Fórum - Zobrazit téma - Praha - sraz? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Praha - sraz?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Praha - sraz?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
přijďte všichni, je jedno že jste na foru nováčky

Hm,já myslel že Šamanka s toho nechtěla dělat Reiki setkání,zřejmě jsem to špatně pochopil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 9:39 pm    Předmět: Citovat

Myslím,že to myslela tak,aby se zúčastnili lidičky účastnící se Reikiwebových diskuzí.Že to je smysl tohoto setkání.Reikiwebaři.
Džarmi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 10:10 pm    Předmět: x Citovat

Laughing o mě, beze mě Rolling Eyes

Ano - myslela jsem to jako přátelské, neformální setkání pokecalů
z reikiwebu, lidí, kteří se už někdy setkali nebo se už dlouho chtějí setkat a zatím se to nepodařilo. Rozhodně ne žádný sestavený pevný program, vždyť si určitě máme společně co říct, ne? Různých reiki večerů, programů
a podobných akcí je v každém městě dost.
Pochopitelně příspěvky do programu (jak se tu hlásil Damao) jsou moc fajn a cení se, ale měl by být i velký prostor na diskuze, případně probrání věcí, které se tu obvykle řeší, trochu se poznat...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 10:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj vsem. Punkte, prosim pokud by byly jeste dve volna mista tak se hlasime ja a Beaja.
Od pocatku jsme s ucasti vahali, mame to prece jen trochu z ruky ale nakonec nam okolnosti umoznily se setkani zucastnit.
Petr a Beata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 12:54 am    Předmět: Citovat

Zdravím všechny co dorazí.

Myslím, že přeci jen by se měl nastřelit nějaký program. Je úžasný že lidi jako Damao přijdou a jsou ochotni nás něčím obohatit. Byla by škoda toho nevyužít, vždyť kdy se k němu kdo dostane do tý jeho meditárny.
Bude to podstatně přínosnější, než jen tak sedět a povídat si o věcech, který převážně řešíme tady. Aby si z toho setkání každej odnesl nějakej zážitek.

Nebylo by od věci, protože tam přijde pár schopných lidí, kdyby si třeba tři čtyři lidi mohli pro ostatní něco malýho - opravdu krátkýho připravit a tam o tom něco říct a nebo něco ukázat. Prostě to setkání tím okořenit.
Berte to tak, že spousta lidí se nezná, budou tam třeba sami a pokud se vytvoří dva tři debetní spolky, tak ostatní nezařazení nebudou mít co dělat. Toho koho by to nezjajímalo si může sednout bokem - Punkte jestli to daný prostor umožňuje- a klábosit se spřátelenou duší o svých problémech.

První povídání který by mohl mít Damao by taky pomohlo prolomit takový ty první nesmělý ledy, přeci jen ne každý je jako já a nebo šamanka a tak je důležitý, aby se tam každej i ten co sedí rád stranou cítil dobře a byl nějak zapojenej. Mimoto nikdo z nás nejni mistr světa a tak je pořád se co učit a poznávat nový věci.

Co vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 12:57 am    Předmět: Re: hlásím se Citovat

Narya napsal:
Já bych si také ráda udělala čas. Takže o mě prosím napiště Narya.

Někteří si na mě jistě vzpomenou, ostatní ráda poznám a ráda přispěju svojí troškou do mlýna.


Naryo teď na to koukám, Ty jsi v Praze? Ses přestěhovala (dřív to bylo Nedvězí nebo co, ne?)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
punkt
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 3:00 am    Předmět: Citovat

rendyy napsal:
Ještě mě napadlo, na těch stránkách toho místa k setkání je cosi o nějakém Sant Mat. Neznáte to někdo nebo nevíte více, o co jde?


To už bylo v r. 2006 - alspoň soudě podle stránek (to to letí). Přednášky jsem se zůčastnil, protože jsem myslel, že se dozvím něco o meditaci, ale byla to katastrofa. Spolek na mě působí dojmem sekty. Po přednášce jsem se chtěl soukromě na pár věcí zeptat, ale každý dotaz byl brán jako útok a byli z toho dost nervózní. Odpovídali zřejmě naučeným způsobem a když už nevěděli kudy kam, tak mě vnucovali nějakou jejich knížku. Nabízeli vlastní úžasnou, rychlou a účinnou duchovní cestu, ale o co se jedná, to přesně neřekli. Vypadalo to vyloženě jako nábor.

Konkrétní byli jenom v tom, že se předem musíte všeho vzdát. Tedy i Reiki. Takže to asi nebude nic pro Vás, milí přátelé. Byla to čistě komerční akce - platili pronájem, i když se vstupné nevybíralo. Myslím, že už je tam potom majitelka nechtěla.

Pokud jde o naše setkání, tak jsem rád, že se nabízíte, že se o nějaký ten program postaráte. Přece jen nám hostitelka poskytla celý prostor zdarma a aby to byl jenom debatní kroužek, to se můžeme rovnou sejít v hospodě anebo někde v přírodě. Měl jsem radost, že s tím hned souhlasila a našla volný (a jediný možný) termín. Určitě se Vám tam bude líbit a jistě oceníte genius loci. Zažil jsem tam už mimo jiné i setkání s Reiki, měli jsme moc pěkný program (přednáška, řízená meditace, skupinová terapie, různá cvičení a další) a zbylo dost času i na volnou zábavu.

Bylo by fajn, nejenom se vzájemně poznat a podělit se o zkušenosti, ale i dozvědět se něco nového, nebo se nechat inspirovat od zkušenějších. Měli by jsme se domluvit na čase kvůli provozním záležitostem (navrhoval jsem zač. v 15h a konec určitě v 19h, ale osobně mi to je úplně jedno) a jak stanovený čas naplníme, to už bude na nás.

Ještě k účastníkům - myslím, že byla řeč o setkání členů RW a kdo se má zůčastnit, ten určitě přijde. Kdo se chce setkat soukromě, tak má ještě možnost před tím nebo potom, anebo se může domluvit individuálně. Osobně rád poznám každého a je snad jedno, kdo má jaký stupeň, kolik má příspěvků, nebo jak je dlouho členem. Třetina míst je ještě volná, takže na velký konkurenční boj to zatím nevypadá. Připomínám, že seznam přihlášených účastníků je na straně 2.


Naposledy upravil punkt dne čt květen 15, 2008 10:26 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 7:35 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Toho koho by to nezjajímalo si může sednout bokem - Punkte jestli to daný prostor umožňuje- a klábosit se spřátelenou duší o svých problémech.


Punkte, to by mne taky zajimalo. Ja jsem spise zastancem setkavani lidi a obavam se, ze by moje pripadne vybavovani se s lidma rusilo nekoho, kdo bude chtit delat prednasku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
punkt
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 11:14 am    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
Krabas napsal:
Toho koho by to nezjajímalo si může sednout bokem - Punkte jestli to daný prostor umožňuje- a klábosit se spřátelenou duší o svých problémech.


Punkte, to by mne taky zajimalo. Ja jsem spise zastancem setkavani lidi a obavam se, ze by moje pripadne vybavovani se s lidma rusilo nekoho, kdo bude chtit delat prednasku?


I to je možné. Podkroví má tři hlavní části - velkou místnost, kde se konají přednášky, výstavy apod., menší místnost, kde je bar a pohodlné sezení a mezitím je chodba s příslušenstvím, kde lze korzovat nebo jen tak postávat a v jednom koutě je taky jedno malé posezení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 3:09 pm    Předmět: Citovat

super, tak tím je to vyřešený. A přednášek pak může být mraky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

Koukám do diáře, je tedy ještě možné se přihlásit? Vzala bych si dovolenou a přijela bych. Se svým orientačním smyslem Laughing to snad najdu...je ještě volno? Na beton bych to potvrdila v pátek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 12:03 am    Předmět: Citovat

přijeď, rád Tě uvidím. Míst je dost, minimálně ještě deset volných, stejně někdo nepřijde, takže kapacita nebude zaplněná.
ahoj

pepa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 7:45 am    Předmět: x Citovat

Proboha, vy z toho děláte hotové sympozium!!! Uvědomte si, že od 16 do 19 hodin - to jsou pouhé tři hodiny! Nikoliv týden!
Tak jaké přednášky, sekce, srocování a jakési organizování programůůůůů. Neblbněte.
Sednout si do kroužku a popovídat si o svých zkušenostech, Damao může dát něco ze své kuchyně, to snad je na 3 hodiny až až.
Navíc chceme snad okouknout co jsme ve skutečnosti zač, co děláme věnujeme se, nějaké dobré nápady, témata. Kdo chce mlčet a jen poslouchat, může, kdo chce diskutovat - není problém (hehe pokud se
mu podaří probojovat do bouřlivých diskuzí, jaké se tam někdy strhnou).
Na takové programování je potřeba víc času, co tak zase někdy
příště?
Prostě klídek a nešilte!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 9:31 am    Předmět: Citovat

no faktem je, že ty tři hodiny je opravdu krátká doba, myslel jsem, že to bude delší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 10:21 am    Předmět: Citovat

S cestou (po Praze) to je jednoduché. Přijedete-li autobudem na autobus. nádraží Florenc, nasedněte do metra B (žlutá trasa, pozor: na Florenci se kříží dvě trasy metra a B je správně Smile ) a jeď te směrem na Zličín.
Vystoupíte na Národní třídě a když se rozhlédnete, uvidíte koleje tramvají. Dojděte k nim a otočte se doprava a jděte pořád rovně kolem obchodního domu. Ppřejděte křižovatku a pokračujte pořád rovně ulicí Na Perštýně, nikam nezatáčejte a dojdete do Husovy ulice.

Těším se na vás
Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 4 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund