Fórum - Zobrazit téma - Reiki a chvála partnerství - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a chvála partnerství
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a chvála partnerství
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Myslíte si, že Reiki má vliv na kvalitu partnerství?
Ano, prospívá mu.
100%
 100%  [ 8 ]
Ne, mnoho partnerství se vlivem Reiki rozpadá.
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 8

Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 10:10 pm    Předmět: Reiki a chvála partnerství Citovat

Bylo tady už mnohokrát napsáno o lásce i nevěře, už jsme psali i o polaritách muž - žena, ale doposud mi tu chybí povídání o partnerství.
Můžeme začít třeba tím, kdo chodí na Reiki semináře častěji, zda muži nebo ženy a jak se to pak odráží v partnerství.
Můžeme pokračovat tím, kolik partnerství vzniklo nebo naopak zaniklo i vlivem Reiki.
Můžeme se tu podělit o své zkušenosti, protože jestli něco v této době potřebuje skutečně harmonizovat, tak je to právě partnerství, které už mnozí pohřbívají jako něco, co se přežilo. Co si o tom myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 10:27 pm    Předmět: Citovat

Tak to je mi otazka primo na telo....tudiz tedy zacnu.
Na seminari jsme byli s partnerkou.
Byla tam prevaha muzu, cimz byl prekvapen i mistr. Takze zeny asi byvaji v prevaze.
A jestli nam to vztah posililo? Z pocatku ano ale v tomto momente si nejsem odpovedi az tak jisty....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 12:10 am    Předmět: Citovat

Též jsem slyšela,že kurzy bývají navštěvovány častěji ženami.Na všech Reiki kurzech co jsem byla,jsem potkala více žen.
Myslím,že na partnerství Reiki působí vždy dobře,jakkoliv se nám to může zdát.Třeba i zjevně špatný vliv může být pro dobro obou partnerů.Třeba tím,že nám pomáhá růst a uvědomovat si skryté věci,které se nedají zařadit do zdravého partnerství mezi mužem a ženou,tak je pak řešíme a někdy dochází k rozchodu.A nebo aj naopak k prohloubení vztahu.
Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
plamen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 9:10 am    Předmět: Citovat

Nevím,nevím.S mužem máme mistra oba,ale náš vztah to nezlepšuje.Myslím,že i tady platí,že chtít musí oba.Spíš teď posílám Reiki do vztahu,aby dopadl tak,jak má,podle Božích zákonů a pro Nejvyšší dobro všech zúčastněných.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 9:21 am    Předmět: Citovat

Tak jeste nez zacnu cist, musim mit pripominku k ankete.

Chybi mi tam volba, Reiki je k partnerstvi neutralni. Kdyz je partnerstvi spatne asi ho nebude vylepsovat a kdyz je dobre, nebude ho nicit.

Tak a ted jdu cist.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 9:25 am    Předmět: Re: Reiki a chvála partnerství Citovat

Damao napsal:

Můžeme začít třeba tím, kdo chodí na Reiki semináře častěji, zda muži nebo ženy a jak se to pak odráží v partnerství.


Damao, mam pocit, ze k mistrovi (muzi) chodi vice zeny a naopak. Jak to mas na seminarich ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 2:53 pm    Předmět: Citovat

Já mám mistra chlapa Very Happy , řekl bych že reiki určitě táhne a jeho nejjemnější umění umí ženy, tím ale neříkám, že chlapy jsou outsideři, pouze mají víc práce, samotné reiki má ženský charakter....



Jo Damao, taky mi v té anketě chybí Reiki je v partnerství neutrální....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lea
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.5. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

Určitě člověk začne o sobě, tedy i partnerství, více přemýšlet. V tom si myslím, že může být Reiki určitým impulsem. Zdali případné problémy bude řešit, to už je individuální. Pokud jde o poměr žen a mužů - nezdá se mi, že by ta, či druhá skupina převažovala Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beaja
Nováček
Nováček


Registrace: 13.4. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 9:59 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
jsem tu naprostý nováček. REIKI I. mám měsíc a něco a celou tuto dobu čtu Vaše články a přemýšlím. Díky Vám všem, pro nováčka je velmi dobré mít možnost si přečíst názory zkušenějších.
Téma partnerství se mě momentálně bytostně dotýká a plně souhlasím s tím, co napsala Dzarmi.
Na I. jsme byli oba i s partnerem a teď jsme v krizi. Jak to cítím já: REIKI ovlivní hlavně člověka samotného, začně víc přemýšlet, více si začně uvědomovat,co je důležité,možná více na povrch vyplavou jeho vlastnosti a chování, jakoby se víc "otevře" (neumím to líp popsat). Ale to celé je o tom, že každý může začít pracovat sám na sobě, změnit sebe a svoje chování a nesnažit se měnit toho druhého, nebo čekat, že REIKI to za nás zařídí, že ten druhý se změní. Mít odpovědnost sám za sebe. Pokud jsme schopni "krizi" vydržet, řešit a neutéct - což je mnohem pohodlnější - potom každá taková zkušenost člověka posílí, obohatí a vztah nakonec upevní.
Obecně si myslím, že vztahy a partnerství se dnes "ruší" velmi rychle a lehce, bez investice do nápravy (však to někdo - ten druhý, REIKI,...) vyřeší za mně.Ale problémy se budou opakovat a budou tu vždy.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

Proč se partneři, kteří spolu jsou na R1 ocitnou najednou v krizi ?
Proč, když Reiki by měla probouzet lásku ke všemu a ke všem?
Je to tím, že jeden z partnerů je duchovně víc ,, na výši " ?
A nebo to s reiki nemá co dělat a krize je prostě krize, ať vztah trvá 3 roky nebo 30 let?

Evik Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 4:54 pm    Předmět: Citovat

Může tu být spousta důvodů proč ke krizím a rozchodům dochází.Reiki nás může dovést do fáze,kdy zjistíš,že jsi do partnerství vstoupila z nesprávných důvodů.Uvědomíš si,nebo nalezneš příčinu problému v partnerství a pokud je ta příčina taková,že jsi začala vztah například jenom z důvodu,že jsi nechtěla být sama a nebo z jakéhokoliv nevhodného důvodu,Reiki nám může pomoci se naučit vstupovat do vztahu z důvodu lásky.Pomůže nám třeba vyřešit naše vztahy s rodiči,které svým spůsobem ovlivňují to,jaké partnery přitahujeme.Vztahy jsou velice zapeklitá věc a myslím,že je můžeme s pomocí Reiki uzdravovat,pokud jsou nějak nemocné.Vlastně uzdravujeme sami sebe a pak se podle toho projevuje to okolo nás,tedy i partneři.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

Džarmi, pokud mají reiki oba partneři, tak snad jsou naladěni na stejnou vlnu...domnívám se, že taková šance na ,, uzdravení " toho vztahu je poměrně velká, nemám pravdu ?
Rozhodně větší, než když jeden Reiki má a druhý neví která bije. Tam si myslím, že když dojde k hluboké krizi, tak šance je téměř nulová... Question

E Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

Myslím že to může tak být,ale i nemusí.V mém partnerství to tak není.Protože Reiki vytahuje na povrch věci,které by pro nás bylo dobré nějak zpracovat a pracují tedy oba,mohou být jakoby na podobné vlně,ale mohou se právě objevit nějaké hlubší příčiny vrzajícího partnerství a pokud je oba dva řeší,mohou dojít k závěrům,že je lepší se rozdělit a jít jinou cestou,než udržovat partnerství,které vzniklo z nezdravého důvodu.Je to vlastně požehnání i přesto,že dojde k rozchodu,protože můžeš potkat nového partnera s kterým budeš na stejné vlně,nebo budete žít hmmm,jakoby spolu a ne vedle sebe.Rozhodně si myslím,že tam je vždy naděje vztah upevnit,vylepšit,prohloubit,dát mu to,co je ve vztahu hezké mít.Já osobně přemýšlím,za jakých podmínek jsem ochotá vztah udržovat,pracovat na něm,jestli to není jen ztráta energie,protože vztah může mít jakoby špatný formát.Myslím,že hodně so do toho plete formát matka a syn,otec a dcera a to je právě to nezdraví,ten špatný formát.Myslím,že to není velice naplňující vztah.Určitě ne muže a ženy.Složitě se mi to popisuje,je toho tolik,že to snad ani nejde vypsat.To je na hovory. Very Happy Takže i když jsou oba reikisté,může to pár dovést k závěrům,objevům a uvědoměním,které pak utvářejí jejich vztah.Buď má smysl a nebo nemá a tedy se prohloubí a nebo rozpadne.Ale vždy je to k dobré věci.Nemá smysl setrvat ve vztahu,ve kterém se člověk s dlohodobého hlediska cítí nešťastný.A vůbec,ukazovat nezdravý model svým dětem,aby ho třeba opakovali.
Jinak moje babička říká,,Lásky bez hádky jsou pohádky.'' Rolling Eyes
Je to studium,které nikdy nekončí a je neustále prověřováno,co jsme pochopili a naučili se.Krásné téma,že.Neustále je co říci. Smile Miluju vztahy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 10:58 pm    Předmět: Citovat

Džarmi, moooc hezky jsi to napsala a vysvětlila. Myslím že úplně každý vztah je chůzí po tenkém ledě.

Ano, všechno, co se stane, děje se pro tvoje dobro. Proto asi ani ty rozchody by neměly být bolestné. Pokud ten druhý chce odejít, neměli bychom mu bránit. Naopak, dopřát mu svobodu. Jako není nic jenom černé, nebo bílé, tak žádný vztah není jenom špatný, nebo dobrý. Proto bychom partnerovi měli za to dobré poděkovat a nechat ho svobodně odejít, nelpět na něm, nepřivlastňovat si ho. On není můj majetek. Jasně, že záleží na komunikaci.

Já vím, lehce se to píše, ale myslím, že reikisté dovedou rozchod lépe pochopit než ostatní.
Ti ostatní lidé jsou asi víc majetničtí. Myslím tím -,, partner je můj a já mu nedovolím, aby odešel, když patří mě" .

Tvoje babička říká ,,Lásky bez hádky jsou pohádky " . Tímto babičku zdravím. Naposled jsme se pohádali dnes odpoledne Very Happy .

Tak zase někdy u vztahů.
Ahoj Evik




Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 2:43 am    Předmět: Re: Reiki a chvála partnerství Citovat

Zbultran napsal:

Damao, mam pocit, ze k mistrovi (muzi) chodi vice zeny a naopak. Jak to mas na seminarich ty?

Nevím, obecně se na seminářích duchovního zaměření objevují více ženy. Polsední můj Reiki seminář - o víkendu - byl prakticky halb und halb.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.34 sekund