Fórum - Zobrazit téma - Výtvarné umění,které mě v poslední době oslovilo - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Výtvarné umění,které mě v poslední době oslovilo
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Výtvarné umění,které mě v poslední době oslovilo
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 10:26 pm    Předmět: Citovat

Wooow moc krásný,jsi šikulka.Jakou technikou je to vytvořený.Vypadá to jako akvarelový papír.Nebo pastelky?

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 7:19 pm    Předmět: Citovat

To je dělaný akvarelkama mondeluz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 2:42 pm    Předmět: Citovat

Á jasan,tak jsem to odhadla docela dobře.Akvarelový pastelky.
Přeji s nima mnoho úspěchů,jako ten předchozí.Práce s nimy mě taky baví.

Páček Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 7:24 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem obdržela tento obrázek od mé kamarádky Káti .

Jak se vám líbí?

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 4:59 pm    Předmět: Citovat

Protože jsem ten obraz nepochopila, tak mě neoslovil a tudíž se mi nelíbí. To neznamená, že se nebude líbit někomu jinému. Má nějaký název ? Má to něco společného např. s Egem?

Papa
Very Happy
přimlouvám se za koně a mandalky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 6:41 pm    Předmět: Citovat

Výtvarníci občas nemají potřebu vytvořit něco konkrétního.Potřebují jen vyjádřit sami sebe a někdo se vyjádří krajinou,protože miluje přírodu,já třeba koníkem,protože jsem s nima spjatá a lidi je tu milujou.
Stejně jako moje kamarádka mívám pocit si jen sednou a malovat,nekontroluješ moc hlavou,co maluješ a jak by to mělo přesně vypadat.Jakoby se vymaluješ ze svých pocitů.Na malování je zajímavé,že na konečném obrázku jsou vždy znát autorovi hluboké emoce,i když schovávané.
Naposled,když jsem malovala svůj autoportrét,nemohla jsem dosáhnout toho,co jsem viděla v zrcadle.Lidé okolo též říkali,kdepak,to nejsi ty,ne že by ti to nebylo podobné,ale jsi tam smutná,vžyť se stále směješ.
Joo,co je skryto za naší maskou.........někdy o tom sami nevíme.
Nu každopádně i bez názvu se dá vyčíst mnoho a každý cítí a vidí něco.Já osobně své obrázky pojmenovávám nerada,ať si s toho každý vezme své.Nu,ale lidi to očekávají....Teď jsem pojmenovávala padesát mých obrázků na výstavu,řeknu ti Eviku,byla to fuška.Hihihi
Myslím,že toto dílko by mohlo být zajímavé pro arteterapeuta.

Papáček Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 9:04 pm    Předmět: Citovat

Já to chápu, Džarmí. Možná, že bych se do toho obrázku vcítila , kdybych se v podobné emoci nacházela, víš?
Ego mě napadlo proto, že si ho představuju jako malinkýho človíčka uvnitř mě, takového našeptávače. Něco jako tu ,,postavičku " na obrázku. Každý se ega zbavuje, ale není potřeba se ho zbavit úplně. Je potřeba se ním umět domouvat Very Happy .
Ty si někdy sedneš a maluješ, nekontroluješ hlavou. Já si někdy sednu a píšu a taky nekontroluju, prostě jak myšlenky plynou, tak píšu. Ani to po sobě nečtu. Někdy se mi stalo, že můj velmi otevřený mail zmizel. Prostě se ztratil. Už jsem ho podruhé nepsala, to už bych nebyla já, víš? Někdy jsem z toho byla smutná, než jsem si uvědomila, že jsem ho buď neměla psát, nebo že ho někdo neměl číst. Vše je tak, jak má být. Ale o tom už jsme spolu jednou mluvily, ne Very Happy Very Happy Very Happy .

Tak ahoj a vlož sem nějaké tvé obrázky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 10:56 pm    Předmět: Citovat

S radostí hehe,jmenuje se ,,Přicházející noc'',protože Vesmírňan nevím jak přeložit,aby to byl stále vesmírňan a ne vesmírný kůň,nebo tvor... Wink


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 11:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Skutečně ta hlava je.Brr..Jako pavouk ho objímá a ještě mu leze ušima do hlavy,bezvýrazné oči,a ta chladná pootevřená tvář.Neosobní,bez citu.Grimasa má cit.A ten bezcitný králík.On nevyjadřuje žádný cit.Asi máš pravdu.Je to ego.Duše je láska,ego je bez citu i k nám samotným.Kvůli egu jsme schopny sebe i zničit a ta tvář tak vypadá.Kdysi na nějaké akci prodávali i obrázek svaté pany od nějaké zázračné malířky.Já se synem jsme se zchodli,že nám je sylně nepříjemná,takový divný oči mněla,že by jsme si ji domů nekoupily.Proti gustu prostě žádný dišputát.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 1:53 am    Předmět: Citovat

Hmm zvláštní.Já z toho obrázku pociťuju úplně jiné věci.Je namalován trošku morbidně,to moje obrázky také bývávali,takže vám rozumím.
přijde mi osobní a hodně citlivý.Osůbce chybí láska,soucit a něha,řekla bych.

Papáá Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 8:15 am    Předmět: Citovat

Ahojky,

tak jsme došli k tomu, že dílo se nemusí líbit, ale musí zaujmout, stejně jako např. reklama.

Prostřednictvím ega se díváme sami na sebe očima ostatních lidí a říkáme si: Jsme dost dobří? Jsme dost silní? Jsme dost krásní? Jsme dost chytří? A čím více je pohled druhých pro nás důležitý, tím je naše ego silnější a více nás ovládá.Tak to v tom vidím.
Neřekla bych, že slovo ,morbidní, je ten správný výraz pro to dílo. Myslím si, že morbidní není.
Džarmí, cituji tě:
-------------------

Dnes jsem obdržela tento obrázek od mé kamarádky Káti .
Jak se vám líbí?

A dále píšeš:
----------------

Přijde mi osobní a hodně citlivý.Osůbce chybí láska,soucit a něha,řekla bych.

A já se tě Džarmí ptám, jestli víš, proč ti to kamarádka poslala? Asi vyjádřila své nejniternější pocity. Slovy to neumí, tak to udělala tím obrazem. Třeba tě tím žádá o pomoc a neumí to říct.Sama píšeš, že té osůbce chybí něha, láska a soucit. Nechybí to samé i autorce?
Ale na mě nedej, vím o sobě, že jsem ta,,záchranářka". Byla jsem a budu.

Díky za tvůj obrázek. Nad ním se usmívám. Je plný pohybu. Pohyb= energie. Tvůj obraz je plný pozitivní energie . Děkuji Ti za ní.

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 10:12 am    Předmět: Citovat

Obrazek od Kati vyjadruje stisnenost, nejistotu,bezmoc,rezignaci....rozpad te tvare do jednotlivych barev, dusledkem toho kraba (pavouka?) vysavajiciho energii.....autor touzi zaujmout, touzi po uznani, pozornosti druhych.

Dzarmi, tvoje obrazky stale vidim jako ilustrace knizky pohadek. A urcite bych si ji rad koupil a precetl.
Jsou krasne hrejive, ty kompozice barev velmi prijemne.
Tesim se na dalsi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 2:26 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:


Přijde mi osobní a hodně citlivý.Osůbce chybí láska,soucit a něha,řekla bych.

A já se tě Džarmí ptám, jestli víš, proč ti to kamarádka poslala? Asi vyjádřila své nejniternější pocity. Slovy to neumí, tak to udělala tím obrazem. Třeba tě tím žádá o pomoc a neumí to říct.Sama píšeš, že té osůbce chybí něha, láska a soucit. Nechybí to samé i autorce?
Ale na mě nedej, vím o sobě, že jsem ta,,záchranářka". Byla jsem a budu.

Díky za tvůj obrázek. Nad ním se usmívám. Je plný pohybu. Pohyb= energie. Tvůj obraz je plný pozitivní energie . Děkuji Ti za ní.

Very Happy


Hoj Eviku,
vím.Obě se navzájem chlubíme svými díly.

Můj dojem patřil samozřejmě autorce Kátě,bohužel či naštěstí,nevím,cítím,že v tomto jí pomoci nemohu,protože nechce.Na to si musí přijít sama.Vzala jsem jí na reiki seminář a snažila jsem se jí inspirovat k tvorbě.Toť vše,co mohu udělat. Smile

Jsem potěšená,že se vám moje obrázky líbí a cítíte z nich světýlko. Cool
Na příští rok nám Punkt vymyslel zábavu.Nechává svého kamaráda napsat pro nás pohádku.Punkt složí hudbu a já ji vymaluju,takže se děti mají na co těšit a nejen.Doufáme,že se jim to v televizi bude líbit.
Nu a zítra se tu jdu setkat s jedním pánem ilustrátorem,který mě oslovil přes divadlo,kde budu vystavovat.Tak uvidíme,co nám setkání přinese,protože ilustrace by mě opravdu bavily.Ponořit se do světa příběhů.....

Papájda Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 5:49 pm    Předmět: Citovat

Ano Džarmí, Káťa si na to musí přijít sama. Je to její cesta. Udělala jsi, cos mohla. Jsem ráda, že jsi mi porozuměla.

No a ten tvůj projekt s Punktem je super.

Tak a ještě ti napíšu jedno moudro ze Čtyř dohod:
USKUTEČNĚTE SVÉ MYŠLENKY
V hlavě můžete mít spoustu skvělých nápadů, když ale neuděláte nic pro jejich uskutečnění, neprojeví se, nepřinesou žádné výsledky ani odměny. Chcete-li dělat vše co nejlépe, buďte akční.

Také mám v hlavě nápad, ale nevím, jestli je skvělý. Už o tom moc přemýšlím a to je špatné.

Hezký večer Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 8:02 pm    Předmět: Citovat

Děti,děláte mi radost.Přesně jste to pochopily.4asto nepíšu svúj názor přímo.Ale to hodnocení obličeje bylo moje.Něco to říkalo o mně a mojím pohledu na svět a přesně tak jste to pochopily.Děláte mi radost.Šaman.
Držím palečky všem.I když se jen o něco pukusím a nevyjde to,tak se nic neděje.Je to stejný jako by to vyšlo.Aspoň nestojíte na místě a něco uděláte.Je to víc,než udělalo většina lidí za svůj život.Už se těším
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund