tak narychlo prolistoval a hele co mě hned zaujalo ve dvou třetinách knihy:

"Zlo neexistuje. Neexistují žádné zlé entity, které by se skrývaly za zavřenými dveřmi temných místností, aby na vás mohly vybafnout. Tyto entity jsou výplodem vaší představivosti, které posiluje jen váš strach z nich."

A pak následuje výčet komických obřadů založených na strachu: setřásání negativní energie z rukou, zapalování svíček pro ochranu, pravá ruka vysílá, levá přijímá, šperky narušují proces léčby atd.

No pro někoho nic nového, pro někoho asi těžko vydýchatelná kniha.
Už se těším, až se do ní začtu.

Díky holkám za tip Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
punkt
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 6:55 pm    Předmět: Citovat

Moje oblíbená pasáž je, "Přišli jsme vám říci, abyste pokračoval v tom, co děláte".
Smile
Těším se, že si třeba něco víc povíme na srazu. P
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 4:26 pm    Předmět: Citovat

Krabas:

"Zlo neexistuje. Neexistují žádné zlé entity, které by se skrývaly za zavřenými dveřmi temných místností, aby na vás mohly vybafnout. Tyto entity jsou výplodem vaší představivosti, které posiluje jen váš strach z nich."

Záleží na tom, z jaké úrovně hovoříš. Přijímám jako Pravdu, že žádná oddělenost neexistuje, že existuje pouze jediné neoddělitelné vědomí Bytí.

Přitom jsem tu ale já, je tu Pepa, Míla, Katka, Eva...

Podobně, zlo neexistuje. Existuje pouze Bytí, Vědomí a Blaženost.

Do baráku ti vtrhnou mafiáni. Znásilní ti manželku, tebe zmrzačí a unesou ti dceru. Budeš i potom ještě chodit a vykládat, že zlo neexistuje?

Podle učení Véd je stvoření pouhou iluzí. Sen, který sní Stvořitel. Potom i my jsme pouhý sen, výtvor jeho představivosti.

Připadáme si ale sami sobě jako výtvor nějakého snu? A vše, co nás obklopuje? Naopak, je to pro nás velice reálné.

Přitahujeme k sobě to, co s námi rezonuje. A mohou to být bytosti Světla, které nám pomáhají na naší cestě k poznání Pravdy a mohou to být též bytosti temnoty, které nám v tom také pomáhají, i když poněkud jiným způsobem.

Před několika lety zemřela paní, která žila neustále v tom vědomí Jednoty. Byla to velice známá léčitelka. Po jednom setkání mého duchovního učitele s ní, se rozloučili a on se chystal jít k autu Zjistil, že venku je průtrž
mračen. Řekl jí, že než k autu doběhne, bude na kost promočený. A ona odvětila: "Nesmysl, ducha nemůže nic promočit!"

V tu chvíli liják ustal. Můj učitel doběhl do auta, zavřel za sebou dveře a průtrž mračen nastala nanovo. Toto je autentický příběh, který mi vyprávěl.

Žijeme-li v tomto vědomí, je-li pro nás Jednota zažitou Pravdou, potom nám vskutku nic ublížit nemůže. Mluví-li takto ale člověk nevědomý, který tak mluví jen proto, že hrůzy jiného světa či světů mu ještě nebyly vyjeveny, pak je to jen prázdné mlácení slámy. A může mít titulů před i za jménem, kolik jen chce.

No, pro někoho nic nového, pro někoho asi těžko vydýchatelné...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 9:03 am    Předmět: Citovat

To co je pro někoho zlem, může být pro jiného požehnáním.

pokud se mi v životě stane něco "zlého", pak je to proto, že jsem něco ignoroval, že jsem někde udělal chybu a mám dojít k určitému poznání, zkušenosti. Proto se mi stane nějaké "zlo". Z tohoto úhlu pohledu, ačkoliv člověk trpí, je jen toto jediným způsobem jak dojít ke specifickému poznání, jak se dostat dál.

Když použiju odlehčenější příklad než ty - například mě vyhodí z práce. Dnes to můžu vnímat jako zlo, protože přijdu o příjem. Ale za půl roku to můžu vnímat jako požehnání, neboť mě vyhazov přiměl k tomu najít si novou lepší práci která mě víc baví. A ta mě třeba posune blíž k mému snu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
punkt
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 11:20 am    Předmět: Citovat

Jeden starý muž hospodařil se svým synem na malém statku; měli jediného koně. Jednoho dne jim kůň utekl.
"To je strašné," litovali ho sousedi.
"Taková smůla!"
"Kdož ví, jestli je to smůla, nebo štěstí" odpověděl sedlák.
Za týden se kůň vrátil z hor a přivedl s sebou do stáje pět divokých klisen.
"To je ale štěstí" říkali sousedi.
"Štěstí? Smůla? Kdož ví?" odpověděl starý muž.
Druhý den se jeho syn pokoušel zkrotit jednu z klisen a zlomil si nohu.
"To je hrozné, taková smůla!"
"Smůla? Štěstí?"
Do kraje přišli verbíři a odváděli mladé muže do války. Sedlákův syn se jim nehodil, a proto ho nechali doma.
"Štěstí nebo smůla?" (Dan Millman, Cesta pokojného bojovníka)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 11:46 am    Předmět: Citovat

Mirek:
Citace:
Přitahujeme k sobě to, co s námi rezonuje. A mohou to být bytosti Světla, které nám pomáhají na naší cestě k poznání Pravdy a mohou to být též bytosti temnoty, které nám v tom také pomáhají, i když poněkud jiným způsobem.

Pepa:
Citace:
To co je pro někoho zlem, může být pro jiného požehnáním.

pokud se mi v životě stane něco "zlého", pak je to proto, že jsem něco ignoroval, že jsem někde udělal chybu a mám dojít k určitému poznání, zkušenosti. Proto se mi stane nějaké "zlo". Z tohoto úhlu pohledu, ačkoliv člověk trpí, je jen toto jediným způsobem jak dojít ke specifickému poznání, jak se dostat dál.



Takže shoda Wink

Knížku jsem ještě nečetla. Ale vnímám svět tak, že je prostě "nějaký". nejak nevládnu vzletnými termíny jako Bytí apod. Ale dobře. Podle našeho momentálního stavu v poměru k Bytí nasměrujeme svou pozornost na něco, co chceme, potřebujeme vidět. Promiňte mi moje zlehčení pohledu. Jestliže je slon, přijde k němu pidimužík a koukne se na jeho oči a řasy, řene si že slon je nádherné a moudré zvíře s hlubokým pohledem. Protože se s ním setká zrovna v moment, kdy je slon spokojený a klidný. A pidimužík patří k těm, kteří se dívají jiným pidimužíkům do očí. Jiný pidimužík přijde jako napotvoru pod jeho ocas v momentě, kdy zrovna slon potřebuje udělat místo pro další potravu. Nejen že mu to spadne na hlavu a změní jeho vůni, ale tomu pidimužíkovi mihne hlavou : Sakra, zase jeden co na mne s....!"Stejně jako všichni v mým životě. " Tenhle pidimužík se holt někde ve svém životě naučil a přesvědčil sám sebe, že všichni se k němu obracení svým pozadím a neuvědomuje si, že je to on sám, kdo se tam směřuje. věnuje pozornost pozadím a exkrementům, možná zná dokonale rozdíly v nich a jejich účinnost. Ale nějak ho nenapadne, že stačí udělat krok bokem, třeba jen pidikrok(když je pidmužík) aby to h....nespadlo na něj, ale vedle něj. Určitě by pak začal koukat na slona trochu z jiného úhlu pohledu. Tenhle pidimužík nasebe nechá nepříliš voňavé záležitosti padat tak dlouho, až mu docvakne, že může udělat on sám úkrok stranou a je po problému, dokonce se pak může začít nazývat klikařem a nebo potká jiného pidimužíka, který ho chytne za ruku a odtáhne kus stranou. To je jedno. Ten první pidimužík si taky může těch hlubokých sloních očí všimnout právě proto, že si slona už celého obešel, okusil jaké to je když se ocitne pod ocasem, v tom nesprávném momentu a prohlédl ze všech stran, dokonce si vylezl i n hřbet a na konec oháňky a tím že se vrátil k očím si uvědomil ty všechny rozdíly. A ví, že sloní oči jsou jen kouskem slona.

Mnohdy se na nás nalepí jiné a ne zrovna příjemné duchovní bytosti, nebo námi a našimi myšlenkami a představami vytvořené energetické příšerky, které pak tím vodítkem, za které je držíme , někdy chvilku někdy celý život nebo i několik životů vyživujeme a holt jsme jejich majitelé a tím tím že jsou s námi jsme si způsobili sami. Tím čemu věnujeme pozornost a tím, že jsme se vzdálili od Jednoty nebo od Bytí. I když nás to bolí, straší, děsí a vyvolává nepříjemé pocity nás nezbavuje odpovědnosti za to, co děláme, jak se chováme a jak myslíme. jak se díváme na svět. Někomu stačí vidět z našeho pohledu "zlo" u někoho, někdo jím musí projít. Vesmírné zákony platí pro vše a pro každého. Pokud se chceme orientovat ke Světlu, musíme pro to něco udělat. Myslím, , že lidi jsou svou podstatou takoví, že jedině to, že projdou větší nebo menší Tmou jim nastartuje jejich touhu jít cestou Světla a už vědí proč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 11:57 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:

Takže shoda Wink


přesně tak Renátko.

punkte díky za citaci bratra Milmana, autora který se mnou absolutně rezonuje.

jde vidět že jsi opravdu moje krevní skupina. Rád jsem tě poznal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 12:32 am    Předmět: Citovat

Mad prosím tě, Papo, udělej radost bližnímu svému a neříkej mi Renátko. Tu čárku si píšu oficiálně tam kde musím, jinak ji nemusím. A ještě taky nemusím to svý jméno ve zdrobnělině. Ale to už mě tak netejrá jako ta ČÁRKA NAD A!!!!!!!!!!!! Wink Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 9:48 am    Předmět: Citovat

uvidím,
zatím si to nezasloužíš. To bys musela být hodnější, takže zatím nic lepšího nečekej. Jo a nebo si můžeš změnit nick Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 10:34 am    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy Když tě to baví...a být hodnější?...abych si pak říkala: tak jsem byla hodná,to jsem byla ale blbá....A kup si brejle, na nicku čárku nemám Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 7:23 am    Předmět: Citovat

Dočetl jsem knihu a protože mne nadchla, šel jsem na kurz - na osobní napojení - na tuto novou energii Reconnection.

Byl jsem opravdu překvapený silou energie kterou jsem při tom cítil.
Napojení probíhá ve dvou dnech po sobě jdoucích. Jedno "ležení" trvá skoro 3/4 hodiny, takže zážitek je mnohem hlubší než u pětiminutovky u reiki.

Mimoto toto téma je založeno ve špatné skupině, neboť reconnection není nový směr reiki, je to něco jiného, jsou zde nulová pravidla, žádné symboly, celkově jiný přístup k chápání energie a léčby.

Už se těším až Eric přijede někam poblíž ČR, abych se mohl na jeho kurzu naučit také napojovat lidi na toto úžasné světlo (jak Eric píše ve své knize, léčení reconnection není v podstatě přenášení energie, ale přesněji přenos infomací a světla na pacienta, což vede k jeho uzdravení). Tato metoda napojení se dá totiž naučit pouze na jeho semináři. Je to zároveň docela dobrá prevence před tím, aby si to někdo neupravoval podle svého.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund