Fórum - Zobrazit téma - Prosba o pomoc pro šamana - Jožku - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosba o pomoc pro šamana - Jožku
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosba o pomoc pro šamana - Jožku
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 9:54 pm    Předmět: Prosba o pomoc pro šamana - Jožku Citovat

Milí přátelé,
po delší době jsem tu znovu, tehdy jsem žádala o pomoc pro dceru, nyní jde o mého přítele Jožku, zde pod přezdívkou Šaman.
Včera mu na CT zjistili tumor na tlustém střevě, nyní bude následovat endoskopie a urychlená operace. Zatím se neví konkrétně zda je to zhoubné či ne. Měl již delší dobu problémy, přičítal to ledvinám. Objevily se mu silné koliky a dostává léky na bolest.
Tak Vás všechny moc prosím, kdo můžete, posílejte. Kdo se připojí, ráda zašlu do soukromého e-mailu data, případně foto.
Hledám pomoc všude. Před chvílí jsem se obrátila na pana Pfeiffra z Univerzity Bytí, doufám, že mi odpoví. Budu vděčná za každou pomoc a radu.
Moc děkuji. Mirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 9:15 am    Předmět: Citovat

Samozřejmě se rád připojuji.
Otázka pro něj - co nemůže strávit a na co se tedy nedokáže vy..at!
Až to bude vhodné, řekni mu ji, prosím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 9:33 am    Předmět: Citovat

Neboj, dopadne to dobre.

Dej mu reiki, lepsi osobne nez na dalku (tot muj nazor).

Moje mamka to mela a po reiki se ji ten nador zapouzdril a kdyz ji udelali operaci, nemusela ani na chemoterapii. Ted uz je to asi dva roky a vsechna vysetreni jsou v poradku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 11:15 am    Předmět: x Citovat

Neber to ve zlém, ale co kdyby se raději ozval Jožka? Pročpak to děláš za něho, když sem chodí a virtuálně se s námi zná? On s tvou iniciativou souhlasí?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 11:20 am    Předmět: Citovat

Zdravím, já jsem poslala Tobě, Mivo, páč jakmile ty budeš do poupětova, aj Jožkovi se bude líp fungovat, pozravuj ho ode mě, Míša.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

jestli s tím Šaman souhlasí, tak klidně.
Šamanko, pokud k tomu dal Šaman souhlas, nějak chápu, že se neozval sám. Asi bych byla stejná. Rozhodně bych nerozebírala svůj zdravotní stav na RW, možná až tehdy, až bych měla jasno a nebo to měla vyřešené. Možná jsem zbytečně hrdá. Snažím se vždycky zpracovat věci sama a nebo mám pár lidiček, na které se obracím když už sama nevím nebo nemůžu.
Pokud k tomu Šaman svolení nedal, měla bys se ho, Miwo, zepat. Jestli ti souhlas dá. Jinak by to taky mohl brát jako to že tím že se o něj bojíš a hned sháníš pomoc, že mu nevěříš, že by to svými silami (o kterých je možná přesvědčen že mu na to stačí) zvládl ve svém čase a způsobem, který je pro něho přijatelný. Znovu to vezmu na sebe. Kdybych měla problém jakýkoli, očekávala bych, že to se mnou můj partner probere a že když mu řeknu" zatím vím jak na to a zatím si myslím že to zvládám a zvládnu, až nebudu tak ti řeknu", že mi bude věřit a nebude nic podnikat beze mne. Že mi bude věřit.
Je těžké nepanikařit, když jde o naše nejmilejší. Confused Confused Já se v rodině proto vždycky ptám, už se mi několikrát stalo, že jsem dostala odpověď - chci to zvládnout sám, až budu potřebovat, řeknu. Abych alespoň uklidnila sebe , pracuju na svých obavách o toho někoho a jemu posílám přes srdeční čakru něco jako přání, aby to zvládnul jak umí nejlíp a je-li to povoleno, tak o boží pořádek pro všechny kteří jsou v tom problému zainteresovaní. Snažím se respektovat svobodnou volbu už jen proto, že mě osobně by vážně moc vadilo, kdyby se někdo rozhodl mne zachraňovat když já bych to chtěla zvládnotu sama.
Pokud souhlasíš, posílám R tobě abys měla sílu stát vedle Šamana i když vidíš, že mu je ouvej s co největší vírou že on to dokáže se z toho vyhrabat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 3:03 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, díky za Vaše příspěvky. Jožkovi jsem to oznámila, že Vás požádám o pomoc, neprotestoval. Včera jsem na něj sama začala působit přímo, budu to dělat jak bude chvilka času. Ráno se přiznal, že se mu dost ulevilo, nemá již takové křeče v břiše. Byla to dost síla, hodně to běželo.
Potom jsem si lehla a najednou i já jsem ucítila, že dostávám reiki, teď chápu, že mi to asi přišlo od Tebe Míšo. Děkuji. Jožka se určitě ozve a napíše sám, jak to půjde. Příští týden by chtěl dorazit na sraz, který pořádáte, uvidíme.
Hezký den! Mirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

to by bylo super, kdyby mohl přijít na ten sraz, pozdravuj ho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Píšu z adresy miwi,já už nemám přístup.Všem Vám děkuji.Samozřejmně vím o všem co Mirka dělá.Byl jsem o víkendu na potní chýši a začal jsem se čistit a díky tomu mi udělali vyšetření a dopadl jsem tak jak dopad.Jsem v psychycký pohodě a těším se na páteční setkání.Jsem otevřený, již drahnou dobu si nepotřebuji dělat žádné ochrany a vždy jsem optimisticky naladěný, tak že kdykoliv přijímám a nebo si někdo může brát reiki.Nejlepší je to vždy směřovat,tak to dělám já, že řeknu na večer, na dobu kdy bude ležet a odpočívat. Je to dost silný pocit, vědět, kolika lidí se věc jednoho člověka dotýká.Děkuji.Jožka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2008 11:17 pm    Předmět: Citovat

Wink tak to je fajn, že ti je fajn, těším se že vás oba poznám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 8:11 pm    Předmět: Citovat

Poslal jsem, a doufám, že vše bude zase v pořádku, bud silný a neoddávej se slabosti !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:37 am    Předmět: x Citovat

Bezva, díky Šamanovi za písmenka, mohli bychom udělat, pokud budeš mít zájem, společné působení, popř. se společně domluvit na dalším.


šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 9:38 am    Předmět: Citovat

Ahoj a díky všem, píši opět já, Jožka má totiž přístup k počítači až večer a to jdeme na přednášku pana Pfeiffera, chceme se tam domluvit na léčbě.
Souhlasí samozřejmě s tím, že mu posíláte, je moc rád. Bylo by to nejlepší od 23,00 do 5 do rána, na dobu odpočinku a spánku. Je mu již trošku lépe, nemá takové koliky. Samozřejmě i já na něm pracuji ať již s reiki, tak SRT a léčivou esencí.
Ráda pošlu o něm údaje, příp. foto do soukr. mailu. Děkuji. Mirka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

Fotka ani udaje nejsou potřebné, stačí čistý záměr...... Teda aspon mě to takhle funguje. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 1:21 pm    Předmět: Citovat

Hezký den!
Píši, že Šaman je již po operaci, volala jsem do nemocnice a prý to proběhlo vše v pohodě. Dali ho na normální pokoj, ani nemusel na JIPku.
Tak snad vše dobře dopadne a věřím, že i ta histologie bude v pořádku. Mám z toho zatím dobrý pocit.
Děkuji Vám všem, že něj myslíte a držíte mu palce. Pokud mu chcete posílat, aby se mu rána lépe zahojila, bude to fajn.
Krásný víkend přeje Mirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund