Fórum - Zobrazit téma - RA SHEEBA egyptské reiki? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - RA SHEEBA egyptské reiki?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

RA SHEEBA egyptské reiki?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 1:26 pm    Předmět: Citovat

Džarmí:
Díky.
Ano, možná to někdo popíše barvitěji, mně to přijde prostě mimo rámec slov Smile Možná málo čtu Smile
Ptala jsi se ještě na osobní nebo dálkové zasvěcení. Já bych byl pro dálkové. Mně přišly možná přínosné první semináře reiki - a to si tím nejsem ani zcela jistý. Téměř nic si z toho nepamatuji. Vždy jsem byl zasvěcením tak vyveden z míry, že jsem učitele stejně skoro nevnímal. Nevím co by se člověk mohl o reiki učit. Reiki učí sama. U Ra Sheeby navíc cítím opravdu velmi výrazné vedení shora. Nevím co o ní učit. Vůbec mě nic nenapadá. Já energie reiki chápu jako oddání se jim. Podvolení se - vy víte lépe. Co se tedy učit? Oddanost? Ta se nejlépe naučí, když říkám - já nic nevím - to Ty. Jsem nejraději když se mysl zastaví a je klid. Neodstříhávám balónky atd....(i když nepochybuji o účinnosti techniky) prostě reiki. Beze slov, bez symbolů, nic nepodržuji, na nic se nesoustředím - oddávám se. Jednou Ra Sheebě, jednou Imaře... ale nevím co učit. Oni ví. Já jsem u jejich nohou.
V tom mi mnoho pomohlo to, že jsem od Míly Bubníka dostal mnoho energií s cizojazyčnými manuály. Za energie jsem mu velmi vděčen. Jelikož cizí jazyky neumím - manuály jsem nečetl a s energiemi pracoval. Prostě se jim oddával. Až jsem se později dostal k českým překladům - zjistil jsem, že jsem nic nového nezjistil. Spousta stran o ničem. U většiny knih je tomu tak rovněž - rádoby odbornost akorát zatěžuje mysl původem a historií nebo nevím čím vším. Přitom nejdůležitější je oddání se, nechat jednat sílu, mysl nechat myslí. Tak to alespoň vnímám já.
Z toho důvodu bych se rozhodnul pro zasvěcení dálkové formou depotu. Toto zasvěcení mám nejraději. A to z několika důvodů. Nemusím nikam cestovat , nemusím poslouchat slova bez užitku - jakékoli popisy energií chápu jako zcela zbytečné a spíš jen jako hru mysli. Naopak, když jsem zasvěcován přes depot - mohu si energii "vyzvednout" když jsem připraven, mám náladu atd. V tichosti. Sám. Jen já a ona. Poté si ji spustím s tichou otázkou : "co mi ukážeš?" Neptám se na to učitele, ptám se energie. A vnímám. Přijde mi to jako nejlepší výuka - přímo od toho, o kom by se jen nedokonale mluvil učitel.
Určitě mají semináře zpočátku svoji hodnotu - že se člověk dozví jakési základy, poté to ale pokládám za zbytečnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 2:47 pm    Předmět: Citovat

Přemýšlel jsem teďkom nad symboly a jejich učením. Někdy mi přijde, že symboly jsou energie v energii, ale to to by bylo asi divné... Spíš se mi zdá, že symboly jsou další energie. Často si říkám, že Usuiho reiki je vlastně systém o pěti energiích. Energie Usuiho - sama o sobě. Poté energie Seheiki, Dai ko Myo, Čoukurei, Henšazenšounen.
Když jsem byl zasvěcen poprvé do druhého stupně, byl jsem překvapen, že když jsem použil Čokurei, že energii nenásobím, jen spíš volám "něco dalšího", byla tam zcela jiná kvalita energie. Teorie toho, že Čokurei je zesilovač a Seheiki je na emoce je podle mého strašně úzká. Je to mnohem víc, nevím zda toto rámcování energie její využití víc podněcuje či omezuje.
Zdá se, že Usuiho systém reiki díky symbolům vlastně ukazuje, že využívání jiných energií má smysl.
Myslím, že symboly jsou jako různé druhy vín. Nejsou na to, abychom si jimi lámaly hlavu, ale abychom se jimi opájeli. Na to není třeba se nic učit.
Myslím, že nejlepší je přicházek k symbolům jako dítě. Bez předsudků, bez teorií, bez očekávání - prožívat. Symboly sami sebe budou prezentovat. Není třeba na to mistra.
Co se týče techniky práce se symboly, nejlepší mi přišlo jejich prožívání v těle. Tím se podle mého nejlépe člověk dozví - co je symbol zač. Praktikuji to vždy tak, že si symbol představím v hlavě, potom v krku a pokračuji dále a tak postupně prozářím celé tělo. Snažím se to dělat celý den. Nevynechávám ruce, nohy nic. Myslím, že tahle práce se symboly má velkou hodnotu. Když si člověk vizualizuje symbol v hlavě a nechá ho s důvěrou působit, zároveň působí oživující moc Vědomí, která oživuje celou hlavu. Zvědomím tedy celou část hlavy, oživím ji a prozářím. Tak Vědomím cestuji po celém těle. Pozornost se tedy drží v těle, kde je fixována na zářící symbol, dostavuje se klid, čiré Vědomí a člověk pozornost netříští po okolí. Část pozornosti zůstává stále v těle a to vědomě. Takto se prozáří a oživí celé tělo. Zlepší se tím i koncentrace, je snadné poté tělo celé zaráz uchopit Vědomím a tím ho vyživovat. Tím člověk do značné míry uklidní samozřejmě i mysl. Mysl netěká, nýbrž pozornost je přiváděna na vizuazlizaci posvátného symbolu a prožívání života v těle. Takhle se to dá dělat pořád. Při chůzi, při vaření atd. Lze tak oživovat i okolí těla - auru, je to zábava a dá se to dělat po celý den aniž by si kdokoli čehokoli všiml Smile. Člověk takhle celý den žije se symboly a může se z jejich přítomnosti těšit. Takový člověk bude o symbolech vědět víc než za deset osobních seminářů, kde s mistrem rozpráví o všem možném a nemožném. Proto bych se nebál zasvěcení na dálku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 3:29 pm    Předmět: x Citovat

Problém je v tom, že ty jsi hravý a senzitivní člověk, ale většina lidí potřebuje pro začátek spíš ty důležité informace a osobní kontakt než "udělej si sám". Je škoda si něco pořídit a pak to zase odložit do skříně proto, že si s tím nevím rady...

šamanka
PS: koukám, že LW se svého zlozvyku ještě nezbavil. Myslím tím: ptáš se, nejdeš do všeho bezhlavě, pak je to jasné - bojíš se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 6:02 pm    Předmět: Citovat

Džarmi myslím si, že by sis neměla tvořit doměnky, že to myslím na tebe. Napsal jsem to pro všechny z toho hlediska, že jsem měl i pár SZ a tak je to i pro ně a všechny, kteří by chtěli vědět víc, ale třeba něco jim v tom brání. A jsem o tom přesvědčený, že za vším je strach, za všemi těmi letitými spory okolo nových energií, které se tu na RW objevovaly, i když to bude spousta lidí popírat, že to tak není. Pokud si i nevyzkouším nějakou jinou energii, pak budu pořád jen teoretikem o tom, že jiné energie jsou jen výplodem někoho, nějakou fantazií a že vlastně ani nefungují...

Já jsem se nechal zasvětit kontaktně jen do Reiki 1 a pak jsem je všechny další prožíval už jen na dálku. Užiju si to líp a mohu si to prožít jak dlouho chci (zasvěcení), a i jak píše nahoře Psychedelik. Některé z těchto energií jsou si podobné, mají třeba jen jiný název a pár jiných symbolů. Nejradši mám ty energie, které nemají symboly žádné a pokud nějaké mají, pak je stejně nepoužívám, protože to jde i jinak. Ale to je zkušeností s x počtem energií, které mám. Pak se dají i kombinovat. co je v manuálu, to postačí skoro vždy. Pokud ne, stejně se nevyhneš experimentování. To teď nemyslím Ra Sheebu. U ní to dokáže každý i na dálku.

Jen bych doporučil pro zasvěcení do Ra Sheeby mít alespoň celou Kundalini reiki 1-12 nebo Shamballu 1024 nebo nějakou jinou novou energii nebo Usui-Karuna-Imara a minimálně 1 rok práce s nějakou touto energií. Není to až tak pro nováčky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lubi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 7:17 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic-dakujem Ti za ten nadheeernyyy prispevok,takto podobne prezivam radost so symbolmi i ja,tesim sa ,nieco si z Tvojej pracicky pridam Very Happy ,mam rada aj symboly aj ritualy,ved kazdy sme iny,troska mi to chyba pri Imare a Shamballe,avsak tam si take nejake ritualceky porobim sama ,ved fantazii sa medze nekladu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 7:54 pm    Předmět: x Citovat

LW: cituji: Láska je nepřítomnost strachu.
Pravda je nepřítomnost strachu.

Přemýšlel jsi někdy proč tohle slovo tak rád a často používáš, dokonce sis jej dal jako moto na svoje příspěvky? Proč pořád všechny ze strachu podezíráš?

Možná by to stálo za úvahu...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 8:28 pm    Předmět: Citovat

Šamanko,

už jsem to vysvětloval kdysi dávno na starém RW. A tady nedávno někde taky v rámci zakončování duality. Razz

Láska je nepřítomnost strachu.
Pravda je nepřítomnost strachu.


To, co mám v podpisu platí samozřejmě pro všechny i pro mne. Tato láska, kde je nepřítomnost strachu, je jiné frekvenční pásmo, než je tu teď na Zemi. Tady teď , co tu zatím prožíváme, je frekvenční pásmo strachu a u ní je nepřítomnost lásky.

Až si vyčistíme všechny strachy, budeme pak už v jiném vibračním pásmu, kde není žádný strach a to je a bude právě posun naší planety a lidí do dalšího evolučního kroku, kterému se říká Nový věk nebo i Zlatý věk. Tento posun se už děje. Je to posun do 5 dimenze, kde je monopolarita. Je to o rozšiřování vědomí lidí a někdy se tomu říká i kvantový skok, který by měl být v roce 2012.

Zatím jsme ještě v dualitě a tady platí vždy jen zase polarity, buď je to láska anebo strach. Pokud máme v sobě jenom maličký kousek strachu, žijeme pořád v tomto vibračním pásmu a láska, kterou tady u něho zažíváme, je jiná, než bude v tom jiném vibračním pásmu. Samozřejmě, že občas už tuto lásku zažíváme, ale jsou to jen krátké časové úseky. Zatím se tam, právě kvůli tomu strachu, neudržíme dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 9:52 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
Ano, možná to někdo popíše barvitěji, mně to přijde prostě mimo rámec slov Smile Možná málo čtu Smile


S tímhle problém Psychedelic nemáš,víš to sám.Také mam ráda slova ujištění.Very Happy

Psychedelic napsal:
Až jsem se později dostal k českým překladům - zjistil jsem, že jsem nic nového nezjistil. Spousta stran o ničem. U většiny knih je tomu tak rovněž - rádoby odbornost akorát zatěžuje mysl původem a historií nebo nevím čím vším. Přitom nejdůležitější je oddání se, nechat jednat sílu, mysl nechat myslí. Tak to alespoň vnímám já.


Já toto vnímám tak,že si velice dobře vybírám informace a pokud nějaké shledávám nedostačující,pídím se.Vnímám,že velmi záleží na tom,kdo skripta či knihu napíše.Skripta od prvního mého mistra jsou naprosto nesrovnatelné se skripty od mého posledního závisející na zkušenosti,prožitku.......
Myslím,že též záleží,jaký postup výuky vyhovuje každému z nás individuálně.Též náš názor pravděpodobně závisí na tom,v jaké fázi s práci s energiemi se nacházíme.Pokud jsme na počátku,vnímáme to takto:
Psychedelic napsal:
Sic poslední dobou s Ra Sheebou moc nepracuji, jednu chvíli jsem si myslel, že není lepší energie Surprised) A moc mě mrzelo, že není na trhu této energii přímo věnována kniha.
Ra Sheeba mi často přišla více jako cesta do hlubin nitra než léčba, proto jsem u této energie cítil takovou potřebu knihy. Týká se to však asi všech energií, stačí k nim mít zápal a nadšení.
Very Happy
Tento příspěvek jsi sem vložil přibližné před dvěma léty.Dnes ti přijde kniha naprosto zbytečná.

Když jsem asi před třemi léty s reiki začínala ,hořela jsem po každé dostupné knížce či informaci.Dnes,již více zabydlená na cestě reiki to vnímám více tak,jak to vnímáš ty.S Ra sheebou jsem měla nedávno malou zkušenost,přesto tak zásadní,že mě začala zajímat a mam potřebu informace.Jsem blíženec,zaměstnávající hlavu velice a mentální činnost prostě udržovat nějakým způsobem musím,jinak bych se z toho zvencla.
Snažím se dát to, o čem tu píšeš a rozum do rovnováhy.
Však on je ten rozum a jistý přísun informace pro nás velice podstatný,rozhodně schopnost umět informace zpracovat a pak následně použít ve spolupráci s jakoukoliv další činností jako je vnímání,vcítění,meditace a podobně.

Dále je pro mne velmi důležitý kontakt s mým učitelem a jisté polemizování,jak se věci vlastně mají.Též potřebuji na své cestě slova ujištění a potvrzení.


Tvé zamyšlení o symbolech mne uchvátilo.Máš to moc hezky a jsi pro mne inspirací.Tak ti moc děkuji za tvou snahu tu se mnou řečnit,však je to hezky přínosné nejenom pro mne.

Docela souhlasím s tím dálkovým zasvěcením,pokud už máme předešlou zkušenost s něčím podobným a je možnost mít nějaký kontakt na osobu s kterou je možno probrat nějaké nové téma vysvitující na cestě za poznáním nového energetického systému.


Hezký večer Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 11:36 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Džarmi myslím si, že by sis neměla tvořit doměnky, že to myslím na tebe.

Hehe Mílo,tak to bylo velice jednoduché,protože se tu téma vesměs točí poslední dobou kolem mých zvídavých otázek.


Lightworker napsal:
Pokud si i nevyzkouším nějakou jinou energii, pak budu pořád jen teoretikem o tom, že jiné energie jsou jen výplodem někoho, nějakou fantazií a že vlastně ani nefungují...

Nejde mi o to se stát teoretikem,jen se pouze dozvědět něco více o Ra sheebě z vaší zkušenosti.
Myslím,že tomu se neubráníš Mílo.Však o klasické reiki s také běží mnoho bludů a nejen.Občas se divím,co se dozvím sama o sobě z jiných úst hehe.
Hold vnímáme jak jsme schopni v tuto chvíli a to reprodukujeme .Nezlobme se na ně a sebe samé,pokud chybíme. Very Happy

Lightworker napsal:
Jen bych doporučil pro zasvěcení do Ra Sheeby mít alespoň celou Kundalini reiki 1-12 nebo Shamballu 1024 nebo nějakou jinou novou energii nebo Usui-Karuna-Imara a minimálně 1 rok práce s nějakou touto energií. Není to až tak pro nováčky.


Totok jsi myslel jako Usui reiki,Karuna reiki a Imara reiki a nebo jsi vytvořil nový reiki mix?
Very Happy

Díky ti moc Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 5:12 pm    Předmět: x Citovat

LW: hmmm máš to zvláštně černobíle postavené. Buď láska nebo strach, ale tady strach a záblesky lásky. Už chápu, proč pořád myslíš, že to máme všichni ostatní taky tak postavené - na strachu.
Jenže myslím, že se hodně pleteš - aspoň my někteří ve strachu pořád nežijeme. Alespoň já to tak rozhodně nemám. Hodně to souvisí s tím, co už jsem tu psala jinde - čím víc si člověk snaží vtáhnout do života různých podivných bytostí, tím víc má z toho stihy a strachy.
Já vnímám život jednodušeji a proto ho vnímám poněkud radostněji, ne jako jednu vibrující hrůzu.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mpetrik
Nováček
Nováček


Registrace: 17.4. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 5:24 pm    Předmět: Citovat

Jednoznačně dle mého názoru je RA SHEEBA pokud jste zasvěcení přímo od zakladetelů, tak asi nejsilnější co jsem kdy pocítil. A to jak při léčení tak při zasvěcování !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 12:40 am    Předmět: Citovat

A jak se ta síla projevuje?
A proč je zasvěcení nejsilnější od zakladatelů?

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
riki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.1. 2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 3:13 pm    Předmět: Citovat

O Ra Sheebě vím zatím málo, o Velikonocích jsem byl do Ra Sheeby zasvěcen Psychedelikem tady z webíku. Zasvěcení bylo zajímavé a jde opravdu o silnou energii. Cítím, že je to takové další pokračování tradiční Reiki a musím si přiznat, že po zasvěcení mám trochu jiné vědomí. S tradiční Reiki přitom pracuji denně osm let. Filipa můžu vřele doporučit, osobně se s ním neznám, ale cítím, že je to skvělý člověk. Touto cestou Ti Filipe ještě jednou ze srdce děkuji za zasvěcení.
Mirek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 10:09 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
LW: hmmm máš to zvláštně černobíle postavené. Buď láska nebo strach, ale tady strach a záblesky lásky. Už chápu, proč pořád myslíš, že to máme všichni ostatní taky tak postavené - na strachu.
Jenže myslím, že se hodně pleteš - aspoň my někteří ve strachu pořád nežijeme. Alespoň já to tak rozhodně nemám. Hodně to souvisí s tím, co už jsem tu psala jinde - čím víc si člověk snaží vtáhnout do života různých podivných bytostí, tím víc má z toho stihy a strachy.
Já vnímám život jednodušeji a proto ho vnímám poněkud radostněji, ne jako jednu vibrující hrůzu.

šamanka


Milá šamanko,

mluvím tady pouze jen o konceptu, který je tu na Zemi a který se týká každého z nás, tedy i tebe. O něm jsem hovořil a rozhodně ti nepodsouvám, že se ty bojíš... Podívej se na to jen z pohledu konceptu, který je tu na naší planetě, kterému se někdy říká i dualita, nebo 3 dimenze. Ale víc jsem už vysvětloval ve vláknu Léčení s shamballou - http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=691&postdays=0&postorder=asc&start=0

a na starém RW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
cedrinka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.5. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 11:32 pm    Předmět: Strach a co s ním Citovat

Celý náš život je o prožitcích.Záleží na nás,jak se v situacích zachováme.Jestli propadneme panice a strachu,nebo se na vše podíváme z jiného úhlu pohledu.Pokud zvládneme rozpustit v sobě energii strachu v energii lásky,jsme shopni pomáhat i ostatním,hlavně našim dětem.Sama jsem v sobě odbourala strach z pavouka.Byla to spíše fóbie,ale hodně silná.Dnes vezmu pavouka do ruky a vnímám ho úplně jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund