Fórum - Zobrazit téma - RA SHEEBA egyptské reiki? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - RA SHEEBA egyptské reiki?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

RA SHEEBA egyptské reiki?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 7:48 am    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Co je na tom k čučení? Je přece běžné, že lidé, kteří se vydali na duchovní cestu, si v určité době změní jméno. Má to symbolický význam. Zanecháváme za sebou starou identitu, starou osobnost, názory, přesvědčení, vzorce chování, myšlení... Pomáhá nám to vykročit nově, začít nový, bdělejší život. Představuje to veliký závazek. Je v tom ukryta veliká síla. Člověk musí být samozřejmě připravený.

Mirek


zapomněl jsi dodat že je to pouze tvůj názor a že existuje více možností jak vykročit na "duchovní cestu" a "ztratit svoji původní identitu". Nezapomeň kámo že tohle všechno jsou jen berličky které s duchovní cestou jako takovou nemají nic podstatně společnýho. Je spousta lidí kteří si na své duchovní cestě nechali svoje jména a nijak je to nesnížilo, jejich kvalitu.

Tím nikdo neříká, že když má někdo potřebu, tak si může změnit jméno. Proč ne. Ale člověka to nemění. Ani jeho cestu. Spíš jde jen o jeho lepší pocit. A bacha - dost často to používají sektáři, změna identity je užitečná i pro kriminální živly Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 8:51 am    Předmět: Citovat

Možná je mezi námi dvěma menší rozdíl, Pepo. Já Taishu znám osobně a ty ne........To za prvé.
Za druhé - jak určitě víš, důvodů proč někdo něco dělá je mnoho a jen my, co o tom nic nevíme vytváříme tzv.scénáře - jak na setkání mnohokrát zdůraznil Damao. Určitě jsi si vědom, s jakou energií ty svoje scénáře o druhých vytváříš a pouštíš je do éteru a bereš za ně také zopdpovědnost.
A za třetí - někde mi chybí ještě poznámka o tom, že když tak čučíš - a nejen ty- a věnuješ tomu tolik energie pro rozpitvávání - že jsi se zeptal Taishi mailem nebo osobně telefonem. Kontakty utajené nemá Wink
Pak bys místo domněnek mohl dostat napřímo odpověĎ a možná bys měl příležitost udělat si osobní zkušenost o člověku, kterému věnuješ kus vého času. Ale to je těžší, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 11:25 am    Předmět: Citovat

Renato: - nechme radsi toho.

Ja nepsal, ze zmena jmena musela stat hodne penez a nemyslel jsem tim nic jen to co jsem napsal, protoze vim, ze kdyz chteli znami dat decku u nas neobvykle jmeno, museli nejdrive zjistovat nekde v nejakych seznamech, zda takove jmeno se nekde jinde detem dava a kdyby nahodou ne, tak by to taky slo, ale cena za to by byla jeste mnohem vyssi. Nicmene ta moje poznamka nemela zadnou vypovidajici hodnoutu bez tohodle dodatku.

A pak Krabas zase napsal, ze zmana jmen se hodi kriminalnim zivlum, ale presto verim, ze tim nechtel rict, ze ta dotycna tva znama je kriminalni zivel.

No a pak ty ses ji zastavala, jako bychom ji my dva ublizovali Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

Zbynku, vidis, tak jsem to od tebe pochopila dobre a v tom duchu jsem ti jen pritakala.
Ad Pepa - opravdu mi prijde zbytecne se tu rozepisovat o nejakych domnenkach, protoze kdyz uz jednou hodim neco na forum, tak pocitam s tim, ze si to nekdo bude cist a tim ho taky nejak ovlivnim. Je rozdil psat o sobe a o tom co vim z osobni zkusenosti - at male nebo vetsi -nebo co si jen myslim. Nu, tak rikam: Pokud te to tak opravdu zajima, stve, ci cokoli jineho, tak se zeptej toho, koho se to tyka. Ale jinak to je ztrata casu. Stejne tak jsem se stavela k diskuzi o Shamballe mezi temi kteri o ni vedeli jen to ze existuje a vedli diskuzi o tom co to asi bude kdyz do toho zasvecuje ten a ten.....a temi kteri s ni pracovali. Je to jedno a totez.
Samozrejme ze tim, co tu pisu urcite nezmensim nebo nezvetsim kvality te ci one osoby. Ty zasluhy si musi kazda vybudovat vlastnim usilim a taky vim, ze neni na svete clovek ten, aby se zavdecil lidem vsem.
Ale Zbynku, vis, rozvedla jsem to tak proto, ze mi to v mnohem pripada jako kdyz se sejdou dve tetky na rohu a drbou...Asi by bylo lepsi nechat to vyznit do ztracena a tohle zatim neumim...MOzna nekdo pochopil, ze o propagaci te ci one energie mi nejde ale o to, ze vse co vytvorime za to bereme zodpovednost. Myslenky, slova,...a podle toho bychom s tim meli zachazet. Uz se mi podarilo okomentovat neco o cem jsem houby vedela a pak kdyz jsem mela moznost jit pod povrch a seznamit se tim -at clovekem nebo zalezitosti - musela jsem se zastydet....... Toz se mi asi podarilo udelat z prdu kulicku Wink Laughing Ale zamerem to nebylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 1:56 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:
Možná je mezi námi dvěma menší rozdíl, Pepo. Já Taishu znám osobně a ty ne........To za prvé.


Renato nebuď vztahovačná, nemluvil jsem o Taishe ani o Tobě, ani o Báře.
Mluvím všeobecně, reagoval jsem na Mirka a jeho jednostraném pohledu na věc ohledně přejmenování.

Doporučuju sledovat tzv. "kuřimskou kauzu", pro ty, koho zajímá změna identity v česku se silným nádechem sektářství.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 2:40 pm    Předmět: Citovat

A sakra, moje manželka má už třetí příjmení. Shocked Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 2:51 pm    Předmět: Citovat

Jenze tvoji manzelku to Brahmane nic nestalo Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 7:35 pm    Předmět: Citovat

Z pohledu numerologie má každé písmeno své číslo a je uváděno číslo jména atd...a v rámci toho jsem četla,že jméno nás také ovlivňuje,netuším jak moc,ale podíl tam bude.A myslím,že by to mohlo fungovat aj obráceně.
Džarmi mi začali v jednu dobu říkat lidé nezávisle na sobě.Prostě jsem to v nich nějak probudila aby mi tak říkali.
Věřím tomu,že změna jména nám může přinést změnu.Vlastně jsem slyšela,že někteří pro svoje dítka vybírají jména účelně za tím,aby je v životě podpořila.(numerologové asi)

Jarmila Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

Krabas:

"...reagoval jsem na Mirka a jeho jednostraném pohledu na věc ohledně přejmenování."

Já jsem neřekl, že změna jména je na duchovní cestě nutná. Řekl jsem jen, že je to běžné. Prostě, že Báru chápu. Nic víc, nic míň.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:21 pm    Předmět: Citovat

jo a já tvrdím že to běžné není, nic víc nic míň Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:28 pm    Předmět: Citovat

Jak kde...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 6:47 am    Předmět: Citovat

Krabas:
Citace:
Renato nebuď vztahovačná, nemluvil jsem o Taishe ani o Tobě, ani o Báře.


aha....takže celá ta debata kolem Rasheeby nebo Sheebara na předchozí stránce vlastně nebyla......hmmm Rolling Eyes ...se mi asi něco zdálo......Jo, možná to byly asi nějaký ty energetický šumy. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 7:03 am    Předmět: Citovat

já tím myslel ten příspěvek na který jsi záhy reagovala. Ten nebyl mířen k tobě ale k Mirkovi. A v něm jsem nepsal o nikom konkrétně. Tvůj výbuch zuřivosti byl zbytečný. V těch předchozích příspěvcích jsem samozřejmě reagoval na SheebaRa. Protože jsi asi pořád nepochopila, že mi jaksi připadá zbytečné dělat sto druhů reiki a sto druhů rasheeb, když je to nemlich to samé.

Tak to tak prostě ber.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 7:32 am    Předmět: Citovat

Citace:
Krabas napsal: Tím nikdo neříká, že když má někdo potřebu, tak si může změnit jméno. Proč ne. Ale člověka to nemění. Ani jeho cestu. Spíš jde jen o jeho lepší pocit. A bacha - dost často to používají sektáři, změna identity je užitečná i pro kriminální živly Laughing .


Krabasi, pár dnů jsem tady nebyl, tak odpovídám aý teď. K diskuzi o konkrétním člověku píšeš, že změna jméne je častá u kriminálních živlů a sektářů - znáš tu paní která si změnila jméno osobně, že k diskuzi o ní připojuješ tohle varování?
Znám ji dost let a tvrdím, že tohle spojení neplatí.

Mirek
P.S. Nezaměňujte mě s nickem Sunny, máme jen oba stejné křestní jméno:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 7:36 am    Předmět: Citovat

hele Mirku při vší úctě k tobě, ale nauč se číst. Někdy mi připadáte, někteří, jako malé děti.

Nejdřív čti, pak přemýšlej a pak reaguj. Pak nebudeš za hlupáka. Ty už ses tak jednou projevil - viz moje spiknutí a Lightworkera na instanthealu pod jiným mým nickem pepas proti reikiwebu. Jsi prostě perlič.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 3 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund