Fórum - Zobrazit téma - nic necítím - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - nic necítím
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

nic necítím
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 7:19 pm    Předmět: Citovat

Dobrá Damao, odpovím ti správně Very Happy , mířím přímo za svým cílem....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Scarabeus
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 6.6. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 7:27 pm    Předmět: Citlivost? Citovat

Zdravim. Nikdo z vás mne tady nezná. Jsem tady novým uživatelem a musím přiznat že větší reiki forum jsem neviděl. Jsem zasvěcený do 1. stupně a to už rok a půl. Abych pravdu řekl, při zasvěcení jsem necítil zhola nic. Ale ani po něm. Nevěděl jsem jestli se nestala chyba, nebo omyl. Nevěděl jsem kdy začnu cítit. Čekal jsem rok a nic. Teprve potom jsem si uvědomil že nebylo na co čekat. Už jsem cítil dříve, mnohem dříve a tak jsem nepoznal žadnou změnu po zasvěcení. Mé zkušenosti s ,,jeměhmotném" (jak já říkam) nemají takovou bohatost v reiki jako vaše, ale mohu tady přispět tím na co jsem přicházel roky. Nikdy jsem neměl dobré dětství a ani dospívání. Problémy všude a to i po zdravotní stránce. Nevěděl jsem na co se mám upoutat, potřeboval jsem nějakou naději. Tak jsem zkusil reiki. Poslední bod před tím než bych si vzal život. Myslel jsem si že mě nepřestane život trestat. Ovšem po zasvěcení se to začalo nějak lepšit. Depresivní nálady smíšené s pocity bezmocnosti a bezsmysluplnosti začaly ustupovat. Jen některé zdravotní problémy zůstaly a bohužel se začaly rozšiřovat. Ale pádný je to že jsem se dočkal změny. A co ta citlivost? Jak říkám, čekal jsem na ni dlouho, teprve po dlouhé době jsem si uvědomil že mým úkolem není čekat, ale učit se a jednat. To mi změnilo život zcela. Dříve jsem měl problémy i s atrální duší cizých lidí, ale najednou už umím ovládat. Reiki je o tom že se naučíte poslouchat a chcete se učit. Naučíte se život ovládat a tím ovlivňovat životy druhých. Nepotřeboval jsem cvičit po zasvěcení, reiki mi ukázalo směr a já podle něho jednal. Dokázal jsem odehnat věci špatné, ale i ty dobré. Než jsem se naučil konkretizovat svou myšlenku jsem vytvářel ochrany na veškerou energii. Jak špatnou, tak tu dobrou. Ovlivňoval jsem tzv. ,,křižovatky budoucnosti" a jiné věci. Jenže něco jako by se ve mně vzepřelo. Už nedokážu určit co je realita a co skutečnost. Nevím co je pravda a co je lež. Bohužel mi v tom mé reiki nepomůže, ale jiný reikař by mohl. Nevím kde jsem, nevím jestli to ,, jemněhmotné" vůbec existuje. Ztrácím kontrolu a nevím co mám dělat. Nevím čemu mám věřit. Pracuji jako asistent psycholožky a zároveň jsem student a už víckrát jsem ji chtěl poprosit o pomoc. Ale nevím jestli by mi věřila, jestli je schopná tyto věci chápat.
Ztrácím skutečnost pod nohama a jsem na tom opravdu bledě. Nemůžu se dlouhodobě spojit s mým mrtvým dědou, ten by mi jistě poradil. Někdy mívám pocit že pokud nejsou nějaký andělé, nechci žít. Je to složité vysvětlovat. Prostě nevím co mám dělat a už vůbec ne co si mám myslet.
Kdokoli mi prosím pomozte, budu všem vděčný za cokoli. Omlouvám se za ten sloh co tady píšu, ale je toho na mě moc. Přeji hezký den a pokud mohu poprosit tak se mi ozvěte na email. Nevím za jak dlouho tady budu. Děkuji za vyslechnutí. Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jirko, ja jsem reiki-pulec, mam s R vyrazne kratsi zkusenosti nez Ty ale na Tvem textu me zaujalo hned nekolik veci, ktere ja vidim trochu jinak.

Tak nejak mi prijde, ze do toho davas hodne sve vule "dokazal jsem odehnat veci spatne ale i ty dobre". Ja jsem zasvecenim ziskala ohromny klid v dusi a moje okoli se s tim ted vyrovnava Laughing . Zmena chovani druhych ke me je nekdy az neuverelna. Pritom jsem neudelala nic jineho, nez ze jsem utichla.

Do neceho davas hodne energie: "naucite se zivot ovladat a tim ovlivnovat zivoty druhych." Ja bych rekla ze spis nez nekoho ovladat je fajn jet na vlne zivota. Takze se snazim nechat bezet svuj zivot kam chce on a zatim dobry (pozor, nerikam, ze to je jen prochazka ruzovym sadem). Bavi me pusobit na ostatni tim, jaka jsem ale urcite je nechci ovladat. Nechci byt ovladana a tak to nedelam druhym.

Mozna to je volbou slov, ale prijde mi, ze tam, kde bys naopak mohl neco delat (cvicit), pises, ze nedelas nic a hledas chybu mimo sebe "kde se stala chyba"+"cekal jsem rok a nic". Pises o jemnehmotnych telech ale ne, jestli reikujes. Ja tela nevidim ale reikuju minimalne hodinu denne, nekdy i tri a to jenom sebe + porad neco ctu. A veci se deji. Pomalu ale deji.

Samozrejme, ze chvilema ztracim balanc a hledam pevnou pudu pod nohama ale mam viru, ze zivot jde zvladnout a to i s usmevem. Jsem presvedcena, ze trapeni, ktera jsem mela/mam a budu mit vychazeji ze me. Kdyz se neco objevi, ponorim se do sebe a posloucham dokud nenajdu odpoved. Nevim, s kym si povidam, ale zatim ma veskrze pravdu Wink Mozna mam jen ohromny stesti na slusny zivot, nevim.

Kdyz to po sobe ctu, tak se mi chce Ti doporucit precist si pravidla reiky a vyzkuset si je uplatnit ve svem zivote. Neni jednoduche je zit, ale ma smysl se o to pokouset.

Nevim, jestli je to to, co si chtel slyset. Nekde jsem cetla, ze si clovek svoje bolesti ma uzit, to bych Ti potom poprala "uzij si to", ale tolik sebevedomi nemam a tak Ti preji hodne lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Scarabeus
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 6.6. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 12:25 am    Předmět: Citovat

Zdravim.
Hm. asi jsem to spatne popsal. ano, zahnal i to spatny. Sel jsem do toho kvuli tomu abyh se ubranil a trochu se vzchopil. Ovlivnovat jsem nemyslel zcela doslova ovladat. Jenom ovlivnovat. Taky bych nechtel aby me nekdo ovladal. Pisi o jemnehmotnem, ale to uz jsem poznal mnohem drive nez reiki. Ja taky tela nevidim ale citim a nejenom ,,tela". To byl asi jeden z hlavnich duvodu zkusit to reiki.
Jo, vira. Naucil jsem se ze to vira sam v sebe dokaze pohnout horama a tak se to snazim dodrzovat ale jako bych chtel aby to uz bylo za mnou, jako, vsechno zrychlit. Abych na to hezke nemusel cekat. Jenze ono to asi jinak nejde.
Mas pravdu, pravidla reiki. 10 zásad atd. Nekdy ale co se zda jednoduche a hezke, tak snadno zase nejde. Mad Muj mistr mne vsak ucil ze nejdrive si knizku musim precist abych o ni mohl pozdeji vypravet. Snazim se udrzet trpelivost, jenze cas ubiha a cas je to co lidem chybi nejvice.
Drive jsem byval optimista, ale ted jako by se brana zavrela a vsechno je videt ve stinu, ve tme. Ani nevim jestli mi rozumis, jestli mi vubec muzes rozumet.
Drive jsem rozdaval usmev na tvari vsude kam jsem prisel. Nikde nebyla nuda nebo smutek pokud jsem tam byl ja. Ted ale ja jsem nhedobrovolnym zdrojem smutku. Vim ze je to ve mne, ale nemuzu se nejak vzbudit. Drive jsem ani netusil jak vypada zoufalost. Jenze nejlepsi je na tom ze je to jenom ve mne a pokud to budu chtit skoncit, staci zmenit myslenky a naladu a proste se bavit. Jenom mi to nejak nejde.
Uzit si sve bolesti? Ne ne ne ne. Nejsem pro zadnou bolest ani trapeni. A ani za ucelem ponauceni bych ji nikomu nepral. Po tom co jsem se nechal zasvetit jsem zazival takovyto ze bych spasil ceeely svet. Ze bych mohl lidem pomahat do nekonecna a stale vetsi a vetsi silou. ( To asi kazdy reikista ) jenze prave proto jsem zacal videt tu bolest kolem nas. To utrpeni ktere se siri vsude. Naucil jsem se divat se na veci z nekolika pohledu. Az teda na sve problemy. Tem se radsi vyhybam.

Mno, tak ted mam pocit ze jsem si sam odpovedel. Nejde o to se skryvat, ale postavit se tomu celem. Toto puceni take nemam rad. Smile
Mno, dekuji za ochotu pomoct a poradit. Mozna mi staci jenom o tom nekomu rict. Kazdopadne diky moc za vyslechnuti a preji dooobrou noc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 12:14 pm    Předmět: Citovat

možná právě proto prožíváš smutek, aby sis o to víc cenil toho svého daru rozdávat radost a smích. A taky radost a smích přijímat a vidět v každé chvilce všedního dne. Uvědomit si rozdíl, v čem spočívá smutek a v čem spočívá radost, proč tomu věnuješ pozornost. Tohle kolečko jsem stihla absolvovat a jsem ráda, že jsem se zas dostala na začátek. K té radosti. Jen ji už neberu jako něco automatického ale vnímám ji v čemkoli a komkoli. Což dřív nebylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 5:07 pm    Předmět: x Citovat

Ahojky,
nepíšeš odkud jsi a ani další věci, jako třeba jestli se kromě reiki věnuješ něčemu dalšímu (ovlivňování dění přes reiki?). Taky bych si dovolila otázku, jestli jsi prodělal nějaké psychoterapie a trochu osobní otázku, jestli svoje stavy ještě ovlivňuješ nějakou chemií (léky a jiné látky).
Mám pocit, že bys jednak potřeboval víc uzemnit a taky vzít na zřetel: kde je bílá je i černá, všechno má dvě strany. Takže nejde se katapultovat do žádného pomysleného ráje, kde je jen všechno dobré
a všechno špatné vyzmizíkovat (ovšem samotná debata co je dobré a špatné, neboli co se teď může jevit jako špatné, může být do budoucna základ pro dobrou věc a naopak, neboli teoreticky nic není špatně, i když se to v situaci, kterou vnímáme jako nepříjemnou, blbě chápe, je debata na dlouho).
Možná by nebylo špatné, místo mrtvého dědu, kontaktovat někoho z živých terapeutů ať už reiki, rodinných konstelací nebo jiného alternativního směru, kteří se rozhodně nebudou na tvoje probémy dívat jako na něco z jiného světa, protože spoustu věcí považují za zcela normální věci, se kterými se u svých klientů setkávají. Určitě bych se vyhla reklamám typu "bez problémů bleskově a na počkání", ale napřed bych si s dotyčným promluvila, jak na mě působí jako člověk...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Selket
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.3. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 5:13 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Ahojky Scarabee...
To,co popisuješ mi nápadně připomíná mé období před několika lety..... a to jsem měla 2 stupeň Reiki....Z veselé,úsměvy rozdávající příjemné ženské se stal uzlíček nervů.....Pláč...strach...deprese....dál to pokračovalo ztrátou zaměstnání.....problémy v partnerském životě...přemýšlení o útěku ze života-sebevraždě.....trvalo to několik let!.....úplně jsem zapomenula,že jsem reikistka....že umím věci,které mi mohou pomoci....Koupili jsme v té době velmi starou chalupu.....tam to začalo......slyšela jsem hlasy...pociťovala úzkost.....zkrátím to.....poslední naděje-internet-v té době jsme koupili nečekaně PC-náhoda?...a.....dověděla se,že v domě je mezidimenzionální brána, (bylo mi vysvětleno, že něco jako Lurdy, ale bez pozitivních účinků) která měla spadnuté hranice a po domě se procházely různé bytosti - to byly ty hlasy..... a že se na mně přilepilo pár hodně zlých dušiček (já jim to nevědomky tehdy svým smutkem ze ztráty dovolila) obývajících tento dům..... sousedé mi později řekli, že tu obyvatelé neměli klidný život a žádný z nich tu dlouho nevydržel...nikdy bych nevěřila,že je možné klesnout až na dno jen s pomocí "přivtěláčků" .....nechala jsem je odvést tam kam patřily a paní mi i posílila a zvedla hranice brány....
Ať to zní jakkoli nadneseně nebo neuvěřitelně.....Problémy přestaly jako mávnutím kouzelného proutku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomohla mi tenkrát Teta Kateřina....Požádala jsem ji o pomoc a ona pomohla a nakopla mě zpět,kam jsem patřila....k energiím a Reiki...Nyní už ji vyučuji a přivtěláčků se umím zbavit a odvádět je..... ale stále mi nahání hrůzu, jak velkou moc a sílu můžeme nevědomky dát do "rukou" cizím duším a kam až s jejich pomocí můžeme klesnout....
Ty s nimi máš také své zkušenosti.....je možné,že se k tobě dostal někdo hodně silný a že tě ovládá.... jestli si myslíš,že by toto mohl být tvůj problém, požádej někoho komu důvěřuješ o vyčištění tvého obydlí...práce...tebe.... Pokud bys chtěl Tetu Kateřinu, najdeš ji na www.tetakaterina.cz na jejím fóru a požádat o pomoc ji můžeš v sekci fóra, která se jmenuje "Požádejte o radu Tetu Kateřinu/Martu" ....má s takovými věcmi své zkušenosti a pokud se zeptáš lidiček na fóru,určitě ti rádi na ni sdělí svůj názor....můj je - je to skvělý člověk na svém místě a ví co dělá....musíš jí ale dát souhlas k vyčištění, jinak to pro tebe udělat nemůže ani ona ani nikdo jiný.....

Snad ti tyto informace pomohou.... Přeju ti klid a mír.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 7:00 pm    Předmět: Citovat

Selket: jelikož si myslím, že nic není náhoda, tak si taky myslím, že svým prožitkem a osobní ( i když dost drsnou)zkušeností můžeš být dobrou učitelkou a pomocnicí v něčem, v čem máš praktické a ne jenom vyčtené zkušenosti. V podobných případech díky tomu snadněji a rychleji rozpoznáš "odkud vítr vane". Ty sama s podobným čištěním zatím nepracuješ? To nerejpu, jen se ptám. Nezkoušiš to čištění provádět - mám na mysli u sebe a druhých, poté když sama jsi už zase naskočila-pomocí Reiki nebo jiných metod ? - Je jich relativně výběr. Klasikou je asi nejběžnější SRT. Ale docela dobře je rozepisuje Božena Koubová.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Selket
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.3. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Ahojky Renato...
Pracuji.... Odvádím duše s pomocí andělů, kombinuji vše s kyvadlem a Božím světlem přes učení "Já jsem"..... Duše, které touží po odchodu odvádím i pomocí Reiki..... Metody vyučuji na R2 rozšířeného systému....

Také pracuji jako terapeutka s Hlubinnou abreaktivní psychoterapií...i zde jsou velké možnosti, ale je nutné přijít osobně...

Teta Kateřina má zkušeností i s černými, odchodu se tvrdě bránícími dušemi, které odvádí na dálku. Scarabeus má už dost velký problém a pokud je jeho příčina v této úrovni, nerada bych s jeho přivtělenou duší jen tak zkoušela manipulovat. Raději to přenechám odborníkovi.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 8:32 pm    Předmět: Citovat

Wink víc písnu na SZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 9:09 pm    Předmět: Citovat

no a přesně tohle mě trochu děsí. všude se píše, že reiki je bezpečné a člověk si nemůže ublížit a potom jedna takováhle diskuse a já si přestávám být jistá.
vím, že příčinou nebylo reiki ale stejně. předpokládám, že na začátku byla nějaká duchovní práce.... je to opravdu tak, že reikovanim sama sebe resp. meditací si neublížím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 9:47 pm    Předmět: Citovat

Pro smart: Proč by Reiki neměla být bezpečná? Pravda, jsou lidé, kteří pracují s tzv. přivtělenými dušemi a jsou lidé, kteří se bez nich docela dobře obejdou. Jde o to, zda chceš řešit své reálné životní situace, nebo ty duše, minul= životy, energetické upíry či prokletí ...
Můžeš najít sílu a měnot sebe sama, své postoje a rteakce na život, nebo uvěřit v to, že jsme ohrožováni něčím zvenčí - vždycky se najde někdo, kdo zaručeně může pomoci a ochrání nás (samozřejme ne zadarmo).
Takže - je to na Tobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Selket
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.3. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 9:55 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Jejky...to si opravdu neublížíš....
Nepotřebuješ na sobě duchovně pracovat,abys viděla duchy....naopak....spousta lidí o energiích namá ani páru,ale duchy vidí....cítí....jdou se potom k někomu přiučit, co s tím.....Byl to i můj případ...viděla jsem je už jako dítě....i auru,nevěděla jsem co to je,co s tím....bylo to za totality....nejprve jsem se zmiňovala mamce....pak jsem pochopila,že si všichni myslí,že jsem blázen,tak jsem ztichla,na auru mi dali brýle!...v dospělosti mi pomohla jedna kartářka...
Je ovšem nutné najít dobrého učitele, který tě těmto a jiným technikám naučí...
Reiki ti neublíží...naopak,pomůže....když se budeš reikovat,harmonizuješ své tělo,dodáváš mu energii,která mu chybí....pomáháš mu nastartovat samoléčebné procesy ....harmonizovat i mysl,spousta lidí se uklidnila,přestala se u nich projevovat nervozita...agrese....strach.....ale chce to na sobě pracovat ....poctivě,pravidelně....chtít....a ne se ulejvat a hledat výmluvy.... svalovat vinu na druhé, (tím nechci říct,že to děláš ty...mluvím-tedy píšu v globále...) ale uvědomit si....že v životě se mi děje VŽDY jen to co chci já...ať už vědomě nebo nevědomky....život je, byl a bude vždy jen následek mých myšlenek, mých činů....ať už v minulosti nebo současnosti...vždy záleží jen na mně,jak se mi povede...Když se budu vymlouvat, hledat chyby u druhých....následky si ponesu sama...
meditace je klíč ne jen k odpovědím, ale také nastartuje organismus, léčí ....uklidníš svou mysl,tělo....vyčistíš je....pak najednou najdeš odpověď....

Reiki ani meditací se bát nemusíš....ty ti opravdu neublíží...naopak...pomohou ti pochopit...pak je všechno jednodušší Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Selket
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.3. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 10:04 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Damao...abych pravdu řekla...neznám nikoho,kdo bere za odvádění přivtělených duší peníze,když se to stalo mně....Teta Kateřina zasáhla ihned a stačilo jí mé obrovské děkuji...jsem ji do teď vděčná....snad takoví lidé existují a ty ses s nimi setkala...já opravdu ne...
Ale viditelně jsi se nesetkala s přivtělákem....přeji ti,aby se ti to nikdy nestalo... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 10:16 pm    Předmět: Citovat

děkuju, už jsem zase úúúplně klidná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 5 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund