Fórum - Zobrazit téma - RA SHEEBA egyptské reiki? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - RA SHEEBA egyptské reiki?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

RA SHEEBA egyptské reiki?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 8:14 pm    Předmět: Citovat

Pepo, ty jsi Ferda PytlíkSmile Ona to vysvětluje tak, že dává na vybranou oba systémy: Jestli chceš naladit a na ten původní pod jménem Rasheeba a k tomu dostaneš ty původní symboly, nebo ten druhej, Sheebara. Ale to bys to musel přečíst a nebo s ní mluvit.
Ale ono je to stejně tak jak si myslíš ty, vidˇ? Laughing Laughing Laughing Laughing

"Šmankote, Hurvajs", miluju tyhle domněnky, aniž by se opřely alespoň o kousek osobní zkušenosti....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 8:22 pm    Předmět: Citovat

Nevím nevím, Renato. Jakmile někdo označuje něco za vibračně vyšší oproti něčemu, co je vibračně nižší, tak jsem taky hooodně opatrný. Je vibrace ametystu vibračně výše než křišťálu? Snad se dá říci, že vibrace uranu jsou vyšší než vibrace uhlíku...
Tak to přece ale není. Určitě je dobré když má chirurg v ruce ostrý skalpel, ale to, co rozhoduje o úspěchu léčby - troufám si tvrdit - jsou především schopnosti, zkušenosti chirurga a pevnost jeho ruky.
Není se pak co divit, že to budí dojem eskamotáže se slovy. Navíc - Reiki je prostě Reiki - myslím, že není třeba dodávat jakékoliv přívlastky a předpony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 8:24 pm    Předmět: Citovat

kdepak Renátko Laughing ,
na stránkách se v nadpisu píše : RaSheeba a v závorce má napsáno: "dříve SheebaRa". Takže žádná moje dedukce ale pouze odkaz na to, co je psáno na stránkách, neboť ze slova "dříve" jasně vyplývá, že to bylo dříve. A v ceníku vidím pouze nabídku na kurz na Ra Sheebu, ne na Sheebu Ra, jak píšeš ty, že to nabízí synchronně. Ale možná jen blbě koukám, protože ty stránky se mi zobrazují nějak divně, neúplně.

A dobře, přestanu ti říkat Renátko, OK? (ikdyž se mi nechce, páč se mi to k tobě hodí)

tak ahoj Reny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 8:31 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Navíc - Reiki je prostě Reiki - myslím, že není třeba dodávat jakékoliv přívlastky a předpony.


jako třeba BaraReiki,
ale to už může vypadat, že se uchyluji k osobnímu útoku, ale Bůh ví, že to myslím v dobrém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 9:04 pm    Předmět: Citovat

Pánové, prostě se mi nelíbí, když někdo šmahem něco odsoudí aniž by k tomu přivola autora a nebo s ním před tím probral svoje dotazy...Můžu říct domněnku ale to je všechno a tak ji taky interpretovat, bez úsudků. Nezlobte se na mně , není to můj způsob. Nemusí se mi něco zamlouvat, ale pokud to chci nějak hodnotit, tak se alespoň musím zeptat toho někoho co mi k tomu řekne....

Se mnou v tom nic neproberete, nemám možnost to porovnat s tím původním systémem.Můžu porovnat s Usui Reiki, můžu porovnat se Shamballou 1024 , stím pracuju a všechno má odlišnou kvalitu, můžete mně litovat, že jsem naivkaa neznalec,fakt mám u obou systémů pocit daleko intenzivnější než při práci s UR. Ale taky zdůrazňuju, že míra intenzity se nerovná lepší výsledek pro každého, tedy silnější pocit =vyšší kvalita. Nejsem fyzik, to by fyzika padla, Laughing ale cítím že to jsou jiné vibrace, tedy to musí podle mého mít svou specializaci na to, že na něco je tato energie lepší než ta druhá. ASi to vyzní diletantsky, ale je to jako když mám několik druhů kleští. V podstatě se dají všechny použít na vytáhnutí a ohnutí něčeho, každý druh má ale ještě svoji specializaci. Kladívek je taky docela dost. Když potřebuju, zatluču hřebík všemi k tomu mi poslouží bez rozdílu. ALe pak má každé ještě nějakou tu vychytávku navíc, kterou ta ostatní nemají. A taky nejsem zastánce honění se za tisícem druhů energií, stejně jako nemusím mít všechna kladívka a kleště co existují a mít tak pocit jaký jsem řemeslník šikulka. Jde o to vědět co a proč používám, určitě souhlasím s názorem, že někdy méně znamená více . A v jednoduchosti je krása.


Takže to je z mojí stránky všechno, pro porovnání ad stránky Taishy k bližším info o Sheebara (jen část):Jestli je to pro vas důležité, rozpitvejte si slovo od slova. Mám tento 1.stupeň a nelituju toho. Pro vás to může být jen ztráta času a plácání do větru. Ale v tom je krása odlišnosti našich cest Wink

Jo, Pepo, napsala jsem ti pak, že si mě oslovuj jak je ti libo, protože stejně vím, že si děláš jen prdelky Very Happy Very Happy Very Happy a nemyslíš to nijak pod pás. Takže jak chtěj vaši, našim je to jedno Wink
RASHEEBA 1. DÁLKOVÉ ZASVĚCENÍ
Je odloučená verze od tradiční původní verze RASHEEBA. Jde o energii nesoucí mužský a ženský potenciál, potřebný pro náš duševní a duchovní růst a fyzickou vitalitu. Je barvitá, silná a originální svými dalšími kvalitami jež mají z části egyptské magické pozadí.Energie jako taková byla totiž v Egyptě známa. Jde o třístupňový systém , který tímto doporučujeme všem, kteří mají minimálně 2. stupeň Reiki jakéhokoliv jiného systému (existují systémy které za čistou Reiki nepovažujeme ). Systém považujeme za doplňkový a pouze proto je možno jej za určitých podmínek předat (naučit ) dálkově. Z některých stupňů byly vynechány symboly, jež nenesly ty nejlepší energie, či byly již energeticky "prázdné". Přesto jsme ochotni předat systém tak jak jsme jej získali. Záleží na tom, které podobě dáte přednost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 9:19 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:
Pánové, prostě se mi nelíbí, když někdo šmahem něco odsoudí aniž by k tomu přivola autora a nebo s ním před tím probral svoje dotazy...


autora? autor je jen jeden, jestli pak uhodneš, kdo to je Reny?

a všeobjímající láska ti nic neříká? vše je dokonalé, v té formě, v jaké se to nachází. Jen naší mysli se to může zdát nelibé . Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 11:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.A není to nakonec úplně jinak. To mne ted napdlo vzhledem k mé operaci. Jedna enrgie mnou proudí více, druhá méně a některou necítím vůbec. To je ale náš subjektivní pohled.Naše reakce těla, ale né duše. Je to stejné, možná, jako s mou nemocí.Vždy mne bolelo něco jiného.Tělo mi říkalo, že toto je nejdůležitější, proto to cítím. A ten největší problém na střevu jsem vůbec necítil. A co je důležitější.Déj na pocity, děláš dobře ptéj se a když budeš mít dobrý pocit, jdi do toho a nebo od toho. Jen ty a tvé pocity jsou důležité.Každý máme svou cestu.A nikdo jiný po ní nemůže jít.To znamená, že někdo dokáže zázraky jen s 1 reiki, ale ke druhýmu chodí různý lidé a proto musí používat různé metody a energie. Na každou díru se najde záplata. Ale vždy záleží na krejčím, jak tu díru vyspraví. A skutečně nezáleží na té záplatě. Nemusí zrovna ladit, ale když to udělám pořádně, na zadek netáhne. A je věc vkusu, jak se na to dívám. Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 11:35 am    Předmět: Citovat

Pepo, myslela jsem autora toho, co prezentuje, tady tedy Taishu. Bavili jsem se o ní. Neměla jsem na mysli Univwrzum, Boha či jak to kdo chce nazývat. Tož sorry za nepřesné vyjádření, ale domnívám se , že to bylo jasné o co mi jde.

Nějak mi nedošla ta zmínka o všeobjímající lásce a mysli. Protože kdyby nebylo těch našich úhlů pohledu a tedy té sakramentské mysli, taky bychom se tu nebavili, nehádali, nediskutovali, bylo by to jasné a tudíž ani ty bys neměl potřebu napsat to co jsi napsal, protože díky všeobjímající Lásce a nadhledu bys věděl, přijímal bez komentářů a chápal všechno. Wink

Jo, Šamane, o to o čem píšeš jsem se snažila v závěru toho svýho monologu Wink A jen moje pocity jsou nejdůležitější. O těch jsem psala, o ničem jiném psát nemohu.
MYslím si, že kdyby ty různé "větve" nebo systémy neměly svoje uplatnění, tak je od Boha nedostaneme. To že ještě nedovedeme plně ocenit jeich kavlitu a využít je , to není jeho problém. Stejně tak není lepší nebo horší tači ona bylina, protže kadžá má svoje využití a někomu prospěje na bolest něčeho jedna, druhému na to samé jiná. Homeopatie je taky tak postavená a nikdo se nad tím nepozastavuje. Jsou léky které pomáhají většině a v procentech jsou nejúžívanější a pak jsou ti, kterým pomůže to méně obvyklé. Proto tohle bohatství a různorodost na světě máme. Abychom ji využívali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2008 11:46 am    Předmět: Citovat

hele Renato a kdo je to ta Taisha?
Vždyť ty máš Sheeba Ra od paní Javůrkové. U jiného mistra jsem to neviděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 1:29 pm    Předmět: Citovat

Domnívám se že jedním z podstatných důvodů proč se nechala paní Javůrková úřední cestou přejmenovat je její hlavní orientace na šamanizmus, bylo to její dlouholeté přesvědčení, tak to cítila a teprve když měla všechna razítka vyřízena, tak oznámila svoje nové jméno Taisha Tauma.
Takže máš pravdu, v té době co jsem absolvovala kurzy u této Mistr reiki , tak se jmenovala úředně Barbora Javůrková a tak se i podepisovala na certifikáty. Teďˇse úředně jmenuje Taisha Tauma a tak se taky podepisuje pod certifikáty. Člověk zůstal stejný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 1:39 pm    Předmět: Citovat

Prejmenovani na Taisha Taumu asi muselo byt drahe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 3:40 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:
Domnívám se že jedním z podstatných důvodů proč se nechala paní Javůrková úřední cestou přejmenovat je její hlavní orientace na šamanizmus, bylo to její dlouholeté přesvědčení, tak to cítila a teprve když měla všechna razítka vyřízena, tak oznámila svoje nové jméno Taisha Tauma.
Takže máš pravdu, v té době co jsem absolvovala kurzy u této Mistr reiki , tak se jmenovala úředně Barbora Javůrková a tak se i podepisovala na certifikáty. Teďˇse úředně jmenuje Taisha Tauma a tak se taky podepisuje pod certifikáty. Člověk zůstal stejný.


fíha, to Shocked (čučím)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 12:23 pm    Předmět: Citovat

Zbyňku: jo, to nevím, každopádně mi to je jedno, Taisha ví proč to udělala a co jí k tomu vedlo a to je důležité. Já ji ctím jako fajn člověka a pokud mám pocit že ona je ten správný člověk, který mi může zprostředkovat něco na co potřebuju nakopnutí nebo moudro, tak se na ni s důvěrou obracím. Stejně tak na jiné lidi. Já cestou šamanů nejdu tak ani neznám větší podrobnosti, tak jen repektuju její volby.
Kromě toho vím o lidech, kterým pomohla k nalezení své vlastní identity a cesty změna jména. Úřední. Cítili že to je potřeba a tak to provedli. Pak na cenu nekoukáš, to co tím docílíš má pro tebe daleko větší cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Renata napsal:
Domnívám se že jedním z podstatných důvodů proč se nechala paní Javůrková úřední cestou přejmenovat je její hlavní orientace na šamanizmus, bylo to její dlouholeté přesvědčení, tak to cítila a teprve když měla všechna razítka vyřízena, tak oznámila svoje nové jméno Taisha Tauma.
Takže máš pravdu, v té době co jsem absolvovala kurzy u této Mistr reiki , tak se jmenovala úředně Barbora Javůrková a tak se i podepisovala na certifikáty. Teďˇse úředně jmenuje Taisha Tauma a tak se taky podepisuje pod certifikáty. Člověk zůstal stejný.


fíha, to Shocked (čučím)


přidávám se k čučení Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 11:06 pm    Předmět: Citovat

Co je na tom k čučení? Je přece běžné, že lidé, kteří se vydali na duchovní cestu, si v určité době změní jméno. Má to symbolický význam. Zanecháváme za sebou starou identitu, starou osobnost, názory, přesvědčení, vzorce chování, myšlení... Pomáhá nám to vykročit nově, začít nový, bdělejší život. Představuje to veliký závazek. Je v tom ukryta veliká síla. Člověk musí být samozřejmě připravený.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund