Fórum - Zobrazit téma - Vize - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vize
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vize
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 3:05 pm    Předmět: Citovat

Milý Filio,
děkuji za info o egregorech.
Je vidět, že jsi profesionální cestovatel v atrální rovině Very Happy
Před Reiki jsem také měla tu čest vidět pár takových "kamarádů" a jsem moc ráda, že jsou pryč. Akorát jsem doteď nevěděla, že se jim říká egregoři, já myslela že to jsou démoni či co.
Vidět jak se na někoho lepí takové obludy a ty nemůžeš nic dělat, je opravdu hrůza, tedy pro mne.
Ale ty "zombíky" jak jim říkáš, jsem nikdy neviděla, naštěstí Very Happy Myslíš, že po smrti dochází k rozdvojení osobnosti. Na tom něco bude.
Přátelští tedy rozhodně nejsou, pořád jsem si říkala, proč zrovna mě otravují, nebo proč vidím, něco tak hnusného zrovná já, ale jak říkám po reiki zmizeli a já jsem tomu moc ráda.
A to mě otravovali od dětství. Když jsem byla malá tak mi ten v té kápi stál každý večer u postele a koukal a já usínala se strašným strachem, když jsem byla větší, jednou jsem si prostě sedla a řekla ať už mě neděsí a jde pryč a že už ho tady nechci nikdy vidět a on odešel a já jsem ho od té doby nikdy neviděla, ale někdy v průběhu života si na něj vzpomenu a ani nevím proč.
Ale přijde mi to takové plácání v astrálu, k čemu to je, že máš takové kamarády Smile jak říkáš?
A ještě k tomu tě vysávají, fuj, oni tam na tebe čekají a říkají, hele jde Filio bude bašta a zase budeme mít sílu někomu škodit. Very Happy
Nic ve zlém Very Happy
Ale nejvíc by mě zajímalo, co ti dají za dárek, když s nimi tak šetří. Wink
Mě jenom strašili, ale asi proto, že jsem jim ukázala, že se jich bojím. Teď jsou mi už ukradení a tak zmizeli, hurááááá.
Jemnohmotné bytosti ty vidím někdy teď, jsou celkem zajímavé, jen nevím nic o reiki průvodcích, to by mě tedy zajímalo, mám pocit, že jsem strašně neinformovaná. Nebo se to dozvím až budu mít dvojku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 3:25 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
Bobule, nesnazis se ty nahodou pozbyt toho "ega" tak nejak nasilne?


Jestli to tak vypadá, také to o mě něco vypovídá, ale rozhodně v tom není záměr, to by bylo samozřejmě špatně. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 5:03 pm    Předmět: Citovat

Jo bobule, pro práce s průvodcema je až reiki2 a při reiki 3 se ta vazba ještě prohloubí..... Hele, s mrtvejma se něják zásadně nekamarádím, jsou hnusní páchne jim z tlamy a všichni maj kápě, si myslej jak jsou drsní ? Laughing Dárek jsem dostal jen jednou od entitky jménem Aron, vypadal jako zombík, ale zombík v egyptském stylu, ale přesto vím, že to zombík nebyl, dal mi nůž, no, vlastně to bylo všechno a nic, ten nůž se proměnil v cokoliv jsem chtěl, ale jednou mě naštval, chtěl si mě cucnout, tak jsem mu zkrátil tělo o hlavu. Od té doby mi dal pokoj Razz . Jo, při tom vysávání, to co ze mě vysajou je absolutně zanedbatelné. A většinou dělám to, že se jim nabídnu, a jak mě zanou sát, tak já začnu sát je Smile , takhle pracuju jen asi tři měsíce, je docela prča když přistihnu zombíka, a začnu ho honit s pentagramem Very Happy , jsou to zvláštní stvoření....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 10:00 pm    Předmět: Citovat

Jejda to jsou věci.O něčem takovém čtu snad poprvé a zní to docela šíleně,
pro mě. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 10:22 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Jejda to jsou věci.O něčem takovém čtu snad poprvé a zní to docela šíleně,
pro mě. Confused

to tedy zní, jen nevím jestli o egu nebo egregorech.
I to je jeden z pohledů jak vidíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
japi
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.4. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 10:31 pm    Předmět: Citovat

Děkuji,bobule,
za příspěvek vize.Moje sestra si stejně jako ty myslí,že vize je pro ni poselství pro toho druhého.Často vedeme na toto téma rozhovor.Mám stejný pocit jako Damao,je to o Ní a pro NI.
Na školičce intuice jsem byla a ...mohu jen doporučit...a šla bych moc ráda na pokračování.Dokážu se teď lépe na spoustu dění kolem sebe dívat z různých pohledů a co je na tom skvělé,nacházím pro sebe odpovědi.Tento kurz mi pomohl získat v těžkých životních situacích jistý nadhled a odpoutání se,byť se jedná o sestru...Přeju všem pěkný večer.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 11:05 pm    Předmět: Citovat

Myslela jsem Filiovi zkušenosti......jestli si nedělá srandu.
Jinak rozmluvy o egu se mi líbí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 10:11 am    Předmět: Citovat

Ahoj Japi,
dívala jsem se kdy je přednáška "školičky intuice" jak mile píšeš, moc mě zaujalo, že jsi tam byla, sice už v ten den jednu přednášku mám, ale snad se tam dostanu.
Když ne, vyjde to určitě příště, rozhodně mě ale přednáška velice zájímá.
Já jsem byla přesvědčená, že vize vypovídají něco o druhém člověku, protože mi to tak poradila jedna šamanka, kterou znám už řadu let, je to cizinka a žije u nás, měla jsem pocit, že tomu rozumí Crying or Very sad
Jenže, když jsem četla Damaovu odpověď nějak mi to přišlo jasnější a logičtější, potřebuji zjistit jak s intuicí pracovat, proč vidím takové věci, asi potřebuji poznat hlavně sama sebe, možná si myslím, že už o sobě něco vím a takhle se mi ukazuje, že to ještě zdaleka není ono.
Proč má vize nakonec kamarádku "nechá zajet do země"...asi s ní mám nějaký vnitřní problém....je to možné? Přitom se o ní strachuji, že duchovno pochopí jinak a že jí to uškodí než aby jí pomohlo.
Mějte se všichni krásně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 10:22 am    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Myslela jsem Filiovi zkušenosti......jestli si nedělá srandu.
Jinak rozmluvy o egu se mi líbí. Wink

Jó to já milá Dzarmi nevím jestli si Filio dělá srandu nebo ne, tak se ho zeptáme.
Děláš si srandu Filio? Very Happy
Mějte se krááááááááásně Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
japi
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.4. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 2:44 pm    Předmět: Citovat

Bobule,jsem moc ráda,že přemýšlíš o semináři intuice,věř,že se tam dozvíš i to ,z čeho pramení tvé strachy a obavy.A vím o čem mluvím.Já jsem vždy ráda,když si vše mohu vyzkoušet sama,tím myslím vlastní prožitek.Teprve potom mohu doporučit ,nabídnout ostatním.Takhle pracuji s dětmi i s dospělými a prozatím s velmi dobrými výsledky.Souhlasím,že Damao podává logická vysvětlení,kterým lze porozumět.Byla jsem na různých seminářích,které vedli zkušení lektoři,ale tak jasné odpovědi,jako Damao ,mi zatím nedali.Byl to jeden z neúžasnějších prožitkových seminářů. Vlastně mě k němu přivedla intuice.A nemohu se nezmínit o jeho semináři Kameny a stromy - rovněž práce s intuicí, dodnes s kameny pracuji intuitivně i cíleně.Mám velmi dobré zkušenosti s kameny a sny.Dostávám velmi jasné odpovědi,opravdu potom pochopím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 9:51 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Japi,
na seminář se moc těším. Nevím co se o sobě dozvím, bude to samozřejmě můj pohled na mě, trochu mě to znerzvózňuje, ale každý začátek je těžký Very Happy
Ale mám pocit, že to tak má být. A to je moje cesta. Nejsem tu náhodou Smile a hlavně mě to posune dál.
Těším se hlavně na Damaa a ostatní co budou mít stejnou cestu, nebo alespoň trochu podobnou Very Happy
Jsem moc ráda, že jsi zde napsala svoje řádky, poslalo mě to tam kam mělo. A i když tě vůbec neznám, děkuji, za tvoje slova Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi a bobule, o těhlech věcech zásadně nežertuju. Cokoliv jsem napíšu je pravda, nebo si alespoň myslím, že je to pravda. A moje zážitky nebyly rozmlouvání s egem, potvrdil mi to můj mistr..... Když už se tu tak rozbíraly mrtvý, tak třeba po kontaktu s nima jsem měl v těle takovou zářivě světle modrou barvu, a když jsem přišel za mistrem tak se mě ptal co jsem dělal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 11:10 am    Předmět: Citovat

Ahoj Filio,
já ti věřím. Jednak mám také nějaké zkušenosti s těmi "ošklivými", ale do hloubky jsem je nikdy nestudovala, protože jsem se jich hrozně bála.Ale užila jsem si s nimi dost a dost, než jsem se naučila ovládnout ten strach se na ně jen podívat, jsou strašně hnusní, to tě tedy obdivuji.
Sice nevím jestli to co jsem viděla bylo moje ego, tomu ještě nerozumím.
Ale vím, že "to" skutečně existuje.
Znám paní, která se tím zabývá celý svůj život a to co mi vyprávěla je opravdu moc zajímavé a pro mnoho lidí by to znělo neuvěřitelně.
Vidí právě ty egregory, mrtvé okolo lidí a v domech. Normálně s nimi mluví a pak jim pomáhá, aby našli klid, vidí do budocnosti i minulosti jen se na tebe podívá, ale skoro vše nesmí zdělit.
Já se ohledně mrtvých jen napojuji a chodím za nimi, aniž bych chtěla.Asi to má něco společného s astrálním cestováním, ale mám to odmalička a tak jsem si myslela, že to děláme všichni.
To jsem koukala, když jsem zjistila, že ne. Shocked Většinou je to naopak, že duše navštěvují nás, třeba ve spánku, nebo je někdo cítí u sebe i vidí. Určitě to taky někdo zná.
Nevím proč tam chodím a co tím sleduji, možná je to tím, že mi tam odešlo pár pro mě skutečně důležitých dušiček, bez kterých je tu prázdno a smutno. Jediné co mě vždy překvapí, že se diví, že tam jsem, ale pak mají radost a posílají info. pro příbuzné, ale já to stejně nemohu těm příbuzným říci...tak to je asi o mrtvých vše, jo a taky "o mrtvých jen dobře" jak se říká, ze zkušenosti, prosím držte se toho, jim je to tam nahoře hroně líto, když o sobě slyší, že je tu někdo na ně naštvaný. Very Happy
Hezký den Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 7:43 pm    Předmět: Citovat

Ani nevím, nebojím se jich...... Naopak se někdy naštvu a koukám co to dělám.. Laughing

Jak píšeš o mrtvých jen dobře, s tím plně souhlasím, ale nebavíme sezde o nesmrtelné duši, která se inkarnuje zpět, pokud teda nesplnila svůj ukol. Ale povídáme si zde o zombících, nevím na tohle jsem ještě nepřišel, jestli je takhle prohnilá duše každého člověka tak se začínám stydeť za to že jsem člověk....................................................................................................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

no jo, zombíci jasně....jen mě to tam dovedlo, psát tu i o duši po smrti.
Nevím, ale myslím si, že rozhodně každý nemůže být po smrti takový zombík, ale já tomu nerozumím a nepátrala jsem po tom.
Možná jen část duše...ta prohnilá a nepochopená, myslíš, že jí má každý?
Ale já jí nemám Very Happy Very Happy
Ahoj Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund