Fórum - Zobrazit téma - pokec o reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - pokec o reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

pokec o reiki
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
keri
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 1:42 pm    Předmět: pokec o reiki Citovat

Ja jedu na kurz 1. stupne,ma nekdo nejake zkusenosti
??
Návrat nahoru
jc
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 2.12. 2006
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 7:54 pm    Předmět: Citovat

ahoj, já mám právě týden po kurzu. dostal jsem první stupeň. byl to neuvěřitelný zážitek. každý ho ale zažije po svém. je to hrozně moc individuální, emotivní. začal jsem hned aktivně s reiki pracovat na sobě a zažívám opravdu hodně příjemné změny. úplně jsem se oprostil od pocitu strachu, který jsem dlouho měl, zmizely veškeré obavy z budoucnosti, deprese, tíže..... jsem téměř nový člověk a cítím, jak se každý den měním, očišťuji si..... 21 dní má teď probíhat očišťování a moje změna může prý probíhat až 3 měsíce. ale já změny pociťuji od prvního okamžiku po prvním zasvěcení. každopádně chci reiki aktivně používat i pro druhé. dnes jsem například dokázal dceři pomoci od bolestí hlavy a žaludku, můj pes kulhal přes dva roky a téměř na pravou přední nemohl chodit, dnes jsme spolu lítali po lese, sice ještě trošku napadá, ale běhá jako dřív.... prostě malé velké zázraky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:57 am    Předmět: x Citovat

Doporučuju si přečíst starší debaty na tohle téma. Je dost široké. Hlavně je důležitý předem nic neočekávat. Každý má zážitky individuální. Taky po zasvěcení můžeš v rukách něco cítit a taky nemusíš. Není třeba být zklamaný, že máš jiné zážitky než ostatní, všechno teprve přijde s pečlivou prací sám na sobě a postupně.
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bootlog
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 5.9. 2003
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 9:37 pm    Předmět: Zkusenosti Citovat

Pokud muzu slouzit vlastni zkusenosti (mam R1 asi tak pred 4 roky), musim rict, ze pocatecni nadseni je prima vec, ale po urcite dobe se vse vrati do starych koleji. Tedy, pry ne, a asi opravdu ne, protoze do stejne reky nelze dvakrat vstoupit, ale o permanentni zmene k lepsimu se taky mluvit rozhodne neda. Cimz nechci generalizovat ani nikomu brat nadseni, zduraznuji, ze se jedna o moji osobni zkusenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jc
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 2.12. 2006
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 9:42 am    Předmět: Citovat

ahoj, zdravím všechny:-)

já s reiki žiji "již" 3 měsíc. počáteční nadšení z první dní po zasvědcení bylo opravdu hodně silné. chtěl jsem hned zahájit "praxi" a léčit ostatní. pak jsem se spojil s několika lidmi, kteří mají z reiki více zkušenosti, i zde jsem jich pár kontaktoval, a začal jsem se řídit jejich radami, abych se zprvu soustředil hlavně na sebe. reiki (úplné, nebo alespoň částečné) na sobě provádím každý den. je to hrozně příjemné, uklidňující, posilující. mám pocit, že s každým dnem má energie sílí, nebo alespoň je intenzivnější, cítím ji jak na svých dlaních, tak i na místech, kde je přikládám. často proniká skrz na skrz mé tělo. je to nádherný pocit tepla, síly, energie. opravdu to je individuální zkušenost. ale věřím, že každému reiki dá jen to, co od něj chce. pokud se mu chce aktivně věnovat a svoje zkušenosti rozšiřovat a prohlubovat, tak mu to reiki umožní. pokud se reiki zabývat nechce, pak ho reiki nebude "obtěžovat" žádnými pocity.

dlouho se zabývám meditací, sugescí, hypnózou a vím z vlastní zkušenosti, že navodit si každý může stavy takové, jaké chce. ať už vědomě nebo podvědomě. podvědomí je ale trošku taková "potvůrka", protože se nedá moc řídit, ale dá se programovat, nastavovat. podvědomí neudělá nic, co do něj nevložíme (a opět ať už vědomě nebo podvědomě). a stejně to funguje u reiki. budu-li na sobě hledat různé pocity, které od reiki očekávám, ale podvědomě na to nejsem připraven, nebo dokonce tomu ani nevěřím, reiki se mi vědomě nijak neprojeví a já nemůžu vědomě prožívat různé pocity.

takže opravdu záleží na tom, co opravdu chcete, uvnitř svého "pravého" já. jak říká moje maminka: "všechno jde, když se chce", a má pravdu, i když sem jí jako dítě v tomto často odporoval Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
frbu
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 8:52 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, v sobotu jdu na zavěcení od mistra kterého si velmi vážím. Hodně se těším a trochu se bojím jesli nemám přehnané očekávání Very Happy Question Ale už o tom vím docela hodně tak snad vše dobře dopadne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 9:32 pm    Předmět: Citovat

He.To jsem zažíval taky euforie mám reiki 1.Byl jsem účastníkem nějákého rituálu měl jsem vize.Při reiki 2. viděl jsem reiki průvodce byla to pecka, a v teď 21.září jsem absolvoval kurz reiki 3. Setkal jsem se se svým reiki průvodcem a pocit z toho?Normálka nic mě nevyvedlo z míry.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 12:02 am    Předmět: Citovat

Ahoj. Je to pravda.Každý má jiný zážitek.Každý to prožívá jinak.Taky jsem zažil, že někdo řekl, že reiki nepomáhá, protože zná několik reikistů a všichni jsou nějaký nemocní.Já mu na to řekl, že možná proto dělají reiki, protože kdyby byli zdraví tak by reiki nepotřebovali a nešli by na zasvěcení.
Ale pravda je, že je jedno jestli něco cítíš nebo ne při zasvecení, ale pak se začneš čistit a bordel jde ven a záleží kolik jsi ho mněl.A není tak ůplně pravda,že se po určité době vše vrátí do normálu a je to stejné jako dřív akorát jste vstoupili do jiné řeky.Není.Je to stejné jako ve válce.Ti lidé se vrátili a žili normální život, na vše zapomněli, vůbec je to nezmněnilo.To jsou slova mojí maminky.Normálně 95 procent času nebo 99 procent času je to pravda a ti lidé nelhali.Ale stačilo když letělo letadlo s vrtulovým pohonem v určité výšce a vydávalo určitý zvuk, tak vždy si moje maminka vzpomněla na bombardování.Válka ji nezmněnila,její slova, ale strach z náletu zůstal.Reiki nás nezmění.jsme stále navenek stejný, ale kdo dokáže říci, že mi nepomohlo z karmou, že už nejsem takový lhostejný k neštěstí druhejch.Vždy je to o myšlenkách.Na co myslím, to přitahuji, a ani reiki nemůže zmněnit myšlení když jí to nedovolím.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 1:04 pm    Předmět: Citovat

Zasvěcení do Reiki I se mnou nic neudělalo, alespoň na té vědomé úrovni jsem nic zvláštního nepociťovala, ale je to můj individuální posudek. Až teď u II, to má docela grády, energie se mnou občas cvičí a ruce se mi někdy zahřívají tak, že bych na nich mohla smažit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 1:19 pm    Předmět: Citovat

Liloo:Počkej na reiki 3, je to tak 100-krát silnější než 2. Laughing Laughing

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 1:32 pm    Předmět: Citovat

Tak to abych si zařídilav dlaních vývařovnu Laughing
Ale jo, věřím tomu, už jsem slyšela od víc lidí, že III. stupeň, je síla. Prý se člověk zklidní a přestanou ho rozčilovat věci a získá takový ten nadhled Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 1:59 pm    Předmět: x Citovat

Laughing Laughing Laughing

Lidi toho napovídají.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

HH.Lidi toho opravdu napovídají.Já s tím mám naopak tu zkušenost, že když se na někoho rozčílím(občas ale přeci Twisted Evil ), tak jako by se dala do pohybu nějáká síla a hned je po problému! Myslím si, že mám něco se 3.čakrou, dokážu ní vyslat vlákna vnímání, tuto schopnost jsem si osvojil hned večer po zasvěcení.A jak se rozzuřím uplně mi to v ní cuká.. Very Happy Ale je to přijemné Laughing , aspoň pro mě!

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 9:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Lilo.lidi toho napovídaj jak správně říká šamanka.Hodně lidí se zkušenostma zklidní a nemají reiki.Hodně lidí po zkušenostech s 3 reiki se zase zblázní a šílí jen aby na tom vydělali co nejvíce.Pozor, nemyslím mistry,kteří to skutečně myslí upřímně a chvála bohu je jich většina.Trvalo mi to dlouho a ještě se to budu do konce života učit Lilo,ale nečekám už nic.Něco mne zaujme tak tam jdu,ale nečekám nic.Jsem pouze zvědavý ale tím že nic nečekám nemám předsudky a jsem otevřený.Když něco očekáváš, tak už dopředu máš nějaký mustr a tu svou novou zkušenost se tam snažíš napasovat a ne vždy se ti to podaří.Pak kolikrát nadáváme, že jsme tam nemněli raději chodit.Já jsem za poslední léta nebyl na špatné akci.Všechny byli úžasné.Víš někdy stačí úsměv patřící jen nám a kurz je nádherný.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 9:33 am    Předmět: Citovat

Ahoj Šamane, děkuji za odpověď. Já taky nečekám, že až jednou bude čas udělat si reiki III, se zklidním a nic mě nerozhází. Je zajímavé slyšet názory lidí, co to s nimi dělá nebo nedělá, stejně, jako byla otevřena tahle diskuze, co s člověkem udělá RI.Zatím si "užívám" reiki II Very Happy
Jak jsi psal, že za poslední léta jsi nebyl na špatné akci - no jasně, z každého kurzu si člověk odnese alespoň kapičku toho, co potřeboval slyšet, prožívat, vidět, uvědomit si a to je na tom to báječné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund