Fórum - Zobrazit téma - Metoda, léčení, osobnost - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Metoda, léčení, osobnost
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Metoda, léčení, osobnost
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 5:08 pm    Předmět: Citovat

mamka
Citace:
Pokud není příčina odhalena a pochopena, je pomoc opravdu jen dočasná. To tady ale opakuji všeobecně známá fakta


Mám doma již delší dobu knihu "Moc podvědomí" od Josepha Murphyho. Tento pán ve své knize píše, že silou vlastní představivosti a silou pozitivních tvrzení se dá odstranit cokoliv - jakýkoliv problém.

Konkrétně uvádí případ, kdy se člověk, který byl postižen rakovinou, pravidelným soustavným představováním si toho, že rakovinové buňky v jeho těle chcípají, rakoviny zbavil. Ale na jak dlouho? To už pan Murphy v knize neuvádí. (dále uvádí případ, kdy se slepec prohlašováním pozitivních tvrzeních zbavil slepoty a plno dalších podobných případů)

Tímto způsobem přece dotyčný nepůsobí na příčinu vniku rakoviny ale jenom na důsledek, ne !?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 5:21 pm    Předmět: Citovat

To není tak úplně jisté, záleží hodně na formulaci a vnitřním postoji. Takhle to je trochu vytrženo ze souvislostí. Rakovina je nemoc nelásky a rezignace na život. Když někdo pocítí touhu znovu se vrátit do života, docela jistě projde obdobím sebelásky, alespoň v minimální formě. Mentální ubíjení rakovinných buněk může být tedy v jistém smyslu výrazem rozhodnutí vrátit se do života. Pak to funguje. Působí to totiž na příčinu i důsledek rakoviny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 5:48 pm    Předmět: Citovat

Damao
Citace:
Rakovina je nemoc nelásky a rezignace na život. Když někdo pocítí touhu znovu se vrátit do života, docela jistě projde obdobím sebelásky, alespoň v minimální formě.


Ona ta rakovina, než se projeví, může vznikat nepozorovaně v těle řadu let - takže ta příčina = neláska k sobě a ke světu a rezignace na život, bude dle mého názoru hodně hluboce v dotyčném zakořeněná na to, aby sebeláska v minimální formě ( třeba jenom pud sebezáchovy - nechtět umřít, bát se smrti) převážila to, co za delší dobu nepozorovaně v člověku stačilo vytvořit bujné podhoubí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 6:08 pm    Předmět: Citovat

Co jsem četla já,tak je třeba najít příčinu.Najít to,co krmí rakovinu.Takže najít třeba odpor či zlost,k čemu se to váže a pak si to hluboce zpracovat a nahradit láskou.V takovém případě je asi nutné věcí podniknout víc.Pravděpodobně zkušený terapeut,který provádí uzdravením,strava,představivost a pozitivní myšlení,změnit vzorce,víra,pohyb.....prostě zapojit vědomě celého člověka.No a jedno k druhému a je možné rakovinu zastavit,protože ji už nebude mít co živit.
Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 6:21 pm    Předmět: Citovat

Tu knížku mám taky. V Africe jsem se zúčastnil školení v NLP, který vedl zkušený školitel a on nám sdělil, že zná lidi, kteří se sami vyléčili i z AIDS - právě díky NLP.

Vychází to z toho, že naše mysl není schopna rozlišit něco, co si velice živě představujeme, od skutečnosti. To je princip programování a dosahování kýžených výsledků v životě. Při metodě NLP se pracuje, mimo jiné, s programy, které máme, s jejich přeměnou a vytváření nových, pozitivních programů. To, co popisuje Dr Murphy je vlastně totéž. Jeden známý mystik řekl svému žákovi: "Mohl bych ti hned, v tomto okamžiku, ukázat že cokoliv, čemu tvoje mocná mysl bezvýhradně uvěří, by se okamžitě vyplnilo". Odkaz na toto je i v Bibli. Jinými slovy, dá se říci, že náš život je věrným obrazem našich přesvědčení.

Jeden terapeut mi při diskusi o regresní terapii řekl, že je velice rád, že nemusí šmírovat do tajemství lidí (myšleno používat regresní terapii), protože má NLP. Podle mě je to o přístupu. Jestliže se na to někdo dívá jako na šmírování, tak je to jeho problém. Pak mu možná chybí empatie. Ale to jsem odbočil.

Přiznám se, že v těchto věcech nemám zatím ještě jasno. Moje zkušenosti z terapií jsou takové, že když se odhalí příčina problému a dojde k pochopení a ke smíření, k přijetí, tak se ta věc karmicky vyčistí, vyléčí. Příklad: Paní měla fóbii na bouřku. Nemohla pořádně dýchat, dusila se, měla veliký strach, někdy i zvracela. V terapii se ukázalo, že ji v nějakém minulém životě uškrtil a znásilnil nějaký dement ve chvíli, kdy se schylovalo k bouřce. Bouřka v ní asociativně vyvolávala hrůzu a pocit, že se dusí, až do současnosti. Když došlo k pochopení a k přijetí této situace, paní se vyléčila. Jako důkaz posloužil bouřkový den cca 2 týdny po terapii. Trocha strachu ještě přetrvávala, ale paní již normálně dýchala a celkově se to nedalo vůbec srovnat.

Nerozumím tomu, jak to funguje, když dojde k pouhému přeprogramování traumatu, kdy nedojde k pochopení a k přijetí události, která k němu vedla. Není to tak, že program se sice změní, příznaky pominou, ale na nějaké úrovni zůstávají vztahy mezi účastníky nevyřešené?

Nerozumím tomu tím spíš, že s NLP pracuje člověk, který je na velmi vysoké duchovní i profesní úrovni a před zákonem karmy má veliký respekt. Budu to muset prozkoumat. Má tady někdo odpověď?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

Wendys napsal:

Ona ta rakovina, než se projeví, může vznikat nepozorovaně v těle řadu let - takže ta příčina = neláska k sobě a ke světu a rezignace na život, bude dle mého názoru hodně hluboce v dotyčném zakořeněná na to, aby sebeláska v minimální formě ( třeba jenom pud sebezáchovy - nechtět umřít, bát se smrti) převážila to, co za delší dobu nepozorovaně v člověku stačilo vytvořit bujné podhoubí.

Myslím, že Vesmír to takhle neměří. To jen my lidé máme tendenci posuzovat co je důležité a co ne. Pan Eduard Tomáš na svých přednáškách vždy uváděl příklad Ježíše Krista, který měl jediný vasán, jedinou závislost a tou byla láska k lidem. Byl "za ni" ukřižován, tak Vesmír nebo Bůh tu závislost, ten vasán, rozvázal.
V praxi jsem se setkal mnohokrát s tím, že někdy téměř nevinná příčina (podle posudku nás lidí) vedla k těm nejtěžším onemocněním. Je tu samozřejmě ve hře i něco navíc, co bychom mohli nazvat karmou rodu....
Rakovina ostatně také není podle mého názoru pouze nemocí jedné generace. Je to důsledek opakujícího se schematu, který nikdo v rodině, rodu, nedokázal zatím rozvázat.
Na druhé straně - v tom mohu potvrdit i zkušenost, o které píše Sunyi, mnohokrát stačilo pouhé rozhodnutí něco v životě změnit, aby se spustil velmi rychlý a účinný proces sebeléčení.
Právě z těchto důvodů se snažím více sledovat linie životních postojů lidí v rodu či rodině. Často pak nalézám tenkou, ale dlouhou linii života bez lásky, bez porozumění, života v tvrdosti např. v důsledku životních podmínek.
Nemá cenu hledat viníka a vážit, zda je někdo vinen více či méně. I malé zlo opakované po generace "naplní nádobu" života až po okraj hořkostí a záští, až přeteče. To je také důvod, proč se někdy i rakovina, leukémie a pod. projeví už u malých dětí.
Pokud pak někdo v rodu nese něco, co vzniko před generacemi, a dokáže se z vlivu této synchronicity vymanit, může stačit pouhá změna životního postoje, ba pouhý jeho záměr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 11:29 pm    Předmět: Citovat

Jo Damao, to, o čem tady píšeš potvrzují i moje zkušenosti. Jen s tím rodem je to poněkud složitější. Moje zkušenost potvrzuje to, o čem píše například Sai Bába nebo Edgar Cayce, a to, že lidé se v koloběhu životů setkávají (nejen) se stále stejnými lidmi v různých rolích, kdy se jeden od druhého učí. A to může sahat až hodně, hodně daleko do minulosti, kam konstelace vůbec nedohlédnou. Konstelace mohou pomoci jen do určité úrovně. Zaplať pánbu za ně, ale věřím v kombinaci různých přístupů, protože žádná metoda není podle mého názoru samospásná a existují metody, které jdou do daleko větší hloubky.

Navíc, ne všechny závažné problémy souvisí s naším rodem.

Jinak, jsem zastáncem toho, že člověk by měl pracovat především sám na sobě. Terapeut může v mnohém pomoci, ale nejdůležitější je, aby člověk pochopil, že to podstatné záleží jen a jen na něm samotném. Často však již lidé nejsou schopni toto vidět nebo nemají sílu sami se pozvednout. Jako snad jediná možnost, jak člověku v takové situaci pomoci, se již mnohokrát ukázala modlitba. Ale o tom se tady nechci blíže rozepisovat.

Snad jen, že nedávno jsem četl zajímavou knihu od ruského autora Někrasova o egregorech a ačkoli se vším, co píše, určitě nesouhlasím, jako celek mi to dává smysl, protože zkušenosti z terapií mi jeho slova potvrzují. Když jsem ji četl, tak jsem naprosto přesně věděl, o čem píše, protože to znám z praxe.

Tak to snad stačí.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 1:13 am    Předmět: Citovat

Tak nějak. Jenom, neměl jsem vůbec na mysli rodinné konstelace - tu metodu, co rozvinul pan Helinger. Je to sice dobrá metoda, v podstatě založená na principech dramatoterapie, nicméně užívám jiné postupy zaměřené na individuální terapii.
Jsem přesvědčen, že ať už přichází naše podmíněnost z kteréhokoliv směru, nakonec musí mít i fyzickou, materiální podobu. To, co přetrvává v rodu a rodině se přenáší geneticky. Nepochybně. Proto mě to zajímá. Je to něco, čemu klienti věří, chápou, že nejen svoji podobu, ale také emoce a psychické vzory dědíme od předků. Takže se s tím dá velice srozumitelně pracovat.
A to o čem se zmiňuješ, to, jak věřím, je podle principu "Jak nahoře, tak dole", jak uvnitř tak vně. Snažím se brát terapie za konec, který je dobře uchopitelný - ne pro mě, ale pro klienta. Ukazuje se, že to má smysl a praktické využití.
Žádná technika není samospasitelná, to jsem tady několikrát zdůraznil. Very Happy
Hodnotit jestli je nějaká technika lepší či horší, to je jako bychom se přeli o to, zda je lepší operace slepého střeva, nebo klystýr, popřípadě aplikace sádry na nohu.
Domnívám se, že v určitém konkrétním případě je každá ze známých terapií ta nejlepší. Jakou konkrétně využít - to by měl posoudit odborný terapeut, ne klientovo přání, že chce např. na regresku. Na místo regresky si může kdo by chtěl dosadit kteroukoliv jinou terapeutickou techniku, včetně Reiki.
Osobně důvěřuju Reiki nejvíce. Právě pro ten zvláštní fenomén, který je zapracován v její léčivé formuli. Ten způsobuje, že i při ne příliš vhodné aplikaci, není-li ojedinělá, nakonec k léčení tím či oním způsobem dojde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 7:40 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Domnívám se, že v určitém konkrétním případě je každá ze známých terapií ta nejlepší. Jakou konkrétně využít - to by měl posoudit odborný terapeut, ne klientovo přání, že chce např. na regresku.


Ano, moje řeč. Na každý lidský problém může zřejmě pomoci jiná terapie. Proto je jich také tolik. Jinak by stačila jedna jediná a ostatní by nemusely existovat. Jenže jak se dopídit toho, když má člověk nějaký problém, co (jaká terapie) je pro něj nejvhodnější? Píšeš, že by to měl posoudit odborný terapeut. Ale kde takového najít? To by musel být asi člověk, který zná VŠECHNY ty metody, aby mohl rozhodnout, která bude nejlepší. A takových lidí moc není.

Mám zkušenosti, že každý si hájí tu metodu, kterou sám dělá. Člověk co dělá regrese mi tvrdil, že např. kineziologie ani SRT moc nepomůže. Ten kdo dělá SRT mi zase tvrdil, že je dobře že jsem k němu přišel, protože na určité věci prý reiki nepomůže. Atd. atd. Každý si hájí to svoje. Na jednu stranu to chápu. V obchodě mi taky neřeknou: "tohle si nekupujte, běžte jinam, tam to mají lepší, kvalitnější a za stejnou cenu."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 8:52 am    Předmět: Citovat

Damao, s tím, co píšeš, souhlasím. Sám teď začínám i s individuálními konstelacemi, podobně jako to dělá pan Červenka z Frýdku-Místku. Nevím, jestli ho znáš.

Jinak, věřím, že každého terapeuta si najdou klienti, kterým svými metodami a přístupem může nejlépe pomoci právě on. Tedy za předpokladu, že se sebou opravdu chtějí něco dělat a nemají to pouze jako alibi: "Vždyť přece vidíte, že se snažím!"

Když mám pocit, že by tomu člověku možná více sedl někdo jiný, tak mu doporučím i jiné lidi, kterým důvěřuji a nechám to na něm, pro koho se on sám rozhodne.

Každopádně je to krásná a naplňující práce.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 11:03 am    Předmět: Citovat

Wendys napsal:
(dále uvádí případ, kdy se slepec prohlašováním pozitivních tvrzeních zbavil slepoty a plno dalších podobných případů)


Kdyz on papir snese vsechno Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

[quote="DamaoV praxi jsem se setkal mnohokrát s tím, že někdy téměř nevinná příčina (podle posudku nás lidí) vedla k těm nejtěžším onemocněním. [/quote]
Je někdy šokující co se může za tou nevinnou příčinou taky v hloubce skrývat, nebo jak se přes zdánlivě banální problémy může začít hlásit o slovo průšvih jako hrom.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

Ještě jednou si dovolím zdůraznit tady sunnyiho příspěvěk,

Citace:
Tu knížku mám taky. V Africe jsem se zúčastnil školení v NLP, který vedl zkušený školitel a on nám sdělil, že zná lidi, kteří se sami vyléčili i z AIDS - právě díky NLP.

Vychází to z toho, že naše mysl není schopna rozlišit něco, co si velice živě představujeme, od skutečnosti. To je princip programování a dosahování kýžených výsledků v životě. Při metodě NLP se pracuje, mimo jiné, s programy, které máme, s jejich přeměnou a vytváření nových, pozitivních programů. To, co popisuje Dr Murphy je vlastně totéž. Jeden známý mystik řekl svému žákovi: "Mohl bych ti hned, v tomto okamžiku, ukázat že cokoliv, čemu tvoje mocná mysl bezvýhradně uvěří, by se okamžitě vyplnilo". Odkaz na toto je i v Bibli. Jinými slovy, dá se říci, že náš život je věrným obrazem našich přesvědčení.

Jeden terapeut mi při diskusi o regresní terapii řekl, že je velice rád, že nemusí šmírovat do tajemství lidí (myšleno používat regresní terapii), protože má NLP. Podle mě je to o přístupu. Jestliže se na to někdo dívá jako na šmírování, tak je to jeho problém. Pak mu možná chybí empatie. Ale to jsem odbočil.

Přiznám se, že v těchto věcech nemám zatím ještě jasno. Moje zkušenosti z terapií jsou takové, že když se odhalí příčina problému a dojde k pochopení a ke smíření, k přijetí, tak se ta věc karmicky vyčistí, vyléčí. Příklad: Paní měla fóbii na bouřku. Nemohla pořádně dýchat, dusila se, měla veliký strach, někdy i zvracela. V terapii se ukázalo, že ji v nějakém minulém životě uškrtil a znásilnil nějaký dement ve chvíli, kdy se schylovalo k bouřce. Bouřka v ní asociativně vyvolávala hrůzu a pocit, že se dusí, až do současnosti. Když došlo k pochopení a k přijetí této situace, paní se vyléčila. Jako důkaz posloužil bouřkový den cca 2 týdny po terapii. Trocha strachu ještě přetrvávala, ale paní již normálně dýchala a celkově se to nedalo vůbec srovnat.

Nerozumím tomu, jak to funguje, když dojde k pouhému přeprogramování traumatu, kdy nedojde k pochopení a k přijetí události, která k němu vedla. Není to tak, že program se sice změní, příznaky pominou, ale na nějaké úrovni zůstávají vztahy mezi účastníky nevyřešené?

Nerozumím tomu tím spíš, že s NLP pracuje člověk, který je na velmi vysoké duchovní i profesní úrovni a před zákonem karmy má veliký respekt. Budu to muset prozkoumat. Má tady někdo odpověď?


protože chci taky znát odpověď na to, jakto že v jednom případě (nebo u jedné osoby) lze problém - trauma pouze přeprogramovat afirmacemi a pozitivními představami, a tím jeho následky trvale zrušit.
Zatímco v jiném případě (nebo u jiného člověka) se musí příčina problému najít a potom zdlouhavě léčit, aby došlo k jeho odstranění.

Má tady někdo odpověď?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 4:18 pm    Předmět: Citovat

No já si myslím, že odpověĎ je zas v tom, jak té afirmaci, nebo rozhodnutí rozumíš, chápeš a vidíš souvislosti. Jsou léčivé afirmace nebo mantry, mají svoje vibrace, ty ti zkrátka dovolí dostat so do takové úrovně, že na řešení přijdeš sama a tím pádem i na vědomé rozhodnutí ke změně. někdo má tu svou vnitřní kontrolu tak nekompromisní, že to k nadhledu ne a ne pustit, tak se musí najít taková metoda, která ty podvědomé vrátné zkrátka očůrá. Jestliže pak podvědomí pustí nadhled, leccos docvakne a mozek, tím že pochopí a porozumí, nastartuje vědomou změnu. A co řekne mozek, ten je šéf, tak to se děje.Podle toho jak moc ji myslí vážně- velice jednoduše řečeno, tak dalece dojde ke zlepšení. Takže stejně jako u léků klasické medicíny. okud nám zabere nějaký lék a my si myslíme že tím pádem jsme za vodou, nebereme v úvahu celek, tedy vše co s tím souvisí, pak se za nějaký čas problémy objeví znovu, možná mírnější, možná větší, podle toho, do jaké míry jsme něco nedokončili. Jestliže se jedná o trvalou změnu v myšlení a způsobu dívání se na život, no tak pak je uzdravení trvalé. Stejné zkušenosti jsou i v jiných metodách. makrobiotice, homeopatii, Reiki, v čemkoli. Musí se vytrvat. Ne jenom zabrat když je ouvej. Je to i zodpovědnost a míra vůle. Vidím to na svých problémech. Když něco dotáhnu dokonce, mám klid a jdu dál. Jestli jen povrchně, no tak to mám pozdějí znovu, víc nebo míň, záleží jen a jen na mně, co jsem si z toho vzala za poučení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 6:59 pm    Předmět: Citovat

"Jestli jen povrchně, no tak to mám pozdějí znovu, víc nebo míň, záleží jen a jen na mně, co jsem si z toho vzala za poučení."

No, právě, o tom jsem mluvil, o tom poučení. Dejme tomu, že někdo zabíjel pavouky. Jen tak, aniž by mu ubližovali. Třeba se mu ošklivili. Až jednoho dne pohár přetekl a ďobla ho třeba tarantule. A on na to kousnutí zemřel.

V této inkarnaci se ten člověk narodil s fóbií na pavouky. Potkal praktikanta NLP a on mu ten program změnil a fóbie ho zbavil. A ten člověk - nyní již neohrožený - zase začne mlátit pavouky na potkání, za to, že ho tak dlouho děsili.

Zemřel, protože si nevážil života. Nyní je vyléčený, ale žádné poučení si z toho nevzal.

Jestliže však podstoupí terapii, která mu umožní pochopit, proč tehdy zemřel a pokud možno i pocítit tu bolest, kterou působil, požádat o odpuštění, smířit se s těmi jimž ublížil a odpustit i sám sobě, potom už tu stejnou chybu opakovat nebude.

O to mi šlo.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.36 sekund