Fórum - Zobrazit téma - chci pomáhat druhým s reiki jak to udělat? kdo mi poradí? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - chci pomáhat druhým s reiki jak to udělat? kdo mi poradí?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

chci pomáhat druhým s reiki jak to udělat? kdo mi poradí?
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jc
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 2.12. 2006
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 8:01 pm    Předmět: chci pomáhat druhým s reiki jak to udělat? kdo mi poradí? Citovat

mám první stupeň reiki a jsem tím úplně nadšený. chci se tomu rozhodně aktivně věnovat. chci pomáhat druhým, vidím, jak to blahodárně působí na mě samotného, na mé blízké. vím, že kolem je tolik lidí, kterým reiki dokáže ulevit v jejich životech a ukázat jim konečně tu sluneční stranu života. můžete mi někdo poradit jak začít? budu vám moc vděčný. předem děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zetik
Anonymní





PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 8:04 pm    Předmět: ahojky Citovat

začni na sobě!
Návrat nahoru
jc
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 2.12. 2006
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 8:07 pm    Předmět: Citovat

pracuji na sobě, pomáhám rodině. ale vnitřně cítím, že mohu pomáhat i jiným. jen vůbec nemám představu jak to udělat, jestli existují nějaká centra, kam lidé chodí na reiki a kde bych mohl působit jako léčitel, nebo jestli si mám "hledat" lidi sám.... nemám z tímhle žádnou zkušenost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zetík
Anonymní





PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 10:41 pm    Předmět: Citovat

I přesto začni u sebe. Jedině tak můžeš pomoci někomu jinému. Když změníš ám sebe, nebude nikoho jiného kdo pomoc bude potřebovat:)
Návrat nahoru
zetík
Anonymní





PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 10:48 pm    Předmět: Citovat

respektive abych byl přesnější, tím co děláš můžeš lidi inspirovat, můžeš pro ně být předlohou........můžeš jim ukázat cestu.........tím že budeš čím dál více sám pro sebe Tím nejlepším a nejůžasnějšímmístem na Zemi.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 4:19 pm    Předmět: Citovat

doufám, že budu tím nejůžasnějším místem na světě i pro druhé. moc ti děkuji Smile
Návrat nahoru
jc
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 2.12. 2006
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 4:20 pm    Předmět: Citovat

aaaa, promin, zapomněl sem se přihlásit, ten předchozí vzkaz je můj Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 8:16 am    Předmět: Citovat

JC-dej si čas,to je prvotní nadšení,který sice nezmizíSmile,ale přidá se k němu potřebná praxe a moudrost.Myslím,že tohle zažil každý,kdo objevil práci s reiki,šel na první zasvěcení a přišlo mu to jako nejúžasnější věc a honem,honem spasit světSmile.Je to ale potřeba ukočírovat a pracovat,pracovat,pracovat na sobě.Změn sebe a změníš svět.
Zůstaň sám v sobě,klidný a uč se z věcí,jak k tobě budou přicházet a čím víc pujdeš do hloubky do sebe,do svého srdce a budeš se učit,tím víc uvidíš,že neumíš nic:)Není potřeba dalšího rychlo léčitele,popřípadě reiki mistra,ale je potřeba dalšího člověka,který umí milovat.
Pokud budeš upřímný sám k sobě a opravdový,tak se dostaneš tam,kam máš.A pokud se máš věnovat tomuhle,tak se tomu věnovat budeš.A nebude se do dít silou,že by ses musel snažit a hledat lidi,ale bude se to dít přirozeně,že lidé budou hledat tebe.
Návrat nahoru
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 8:18 am    Předmět: Citovat

Ageus;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zetik
Anonymní





PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 9:47 am    Předmět: ju ju Citovat

moc krásný ageusi
Návrat nahoru
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 11:32 am    Předmět: x Citovat

Promiň že nebudu sdílet tvé nadšení pro spasení světa. Spasitelský komplex jsme zažili všichni. Víš proč má reiki mezi lidma tak špatnou pověst? Právě kvůli těm, kteří se vrhli do akce ve smyslu "léčím co vidím".
Ano teď lítáš v eurforii a nadšení. Ale pozor. Někde jsi tu psal, že jsi o reiki lecos přečetl, takže víš, že první stupeň je určený HLAVNĚ pro práci na sobě. Má to svůj důvod. Nejdříve se musíš s reiki pořádně seznámit, naučit se s ní žít, vnímat atd. Dát si odstup a jít na dvojku až bude ten nejlepší čas, nehrnout se za tím jaký jsem zázračný léčitel. S druhým stupněm dostaneš teprve "zbraně" pro lepší práci pro druhé. A neboj se, pokud máš pomáhat druhým, tak tvůj čas přijde, nikam se nežeň. Když pracuješ s meditacemi a jinými technikami, dobře víš, že je potřeba na všechno času a trpělivosti. Jinak si můžeš docela nabít nos. Třeba slibováním zázračného léčení hlava nehlava a velkým zklamáním nejen sebe ale i pacienta, slibovat nesplnitelné. Protože i léčení má své zákonitosti a ani reiki není samospasitelná a ve hře je spousta jiných věcí. K těm všem musíš dospět zkušeností a pomalým učením. Pokora je tady taky dost na místě, časem pochopíš sám, proč o tom píšu.
Reiki není jen o tom položit ruce a zázrak je na světě.
Na to přijdeš časem a zkušenostmi vážně sám. Klidně se raduj a hrej si s tím darem, který jsi dostal, ale nejlíp pro sebe nebo své blízké.
Alespoň tu 21 bys měl věnovat jen a jen sobě a tomu co se děje.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jc
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 2.12. 2006
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 2:57 pm    Předmět: Citovat

díky všem moc za odpovědi. máte pravdu, že cítím velké nadšení. nechci spasit svět, chci být ku pomoci. budu pracovat na sobě, pracuji každý den a nechám se vést. je pravda, že mě to samo povede. ještě jednou všem moc děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
majki
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.6. 2002
Příspěvky: 595

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 8:30 pm    Předmět: Citovat

Mohu jen souhlasit se samankou. Nejvice se opravdu clovek nauci praci na sobe, nebot ma i primou zpetnou vazbu. Mam cetne zkusenosti s tim, ze mnozi lide, kteri s R1 zacinali, meli touhu lecit vsechny v okoli. Vzdy vsak rikam: Zacni prvne na sobe!

Prvni je potreba opravit sebe, az pak muzes kvalitne pomahat i ostatnim. Aneb clovek s horeckou 41 a vice stupnu asi bude ne moc dobrym lecitelem pro kohokoli....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zetík
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 11:56 pm    Předmět: Citovat

ale i mistři jsou lidi a čím více jsou lidští tím dle mého lépe. Čím více toho prožili a zažili, čím více toho zkusili a vyzkoušeli, tím lépe( zase lepší kvalita prožitku před kvantitou - ale záleží na každém jedinci)

Proto i mistr může mluvit sprostě, může jíst ,,nezdravá,, jídla a může dělat věci za který je odsoudíme. Možná tím vší se stává skutečnějším a opravdovějším.
Návrat nahoru
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 8:20 am    Předmět: Citovat

zetík:
určitě je fajn,když je člověk člověkem-ukazuje to na dobrou integraci "duchovní práce"Smilev každodenním životě a dobré spojení se zemí.
Jsou lidé,kteří odvádí dobrou práci,ale prostě u nich necítíš to propojení.Je to,jak kdyby přilítli z marsu:)
Když ale někdo jí nezdravě,kouří,nebo mluví sprostě může taky ukazovat na nerovnováhu a nepřijetí aspektů své bytosti a na neschopnost propojit různé části v sobě v jednu celistvou bytost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund