Fórum - Zobrazit téma - Dík za Reikiwebík - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Dík za Reikiwebík
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Dík za Reikiwebík

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> ReikiWeb
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 10:10 pm    Předmět: Dík za Reikiwebík Citovat

Poslední dobou se mi zdá, že jen někomu za něco děkuju, ale je to nutný!
Děkuju moc za Reikiwebík. Moc mi pomohl a pomáhá. První 2 měsíce jsem byla jen ,,pozorovatel". Mnohdy jsem neměla tušení, o čem je řeč, která bije.
Vzpomínám na svůj první příspěvek. František chtěl vědět, zda je tu někdo, kdo vyhrál boj nad cigaretami.Tak to jsem byla já. Celý den jsem myslela jen na to, jestli si mám nebo nemám troufnout Františkovi odpovědět.Když už jsem se konečně rozhoupala, napsala odpověď, tak jsem to chtěla poslat pouze jemu. Jako soukromou zprávu. Aby se to nedostalo do éteru, aby si tolik lidí nemohlo přečíst, co mu píšu za hlouposti.
Zprávu jsem odeslala a z hrůzou jsem zjistila, že blbě. Posláno do diskuze. Podlomila se mi kolena a udělalo se mi špatně, celou noc jsem z toho nespala. Tak to byla moje první zkušenost.

Pak si vzpomínám, jak se mi rozbušilo srdce jako na poplach, když jsem viděla, že mi na něco odpovídá Damao. Nebo Šamanka. Můj vykulený avatar vedle jejího Laughing . Všichni ho známe. Vážím si všech odpovědí.A přestala jsem se stydět za svoje. Kdyby byli všichni chytří, to by byla taky nuda.
Zhruba za 3 týdny mě čeká přesvěcení. Po půl roce cítím, že je to nutné, došla jsem k tomu, že jsem připravená.Ničeho nelituju, nic neočekávám, ale měla jsem potřebu všem poděkovat.
Omlouvám se za ten román, ale jak začnu , nejsem k zastavení.

Takže - velký dík za Reikiwebík - Evík


Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 12:25 am    Předmět: Citovat

Hodně štěstí při vykročení na své cestě. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 7:24 am    Předmět: Citovat

Eviku, asi to tak melo byt Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 7:47 am    Předmět: x Citovat

Evik: a pak jsi pochopila, když jsi dočetla první příspěvek u kterého byla šamanka se svým názorem vedle jak ta jedle a rozcupována ostatníma, že je potřeba se i zasmát sám sobě a rozchodit ten pocit "booože, co jsem to napsala za blbost" a vůbec není za co se stydět. Ona je to i dobrá škola si ustát svůj nepopulární názor, inspirovat se tím jak reagují ostatní, poprat se s tím, když ti někdo "leze na nervy" a poučit se z hrátek vlastního ega. Je moc fajn, že sem nepřestali chodit praktici, kteří se léčením a kurzy živí, protože to je pro nás velká škola zkušeností a praxe.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 7:53 pm    Předmět: Citovat



24.10.2008

Dnes slavím 1. narozeniny na Reikiwebíku. Ten den bude vždycky patřit mezi mé nejvýznamnější. . Před rokem se začal měnit můj život a můj názor na život. Díky vám všem jsem se stala hledající. Děkuji, že se od vás všech můžu učit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 10:24 pm    Předmět: Citovat

Eviku gratuluji.Když nic jinýho,tak ti reikiwebík dodal odvahu říci svůj názor.Dokud ho neřekneme,nevíme jestli je dobrý nebo ne a jestli obstojí ve světě.Ale to je už jedno,hlavní je,že jsme našli svoji svobodu, říci si svůj názor,mít svůj názor a nestydět se říci,že někomu za něco děkuji.Dnes se zapomíná děkovat.Já děkuji tobě,že jsi mi to připomněla dnes večer,poděkovat Bohu za dnešní den.A je za co. Třeba i za to,že se můžeme těšit s tebou za tvé výročí a tvoji odvahu hledat dál svou cestu.
¨Jo a jestli někdo píše romány tak možná já.Ale v tom si nejsem tak jistý.
Děkuji ti. ŠAMAN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 11:39 pm    Předmět: Citovat

Wink Eviku, koukám na tu fotečku, ty máš tu zelenou opravdu hooodně ráda Wink
Happy Reikiwebikday Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 10:59 am    Předmět: Citovat

Very Happy blahopreji Evi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 12:14 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:

Děkuji, že se od vás všech můžu učit.

Přidávám se k poděkování: děkuji tobě a ostatním, že mi poskytují inspiraci k učení,a to skutečně všichni, ať s nimi v tu konkrétní chvíli souhlasím či nesouhlasím, protože v každém případě mně rozšiřují můj obzor/moji pravdu o jejich kousek pravdy/jejich obzor.
P.S. Evi,podle mě jsi svůj rok "učení" zvládla suprově, soudíc dle tvého obrázku, protože zelená je barva hojnosti a také barva čtvrté čakry. Není co dodat více. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> ReikiWeb Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.25 sekund