Fórum - Zobrazit téma - Přednáška o RUŠi a léčení s Shamballou v Jenči u Prahy - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Přednáška o RUŠi a léčení s Shamballou v Jenči u Prahy
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Přednáška o RUŠi a léčení s Shamballou v Jenči u Prahy

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 9:15 am    Předmět: Přednáška o RUŠi a léčení s Shamballou v Jenči u Prahy Citovat

Moji milí,

tímto vás všechny zvu na přednášky v sobotu 12.4. v Hradci nad Moravicí (u Opavy) a v neděli 13.4. v Jenči u Prahy.

V Hradci nad Moravicí je přednáška o Shamballe 1024 s asi 1 hodinovým léčením při hudbě: 12.4. od 15:30 hod. (dohromady asi 2,5 hod.)

V Jenči u Prahy: 13.4. od 14 hod. přednáška o RUŠi (asi 3 hod.) a pak od 18 hodin lečení Shamballou (asi 1,5 hod.)

Do malého salonku v Jenečské restauraci se vejde tak asi 30 lidí vleže pro léčení a v sedě daleko víc - to je pro přednášku o RUŠi a tak jste všichni vítáni, kdo se chcete něco dozvědět o tom, jak se zbavit negativních emocí, strachů, negativních situací a jak si vylepšit partnerské vztahy a i rodinné - je to vlastně o tom, jak se zbavit karmy. Do velkého sálu se podle mého odhadu vejde tak 90 lidí na léčení v leže, a tak jsem zvědav, kdy ho zaplníme Razz

Po přednášce o RUŠi je asi 1 hodinová pauza a pak začne nový blok - léčení Shamballou bez přednášky. Přednášku o Shamballe budu dělat vždy pak, když bude dostatečný počet nových lidí, kteří o ni ještě nic neví a nebo jen něco. Samozřejmě mohou přijít i ti, kteří vůbec žádnou energii nemají a nebo už Shamballu mají - je to jiná dimenze léčení než znáte - je to léčebná meditace.


Bližší najdete v přiložených souborech na těchto fórech:

http://www.instantheal.com/viewtopic.php?p=5673#5673

http://www.tetakaterina.cz/forum2007new/viewtopic.php?f=35&t=1151

Tak se na vás všechny už těším!

Mějte se moc hezky
Míla alias LW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 10:30 am    Předmět: Citovat

Mílo promiň, ale mám dojem že na inzerci je tady kalendář akcí.
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 3:43 pm    Předmět: x Citovat

LW: ty ses nám teda rozjel. Jinak souhlasím s Mirkem.

Ale mám takový dotaz. Jaké novinky jsou v tvé teorii o duchovních dvojčatech. Kdysi jsi prohlašoval jak je to vzácné se vůbec s někým potkat
a ejhle - ty už stíháš druhé. Nebo že by nová reklamní strategie?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zdenkaabc
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 2.3. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 4:22 pm    Předmět: Citovat

Zní to zajímavě, ale už mám domluvený kurz LTVJ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 12:53 pm    Předmět: Citovat

Mirek napsal:
Mílo promiň, ale mám dojem že na inzerci je tady kalendář akcí.
M.


jasně Mirku, že na jisté věci je dobrý kalendář akcí, ale nikde jsem tam nenašel přednášky, všude jsou samé kurzy a už vůbec ne léčení. A když mohou jiní, tak si myslím, mohu i já, nebo máme jiný metr na jiné?

http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=117&postdays=0&postorder=asc&start=0

http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=350

to jsou jen 2 témata, která jsem zde narychlo našel Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 1:06 pm    Předmět: Citovat

Moji milí,

teď nebudu delší dobu na netu a tak bych sem chtěl napsat, že se na vás všechny moc těším, kteří na toto "setkání" příjdete, ať už jste příznivci Reiki nebo ne. Pokud se chcete něco dozvědět víc o tom, jak si sami sobě nejlíp pomůžete a co za vás nikdo neudělá, pak navštivte přednášku s praktickým cvičením v Jenči u Prahy o metodě RUŠ. Jinak je tu ještě léčení při hudbě - říkám tomu léčebná meditace, je to jiná dimenze léčení. Však přijďte a sami uvidíte. Můžete se i ptát, nebude to jen náš monolog Laughing

Míla Bubník alias Lightworker
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund