Fórum - Zobrazit téma - jsme trvale spojeni se zasvěcujícím mistrem? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - jsme trvale spojeni se zasvěcujícím mistrem?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

jsme trvale spojeni se zasvěcujícím mistrem?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
muliska
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.2. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 8:09 pm    Předmět: Citovat

Náš mistr se jednoho dne jaksi vytratil z našich životů, od té doby o něm nemáme žádné zprávy. Ze začátku to bylo dost flustrující, ale časem nás to naopak více a víc nutilo pracovat a rozvíjet se. Naše sezení jsou pak jak třešničky na dortu,kdy si navzájem svěřujeme své skušenosti. I jiný mistr se našel, který nás přijal za "své " Smile Asi to tak má být.Nejhorší je, že si člověk nejdřív moc nevěří,pořád bádá, jestli na to sám má......jestli to zvládne.......
a další a další otázky. Určitě je v pořádku dobrý vztah s mistrem / ten znám až teď /,pokud máš otázky, voláš, ale nejdřív zkus přemýšlet sám/sama,to nám vštěpuje.Odpovědi má člověk hledat v sobě a taky je tam nachází. Wink Takže jsem nakonec našemu prvnímu mistru vděčná, že nás "nechal".Daroval nám tím možnost individuálně se rozvíjet. :)Takže přátelský vztah ano,přílišnou závislost ne Rolling Eyes Všem pěkný večer.Muliska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsem pro zrušení reikiwebíku, víš ono se to povídá, když je někdo daleko, má zkušenosti s 6. smyslem, přichází mu informace, ale co začátečník, který dostal reiki 1 a neví co má dělat. Jak by to měl řešit? Hledat odpovědi v sobě? Třeba ani neví, že je má hledat v sobě, třeba neví jak. Až když si osvojí tyto věci, teprve pak ho může mistr "definitivně" opustit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
muliska
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.2. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 9:16 pm    Předmět: Citovat

K tomu opuštění došlo krátce po zasvěcení do Reiki 2,tak nějaké zkušenosti jsme měli a z důvodu, že někteří z nás jí prostě "nesedli ".Co víme,tak se dostala na "druhou stranu".Za lidičky,kterých se to týkalo,a ještě týká, se postavili všichni ostatní. Ono je to složité, ale mistr by si měl s takovým "problémem" umět poradit.Měl by respektovat osobnost každého a s láskou přijímat i jiné kolem sebe. Přece Reiki je cesta lásky.Mého muže zasvětila do Reiki 1 a když odmítl "prozatím " po měsíci R2, přestala se o něho zajímat, atd....Mistr by nás měl vést k práci na sobě samé, být oporou, podporovat v rozvoji.....A to se nám pro začátek nedostalo. A otázky, které vystanou? Vždycky se najde človíček,který pomůže,který podá pomocnou ruku . S tím má jistě zkušenost každý z vás.A jestli může Reiki poslat na druhou stranu? Ano, náš mistr měl kolem sebe při meditacích zářivé bytosti světla a asi během 2 měsíců tyto světelné bytosti vystřídaly černé, chladné a strach nahánějicí bytosti.Přesto se snažíme o kontakt, nabízíme pomoc.....a doufáme, že se jednou vymaní a zase přijde mezi nás .Krásný večer všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 12:40 am    Předmět: Citovat

Mě se stalo,že když jsem šla na prví stupeň,tak zrovna Reikiweb přestal fungovat a protože žiju v zahraničí,tak nějaký vyloženě kontakt s mistrovou nebyl a není moc možný.Byla jsem odkázaná sama na sebe a nějaké informace z internetu a časem koupených knih.Dalo mi to důvěru v sama sebe.Vím,že mohu nalést odpovědi sama v sobě a když už teď mohu z Reikiwebu dostat spousty odpovědí a návrhů,tak to není jediné na čem bych ulpívala.Jsem sebevědomá v samostatném procesu růstu a jsem s tím velice spokojená.
Zdravá kombinace všeho je opravdu krásná.
Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
IrennaJuraskova
Nováček
Nováček


Registrace: 23.5. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 12:20 am    Předmět: Citovat

Ahojky, k tématu: já na své mistryni závislá nejsem vůbec, nevoláme si, nestýkáme se a věřte mi mám pocit, že i když reiki funguje a cítím to a naplňuje mě to, že bych ráda vyzkoušela zasvěcení do R1 znovu a někým jiným.....proč? Celý ten "kurz" byl tak nějak zvláštní, něco mi nesedělo, nevím jak to popsat, po zasvěcení, žádná zkouška na druhých--nic jen vyučtovat a domů a velké pocitové boom...fakt nevím jak to popsat. Jsem ve styku s jednou holčinou a myslím, že ta to cítí obdobně a narozdíl odemne měla nějaké problémy s kterými neměla naše mistr nejmenší zájem pomoci. Když jsme se s kamarádkou domlouvaly, že půjdem na dvojku, já se prostě jen vymlouvala na peníze a na čas a kdovíco ještě....než jsme společnou debatou došly k závěru, že to od té paní nechceme, i když nám dala dar nad dary!!!! Mě nešlo o nějakou pomoc od ní, ale spíš bych v té chvíli po zasvěcení brala nějaký osobnější kontakt o pocitech o vidění o stavu v jakém jsem se momentálně nacházela prostě něco....a ono nic...... teď mám zájem o dvojku čím dál víc, ale mám strach, protože na netu už se bojím hledat, tím se nechci někoho dotknout, ale všechno mi to příjde, že na "kurzík" co nejvíce lidí, protože jsou to penízky, zasvětit a baybay, prostě myslím, že když je tam víc jak já nevím dest lidí, že je to neosobní--ale je to jen můj pohled a možná mírné znechucení...proto Vás tímto i tak trošku prosím o pomoc, neznáte někoho v moravskoslezském kraji, kdo by byl jiný, než popisuji?? Jinak REIKI je opravdu nádherné a cítím jej velmi intenzivně ač jsem v podstatě ateista, což teda už nejsem.... děkuji a pěknou dobrou noc Irča
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 10:29 am    Předmět: Citovat

IrennaJuraskova napsal:
....proto Vás tímto i tak trošku prosím o pomoc, neznáte někoho v moravskoslezském kraji, kdo by byl jiný, než popisuji?? Jinak REIKI je opravdu nádherné a cítím jej velmi intenzivně ač jsem v podstatě ateista, což teda už nejsem.... děkuji a pěknou dobrou noc Irča


Irenko tak zkus kontaktovat zakladatele tohoto fóra Bronislava Kozáka, je z Olomouce.

I tady na fóru je plno lidí, kteří jsou zkušenými reiki mistry, a až si s nimi vyměníš pár slov, i přesto, že je fyzicky neuvidíš, vytvoříš si vůči některým z nich symatie. Někdo z nich tě určitě osloví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Petule
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 9:17 pm    Předmět: Citovat

IrennaJuraskova napsal:
Ahojky, k tématu: já na své mistryni závislá nejsem vůbec, nevoláme si, nestýkáme se a věřte mi mám pocit, že i když reiki funguje a cítím to a naplňuje mě to, že bych ráda vyzkoušela zasvěcení do R1 znovu a někým jiným.....proč? Celý ten "kurz" byl tak nějak zvláštní, něco mi nesedělo, nevím jak to popsat, po zasvěcení, žádná zkouška na druhých--nic jen vyučtovat a domů a velké pocitové boom...fakt nevím jak to popsat. Jsem ve styku s jednou holčinou a myslím, že ta to cítí obdobně a narozdíl odemne měla nějaké problémy s kterými neměla naše mistr nejmenší zájem pomoci. Když jsme se s kamarádkou domlouvaly, že půjdem na dvojku, já se prostě jen vymlouvala na peníze a na čas a kdovíco ještě....než jsme společnou debatou došly k závěru, že to od té paní nechceme, i když nám dala dar nad dary!!!! Mě nešlo o nějakou pomoc od ní, ale spíš bych v té chvíli po zasvěcení brala nějaký osobnější kontakt o pocitech o vidění o stavu v jakém jsem se momentálně nacházela prostě něco....a ono nic...... teď mám zájem o dvojku čím dál víc, ale mám strach, protože na netu už se bojím hledat, tím se nechci někoho dotknout, ale všechno mi to příjde, že na "kurzík" co nejvíce lidí, protože jsou to penízky, zasvětit a baybay, prostě myslím, že když je tam víc jak já nevím dest lidí, že je to neosobní--ale je to jen můj pohled a možná mírné znechucení...proto Vás tímto i tak trošku prosím o pomoc, neznáte někoho v moravskoslezském kraji, kdo by byl jiný, než popisuji?? Jinak REIKI je opravdu nádherné a cítím jej velmi intenzivně ač jsem v podstatě ateista, což teda už nejsem.... děkuji a pěknou dobrou noc Irča


Ahoj, není možné, že jsi tady zavítala:-) určitě mě poznáváš, protože výše píšeš i o mě. Mám z toho stejný pocit, jako máš ty. Taky mi ta paní, co mě zasvěcovala nic, kromě daru reiki nedala. Já už svého mistra našla. Bohužel není ze severomoravského kraje a přesto je tu pro mne a tím mi je hodně blízko. Pokud vím, tak, ty by jsi asi tak daleko nemohla cestovat, jak jsem za mistrem cestovala já, taky díky tolerantnosti manžela, který hlídal naše dvě děti, když jsem tam jela. Ale za celé tři dny jsem si od mé mistrové odvezla tolik informací, že té daleké cesty nelituji. Když jsem odjížděla, měla jsem pocit, že opouštím někoho, koho znám už hodně dlouho, přitom jsme se viděly poprvé. NO nebudu tu rozepisovat víc, každopádně ti moc přeji, aby jsi svého mistra potkala. Protože dle mého je individuální spolupráce daleko lepší, než když je na kurze 15 lidí, jako nás tam bylo tenkrát.
Já bych tedy tímto, chtěla své mistrové moc poděkovat, za to že je a za to, co mi dala a co pro mě udělala. Ona se tu určitě pozná. Snad nevadí, že jsem toho tady takto využila, abych jí poděkovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund