Fórum - Zobrazit téma - chci pomáhat druhým s reiki jak to udělat? kdo mi poradí? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - chci pomáhat druhým s reiki jak to udělat? kdo mi poradí?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

chci pomáhat druhým s reiki jak to udělat? kdo mi poradí?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 8:38 am    Předmět: x Citovat

zetík: a jsou mistři ze kterých cítíš a vidíš v praxi, že to co říkají taky žijí
i když zdaleka nejsou dokonalí....

Spíš záleží na tom, jaký je člověk jako celek, mistr nemistr.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kaja
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 11.12. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 10:17 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
zetík: a jsou mistři ze kterých cítíš a vidíš v praxi, že to co říkají taky žijí
i když zdaleka nejsou dokonalí....

Spíš záleží na tom, jaký je člověk jako celek, mistr nemistr.

šamanka
Embarassed ahoj jak je patrne toto je moje prvni otazka na tomto web. bude znit mozna hloupe mozna otrepane neb se zde orientuji a nestih a ani neplanuji cist prispevky z roku 5 ... atd.
jsem zasvecen do 1.stupne reiky ktere mi jak bych tak rekl pomaha a mnohe prinasi ,stale na sobe pracuji a pracovat dlouho budu -bez pochyb cely zivot .
zajima mne-kdy a jak poznam ze mohu podstoupit zasveceni do 2.stune reiky .vzadnem pripade nechci nic uspechat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 11:14 am    Předmět: Citovat

Kájo je to jedno. Jde vidět že žádné "pozasvěcovací" problémy nemáš, takže už klidně můžeš jít do dvojky. Přežiješ to Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 1:37 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Zeto: Proto i mistr může mluvit sprostě, může jíst ,,nezdravá,, jídla a může dělat věci za který je odsoudíme. Možná tím vší se stává skutečnějším a opravdovějším.


Jo, to jsi vystihl Smile Zrovna je to pár měsíců, co jsem nad podobnou situací uvažovala. Viděla jsem mistryni, jak se ze sebe chrlí emoce proudem prokládané ironií a sarkazmem Smile Zůstala jsem koukat a nevěděla jsem, co si o tom mám myslet .. A pak mi to došlo. Všichni, kdo na sobě pracujeme, máme zkušenosti z emoční nevyrovnaností a strhujícím emočním představením, případně okořeněným ovládacími dramaty Wink A prací na sobě člověk odbourává tyhle nehezké zvyky; má představu, že "dokonalý člověk, který má svoje vnitřní problémy zpracované, se chová vždy vyrovnaně, pokorně, s láskou, bez prudkých emocí, nic ho nevyvede z míry". Ale je to omyl .. cílem není zbavit se emocí a jejich projevu - cílem je zpracovat si příčinu těchto projevů. Zjistit, PROČ se to a to děje, proč to a to mě vytáčí, nasírá, bolí, flustruje .. Najednou jsem s úžasem zjistila, že když chrlím ze sebe emoce, projev je hodně podobný těm před 2-3 lety, ale příčina je úplně jiná. Tehdy jsem byla uvnitř rozbolavělá, ztrápená. Teď jsem uvnitř zcela klidná. Jsem holt prostě beran, emoční člověk Laughing Embarassed
Tohle poznání mi udělalo velkou radost Smile Není důležité, CO používáš, ale JAK to používáš a PROČ to používáš. V tom je třeba mít zcela jasno, být k sobě upřímný.
V současnosti jsem vesele emoční a netrápí mě to Smile Vždycky se sama sebe ptám "proč a co mě k tomu vede" a až na základě odpovědi to případně řeším Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 6:48 pm    Předmět: Citovat

alwen: jojo jo, paráda, máš to hezky ujasněné. Jen chci říci že i přez toto tvé poznání to může být úplně vše jinak než si myslíš. V tom je myslim právě to kouzlo bytí.

Nic, prostě nic prostě neexistuje, a kdyby jo dejte mi vědětSmile

děkuju za moc inspirativní přízpěvek, myslím si že největším uměním je umět projevit své emoce..... a jako praví umělci buť malujeme a nebo nemalujeme, a čím více malujeme, tím více to umíme.......Smile a jednou z nás bude možná mistr picaso, nebo malíř, který přesně ví co a jak namaluje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 8:15 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Zeto: jojo jo, paráda, máš to hezky ujasněné. Jen chci říci že i přez toto tvé poznání to může být úplně vše jinak než si myslíš. V tom je myslim právě to kouzlo bytí.
- napsala jsem to asi nepřesně. Nechtěla jsem tím říct, že ta mistryně to takto má a takto to u ní bylo. Ale že na základě této situace jsem o tom začala přemýšlet a došla jsem k tomuto závěru, který jsem napsal výš Smile Ehm nevím jestli jsem se do toho zase nějak nezamotala, snad tomu rozumíš Smile Mám často dojem, že potřebuju nějaké svoje pocity vyjádřit, tak to ze sebe chrlím rychle rychle a pak píšu nepřesně nebo nelogicky Wink Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 9:14 pm    Předmět: Citovat

Alwen, mě se to líbilo:) ani už nevim zda jsem to četl slova od slova ale zjištuju že některé přízpěvky prostě nechápu a některé se mi líbíSmile Mám dojem že takové ty promyšlené a podbízivé, nebo manipulativní jsou prostě jiné, takové nevonavé, strach vzbuzující........ takové přízpěvky, kdy mě rovnou odvážej na áro:)

To co píšeš ty je moc fajn:)

Je to tím co to vyzařuje, takové hezké, euforické, prosluněné, a hlavně ozkoušené a prožité......... no radost se podívat:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kaja
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 11.12. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 9:48 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Kájo je to jedno. Jde vidět že žádné "pozasvěcovací" problémy nemáš, takže už klidně můžeš jít do dvojky. Přežiješ to Wink .

jojo sem si jist ze to preziju , ale jde mi vlastne oto ze sve reiki mam ponejvic stale jen pro sebe . myslim tedy jestli ho vemne bude nejakim spusobem vic nebo bude silnejsi jestli si najde cestu ven stejne jako doted .prichazi odchazi a ja ho nijak nerusim jen si snim hraju nikumu ho nevnucuju . apropo taky mne zajima jak muzu naladit svoji zenu na svoji krasnou pozitivni vlnu =lasky,stesti,harmonie atd.=zda se mi obcas velice nervozni, prudka atd. . hlavne kdyz sem ja uplne v poho (pravda sem znameni Ryba ) nebo trosku flevma (ale ja slysim )
bude vhodne neb nutne jeji zasveceni nebo natom mam pracovat ja sam a intenzivneji.
................diiiik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 10:07 pm    Předmět: Citovat

kaja: Ono to bude asi tím tvým klidem, mě by to nasralo taky:) nevím jaký je to případ ale flegmouši mě dokážou vytočit:)

btw. na nasranýho člověka žádný zasvěcení nepomůže, tím ho ale nechci schodit.

Rybyičky jsou citlivý, dokážou hodně vnímat a vidět, také hodně sní a lítaj si na vzdušných zámcích. Pro druhé můžeme být tímto velmi nepřístupní, múžou být velmi ,,ztraceni,, pro druhé, a ti partneři jsou nasraní jen aby nás přivedli do přítomnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kaja
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 11.12. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 10:16 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
kaja: Ono to bude asi tím tvým klidem, mě by to nasralo taky:) nevím jaký je to případ ale flegmouši mě dokážou vytočit:)

btw. na nasranýho člověka žádný zasvěcení nepomůže, tím ho ale nechci schodit.

Rybyičky jsou citlivý, dokážou hodně vnímat a vidět, také hodně sní a lítaj si na vzdušných zámcích. Pro druhé můžeme být tímto velmi nepřístupní, múžou být velmi ,,ztraceni,, pro druhé, a ti partneři jsou nasraní jen aby nás přivedli do přítomnosti.

sem asi ( blb ) ale jak mam psat do vebu bez tech citaciii
a co prvni cast ote dvojce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 10:21 pm    Předmět: Citovat

jo s ženskýma jsou problémy Smile, připadaj mi takový víc nervózní, někdy.

Ono reiki ji jen tak nespasí, možná se hned trochu zklidní, ale rychlé zázraky bych nečekal, každopádně je zasvěcení dobrým krokem a určitě ji přesvědč ať do toho jde.

Reiki jí dávej, dej jí ruce na hlavu, na srdce a pak na solar plexus, to jí uklidní. Nebo na chodidla, to se jí bude líbit.

Na dvojku jdi, naučíš se nové věci, víc možností, zvýší se proud energie.
Zvol si dobrého mistra - z doslechu od lidí. Měl by ukazovat na kurzu spoustu věcí, hodně praxe a málo povídání. Neboj se ani těch co k tomu ještě něco přidávaj, co umí něco navíc - karty, SRT, různé terapie, andělské energie a tak. Mají víc zkušeností které tě můžou třeba oslovit.

To že máš reiki zatím jenom pro sebe je v pořádku. Taky jsem tak začínal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 7:53 am    Předmět: x Citovat

Kaja: Hmmm znáš tu životní pravdu: nezměníš druhého, jen sám sebe?
Možná se máš právě naučit žít s někým, kdo je nervozní a dost odlišný než ty. Proto si je vybíráme. Nenutit partnera do ničeho. Pokud bude chtít, tak půjde na zasvěcení sama. Nejlepší je vlastní příklad. Např. když nabídneš působení, položení ruky na solar apod. a partner pozná, že mu to vyhovuje nebo dělá dobře. Solar = nervozita, stress, emoce. Jinak se naopak zatvrdí a bude tvoje snahy bojkotovat a vznikne větší rozladění. Protože najednou druhý dělá cosi nepochopitelného.
Na dvojku běž až to budeš tak vnitřně cítit, budeš mít potřebu. Na to není univerzální recept.
Dostala se mi poprvé kniha paní Steinové a dost mě její postupy vyděsily. Už tu kdysi na to téma proběhla diskuze. Dotyčná doporučuje zasvěcovat hlava - nehlava, šup tam jeden stupeň za druhým...brrrr.
Tohle byla jen taková poznámka mimo téma.
Zdraví
samanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hexa
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.12. 2006
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 11:45 pm    Předmět: Citovat

Laughing Spasiteľský komplex - zdá sa mi to výstižné... Razz Ešteže som sa "schladila" - aj vďaka vaším radám Very Happy Very Happy
NUR1 mám len pár dní, zatiaľ sa len učím vnímať energiu pomocou základnej zostavy.
Exclamation Neviem, či ste zažili podobnú reakciu, ale keď som si v nemenovanom kníhkupectve pýtala knihy o Čakrách a Reiky - predavačka "nahodila" Shocked Shocked, mala som dojem že sa prežehná Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 3:50 am    Předmět: Citovat

musíš chodit do těch správných knihkupectví Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Silenec
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 22.9. 2003
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 2:38 pm    Předmět: Citovat

To Kaja:
nevim jestli to už náhodou není mimo a zbytečné, ale bez citací můžeš psát tak že dole na stránce zmáčkneš tlačítko "Zaslad odpověď" Cool
hezký den všem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund