Fórum - Zobrazit téma - nic necítím - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - nic necítím
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

nic necítím
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 10:29 pm    Předmět: Citovat

Dokud takové sugesci někdo nezačne věřit, nic takového neexistuje. Jsou tu energie po těch, kteří už zemřeli, ale jejich vasány jim nedovolují odejít. Setkal jsem se s vazbami na mrtvé, zejména v rodu či rodině, vazbami na mrtvé druhé dvojče.....
Za celou dobu mé praxe - je minimálně dvojnásobně delší než u "tety Kateřiny" - jsem se nesetkal s tím, že by nějaká "duše" vysávala energii z člověka. A to ne proto, že bych se s takovými tvrzeními nesetkal. (Teta Kateřina je neobjevila.) Pokud někdo o energii přicházel, bylo to vždy proto, že to on sám dovolil.
Víš, nejde jenom o to, zda za to někdo bere peníze a kolik - koneckonců také nedělám ani kurzy, ani terapie zadarmo. Jde spíše o to, zda lidi vedu k uchopení své vůle a odpovědnosti za svůj životní příběh, nebo si hraju na to, jak je mnoho bubáků, co mě mohou uškodit a ti chodí okolo.
Určitě se dá najít reálná příčina Tvých problémů - zdravotních či psychických. Odblokováním typu odvedení přivtělené duše se stav jakoby zapouzdří vlivem sugesce.
Znám terapeuty, co manipulací napravují končetiny, zbavují druhé energetických bloků atd. Vždycky je ale důležité, co pochopili ti lidé, kteří ty problémy měli. Pokud jen to, že mají nablízku dobrého léčitele nebo léčitelku, která jim zase příště pomůže, tak to je jen jakoby svůj životní příběh odložili.
Stále pro mě platí to, co jsem napsal smart: můžeš chtít pochopit a změnit svůj život, nebo se můžeš zabývat tím, co všechno Ti zvenčí může ubližovat a jak se proti tomu chránit. Proti čemu se ale chceš chránit? Proti životu, proti Vesmíru, proti Bohu? - Vždyť vše vzešlo z jednoty a do jednoty se vrací. V té jednotě tudíž musí mít svůj domov i to, čeho se bojíš a od čeho se necháš oddělit - a jednou se na cestě domů s TÍM znovu setkáš.
Chceš-li tomu věřit, věř si. Je to Tvoje věc, ale buď prosím opatrná v šíření těchto sugescí vůči druhým. Existuje totiž jeden důležitý atribut Vesmíru: věř si čemu chceš, ale pak za to nes odpovědnost... dělej si co chceš, ber si co chceš .... ale pak za to zaplať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 10:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Povím ti příběh.Cvičil jsem a učil ovládat energii chi a najednou jsem cítil, že někdo přišel a byl se mnou v pokoji.Stál jsem čelem proti dveřím z místnosti a tak jsem jen řekl, odejdi nebo odejděte ven těmito dveřmi a jděte k Bohu do světla.Bože pomož jim. Nic víc nic míň.Pouze jsem potom cítil jak mi nadvakrát přeběhl mráz po zádech a ochladilo se.Za pár vteřin bylo vše v pořádku a já pokračoval ve cvičení.Není potřeba žádných nadpřirozených schopností,jen věř sobě a bohu.Vždy musí splnit tvé přání.
Reki tě uvedlo na cestu poznání.Co by jsi chtěl.Jednoduchou cestu linoucí se rájem a nic se nenaučit a nebo samou zkoušku a učení a tím daný pokrok v pochopení běhu řádu světa.To že si přestáváš věřit je správné a dobře.To je pojistka proti dokonalosti a uspokojení.A nejistota, překonávaní strachu atd je jen zkouška a učení.Pochop to a jdeš na další schůdek vedoucí k poznání. A to ti za to stojí. Sám jsi si vybral tuto cestu a proto za to každý den děkuj a neohlížej se zpět.Tam vzadu je to, co už znáš a kam se nechceš vracet.Samozřejmně i tvá jistota a nevědomost. Co je lepší.Být nevědomí osel a nebo vědoucí pán. Osel se nechá vést a občas si postaví hlavu i když ho vedou k vodě a on je žízniví.Pán se musí starat o sebe i osla a trpět jeho paličatost, jeho smrad, ty mouchy kolem něho, krmit ho, uklízet po něm a paltit za něj daně. Ale co by jsi chtěl být ty. Jak krásné je pochybovat.Aspoň vím, že žiju, že ještě mám svou vůli a svůj názor.Z tohoto pohledu je to krásný, nemyslíš.
Ještě jeden příběh.Vše je jen náš názor.Potřebuji ochranu a proto je dobré se třeba od někoho naučit jak odvádět duchy a nebo se plně otevřít a nikdy si nepřipustit strach, že by mi mohl někdo ublížit.Pak nepotřebuji ochranu.Jak mi může někdo ublížit, když já vím, že mi každý jen pomáhá.I smrt je jen učení, tak mi vlastně nikdo nemůže ublížit a já každýho miluji.Když Bůh s námi, tak kdo proti nám.Ale není to o poručení mysly,ovládnutí myšlenek, ale o žití v boží lásce.Když jednou dokážeš něco, tak tvá důvěra opadne.Už nevěříš, ty víš a nic tě nezvyklá.Pozor nepléct si to s pomocí.Nikdo není dokonalý.Tak i já, když cítím že něco je nad mé síly požádám o pomoc třeba zrovna Kateřinu.Třeba se tě něco moc dotýká a ty nejsi objektivní v hodnocení situace.Ale i to je ta probíraná nejistota.Když si to přiznáš, jseš neporazitelný.Není tma, je jen nedostatek světla.Není černá magie, je jen nedostatek mojeho pochopení a ona mne něco učí a vede mne ke světlu.Na začátku a na konci je vždy světlo.Tam hledéj důvěru. Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 11:33 pm    Předmět: Citovat

"Chceš-li tomu věřit, věř si. Je to Tvoje věc, ale buď prosím opatrná v šíření těchto sugescí vůči druhým. Existuje totiž jeden důležitý atribut Vesmíru: věř si čemu chceš, ale pak za to nes odpovědnost... dělej si co chceš, ber si co chceš .... ale pak za to zaplať."

Zajímavé, jak dokážeš rozdávat rozumy druhým, Damao. Tvoje slova platí ale i pro Tebe. Pamatuj si to.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Selket
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.3. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 12:03 am    Předmět: Citovat

Very Happy Damao....nikdy jsem nepísla,že Teta Kateřina(TK) něco objevila....pouze,že mi kdysi pomohla....

a když nejde o to, zda za to někdo bere peníze a kolik....tak na to nepoukazuj....nemusela bych pak reagovat...

jsem přesvědčená o tom,že co dělám...dělám správně...Na duchy jsem dáááávno zapomenula....a to jsem je vidívala dost často,REÁLNĚ,jako vidím ostatní živé lidičky...dokonce mě jako dítě léčily,že mám halucinace!...zasáhla babička,lékařka....dnes jsem mohla být psychicky závislá na práškách....

v době kdy jsem je začala opět cítit, vidět a slyšet tvrdily i mé dcery,že mají pocit,že se na ně stále někdo dívá....nechtěly spát v pokojíčku,bály se tam....ta mladší stále slyšela hlasy...O ŽÁDNÝCH DUŠÍCH NIC NEVĚDĚLY!!!!!...NIKDY JSEM O TOM PŘED NIMI NEMLUVILA,NECHTĚLA JSEM,ABY PROCHÁZELY TÍM,ČÍM JÁ...vím,že je i dnes spousta lidí,kteří by se jim vysmívali, jelikož na duchy nevěří....naopak...stále jsem tvrdila,že se jim to zdá!!!!....a ta malá mi říkala-teď mami...tys to neslyšela?-...řekla jsem,že ne,ALE SLYŠELA....
Dnes už jsou větší a už ví....chápou....
TK mi opravdu nestihla nic vsugerovat...zasáhla hned...

Víš....je mi celkem jedno,že tomu nevěříš,nebo si myslíš,že to má příčinu ve zdravotním stavu nebo psychických problémech....zažila jsem to a zažívají to i mé dcery,mají i vnitřní vidění a vidí auru...slyšely jsme to i když umřela babička...
jako dítě jsem si těžko mohla vsugerovat,že vidím duchy....spíš mi bylo vsugerováváno,že nevidím nic ...

nevěřím,že máme v rodině
nějaké zdravotní komplikace,které se dědí a dcery i já si tím něco vsugerováváme....budujeme si bubáky....
ani nepotřebujeme mít blízko léčitele...umíme si již poradit a já věřím,že co dělám...dělám správně a dobře ....ne jen děti vedu k odpovědnosti, ale pomáhám i jiným uvědomit si, že jejich život a zdraví je v jejich rukou...

Věřím,že se mi ani odvedením duší z našeho domu problém nezapouzdřil....naopak....
uvolnila se lavina energie a já jsem TK vděčná,že mi pomohla...

Vím,že je každý z nás odpovědný za své činy a za celý svůj život,taky vím,že jsem já sama dovolila,aby se na mně duše přilepily....vím co umí myšlenka a jak mohu slovem ublížit....ale nemám ve zvyku mlčet,když mohu pomoci....

Mluvím z vlastní zkušenosti ....a jsem si plně vědoma toho co říkám...a NEJSOU TO SUGESCE.....ANI VIDINY...nejsem v tom sama....a pokud mi hrozí trest nebo odplata za to, že mluvím o vlastních zkušenostech, o tom,s čím jsem se setkala už jako malé dítě....že věřím tomu co vidím,slyšíma cítím.....tak ji s pokorou přijmu a jestli to bude třeba, zaplatím.....

Teď vím a jsem skálopevně přesvědčená,že bloudící duše jsou a já je můžu odvést.....můžu jim pomoci a tak to budu dál dělat s přesvědčením, že když to pomáhá,jelikož to vidím a cítím...je to správné...vidím i na auře člověka,jak se vše uvolní a po mém zákroku duše i z aury zmizí...nikomu tím neubližuji....jsem přesvědčená,že naopak pomáhám....

Chápu tvůj postoj....věříš něčemu jinému....máš zřejmě jiné zkušenosti.... a duchy jsi nikdy neviděl....
Neříkej mi ale prosím, že se lidem snažím podstrkovat bubáky.... a že si mám dávat pozor.... zažila jsem toho dost,abych pochopila,že odpovědnost za své činy je jednou z hlavních hybných pák našich životů...

Nevěřím čemu chci...věřím tomu, co mám odzkoušené a co má výsledky...

Přeju ti hodně zdaru... Very Happy
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 12:13 am    Předmět: Citovat

Nějak se pozapomnělo na to co napsala Selket na začátku své odpovědi Smart. To, že díky starostem a smutkům dovolila aby se jí tohle všechno dálo. A taky napsala o tom, kdo jí z toho pomohl vyvést zpět na její místo. Nikde není ukazování prstem na ty sakramentské přivtělence a další entity, v její výpovědi je jen konstatování, že to sama na některé úrovni povolila -tak to měla. To, že někde nemáme s něčím zkušenost ještě neznamená, že je to nesmysl, výplod fantazie. Ten, pro koho je to důležité, k tomu něčemu nasměruje pozornost a ten, pro koho není, věnuje pozornost něčemu jinému.
Můj příklad ze života: Před několika lety mi dělali testy na alergii. Není věc na kterou bych podle nich nebyla alergická. Nemám být v prachu, jsem alergická na roztoče, plísně,...Nu , kupodivu ani s jedním nemám problémy, vím že jsou, žiji s nimi v symbióze, nevyhýbám se jim a ani oni mně. Nu a problém nemám. Jediný problém bylo moje kýchání během pylové sezóny , které svou příčinu mělo úplně někde jinde než v kytkách a stromech. To něco, kde jsem měla slabinu, strachy, traumata a přesvědčení. Možná, kdybych podlehla reklamám co vše mít proti roztočům a plísním apod, že bych byla jedna velká nudle u nosou a jeden velký pupenec. Ale pořád to neznamená že nejsou. Jen jsem jim nevěnovala svou pozornost, tak prudí jinde a tam, kde je pozvali do svého života.
Nojo, Damao, já vím, zas tu někdo nadhodil tvoje "oblíbené " téma, že? Wink Very Happy Very Happy Very Happy Jenže těžko budeš vykládat člověku, který něco nějak viděl a cítil, vidí a cítí, že to vidí a cítí špatně a jak by to vlastně vnímat měl. To samé je to u vnímání čehokoli jiného, třeba aury. Někdo vnímá takové barvy, jiný zas jiné, někdo auru slyší, jiný cítí.
Je podle mne důležité lidem říkat že sice jsou duchovní bytosti, které se přilípnou jak připíňáky na někoho, kdo jim zrovna vyhovuje, že všechno co řeknou, co myslí, co vplodí svou fantazií je taky energie která s tu poflakuje okolo a že mnohdy víc paseky nadělá právě taková myšlenková forma, kterou si taháme na provázku s sebou, živíme ji svými pocity, představami, strachy, ona nám věrně slouží tím, že nás přesvědčuje v některých situacích, že "máme pravdu", že je v pořádku že sebojíme, a směruje nás tam, kam potřebuje. A tím jak se bojíme víc a víc, tím ta naše potvora roste. A nebo stačí že na někoho nehezky pomyslíme, on nám nějak nevyhoví, nezachová se jak my čekáme a už si to v naší hlavince hezky vytváříme a na světě je zas další mrška "přísavka". A když takovéhle energie vyšleme znechuceně vůči někomu druhému, ve vzteku to dostane hezké grády, občas se to přikoření nějakou tou pomluvou a zdrbnutím, žalováním, stěžováním si, noooo, tak to je pak slušný kalibr. V auře tíží a dělá neplechu stejně dobře a kvalitně jako nějaká dušička. Komár ani klíště na nás nepůjde, když máme dostatek energie a když si sosne, tak tam, kde je oslabené místo. Stejně tak to je s ostatním. A pak ještě záleží na tom, jak to vidím. Buď si z klíštěte a komára udělám démona, protože to a ono, no tak se naladím zrovínka na nějakého nakaženého a přijmu ho na svoje tělo pomalu s uvítacím výborem. Někdo má strach že na něj spadne cihla tak dlouho, až na něj opravdu spadne. Jiný se bojí v autě tak dlouho, až do něj někdo křápne nebo křápne on do někoho.
Citlivost lidí je různá a tak každý vnímáme jevy rozdílně. Stejně tak i citlivost vůči různým místům.
Stejně tak je citlivost lidí na bordel kolem, někomu vadí smítko prachu a jiný začne šílet až kdy žvidí v příkopě vysypaný pytel s PETlahvema.
Damao, jestli se dobře pamatuju, máš oči docela vzdálenostně od sebe. Tyhle lid maj nádherný dar - dokáží vidět věci z daleko širšího úhlu pohledu, takže nemají potřebu se vrtat v maličkostech, drobných neladech, berou to jako ještě v pořádku, protože Celek který jsou schopni vnímat je tak nějak v normě a k pohodovému přežití.Mimo jiné, pokud nejde o nějaké popírání, tak jsou tito lidé celkem tolerantnější k nedostatkům druhých, protože zkrátka dokáží vnímat celou osobnost. Čím víc oči blíž k sobě, tím větší šťoura a detailista. Takový člověk přijde někam a nevidí díky svému úzkému úhlu pohledu celý prsotor, ale třeba chlup po štětce, tkerý zůstal na stěně v barvě. Malou pavučinu, malou odchylku u pověšeného obrazu, jakýkoli drobný nelad, který ten s tím velkým úhlem nějak nevnímá. Ten jen řekne- je tu fajn nebo něco mi tu nesedí a pak teprv hledá co to je. Ten druhý typ nejdřív vidí to či ono a jelikož mu to nesedí, no tak už se logicky nemůže cítit v takovém prostoru nejlíp. Tyhle lidi jsou pak nároční nejen na sebe, ale i na druhé. A dovedeš si představit co to je, když se sejde jedne "blízkookej" a jeden "dalekookej"?Stres už na první pohled, pocit že je to protiva a ještě ani nezačli komunikovat. Takže i to vnímání a pohled na věci mimo nás jsou podobné. Samozřejmě pak je ještě nějaká dispozice další. ALe to byl jen takový malilinkatý nástin, kde může být jedna z příčin rozdílu vnímání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Scarabeus
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 6.6. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 12:18 am    Předmět: Ok. Něco na tom je.... Citovat

Ok. Mate pravdu.
Selket obzvlaste ty. Uvedomil jsem si ze problemy zacaly po tom co jsme se prestehovaly do novyho bytu. Celou tu dobu jsem si myslel ze je to ve mne, ale co kdyz je to v bytu. Cokdyz byt nese sebou poznamenanou energii ktera mne ovlivnuje.
Neni to tak ze bych prodelal nejakou psychoterapii nebo bral leky , jak tady nekdo pise. Jsem clovek ktery by nevzal jediny prasek do ust. Nesnasim dnesni zdravotnictvi. Jen prirodni a alternativni lecbu, jako je kranialni elektrostimulace, fotodynamicke terapie nebo magnetoterapie a homeopatie. Samozrejmne vitam i cinskou medicinu, ikdyz o ty tolik nevim.
Myslim ze Selket popsala me problemy velmi dobre.
V nekolika odezvach od vas vidim mozne reseni a za to vam moc dekuji.
Pokusim se nebrat na veci takovy zretel, treba si to jenom zvelicuji jeste vic.
Selket dekuji ti i za tetu katerinu, urcite se ji ozvu.
DEamao, i v tvych slovech je videt pravda. Jsou lide kteří nevnímají energii kolem nás a právě proto nemají problémy jako jiní. Jiní zase je vnímají ale problémy v tom nevidí. Jde tedy jenom o náš osobní šestý smysl který nám staví překážky do cesty. V samotným základu smyslu je tedy jasné že takovéto problémy si můžeme vyřešit sami.
Děkuji ještě jednou věem kdo mi odpověděl a podělil se semnou o zkušenosti. Přeji všem dobrou noc a díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Scarabeus
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 6.6. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 12:19 am    Předmět: Citovat

Herdek, asi jsem rozpoutal vášnivou debatu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 12:23 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing aspoň není nuda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 12:31 am    Předmět: x Citovat

Bude to znít po přivtělených duších a tajemných entitách velmi přízemně, ale co si tak po začátek zkusit vyčistit prostor ve kterém žiješ, když máš první pomoc ne kdesi na netu, ale ve vlastních rukách???!!
A pak případně začít srovnávat svoji energii třeba v čakrách. No nic.
Dobrou.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Scarabeus
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 6.6. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 12:39 am    Předmět: Citovat

jezis, nechtel jsem aby se tu nekdo kvuli mne zacal hadat nebo dohadovat. Poreboval jsem jen vedet vas nazor a vasi radu. Chapu ze kazdy ma jine vize, ale nikdo je tomu druhemu nevnucuje, tak proc ty dohady?
Jinak, Selket, tvuj posledni komentar me naprosto dostal na kolena. Je to presne to co citime v nasi rodine a pry se to predava uz od 18. stoleti kdy nas predek byl upalen za carodejnictvi. To se dozvedela ma prababicka od jedne ,,cestovatelky v lidske mysli" Ale musim rict ze lepe si to popsat nemohla. Kazdopadne si myslim ze problem jiz muzu resit a to byl ukol tohoto tematu.
Ano Šamanko, muzu ocistit byt, k tomu nepotrebuji pomoct, zvladnu to sam.
Abych pravdu rekl jeste mne nikdy nenapadlo ze by to mohlo byt v byte. Az dneska s Vámi jsem si to uvedomil ze presne tak dlouhou dobu trvaji me problemy. Jeste jednou diky vsem a ted uz opravdu dobrou noc. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 12:47 am    Předmět: x Citovat

No vidíš a o tom právě mluvím, jupííí.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Selket
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.3. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 12:51 am    Předmět: Citovat

Very Happy papa ,taky dobrou noc všem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 4:02 pm    Předmět: Citovat

No jo, šamanka to řekla pěkně po žensku s sedí to.
Už mlčím a nechám ty, kdo si to přejí, ať si čistí, co chtějí. Třeba s tetou Kateřinou. Smile
Za sebe tvrdím, že ruce které nám skutečně mohou pomoci začínají na našich ramenou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 6:43 am    Předmět: Citovat

Milí přátelé, já cítím reiki poprvé skoro po sedmi letech po zasvěcení. Zajímalo by mě, čím to je. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 7:22 am    Předmět: Citovat

Je to možné. Někdy chvilku trvá, než způsob, kterým pracuje naše mysl dovolí vnímat to, co je za hranicí běžného používání smyslů. Petr Němec - Jablkoň - na to složil moc pěknou písničku, jmenuje se Pět policajtů.
Rendyy, jestli trochu děláš do astrologie, koukni se, jak máš aspektovaného Merkura.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 6 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund