Fórum - Zobrazit téma - Jsem na začátku... :D - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Jsem na začátku... :D
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Jsem na začátku... :D

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:08 pm    Předmět: Jsem na začátku... :D Citovat

Ahoj,
před čtrnácti dny jsem byla zasvěcená do 1. stupně reiki. Jsem nadšená, užívám si to... Smile Když jsem objevila tyhle webovky, zaujalo mě, jak je tady dobře.
Proto bych vás, zkušené, ráda poprosila o vaše pohledy...
Jak jste prožívali těch prvních 21 dní samoléčení a detoxikace? Praktikovali jste denně reiki? Pokouším se o to, mám z toho strašnou radost, ale kmitání kolem 2,5 letého prcka mi nedovolí kompletní koncentraci Embarassed
Prosím, je možné, že při léčení energií sama u sebe cítím nejen brnění rukou, ale - a někdy hlavně - nohou???
A ještě - máte u při práci s energií vždy zažehnutou svíčku?
A ještě ještě Laughing : Při "mapování terénu" u sebe - pokud necítím (zatím) žádné teplo na žádném místě, znamená to nutně, že ještě nejsem dost citllivá? Připadá mi totiž nepravděpodobné, že bych byla úplně zdravá a kompletně nabitá energií...
Přátelé, moc a moc děkuju, těším se na vaše psaní a zatím všem pěkný den. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:17 pm    Předmět: Citovat

To je báječné, že jsi se vydala na Cestu Reiki.
V těch prvních třech až šesti týdnech je důležité denně harmonizovat čakry. Nemusí to tedy být nezbytně celkové ošetření Reiki. Harmonizace čaker může trvat 10 minut! Very Happy
Svíčku určitě doporučuji. Plamen má významné očistné účinky. Nakonec si navykneš zapalovat svíčku jako součást rituálu při jídle. Dělám to tak už 12 let.
Pokud jde o citlivost rukou, bude se to dále vyvíjet. Chce to trpělivost.
Brnění nohou je na počátku po iniciaci Reiki docela běžnou záležitostí - vždyť se mění životní postoje - tím se uvolňují energetické blokády v nohou.
Hodně štěstí a radosti s Reiki! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Moka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:34 pm    Předmět: Citovat

Děkuju, Damao, za milou odpověď. To, co píšeš, je pro mě důležité, po zasvěcení je to spousta neznámých věcí.... Těším se, že se stavíš zase příště Very Happy .
Pěkný večer!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 10:01 am    Předmět: Citovat

Ahoj Moka,
Já se léčila poctivě celé 3 týdny každý den a musím říct, že mi po těch třech týdnech naprosto odešli veškeré moje bolesti. Mám invalidní důchod a nikdy bych nevěřila, že můžou bolesti takhle zmizet.
Taky mám malé dítě, takže vím jak to je Very Happy ale většinou se léčím večer v postěli když syn spí, abych na to měla větší klid. Je ale pravda že sem hrozný lajdák a někdy taky trošku lenošná a když se mi delší dobu moc nechce se poléčit, tak se mi hned začnou ozývat všechny kosti v těle a hlavně záda a klouby a pak si vždycky říkám: to máš za tu tvou lenost Very Happy
Svíčku si taky vždycky zapaluji, ale někdy když už skoro usínám a cítím že bych se měla poléčit, tak samozřejmně ležím dál a svíčku nezapálím, ale to jen u takového toho neplánovaného léčení. Jinak je to jak psal Damao, že potom ji zapaluješ automaticky. A to brnění v nohou mívám taky. Citlivost rukou se ti bude určitě zlepšovat, jen to chce trénovat a všechno přijde.
Ať se ti daří Very Happy
Měj se B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 9:17 am    Předmět: Citovat

Vítám Tě mezi námi Moko.
Myslím, že jsi na nejlepší cestě! Jen ať ti toto nadšení vydží. Já si reiki nedávám nějak pravidelně, ale každý den se reikiju, někdy o tom ani nevím Laughing . Úplně z ničeho nic se mi ruce objeví na břiše a cítím teplo. Tím tě ovšem nechci odrazovat Wink . Každý dělá to, co si myslí, že je pro něj nejlepší. Netvrdím, že mi celkovém samoléčení není dobře Very Happy . Je to zázrak, už jen to, že reiki nemáš, jdeš k někomu na "návštěvu", odejdeš a reiki je na světě. Přeji hodně zdaru a hodně hodných lidí. Zlých se chraň a hodné přitahuj - Hezký den!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zdenkaabc
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 2.3. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

Milá Moko,
s reiki jsem začala před 2,5 lety a bylo to nejbáječnější rozhodnutí na mé duch. cestě. Užívej si tuto nádhernou energii a neboj se pokračovat. Přeji krásný sluníčkový den.
Zdeňka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund