Fórum - Zobrazit téma - Příprava na Reiki II. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Příprava na Reiki II.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Příprava na Reiki II.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 7:40 pm    Předmět: Příprava na Reiki II. Citovat

Ahoj všichni,
po Reiki I jsem měla šílené stavy, které trvaly zhruba 2 měsíce, pak se vše uklidnilo a já začala pracovat na sobě, jsou to neuvěřitelné dny a týdny plné zvláštních okamžiků.
Znáte to asi všichni zde přítomní Very Happy
Ztratila jsem sice docela dost "minulých" přátel, ale tak nějak to má asi být.
Chtěla jsem se zeptat jaký má být zhruba interval mezi prvním a druhým stupněm. Ptám se na to proto, že já osobně se teď cítím velmi dobře a na dvojku se vyloženě těším, ale kamarádka, která se zasvětila nějakou dobu po mě, jde do dvojky dříve než já a já mám prostě pocit, že je jak umanutá.
Vždy se snažila mě ve všem přeběhnout, zvláště v posledních letech, příčinu neznám a já za ní tak nějak cítím zodpovědnost.
Můj Mistr mi řekl minimálně 4 měsíce a já to i tak cítím, musela jsem se vyrovnat se spoustou věcí a situací, které k jedničce asi patří.
Kamarádka,však není dostatečně pokorná a převládá u ní ego, i to o sobě ví a já se o ní bojím.Zasvětila se u jiného Mistra, možná ten to vidí jinak. Moc jí fandím, mám jí rada, ale tak nějak cítím, že nevím jestli je to v pořádku.Můžete mi prosím poradit?Moc děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 8:11 pm    Předmět: Citovat

Někdo má na vyrovnávání hodně problémů, někdo jich má míň, já jsem byl zasvěcen zhruba po 10 dnech do reiki 2. Mám otázku, co všichni máte s tou pokorou????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hexa
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.12. 2006
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Bobule Smile čo človek - to názor a myslím, že tiež rôzna reakcia na naladenie Wink Mne bolo po jednotke /diaľkovo/ úplne super, nič ma nevedelo vytočiť Laughing
Po 3 týždňoch som si urobila dvojku/ diaľkovo večer/a noc pretrpela - bolesti mechúra / ľudovo tomu hovoríme rezák Embarassed /, liala do seba litre čaju a ráno som si dala R kúru - a bolo po rezáku...

Mne bola odporučená doba medzi 1-2 st. tri dni až mesiac, s tým, že je lepšie počkať ten mesiac.

Embarassed Mám občas podobný problém ako Ty - namiesto aby som sa starala "do seba a o seba" v tom najlepšom zmysle slova sa "nominujem" do zodpovednosti za niekoho blízkeho Embarassed Rolling Eyes Neprospieva to ani mne, ani druhému..... Ži a nechaj žiť Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 11:00 am    Předmět: x Citovat

Filio napsal:
Někdo má na vyrovnávání hodně problémů, někdo jich má míň, já jsem byl zasvěcen zhruba po 10 dnech do reiki 2. Mám otázku, co všichni máte s tou pokorou????


Možná je tohle jeden z důvodů proč je důležitý odstup mezi stupni: aby se nevyráběli takovéhle namyšlené rychlokvašky.
Jednou to pochopíš. Jen bych ti přála, aby tvoje lekce nebyla moc tvrdá.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 1:08 pm    Předmět: Citovat

Moc děkuji za vaše názory.
Faktem je, že se moc starám a kamarádka se asi vyrovnala s novou energií lépe jak já.
Jen si prostě říkám, že když se tolik člověk žene za tím pomáhat druhým za každou cenu o něčem to svědčí.
Nejdříve má člověk poznat sám sebe. Vyléčit ty svoje neduhy, které máme asi všichni, myslím tím jak vnější tak hlavně vnitřní a teprve pak pomáhat druhým. Jak mohu kvalitně pomáhat druhým lidem, když mám problém sama se sebou.
A to souvisí i s pokorou Filio, kde není dostatečná pokora sama k sobě není pokora k ostatním.A není ani k energii kterou máš možnost používat.
A víš kdo se nejvíce dohaduje o pokoře a egu? Ten který je egem ovládán.
Ale šamanka ti to napsala moc hezky.
Hezký den Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 6:11 pm    Předmět: Citovat

Bobule výborně,gratuluji ti k tomu pochopení,mě to trvalo o prdínek dýl, no a některé to ještě čeká... LaughingPřeji ti spoustu krásných dní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 7:28 pm    Předmět: Citovat

kurnik samanko ty nepřestaneš rejpat co ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 10:58 am    Předmět: x Citovat

Filio: to je k vzteku, co? Aspoň máš šanci si ověrovat svoje teorie v praxi.

Já jen odpovídala na položenou otázku.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund